Як обміняти біткоіни на реальні гроші — кращі способи, розрахунки

Звикнувши до використання фідуціарних грошей, багато людей до сих пір не можуть повірити в цінність криптовалюта. Можливо це пов’язано з тим, що віртуальні гроші не мають фізичного втілення. Однак в такому випадку і фіатние валюти можна розцінювати просто як паперові листочки.

Як би там не було, але кріптовалютное співтовариство постійно росте, тому багатьох новачків цікавлять особливості користування новою валютою. Сьогодні ми розглянемо, як обміняти біткоіни на реальні гроші (фіатние) найшвидшим і зручним способом. Порівняємо вигідність кожного методу, його плюси і мінуси.

Способи обміну біткоіни — що потрібно знати?

Часи, коли біткоіни насилу можна було обміняти на піцу, давно пройшли. Обмін Bitcoin на фіат передбачає продаж криптовалюта за рублі, долари, євро та інші національні валюти. Кращі варіанти провести операцію:

 • Обмінники. Щоб вибрати надійний сервіс, зверніться на сайт-моніторинг (наприклад, bestchange.ru). Там зібрані тільки чесні обмінники і ваші кошти не опиняться в руках шахраїв.
 • Сервіси, типу LocalBitcoins. Такі майданчики дозволяють знайти прямого покупця або продавця крипти. В такому випадку дивіться, підтвердив користувач свій телефон і пошту, як давно від зареєстрований в системі і які відгуки про нього залишають інші.
 • Біржі. Недолік майданчиків в тому, що в більшості випадків для проведення операцій потрібно пройти верифікацію (підтвердити свою особистість). З цієї причини обмін біткоіни на рублі може затягнутися. Та й комісії за виведення фіата можуть досягати іноді і 10%.
 • Біткоіни-банкомати. Обслуговування кріптоматов вимагає вкладень (покупка і установка обладнання, інкасація), тому такий спосіб обміну дорогою. Та й до того ж не дуже зручний.
 • Через ЕРС і мультивалютні сервіси. У більшості випадків єдиним мінусом таких сервісів є висока комісія і невигідні курси.

Всі ці методи відрізняються між собою за термінами, комісіям, рівням безпеки і зручності. Який критерій важливіше для вас? Давайте розбиратися в тонкощах кожного методу.

Де обміняти біткоіни на рублі миттєво — біткоіни-банкомати

Намальовані користувач і кріптомат

Цей спосіб обміну швидкий і безпечний, але дорогий і незручний. Головний мінус таких апаратів — недоступність. У всій Росії, згодним даними на coinatmradar.com, всього 63 біткоіни-банкомату, з них 7 в Москві. В Україні точок обміну менше — 6 штук. Рекордна кількість в США — 2137 банкоматів.

Розібратися, як обміняти біткоіни на рублі, використовуючи такі апарати, дуже легко. Їх інтерфейс інтуїтивно зрозумілий. Наприклад, в Уфі, на проспект Жовтня 68, в магазині Фієста, розташований банкомат RusBit, що працює цілодобово. До слова, в Росії найбільше кріптоматов саме цього виробника (41 з 63).

Обміняти з його допомогою біткоіни просто. Для цього необхідно відсканувати QR-код кріптокошелька і вказати необхідні дані по обміну.

З плюсів і мінусів такого обміну виділимо:

перевагинедоліки
Швидкість проведення операції (зазвичай займає 15-20 хвилин), рідко до 24 годин.Необхідність добиратися до місця розташування кріптомата.
Безпека угоди.Висока комісія (7-10%).
Можливість двостороннього обміну.Не всі біткоіни-банкомати працюють цілодобово.

Дивіться відео покупки біткоіни в Уфі, в кріптомате РусБіт:Підсумок: якщо продати 1 біткоіни по актуальному курсу на cryptocompare.com з комісією 10%, то ми отримаємо близько 350 288 рублів через кріптомат.

Як біткоіни обміняти на гроші через обмінники?

Список обмінників на Бестчендже у напрямку обміну біткоіни-Тінькофф

Обмінними сервісами користується переважна кількість кріптодержателей. Це пов’язано із зручністю, швидкістю, вигідністю і безпекою. До мінусів можна віднести занижений курс, але якщо порівняти і порахувати, скільки комісійних зборів потрібно заплатити на біржі і в інших сервісах, то варіант з обмінником насправді максимально вигідний.

Кращі обмінники біткоіни представлені на моніторингу bestchange.ru. Це істотно спрощує пошуки майданчиків. Інтерфейс сайту простий, користувачеві потрібно всього лише вибрати напрямок обміну в табличці зліва. На момент написання статті (14.07.2018) пропонується більше 110 варіантів для обміну біткоіни. Ви можете отримати гроші на карту, рахунок платіжної системи, баланс телефону, гаманець інший криптовалюта, грошовим переказом і навіть готівкою.

Наприклад, вибираємо напрям Bitcoin (BTC) — Тінькофф. Нам запропонували 53 обмінника. Що потрібно враховувати, вибираючи з них відповідний:

 1. Курс. Це перший і найважливіший фактор. Варто відзначити, що на bestchange.ru обмінники розташовані по спадаючій курсу. Таким чином, перший — найвигідніший, останній — найнижчий.
 2. Режим роботи. Якщо біля назви сервісу є буква М в колі, це означає, що обмінник працює в ручному або напівавтоматичному режимі. У такому випадку потрібно перейти на сайт і подивитися статус оператора (або час роботи). Якщо ви оформите заявку на обмін, то вона виконається тільки тоді, коли оператор буде на місці. Майданчики, що працюють в автоматичному режимі, виконують обмін швидше.
 3. Ліміти. Зазвичай нижній поріг для обміну вказується в колонці «Віддаєте» для кожного обмінника. Для біткоіни він зазвичай знаходиться в межах 0.01-0.1 BTC.
 4. Резерв. Цей параметр показує, чи є у обмінника в розпорядженні така сума грошей, яку ви повинні отримати в результаті обміну. На момент написання статті найвигідніший курс BTC — 395 517 рублів. З перших трьох обмінників, запропонованих на нашу напрямку, тільки 2 мають резерв більше, а 1 не зміг би провести транзакцію з обміну 1 монети.
 5. Відгуки. Один з найбільш значущих критеріїв при виборі сервісу. Моніторинг bestchange.ru виключає зі списку соскамівшіеся обмінники, однак на сайті введена можливість залишати відгуки. Ви можете з ними ознайомитися перш, ніж проводити операцію.

Щоб відразу відсіяти сервіси з недостатнім резервом та невідповідними лімітами, скористайтеся кнопкою «Калькулятор». У формі введіть суму в біткоіни до обміну. Обмінники, які не можуть провести операцію відразу будуть відзначені сірим кольором. З 53 запропонованих спочатку у нас залишилося 32 підходящих.

Підсумок: якщо продати 1 біткоіни за курсом найвигіднішого обмінника то ми отримаємо близько 395 543 рублів на карту Тінькофф.

Чи можна обміняти біткоіни через біржу вигідно?

Графік торгівлі пари BTC / RUB на біржі CEX

Основні мінуси бірж, за версіями користувачів — великі комісії, необхідність відправки своїх документів для верифікації. Тому на біржові платформи зазвичай відправляють криптовалюта з гаманця, щоб торгувати. Давайте розглянемо, як обміняти біткоіни на реальні гроші через біржу і чи вигідно це. Для прикладу візьмемо майданчик cex.io:

 1. Перший крок: поповнення біткоіни-балансу. За нього комісія не стягується, а мінімальний депозит складає 0.0001 BTC.
 2. Другий крок: оформляємо ордер на продаж біткоіни за рублі у вкладці «Торги». За 1 BTC на момент написання статті можна отримати 367 798 рублів з урахуванням комісії за обмін (589-919 рублів).
 3. Третій крок: виводимо рублі на карту. Ліміти складають від 0 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в день і від 0 до 180 тисяч рублів на місяць. Щоб їх збільшити і вивести понад 300 тисяч, потрібно верифікувати аккаунт. Комісія за висновок на карту складе 2,5% + 30 рублів.

Підсумок: якщо ввести 1 біткоіни на біржу CEX, обміняти його з ринку на рублі і вивести на карту, то отримаємо близько 358 573 рубля на карту Тінькофф.

Як обміняти біткоіни на рублі через LocalBitcoins — покрокова інструкція

Пропозиції щодо купівлі BTC за RUB на LocalBitcoins

LocalBitcoins — майданчик для безпечної покупки і продажу біткоіни. Щоб вигідно продати біткоіни необхідно:

 1. Зареєструватися на сайті localbitcoins.net.
 2. Перейти в розділ «Гаманець» у верхній панелі і вибрати вкладку «Отримати біткоіни».
 3. Внести біткоіни на рахунок. Потрібно врахувати, що операція займає від 30 хвилин до 14 днів. Комісія за депозит — 0.00015 BTC. При перекладі 1 біткоіни на рахунок зарахується 0,99985 BTC.
 4. У розділі «Продати біткоіни» вибрати країну, валюту і платіжну систему, куди потрібно буде зарахувати рублі.
 5. Із запропонованих варіантів вибрати відповідний за лімітами, курсу і умов. Провести операцію.

Зверніть увагу, що іноді лімітів одного пропозиції може бути недостатньо. В такому випадку можна провести кілька угод. Нам для обміну за ціною 403 700 рублів пропонували ліміти до 300 тисяч, а також до 100 тисяч за курсом 404 000 рублей. Ми обміняли 0,748129 BTC на 300 тисяч і інші на 98171 р по інший заявці.

Підсумок: якщо ввести 1 біткоіни на майданчик LocalBitcoins, обміняти його на рублі з висновком на рахунок QIWI, то отримаємо близько 398 171 рубля. Варто врахувати, що за виведення з ЕРС на карту також доведеться заплатити додаткову комісію.

Для чистоти експерименту перевіримо вигідність виведення на банківську карту. Для цього на LocalBitcoins знаходимо покупця для біткоіни, який готовий оплатити таким способом. Тут курс вже менше. Нам запропонували заплатити до 100 тисяч на карту за курсом 372248,89. В результаті ми отримали на карту 3 рази по 100 тисяч, створивши різні транзакції, і 72192.29 рубля. Разом: 372192.29 рубля на карту банку

Дивіться відео з покроковим поясненням, як обміняти біткоіни на реальні гроші на localbitcoins.net:


ЕРС і мультивалютні сервіси для обміну Bitcoin на реальні гроші

Умови поповнення рублевого рахунку в Advcash з кріптокошелька

Якщо біржі і обмінники з яких-небудь причин не підходять, ви можете скористатися платіжними системами (Advcash, WebMoney) або мультивалютними сервісами, типу Кріптонатора.

Розглянемо покроково інструкцію, як обміняти біткоіни на рублі через Advcash:

 1. Реєструємося в системі advcash.com і проходимо верифікацію, яка необхідна для збільшення лімітів.
 2. Переходимо у вкладку «Поповнення рахунку», вибираємо валюту для зарахування на рахунок, суму і країну.
 3. У списку запропонованих способів депозиту вибираємо біткоіни і натискаємо «Підтвердити».
 4. На відкритій сторінці скануємо QR-код для поповнення або копіюємо біткоіни-адреса, на який і перераховуємо кошти зі свого кріптохраніліща. Комісія за такий депозит не стягується.

На рублевий рахунок в системі Едвкеш зарахований 372642.11 рубля. Але і це ще не все, адже гроші потрібно вивести на карту. Така операція займе до 3 робочих днів, а комісія складе 3.95% + 30 рублів.

Підсумок: якщо поповнити рублевий рахунок Advcash з кріптокошелька на 1 біткоіни, а потім вивести рублі на банківську карту, то отримаємо близько 357 893 рублів.

Де обміняти біткоіни вигідніше — розрахунки і підсумки

Отже, зведемо отримані результати в таблицю і з’ясуємо, де обміняти біткоіни на рублі можна з максимальною вигодою:

спосіб обмінуОтримано на карту в рублях за 1 BTC
обмінники395543
Сервіси, типу LocalBitcoins372 192 (398 171 на QIWI)
біржі358573
через Advcash357893
Біткоіни-банкомати (кріптомати)350288

Ми розмістили всі розглянуті варіанти обміну в порядку зменшення їх вигідності. За найкращого курсу можна обміняти біткоіни на реальні гроші в обмінниках. Найменш вигідний спосіб — кріптомати. Різниця між ними — 45 255 рублів. Саме таку суму можна втратити з обміну 1 BTC, а то й проаналізувати ситуацію і не порахувати вигоду. Не платіть більше, читайте наші матеріали.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector