Як отримати заробіток на криптовалюта: торгівля, Майнінг

Сьогодні криптовалюта — це набагато більше, ніж просто засоби для здійснення покупок і здійснення платежів. Завдяки використанню смарт-контрактів та інноваційних консенсусних методів можна займатися різними кріптовалютнимі операціями і отримати відносно регулярний стабільний дохід, в тому числі пасивний.

Заробіток на криптовалюта зводиться не тільки до банальної торгівлі цифровими активами або інвестування в монети з перспективою продажу за вищою ціною в майбутньому, є й інші способи. Йдеться також про участь в перевірці транзакцій криптовалюта на базі алгоритму PoS, запуск мастернодов та інших.

Торгівля криптовалюта

Заробіток на торгівлі цифровими грошима, як і робота на валютних і фондових ринках, підійде не кожному. Це не просто один з видів заробітку. Це свого роду ціла професія, займатися якою в якості звичайного хобі не вийде. Трейдинг вимагає чималих зусиль, навичок, досвіду і часу.

З безлічі людей, які намагаються заробити цим способом, реального успіху добиваються одиниці. На відміну від фіатних валют і акцій, цифрові гроші — це зовсім інший напрямок в трейдингу, яке не завжди підпорядковується аналогічним законам і поведінкових факторів, що і традиційні ринки.

Висока і різка волатильність криптовалюта з одного боку відкриває широкі можливості великих і швидких заробітків. Їх зворотна сторона — пропорційне зростання ризиків. Втратити гроші при торгівлі криптовалюта можна також швидко, як і заробити. Тому не варто намагатися заробити трейдингом при відсутності необхідного досвіду і достатнього розуміння цієї сфери. Тим більше, що це не єдиний спосіб отримання доходу в кріптовалютной індустрії. Є і менш ризиковані варіанти для пасивного і стабільного заробітку.

Майнінг криптовалюта

На поточний момент, не дивлячись на зростання популярності багатьох перспективних альткоінов, видобуток біткоіни і Ефіріума очолює рейтинг найбільш популярних монет серед Майнер.

Однак поступово ця ситуація зміниться, так як рентабельність видобутку біткоіни істотно скоротилася в останні роки, а пов’язані з Майнінг витрати, навпаки, набагато зросли.

Для отримання хорошого і стабільного доходу від Майнінг Bitcoin або Ethereum новачкові буде потрібно вкласти кілька тисяч доларів в покупку устаткування. Але і цим все не обмежиться. Зростання складності Майнінг призводить до того, що на ринок регулярно надходять нові, більш потужні моделі Асіка. Вони здатні впоратися з постійно зростаючою складністю мережі, а й електроенергії споживають на порядок вище в порівнянні з менш потужними пристроями.

Не варто забувати і про те, що цей ринок розвивається дуже стрімко, і через 1-2 роки куплений Асік буде вважатися вже морально застарілим.

На повернення вкладених в апаратуру грошей і вихід на прибуток можуть піти місяці. При цьому ніякої гарантії повернення коштів немає. Особливо з огляду на поточну нестабільність курсу біткоіни, який з грудня 2017 року впав в два рази. А адже саме ціна монети грає одну з головних ролей у визначенні прибутковості Майнінг.

Найбільш вигідні умови для Майнінг криптовалюта є в країнах з дешевою або навіть безкоштовної електроенергією, наприклад, в Ісландії. Для всіх інших спроба заробити може закінчитися в кращому разі мізерної рентабельністю або виходом в нуль, а в гіршому — збитками.

Заробіток криптовалюта на базі алгоритму PoS

Цифрові гроші, в основі яких лежить алгоритм доказ ставки (PoS) передбачають зовсім інший метод видобутку. Замість енергетичного і обчислювально-інтенсивного хешування генерація монет здійснюється через гаманець користувача за рахунок що зберігаються на ньому монет.

Як правило, для цього буде потрібно офіційний гаманець для конкретної криптовалюта. Звичайно, без вкладення коштів в цьому випадку теж не обійтися, так як необхідно буде придбати деяку кількість монет і розмістити їх в гаманці. Але на відміну від витрат на придбання обладнання для Майнінг, вкладені в монети кошти завжди можна повернути, продавши їх на біржі або через обмінник.

Єдине, що вимагає від користувача видобуток монет цим способом, так це постійно включений комп’ютер з доступом в мережі і активованим гаманцем. В цьому випадку гаманець грає роль мережевого вузла і бере участь в підтвердженні транзакції і підтримці роботи мережі, приносячи своєму власникові стабільний пасивний дохід. Його розмір залежить від кількості монет на гаманці, частки учасника в загальній мережі і курсу криптовалюта.

На сьогодні є чимало популярних і потенційно вигідних цифрових валют, що використовують алгоритм PoS. Їх перелік включає наступні монети, але не обмежується ними:

 • Diamond;
 • Factom;
 • GridCoin;
 • Lisk;
 • NAV Coin;
 • NEO;
 • Nxt;
 • OKCash;
 • PIVX;
 • Stratis.

Недоліком цього варіанту заробітку є те, що в залежності від криптовалюта може знадобитися придбати її на кілька тисяч доларів, щоб мати достатню частку в загальній мережі для стабільного заробітку.

Наприклад, для того, щоб мати розумні шанси на отримання доходу в мережі PIVX, необхідно мати не менше 500 PIV на гаманці (еквівалентно приблизно $ 3 500 6 000 на залежності від поточного курсу).

запуск мастернодов

Матерноди представляють собою спосіб заробітку, трохи нагадує попередній варіант. Для цього також потрібно придбати і зберігати на гаманці певну кількість цифрових монет. У деяких випадках також може знадобитися запуск свого власного сервера (наприклад, VPS або навіть постійного працюючого домашнього ПК). У цьому випадку комп’ютер заробляє своєму власникові винагороди у вигляді нових монет в обмін за його участь в підтримці роботи мережі.

Цей спосіб зазвичай дозволяє отримати більш високий прибуток, ніж традиційний Майнінг криптовалюта. Але і засобів для вкладення на початковому етапі буде потрібно більше. Наприклад, для запуску мастернода в мережі Dash потрібно 1 000 монет. За поточним курсом це трохи більше $ 619 тисяч. Для інших валют, таких як PIVX, буде потрібно набагато менше коштів — кілька десятків тисяч доларів. Звичайно, це набагато менше в порівнянні з DASH, але також буде не по кишені більшості тих середньостатистичних користувачів, які шукають способи заробити на криптовалюта. Однак після запуску такий вузол буде приносити досить високий дохід своєму власнику — кілька тисяч доларів на місяць або навіть більше.

Останнім часом багато нових криптовалюта пропонують заробіток в мережі шляхом запуску мастернодов в спробі привернути більше інвесторів, що вважають за краще пасивний дохід. Деякі з таких нових монет включають:

 • ChainCoin;
 • Crypto Improvement Fund;
 • Insane Coin;
 • 8-bit Coin і десятки інших.

Найбільш точну і детальну інформацію про мастернодах можна отримати на сайті https://masternodes.pro/.

Заробіток на кріптовалютних дивіденди

Подібно традиційним інвестиціям в акції, ряд кріптовалютних проектів також пропонує деяку форму дивідендів. Зазвичай для цього потрібна наявність на гаманці певної кількості монет. В кінці кожного встановленого періоду виплати дивідендів на гаманець надходить належний користувачеві переклад. Такі періоди можуть тривати добу, місяць або квартал. Якщо монети зберігаються на акаунті біржі, то винагорода за їх власника, швидше за все, отримає торгова платформа.

Деякі біржі також пропонують дивіденди власникам своїх токенов. Зазвичай вони представляють собою частину прибутку, отриману за встановлений період. Наприклад, Flyp.Me, відносно нова система, яка нагадує Shapeshift, має свій власний токен стандарту ERC20. Її творці планують щорічно виплачувати дивіденди в ETH. Монети, що відповідають стандарту ERC-20, можуть зберігатися на будь-якому гаманці, сумісному з блокчейном Ethereum:

 • MyEtherWallet.com;
 • Meta Mask і ін.

Ряд китайських бірж, таких як Kucoin і Binance, мають схожі схеми виплати дивідендів. Крім них власники монет можуть також розраховувати і на інші переваги, такі як більш низькі комісії на торговому майданчику.

У продовженні розмови про китайських проектах варто відзначити Neo, який пропонує аналогічну програму. Власники токенов Neo, які зберігають свої кошти на офіційному гаманці, періодично отримують виплати у вторинному токені мережі, відомому як GAS. Він використовується для оплати комісії за транзакції в мережі Нео.

Ця схема відрізняється від застосовуваної в мережі Ethereum, де комісійні збори здійснюються в основному токені мережі — Ether. Така система гарантує, що GAS завжди буде затребуваний, а, значить, його курс і попит будуть стабільними. У міру зростання кількості проектів, пов’язаних з Neo, зростає і обсяг транзакцій, що забезпечує подальше зростання попиту і ціни на GAS.

Інвестування в ICO

Цей вид заробітку може приносити високий дохід, але і пов’язаний він з більш ризикованою діяльністю. Не можна просто так взяти і вкласти гроші в будь-який, перший-ліпший проект. Кількість шахрайських краудсейлов серед справді вартісних і перспективних ідей дуже велике.

При виборі проекту слід віддавати перевагу тим, за якими стоять досвідчені команди розробників і профільних експертів. Також важливо знайти ICO, який пропонує дійсно щось нове і революційне з точки зору поточної ситуації в екосистемі криптовалюта. Не в останню чергу успішне інвестування в ICO — це розуміти, чи зможе пропонований проект протриматися в довгостроковій перспективі і чи має він достатню підтримку з боку спільноти користувачів цифровими грошима.

Багато більш досвідчені інвестори прагнуть вкладати гроші в недооцінені криптовалюта, такі як ADA, EOS або VeChain. Щоб визначити, наскільки недооціненою є та чи інша криптовалюта, потрібно порівняти її ринкову капіталізацію з показниками її найбільш близьких конкурентів.

Потім необхідно провести більш глибокий аналіз ринку, щоб переконатися в правильності вибору. І тільки потім можна придбати монети і розмістити їх в гаманці в очікуванні зростання їх вартості в майбутньому.

Заробіток криптовалюта на контенті

З розвитком блокчейна в інтернеті почали активно з’являтися і розвиватися проекти соціальних мереж, які передбачають винагороду авторам за що розміщується контент, а також іншим учасникам за кураторство і коментарі до публікацій.

Серед найбільш популярних проектів варто відзначити Steemit, Golos і Sola. Перший з них найбільше орієнтований на зарубіжних користувачів. Основну їх масу становлять жителі англомовних країн або ті, хто володіє англійською хоча б на середньому рівні. Однак кількість користувачів з європейських і азіатських країн, як і частка публікується ними контенту, досить висока. Російськомовна аудиторія тут також є, але в порівнянні з іншими вона вкрай нечисленна. Тому намагатися заробити, розміщуючи матеріали російською мовою, не варто.

Платформа має три види токенов: Steem, Sreem Dollar і Steem Power.

Перший і другий є ліквідними монетами, які можна вивести з сервісу, продати на біржі за фіатние гроші або обміняти на інші цифрові монети. Другий впливає на розмір винагороди під час голосування за свій і чужий контент. Його можна накопичити з плином часу або збільшити шляхом конвертації з токенов Steem або Stee Dollars, які можна купити за фіатние гроші на біржі. Швидке виведення Steem Power на відміну від двох перших токенов неможливий. Процес займає близько 13 тижнів і здійснюється поетапно.

Винагорода автора контенту залишає 75% від заробленого за кожну конкретну публікацію. Решта 25% отримують куратори, користувачі які проголосували за нього. Заробіток автора, як і кураторів, ділиться навпіл: 50% в Steem Power і 50% в Steem Dollar.

Соціальна мережа Golos є російськомовний аналог Steemit. Його економічна модель повністю ідентична і також включає три типи токенів: Golos, Golos Gold і Golos Power.

Sola — наймолодший проект з цих трьох. Його запуск відбувся в кінці 2017 — початку 2018 року. Сервіс дозволяє публікувати фотографії, невеликі текстові публікації, GIF-зображення та інше. Кожен користувач щодня отримує окуляри дії, які може використовувати для розміщення своїх матеріалів і голосування за чужі публікації. Винагорода нараховується в токенах Sol (Сіль), які потім можна вивести на офіційний гаманець.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector