Як можна купити біткоіни: 4 основних способи

Почати з зберігання

Біткоіни не має фізичного прояви, оскільки він виражений цифровим кодом. Відповідно, у вас немає ніяких шансів покласти його в кишеню або гаманець. Перш ніж купувати біткоіни, потрібно вибрати гаманець для його зберігання. Більш того, використовуючи гаманець, ви будете здійснювати покупку.

Існують гарячі гаманці і холодні. Перші зберігають криптовалюта в мережі, а другі офлайн. Так, до перших можна віднести веб-адреси (включаючи біржові), десктопні та мобільні. Другі діляться на паперові і апаратні. Вибір гаманця залежить від вимог до захисту і передбачуваної частоті використання криптовалюта.

Що потрібно для покупки

Отже, коли готовий гаманець, потрібно згенерувати його адресу. Іноді це відбувається автоматично при першому запуску. Щоб дізнатися свій номер потрібно перейти у вкладку «Receive» (Отримати). Там ви знайдете рядок з хаотичним використанням літер і цифр. Саме вона є Bitcoin-адресою. Без нього ви не зробите не однієї транзакції.

Звичайно ж, потрібні гроші. Біткоіни можна отримати без вкладень, однак, сьогодні мова йде про покупку даної криптовалюта. Один порада: не вкладайте в криптовалюта свої кишенькові витрати або гроші на харчування. Поки Bitcoin не став постійним платіжним засобом у всьому світі, на нього краще витрачати тільки ті гроші, яких не шкода.

Також вам потрібен доступ до Інтернету. Єдиний варіант, коли це не потрібно — відправка біткоіни від іншої людини. Однак для отримання доступу до своїх коштів все одно буде потрібно з’єднання з мережею (крім випадків використання синхронізованих гаманців).

як купувати

Можливо, майбутнє надати варіанти покупки битком де-небудь в магазині, на барахолці або торговому центрі прямо з рук. Сьогодні він не поширений настільки широко, тому існують такі способи:

  • використання обмінників;
  • покупка на кріптовалютной біржі;
  • безпосередньо у власника;
  • через термінал.

Звичайно, це не картопля, яку можна купити майже на кожному розі. Проте, біткоіни — найвідоміша криптовалюта в світі, тому його можна знайти практично скрізь, якщо є доступ до Інтернету.

обмінні сервіси

Кожен знає, що можна вийти на вулицю, знайти точку Western Union і поміняти рублі на долари. З біткоіни так не вийде. Однак це не означає, що цифрові гроші диктують правила жорсткіше.

Вам не доведеться виходити з дому. Більш того, якщо ноутбук завжди поруч, то не потрібно навіть вставати з ліжка. Адже в мережі створено безліч обмінних майданчиків, які працюють не тільки з Фіатом, а й з криптовалюта.

Перша відмінна риса — велика кількість способів оплати. Так, Bitcoin можна придбати, використовуючи Qiwi, Яндекс.Деньги, Payer, Capitalist, а також основні фіатние валюти і топові криптовалюта. Де б ви не знаходилися, і якими б сервісами не користувалися, обмінники завжди надають можливість швидко купити біткоіни.

Друга риса — зручне використання. Практично всі майданчики мають стартовою сторінкою робочу область обмінника. Тому вам не доведеться довго розбиратися: відкриваєте сайт і приступаєте до покупки криптовалюта.

Третя, важлива риса — простота. Відповісти самі собі, що вам не подобається на багатьох Інтернет-ресурсах? Одним з найбільш частих відповідей буде «необхідність реєстрації». Дійсно, часто трапляється так, що сайт використовується лише один раз і зовсім немає бажання проходити це нудну процедуру.

Якраз обмінники вирішують таку проблему. Для здійснення покупки вам не потрібна реєстрація. Від вас знадобляться реквізити начебто адреси вашого гаманця, електронної пошти, а також бажану кількість біткоіни.

Хтось скаже, що це мінус, оскільки для кожного запиту доводиться заново вводити всі дані. Однак, якщо б ви реєструвалися, то інформація зберігалася б на якомусь сервері. Відповідно, його злом міг би спричинити за собою безліч негативних наслідків: від викрадення особистих даних до крадіжки коштів.

Здавалося б, ідеальний спосіб купити біткоіни. З якогось боку воно так, але є свої недоліки. Так, резерв будь-якого обмінника вичерпаємо. Тому, в найпотрібніший момент ви не зможете купити достатню кількість монет на сервісі, який використовуєте постійно. Доведеться шукати інший варіант.

Також, деякі обмінники можуть довго проводити операцію, щоб довше користуватися вашими грошима. Ні для кого не секрет, що подібні сервіси живуть за рахунок грошей, які надходять для здійснення транзакцій (також, як банк користується грошима на депозитному рахунку). Іноді це непомітно, а в деяких випадках затягується надовго.

Багато майданчиків залучають клієнтів невеликим обманом. Вони вказують, що немає комісій за використання послуг сервісу, сильно занижуючи обмінний курс. Звичайно, в результаті ви отримаєте свої біткоіни, але втратите більше, ніж могли б втратити на комісії. Тому завжди варто бути уважним до цього співвідношенню.

Як використовувати? Знайдіть моніторинг обмінників, введіть пару для обміну (наприклад, віддати Qiwi RUB — отримати Bitcoin), зі списку виберете відповідний сервіс. Далі потрібно ввести необхідні реквізити і слідувати інструкціям. Середній час обробки запиту — 5 хвилин. Ну і звичайно не варто забувати, що транзакція повинна бути підтверджена мережею. На це може піти від 10 хвилин до декількох годин.

біржі

В основі кріптовалютних бірж лежить трейдинг. Однак, це має на увазі можливість простий покупки криптовалюта. Адже суть трейдингу — це купівля / продаж будь-яких активів. У даній ситуації такими будуть біткоіни.

Говорячи про особливості цього способу, потрібно згадати про можливості встановити свою ціну. Це дозволити виграти трохи Сатоши. Спочатку здається, що це не має значення, однак, при нинішньому курсі і його скачках цей виграш може зіграти величезну роль. Як мінімум — вони підуть на оплату комісії.

Біржі забезпечують більш високу ступінь захисту. Постійний трейдинг означає високий обсяг торгів, а значить велику суму грошей на внутрішніх гаманцях користувачів. Тому, такого роду майданчики повинні забезпечувати безпеку сервісу. Тому, можна не боятися втручання шахраїв в транзакцію.

Також, деякі біржі мають внутрішній обмінник. Курс на ньому занижений, іноді бувають комісії. Однак обмін здійснюється миттєво. Завдяки цьому можна заощадити час, яке часто стає ключовим фактором.

Серед недоліків, в першу чергу, варто виділити постійні комісії. Поповнення фіатного гаманця, покупка біткоіни, виведення коштів — всі ці операції оплачуються. Іноді ці збори досягають 7-8%.

Другим мінусом є обмежена можливість оплати. Так, більшість бірж працюють з 4-ма платіжними системами: Capitalist, Payer, Advanced Cash і WebMoney. Іноді можна побачити Qiwi або ЯД, але тільки на російських майданчиках.

Як використовувати? Перш за все потрібно поповнити фіатний гаманець біржі. Найчастіше вони працюють з рублями, доларами і євро. Якраз для цього потрібно використовувати одну з вищевказаних систем. Далі є два варіанти: покупка по ордеру або по ринку.

Перший має на увазі невелику участь в трейдингу. Вам не доведеться стежити за графіком, включати якісь стратегії і проводити аналіз ситуації на біржі. Однак ви будете створювати ордер на покупку Bitcoin. Монети з’являться на рахунку тільки коли хтось створить ідентичний ордер на продаж.

Потрібно перейти в розділ торги, вибрати покупку «За межі», встановити свою ціну за 1 BTC і суму покупки. Ордер потрапить до загального стакан. Після появи в склянці такого ж пропозиції на продаж біткоіни вони реалізуються автоматично.

Другий спосіб полягає в покупці Bitcoin на біржі за ринковою ціною. У тому ж розділі «Торги» потрібно вибрати «По ринку», встановити суму покупки і натиснути «Сплатити». Біткоіни моментально з’являться на вашому рахунку.

На зв’язку з продавцем

Згадуючи реалії, мало хто хоче користуватися цим способом. Неймовірно високий ризик втратити свої кошти (більше того, віддати їх по своїй волі) лякає дуже багатьох. Тому переваги прямої покупки часто нікого не вражають. Але які ж вони?

Це можливість встановити абсолютно будь-які умови. Курс, спосіб і час перекладу. Більш того, ви можете домовитися про зустріч з продавцем. Це, до речі, зменшує ймовірність обману. Все залежить від ваших бажань і фантазії. Однак не забувайте, що продавець також буде виставляти свої умови.

Також, ви не прив’язується до якихось сервісів, а значить відстежити переклад складніше. Звичайно, якщо ваш гаджет давно зламаний, і хтось дивиться все, що відбувається на ньому, то ніхто не зможе вас уберегти. Але якщо такого немає, то про вашу транзакції точно ніхто не дізнається.

Більш того, не потрібно платити комісії. Буде дуже нерозумно попросити комісію за операцію, як з вашого боку, так і з боку продавця. Він відправить вам монети, а ви оплатите покупку на його карту або рахунок електронного гаманця. Ніяких посередницьких сервісів.

Тут є все: простота, зручність, швидкість. Але це може перекреслити один шахрай. Тільки в тому випадку, якщо ви на нього натрапите. Популярний кріптовалютний форум BitcoinTalk кишить окремими темами з продажу біткоіни. Також є біржа LocalBitcoin, яка створила такий собі щит від зловмисників. Однак навіть це не завжди може убезпечити.

Термінали на кожному розі

Нехай криптовалюта не узаконені, але вони і не заборонені. По крайней мере, в більшості країн світу, включаючи Росію. Тому їх можна купити через термінали iBox, які є майже на кожному розі.

У ньому потрібно знайти пункт btcu.biz, ввести номер телефону і суму поповнення. Після внесення коштів ви отримаєте чек з кодом. Далі потрібно відвідати сайт з однойменною назвою, ввести там цей код і слідувати інструкціям. Монети будуть зараховані на внутрішній рахунок. Для їх виведення потрібно провести звичайну операцію переказу коштів.

Дуже простий і зручний спосіб, який забезпечує високий рівень анонімності і безпеки. Однак він не настільки широко поширений на вітчизняних теренах, оскільки оборот криптовалюта ще не врегульовано.

Якщо ж ви живете десь в Японії або США, то навпаки зможете ще швидше купити біткоіни таким чином. Адже крім звичайних терміналів, в цих країнах є якісь «біткоіномати», які створені спеціально для покупки BTC.

Який варіант краще

Аналізуючи згадані переваги і недоліки кожного із способів, не можна впевнено сказати, що той чи інший варіант буде найкращим. Так, наприклад, пряма покупка — це вигідно (як мінімум, через відсутність комісій), але використання біржі буде більш надійним.

Якщо у вас є можливість почекати, то можете шукати продавця (зазвичай на це йде якийсь час). Якщо вас не турбують комісії, то можна використовувати біржі. Якщо ж вам потрібна простота і мінімум дій — обмінники підійдуть найкраще. Іншими словами, все залежить від ваших уподобань.

Підводні камені

Навіть при такій простій операції, як купівля, можна наштовхнутися на підводне каміння. Головною причиною цього є те, що біткоіни — це цифрові гроші. Відповідно, робота з ними відбувається тільки в мережі, а як відомо — Інтернет кишить шахраями.

Головною проблемою може стати злом сервісу, який ви використовуєте. Біржі та обмінники постійно атакують. Система захисту дозволяє відбивати ці напади, проте масивна активність хакерів або якісне шкідливе ПО може покласти сервера, що спричинить за собою крадіжку коштів всіх користувачів.

Несуттєва, але все ж проблема — це перевантажений блокчейн біткоіни. Через це транзакції потрапляють в блок дуже довго. Тому, незалежно від обраного способу вам доведеться чекати від години до доби, перш ніж ваш рахунок нарешті буде поповнено.

Чи варто купувати біткоіни

Так. Чи ні? Вирішувати вам. Будь-яка думка, будь то експерт або жебрак у Пятерочки, повністю суб’єктивне. Криптовалюта ще не так сильно розвинені, щоб хтось зміг дати остаточну відповідь на подібне питання.

Які факти? Обсяг торгів зростає, курс був 20000, потім 7000, сьогодні (30.04.2018) — 9000. Значить біткоіни точно живий. Він точно не буде списаний як зламаний стільчик, оскільки занадто багато чого сталося. Більшість країн шукають способи його регулювання. Значить кілька десятків років батько криптовалюта буде на першому місці.

Говорячи про покупку біткоіни, сьогодні не можна слідувати чиїмось думкам. Потрібно лише аналізувати їх і робити свої висновки. Можливо, він дійсно замінити фіатние валюти в майбутньому. А може так і залишиться грошовим сурогатом. Ви знаєте, як купити біткоіни. А от чи варто робити це — вирішувати вам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector