Курс біткоіни в телеграм — кращі телеграм-боти

Щоб знати курс біткоіни в телеграм, потрібно вибрати і підключити спеціальну bot-програму, призначену для спрощення життя користувачів, які цікавляться питаннями криптовалюта. За допомогою таких ботів можна в онлайн-режимі отримувати відомості про актуальний курсі, більше дізнатися про роботу Bitcoin, провести обмінні операції і вирішити інші завдання.

Якщо говорити простими словами, додатки для телеграм — це акаунти, управління якими відбувається в автоматичному режимі. Нижче розглянемо, які боти Telegram дають точну інформацію про курс криптовалюта, в чому їх особливості і що ще корисного можуть почерпнути користувачі.

Телеграм-бот CryptoBitBot

Як виглядає телеграм-бот CryptoBitBot
Інтерфейс телеграм-бота CryptoBitBot

Кріптобітбот — спеціальна програма, розроблена для роботи з криптовалюта і отримання оперативної інформації про курсової вартості і капіталізації, а також проведення обмінних операцій (при необхідності). Офіційна назва бота — @CryptoBitBot. За допомогою софта можна налаштувати інформування про зміну вартості біткоіни, що дозволяє учаснику мережі визначитися з подальшими діями — продовжувати зберігати віртуальні гроші, продати їх або купувати нові монети.

Особливості @CryptoBitBot:

 1. Актуальні і важливі відомості про курсовою ціною BTC на великих біржових майданчиках (наприклад, Poloniex).
 2. Рекомендації користувачеві щодо платформ, де вигідніше провести обмінні транзакції з цікавить валютою.
 3. Капіталізація популярних цифрових грошей, ТОП кращих монет, а також докладні відомості по кожній з криптовалюта.
 4. П’ять кращих обмінних майданчиків, що пропонують конвертацію віртуальних грошей за найбільш вигідною ціною.
 5. Нагадування, які приходять з періодичністю раз в 5 хвилин. Вони інформують про зміну курсу криптовалюта (в тому числі біткоіни). Це опція корисна для учасників кріптосеті, які інвестують в віртуальні гроші і першими хочуть знати про рух вартості цікавить інструменту. Функція працює для багатьох пар, представлених на біржових майданчиках.
 6. Інформація за останніми 150 проведених транзакціях з цікавить віртуальної монетою. Ця опція дозволяє контролювати поточні ринкові тенденції і приймати правильні рішення в сфері інвестування.

Для уточнення курсу біткоіни в телеграм досить простий команди «Курс». Інформація надається навіть при поганому Інтернет-з’єднанні. Телеграм-бот CryptoBitBot — надійний помічник і інформатор, що дозволяє з вигодою інвестувати і проводити операції з криптовалюта.

Програму можна знайти двома способами — через посилання telegram.me/cryptobitbot або через пошукову систему телеграм.

Інтерфейс бота @CryptoBitBot представлений наступними пунктами:

 1. Курс. При переході в цей розділ надається точна курсова вартість біткоіни і Ефіріума з бірж — BTC-e (яка на серпень 2018 вже не працює) і Poloniex.
 2. Графік. Користувачам доступно візуальне рух вартості криптовалюта.
 3. Капіталізація. Якщо не вказувати додаткових команд, система відображає сумарний об’єм ринкову капіталізацію віртуальних грошей, інформацію для Bitcoin і число цифрових валют в світі. При бажанні доступні відомості по капіталізації для кращих криптовалюта або конкретної монети.
 4. Обмін. У цьому розділі запропоновано п’ять кращих обмінних пунктів для конвертації віртуальних монет (Bitcoin, Litecoin, Ethereum). Доступні транзакції із застосуванням карток банківської установи або гаманців ЕРС.
 5. Повідомлення. Тут можна налаштувати інформування про зміни курсової ціни віртуальної монети. Сигнал надійде в разі, якщо ціна монети піднімається або опускається нижче певної межі. Якщо людина постійно продає / купує біткоіни або інші монети, але не має часу відслідковувати зміни курсової ціни, то ця опція буде вельми до речі.
 6. Угоди. Тут відбивається перелік останніх транзакцій на біржовому майданчику BTC-e, яка на 8 серпня 2018 роки не функціонує, а тому вкладка особливої ​​користі не має.
 7. Гаманець. Додаток прив’язується до гаманця на blockchain.com, що дозволяє прямо з програми відправляти Bitcoin іншим користувачам.

Телеграм-бот для відстеження курсу біткоіни @CryptoBitBot підійде для інвесторів, які цікавляться вкладенням в криптовалюта, а також людей, що займаються видобутком цифрових монет. Це зручний бот, що надає актуальну інформацію без завантаження великих сторінок або курсових графіків з Інтернету. Досить зробити запит, щоб отримати точні відомості в текстовому або графічному відображенні.

DCBot в телеграм для відстеження курсу біткоіни

Інтерфейс телеграм-бота DCBot
Використання телеграм-бота DCBot

У серпні 2016 року з’явилася новина про створення простого, але зручного бота для учасників кріптовалютной мережі — DCBot. Це спеціальна програма для телеграм, що дозволяє контролювати курсову ціну по 12 найбільш затребуваним віртуальним монетам і 9 фіатним валют. За допомогою бота можна бути в курсі останніх новин в сфері криптовалюта. Повна офіційна назва — @BlockchainBot. Він доступний за посиланням telegram.me/blokchainbot або через пошук телеграм.

Додаток налаштоване так, щоб користувач отримував відомості в онлайн-режимі. Завдяки цьому, можна швидко отримувати дані по ціноутворенню віртуальних монет, а також читати корисну інформацію на профільних майданчиках.

Як зазначалося, телеграм-бот видає курс біткоіни, Ефіріума, Даш і ряду інших криптовалюта, в тому числі дев’яти представників фіатних грошей. Після установки доступні наступні курси:

 1. Віртуальних грошей по відношенню один до одного.
 2. Криптовалюта щодо класичних (фіатних) грошей.
 3. Фіатной валюти по відношенню до віртуальних монетам.

Розробники @BlockchainBot заявляють, що головна мета створення бота — надання актуальних даних користувачам кріптосеті. Людям потрібні оперативні і правдиві відомості, які вони їх отримують за допомогою DCBot. Крім актуального курсу, користувачам доступні статті на таких популярних майданчиках, як BitcoinMagazine, CoinDesc, Bitcoin.com.

Телеграм-бот Біткоінчік — віртуальна кріптошкола

Як виглядає телеграм-бот Біткоінчік
Інформація, яку надає телеграм-бот Біткоінчік

Бот Біткоінчік — універсальна «школа» Bitcoin для людей, які цікавляться криптовалюта. Додаток підходить користувачам, які мало знають про віртуальну монеті, але в майбутньому планують зайнятися її здобиччю або інвестуванням. У боті наведені докладні відомості про криптовалюта, розібрані «по поличках» принципи функціонування BTC, є відео, текстові матеріали і книги. Крім того, користувачам доступні додатки для різних ОС, посилання на біржі, відомості про гаманцях для Bitcoin і точна курсова вартість BTC.

Повна назва програми — @bitcoinschool_bot. Вона доступна для скачування в телеграм або за посиланням telegram.me/bitcoinschool_bot. Додаток орієнтоване для покриття дефіциту знань і підходить не тільки для новачків, але і для досвідчених користувачів. Застосування програми дозволяє розібратися в тонкощах функціонування криптовалюта і отримувати максимальну прибуток.

Розділи @bitcoinschool_bot:

 1. Про біткоіни — просто. Це введення, де розкриваються ази криптовалюта. Тут представлений перелік можливостей, які дають віртуальні гроші власникам. Даються рекомендації, що робити не можна. У розділі відкритий доступ до багатьох лекцій тривалістю від 2 годин і більше, але є і короткі уроки з інформацією про Bitcoin.
 2. Відео. У цій секції відкривається доступ до великої кількості відеороликів з YouTube по темі віртуальних монет. Також є лекції (тривалі і короткі).
 3. Література. Особливість категорії — в наявності величезного числа посилань на документи, що роз’яснюють принципи роботи і суть біткоіни. Користувачам доступні дослідження, доповіді фахівців та інші матеріали. Наводиться стаття творця криптовалюта Сатоши Накамото, лекції викладачів університету Прінстона, а також доповідь для британських урядових органів.
 4. Статті. У розділі представлено безліч посилань на корисні матеріали по біткоіни, принципам його дії, особливостей, переваг. Запропоновані тексти мають невеликі розміри, але відрізняються інформативністю і чіткістю викладу.
 5. Додатки. Через цю секцію користувач отримує доступ до найбільш важливого софту, призначеному для роботи з віртуальними монетами на телефонах з ОС iPhone і Android, в тому числі для ПК під Mac.
 6. Біржі. У розділі описаний десяток найбільш затребуваних біржових майданчиків в РФ і світі, наприклад, Yobit, EXMO та інших. Користувачам запропонована докладна інформація, а також посилання для переходу і проходження реєстраційних процедур. Цікаво, що по Poloniex (однієї з найбільших бірж) інформація відсутня.
 7. Сховища. Ця секція містить відомості про онлайн-гаманцях. Мінус в тому, що інформація обмежується тільки двома видами сховищ — Blockchain і Coinbase.
 8. Курс. Особливість @bitcoinschool_bot в тому, що він не показує вартість віртуальної монети, як це роблять розглянуті вище додатки, а спрямовує на сайти моніторингу. Після відвідин рекомендованої сторінки людина отримує відомості про актуальну ціною біткоіни і дані про рекомендованих додатках, що дозволяють контролювати вартість в онлайн-режимі.
 9. Інвестиції. У цій секції пропонується посилання на хмарний сервіс Genesis Mining (більше варіантів не надається). Творець програми @bitcoinschool_bot нібито перевірив його надійність і гарантує безпеку видобутку віртуальних монет.

Далі описується новий блокчейн-проект «Голос», наводиться ряд посилань на сайти, що розкривають особливості цієї розробки. Особливість «Голосу» в тому, що він працює на системі blockchain і дає можливість заробітку своїм користувачам.

Крім того, в боті @bitcoinschool_bot передбачений месенджер, програма-планувальник, а також поштовий клієнт Slack. В останньому є перелік каналів за тематикою віртуальних валют (Ефіріума, Даш, біткоіни і інших).

Також є посилання «Партнери». При переході в цей розділ користувач може перейти в інформаційний канал месенджера. З його допомогою трейдери можуть розібратися в складній ринковій ситуації і правильно інвестувати гроші.

В останніх кількох розділах можна взяти участь у розвитку бота (наприклад, дати рекомендації з розвитку програми або перерахувати певну суму), а також написати творцеві програми.

Якщо говорити в цілому, @bitcoinschool_bot не претендує на звання повноцінної «школи криптовалюта». Він лише дає базову інформацію по роботі з віртуальними грошима і розкриває їх особливості. Продуктивності і «начинки» бота досить, щоб навчити початківців користувачів азам кріптовалютного світу.

Курс біткоіни в телеграм — бот CoinRankBot

Оформлення телеграм-бота CoinRankBot
Запуск бота CoinRankBot

Додаток Coin Rank Bot — спеціальний бот, що дозволяє контролювати рейтинг віртуальних монет. Користувачам видно актуальна вартість криптовалюта, рівень капіталізації, а також положення в рейтингу основних віртуальних монет. Для отримання необхідних відомостей потрібно натиснути на кнопку з назвою криптовалюта (біткоіни, Ефіріум, Ріппл, Лайткоін) або прописати найменування монети вручну, після чого бот надає повні дані.

Офіційна назва програми — @coinrankbot. Воно є по посиланню telegram.me/coinrankbot. В цілому це проста програма для отримання актуальних відомостей про криптовалюта. Стане в нагоді тим користувачам, які хочуть бути в курсі курсової ціни, не завантажуючи месенджер складними ботами.

BTCControlBot — біткоіни в Телеграма

Перелік функцій телеграм-бота BTCControlBot
Функціонал бота BTCControlBot

Це багатофункціональна програма, яка є розробкою Максима Новикова і доступна по посиланню t.me/btccontrolbot. За допомогою бота можна стежити за кріптосетью і бути в курсі основних подій. Особливість програми полягає в можливості відслідковувати операції з потрібних адресами, отримувати дані по капіталізації і актуальною курсової вартості віртуальної монети.

Виділимо основні особливості BTCControlBot:

 1. Відстеження операцій з потрібних адресами. Для отримання необхідних відомостей необхідно прописати команду / address you_address: name_wallet. Перша частина — адреса сховища, а друга — будь-які символи, які дозволять розібратися, про яке гаманці йдеться. Можна прописати назву гаманця або біржового майданчика. Як приклад, / address 13XnJ3Fv8H6rLrvX3tdxnxyBzSsNeTHAdi: Electrum. Після натискання на посилання адресу направляється в базу, і додаток приступає до відстеження операції з періодичністю один раз на хвилину. Щоб оптимізувати процес, користувач має право додати відразу три адреси. Згодом розробник планує зняти цей ліміт або представити платну версію бота без обмежень по числу адрес. У повідомленні про операції наводиться назва гаманця і сума, конвертована в долари або рублі за поточною курсовою ціною.
 2. Відомості про капіталізацію. Для отримання інформації пишемо слово / capitalization або в спрощеному вигляді — «кап». Бот видає суму капіталізації, обсяг за останню добу, домінування Bitcoin (у відсотках), загальне число криптовалюта, кількість ICO і біржових майданчиків. При бажанні отримати відомості по популярним криптовалюта (наприклад, першій десятці), необхідно поставити число «10». Наприклад, при вказівці команди «кап 10» бот видає дані по ТОП-10 віртуальних монет. При цьому обмеження в кількості криптовалюта відсутні. Після запиту бот виводить такі відомості для кожної з монет — ціна в доларах, вартість у біткоіни, капіталізація, обсяг операцій, зміни за 1 год, добу і тиждень. Також вказуються доступні пропозиції і загальний запас.
 3. Курс віртуальних монет. Для отримання відомостей про курсової вартості вказуємо валютну пару, а між назвами монет встановлюємо пробіл, наприклад, BTC / USD. При частій перевірці курсової ціни по конкретній парі потрібно прописати / price_btc_usd. В цьому випадку при натисканні на посилання запит буде виконуватися знову і знову.

У нижній частині є кнопки, на яких відображені найбільш затребувані пари валют. Це спрощує роботу користувачеві, якому досить вибрати цікавий варіант (без набору команди).

В майбутньому планується удосконалення бота @btccontrolbot і додавання наступних опцій:

 1. Надання відомостей з часу проведення ICO (календар подій).
 2. Зняття лімітів по числу Bitcoin-адрес, які доступні для контролю.
 3. Інформування про підвищення або зниження курсової ціни біткоіни.
 4. Перевірка транзакцій в Bitcoin-мережі з інформуванням про кількість підтверджень.
 5. Відправка курсової ціни учасникам груп і чатів, а також інші функції.

Вище розглянуті кращі телеграм-боти, що дозволяють відслідковувати курс біткоіни і отримувати іншу корисну інформацію. На завершення виділимо ще один додаток, яке користується найбільшим попитом у користувачів кріптосеті — BTC Banker. З його допомогою можна здійснювати транзакції з криптовалюта, відправляти її на карту або укладати угоди безпосередньо. Крім того, додаток виконує функцію гаманця, що є додатковим плюсом для користувача. На відміну від розглянутих програм, в BTC Banker немає прямого доступу до курсів криптовалюта, але його застосування буде корисним в комплексі з одним з розглянутих вище програм.

Відео про телеграм-боті для покупки біткоіни:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector