Калькулятор хмарного Майнінг біткоіни

Калькулятор хмарного Майнінг біткоіни — алгоритм, що допомагає розрахувати потенційний прибуток від оренди потужностей і оцінити актуальність інвестицій. Такі програми мало відрізняються від класичних сервісів для обчислення окупності. Різниця в тому, що витрати на електроенергію менше, а витрати на придбання ASIC-Майнер або іншої техніки зовсім відсутній. Все, що потрібно для заробітку — наявність звичайного ПК або ноутбука і початковий капітал для покупки потужностей.

Калькулятор хмарного Майнінг біткоіни — призначення

Хмари біля монети біткоіни

Вибираючи хмарний сервіс, учасник кріптовалютной мережі орієнтується на надійність сервісу, його розцінки і пропоновану швидкість (хешрейт). При цьому мало хто розраховує прибутковість і окупність витрат на покупку потужності хешування. У цьому полягає головна помилка Майнер, які користуються послугами хмарних сервісів. Вони витрачають гроші, стежать за накопиченням монет, але в підсумку так і не покривають витрати.

Що таке хмарний Майнінг?

Перше, що варто зробити — розібратися з тонкощами такого заробітку. На відміну від класичної видобутку криптовалюта, хмарний Майнінг дозволяє уникнути багатьох проблем, пов’язаних з купівлею, налаштуванням і подальшим обслуговуванням дорогого обладнання (Асіка, ферм на GPU і інших). Пропадає і стаття витрат, пов’язана з оплатою спожитої електроенергії.

Суть хмарного Майнінг полягає в покупці певної швидкості (хеш). Учасник мережі отримує в розпорядженні частину потужності компанії і використовує її для видобутку віртуальних монет. Результат діяльності (як при стандартному Майнінг криптовалюта) — винагорода у вигляді біткоіни. Сьогодні працює безліч компаній, які закуповують обладнання, обслуговують його і заробляють на оренді наявних потужностей.

Контракт, який укладається між хмарним сервісом і користувачем буває двох видів:

 1. Короткостроковий — договір, який оформляється на певний часовий проміжок.
 2. Безлімітний — вид угоди, який не має на увазі обмежень за часом.

Термін контракту вибирається з урахуванням можливостей покупця і прибутковості, яка оцінюється за допомогою калькулятора.

Як використовувати калькулятор хмарного Майнінг Bitcoin?

Хмара із позначкою біткоіни на тлі комп'ютерної мережі

Програми по оцінці рентабельності розроблені з метою спростити життя Майнер і допомогти їм в розрахунку майбутнього прибутку в разі співпраці з хмарним сервісом. Після введення деяких параметрів користувач бачить термін окупності вкладень і потенційний прибуток від купленого устаткування. Зробити обчислення вручну важко через необхідність врахувати безліч параметрів — курсову ціну, складність Майнінг, розмір винагороди, витрати на покупку потужностей і так далі.

Принцип використання таких калькуляторів простий. Людина вводить необхідні параметри, які не задаються програмою автоматично, натискає на кнопку розрахунку і отримує результат. В процесі обчислень враховуються такі показники:

 1. Хешрейт. Головний параметр, який використовує калькулятор хмарного Майнінг Bitcoin — потужність обладнання, що застосовується (його продуктивність). Одиниця виміру цього показника — хеш в секунду. Щодо біткоіни пріменяеются тільки Гігахеші в секунду (ГХ / сек), Терахеші в секунду (ТХ / сек), а також Петахеші в секунду (PX / сек). У графі продуктивності користувач вказує потужність, яку він придбав на сервісі.
 2. Нагорода (премія) за видобутий блок. Відносно цього параметра ситуація ідентична для всіх Майнер. Винагорода в 2018 році (до 2020 року) становитиме 12,5 біткоіни. Згодом воно зменшиться ще в два рази — до 6,25 BTC і буде таким до 2024 року, а після учасників мережі чекає чергове зниження до 3,125.
 3. Складність Майнінг. Цей параметр (як і нагорода) задається автоматично сервісом. Він характеризує, наскільки важко добути черговий блок в кріптовалютной мережі. На 1 травня 2018 року цей параметр становить 4,022 Терахеша в секунду. Для порівняння ще в січні 2017 року він становив близько 320 Гігахешей в секунду, тобто був більш ніж в 10 разів нижче. Чим вище параметр складності, тим більше потужності доведеться закуповувати Майнер для отримання очікуваного прибутку.
 4. Комісія за пул. Сервіси хмарного Майнінг використовують хешрейт і добувають криптовалюта шляхом підключення до спеціальних пулів, багато з яких стягують плату. Деякі майданчики для компенсації збитків беруть плату і з своїх користувачів.
 5. Плата за обслуговування. Багато сервісів, які надають потужності в оренду, беруть оплату за підтримку наявної техніки в працездатному стані. Цей параметр, як правило, не враховується калькуляторами прибутковості, але повинен братися до уваги користувачем.
 6. Курс віртуальної монети. Передбачити вартість біткоіни вже через кілька хвилин — важке завдання навіть для досвідчених трейдерів. Цей параметр знаходиться в постійній динаміці, тому при розрахунку береться поточний показник вартості криптовалюта. Але в волатильності Bitcoin криються ризики. Наприклад, розрахунок на 1 травня 2018 року показав високу прибутковість і окупність витрат на покупку хешрейта протягом 7 місяців. Припустимо, через кілька днів вартість BTC знижується на 10-15%. У такій ситуації падає і дохід Майнера. При цьому ціна біткоіни встановлюється автоматично, на момент розрахунку (прописувати її вручну немає необхідності).
 7. Інтервал розрахунку. Найбільш поширена ситуація, коли користувач купує потужність на 1-2 роки. Саме для цього часового проміжку робиться обчислення прибутковості. При цьому експерти рекомендують діяти в зворотному порядку. Спочатку обчислити і визначити терміни окупності витрат (при поточних умовах), а після визначатися з оптимальним періодом оренди потужності.
 8. Зменшення рентабельності. Ситуація в кріптовалютном співтоваристві постійно змінюється. Зокрема, зростає складність Майнінг, змінюється курс віртуальної монети і розмір винагороди (чергове зниження чекає в 2020 році). Як результат, може впасти і рентабельність видобутку біткоіни. Мінус в тому, що Bitcoin cloud калькулятор такі нюанси не враховує — їх повинен взяти до уваги майнер, який робить розрахунки.

Що стосується таких параметрів, як потужність обладнання, що застосовується, тариф за електроенергію та інші, вони актуальні при купівлі обладнання, а при хмарному Майнінг вплив на результат мінімально.

Bitcoin cloud калькулятор — допомога в оцінці рентабельності

Схематичне зображення видобутку біткоіни з хмари

Одне з головних переваг хмарних сервісів — можливість уникнути покупки дорогого устаткування. Крім того, відпадають проблеми з оплатою великих рахунків за електроенергію та необхідність вирішувати питання з відведенням тепла з приміщення. Все, що потрібно — знайти гідну компанію і вкласти в неї гроші, купивши цікаву потужність.

Рентабельність заробітку за допомогою сервісів хмарного Майнінг залежить від ряду факторів:

 1. Можливість вибору часу оренди потужності (1,3, 6, 12 або 24 місяці).
 2. Вартість 1 Гігахеша або 1 Терахеша в секунду.
 3. Курсова ціна Bitcoin. Чим вона вища, тим більший дохід отримує інвестор.
 4. Складність мережі біткоіни. З ростом цього параметра період окупності також підвищується.

У 2018 році рентабельність хмарного Майнінг знизилася. Головна причина — різке зростання складності видобутку криптовалюта, через що наявних потужностей не вистачає для отримання очікуваного заробітку. Ось чому при виборі майданчика важливо орієнтуватися на ті сервіси, які пропонують кращі умови (низьку ціну за більший хешрейт). Калькулятор рентабельності тільки констатує факт, а завдання вибору повністю лежить на учаснику мережі.

Популярні сервіси хмарного Майнінг

До найбільш вигідним майданчикам, які надають потужність в оренду, варто віднести:

 1. genesis-mining.ru — позиціонується як найбільш великий сервіс для видобутку біткоіни в Росії. Сервери компанії знаходяться в різних куточках планети — в Азії, США і країнах ЄС, що дозволяє говорити про надійність майданчика. Користувачам пропонується три тарифні плани, що передбачають оренду 1, 5 або 25 ТХ / сек. Вартість послуги складає 179, 845 і 3975 доларів відповідно. Якщо купити найдорожчий тариф (25 ТХ / сек), місячний прибуток складе близько 520 доларів (на 1 травня 2018 року). Це означає, що витрати на оренду потужності окупляться в середньому через 8 місяців. При розрахунку прибутковості варто врахувати, що сервіс бере збори за обслуговування обладнання.
 2. hashing24.com — ще один сервіс хмарного Майнінг, який працює з 2012 року. Офіси компанії відкриваються в багатьох країнах світу, що свідчить про націленість організації на подальший розвиток і залучення нових клієнтів. Особливість — можливість вибору власного тарифного плану (з урахуванням фінансових можливостей). Наприклад, 25 ТХ / сек обійдеться в чималу суму — 5137 доларів. Це означає, що при розрахованої вище прибутку (520 доларів на місяць) окупність настане тільки через 10 місяців. Отже. hashing24.com менш вигідна площадка для Майнер (якщо порівнювати з genesis-mining.ru). З іншого боку, тривалість контракту обмежена 3 роками.
 3. hashflare.io — відома фірма, яка добре відома учасникам кріптовалютной мережі в Росії. Досить ввести в рядок пошуку назву компанії, як в розпорядженні читачів десятки детальних оглядів, як реєструватися, купувати потужності і заробляти на цьому сервісі хмарного Майнінг. На 1 травня 2018 року в розпорядженні покупців кілька тарифних планів, один з яких — для видобутку біткоіни (для SHA-256). Мінімальна потужність, яку можна купити — 10 ГХ / сек. Обслуговування цієї продуктивності (на добу) обходиться в 0,0035 доларів. Контракт оформляється на 1 рік. Вартість 10 ГХ / сек становить 0,8 доларів. Наприклад, якщо майнер вирішив купити 25 ТХ / сек (як і в минулих прикладах), йому це обійдеться в 2000 доларів. Обслуговування (на добу) близько 8,8 доларів. Потенційний прибуток при такому хешрейте розрахована раніше в статті (520 доларів на місяць). З них на оплату за обслуговування обладнання піде майже половина (264 долара). Чистого прибутку залишається 256 доларів, що дозволяє окупити витрати за 8 місяців.

Перевірка сервісів для хмарного Майнінг біткоіни

Хмара із позначкою біткоіни на білому тлі

Перед покупкою потужності і перевірки рентабельності за допомогою Bitcoin cloud mining calculator, важливо переконатися в чесності майданчика.

Розпізнати шахраїв можна по ряду простих ознак:

 1. Доменнное ім’я закрите від сторонніх очей.
 2. Реєстрація сервісу відбувається у великому місті, що, на думку шахраїв, підвищує рівень довіри і престижу ресурсу. Директором ставиться іноземний громадянин.
 3. При прохання пред’явити докази наявності обладнання даються ухильні відповіді про неможливість такого кроку.
 4. Виплати здійснюються перші 4¬¬-6 місяців (іноді більше), після чого вони припиняються.
 5. При розкручуванні застосовується підроблене відео, а реклама замовляється на сайтах, які займаються оглядом майнінгових компаній і не перевіряють інформацію.

Як використовувати калькулятор хмарного Майнінг Bitcoin — тонкощі розрахунку

Монета із позначкою біткоіни на тлі хмар

Кожен майнер перед покупкою хешрейта на одному з сервісів хмарного Майнінг повинен зробити розрахунки прибутковості і окупності вкладених інвестицій. Алгоритм дій має такий вигляд.

складання таблиці

Для початку рекомендується скласти таблицю в форматі Excel, в яку будуть заноситися розрахункові дані. В основній частині повинні бути передбачені такі графи:

 1. Вплив зміни складності.
 2. Курс Bitcoin.
 3. Дохід.
 4. Витрати.
 5. Чистий прибуток.

Для зручності розрахунок проводиться щомісячно з 1 до 12 місяців (крок — 30 днів). Перевага таблиці в тому, що користувач бачить вихідні дані і контролює обчислення.

Розрахунок

Наступний крок — обчислення прибутковості на невеликому часовому проміжку (добу, 7 або 30 днів). Для цього може застосовуватися будь-який онлайн-калькулятор для розрахунку прибутковості Майнінг біткоіни. Наприклад, можна використовувати bitcoincloudmining.center. Різниця в тому, що поля споживаної потужності, тарифу і комісії пулу не заповнюються.

Далі алгоритм дій такий:

 1. Вставляємо обчислення в таблицю.
 2. Задаємо зміна складності. Так, за 4 місяці 2018 року цей параметр збільшився в 2,5 рази, тобто на 250%. Іншим словами, середнє підвищення складності в місяць становить близько 60%.
 3. Встановлюємо поточний курс криптовалюта і плануємо його щомісячне зміна. Тут можна проявити фантазію або спертися на свій торговельний досвід (при його наявності). В середньому мається на увазі збільшення ціни на 5-7% в місяць.

Для прикладу візьмемо сервіс hashflare.io і розглянемо обчислення докладно.

Вихідні параметри:

 1. Придбаний хешрейт — 10 ТХ / сек.
 2. Оплата за обслуговування — 0,0035 доларів за 10 ГХ / сек.
 3. Термін контракту — 1 рік.
 4. Ціна 10 ГХ / сек становить 0,8 доларів.

Використовуємо калькулятор bitcoincloudmining.center для розрахунку потенційного прибутку за 1 місяць. На 1 травня 2018 року дохід складає 207 доларів США.

Тепер робимо наступні кроки:

 1. Обчислюємо витрати на покупку 10 ТХ / сек потужності — вони рівні 800 доларів.
 2. Розраховуємо витрати на обслуговування обладнання. Цей параметр становить 3,5 долара в день або 105 доларів на місяць.
 3. Віднімаємо з місячного прибутку витрати на обслуговування обладнання хмарним сервісом. Залишається 102 долара США.
 4. Визначаємо окупність. При 102 доларах прибутку витрати на покупку потужності покриваються через 8 місяців. Решта 4 місяці — чистий прибуток учасника кріптосеті.

Варто врахувати, що прибутковість буде змінюватися при зміні курсової ціни і підвищенні складності. Якщо вартість криптовалюта залишиться на колишньому рівні протягом 4-6 найближчих місяців (з моменту розрахунку), на тлі підвищення складності прибуток знизиться, а окупність може зайняти більше часу.

тонкощі розрахунку

Застосування калькулятора хмарного Майнінг потребує врахування таких аспектів:

 1. Підсумкові результати завжди приблизні. Ніхто не може передбачити майбутній курс віртуальної валюти найближчим часом. При цьому складність стабільно змінюється в бік підвищення.
 2. Збільшення прибутку можливо шляхом вибору пулу з більш вигідними умовами — низькою ціною за потужність і мінімальною платою за обслуговування.
 3. Орієнтовний обчислення прибутку можна здійснювати майже на будь-якому онлайн-калькуляторі Майнінг. Все, що потрібно — вказати куплену потужність, а графи з комісією пулу і платою за електрику залишити порожніми (не заповнювати).

Хмарний Майнінг зручний для користувачів, адже він не вимагає покупки дорогого обладнання, втрати часу на його обслуговування, додаткових витрат на його ремонт і оплату електроенергії. З іншого боку, такий спосіб заробітку залежить від ситуації в кріптовалютной сфері. Різка зміна складності в сторону підвищення або (і) падіння вартості біткоіни може звести на «ні» всі старання. Можлива ситуація, коли людина купила контракт на 2 роки, розрахунки показали швидку окупність, а вже через 4 місяці ситуація різко змінюється в бік погіршення (наприклад, знижується курс). Гроші вже інвестовані, тому покупець змушений терпіти втрати. У випадку з обладнанням ситуація простіше — його можна хоча б продати.

Ось чому калькулятор хмарного Майнінг біткоіни стає незамінним помічником. При цьому важливо брати до уваги не тільки поточний стан справ, а й заглядати вперед, враховуючи потенційне зростання курсу криптовалюта, підвищення складності мережі і, можливо, зниження премії (якщо період контракту захоплює 2020 рік).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector