Як підключити Асік майнер Antminer L3 + до мережі і пулу?

Для видобутку криптовалюта Litecoin використовується обчислювальний обладнання, яке працює з алгоритмом Scrypt. Майнінг на відкритих зі зростанням складності видобутку йде в минуле. Перші ASIC-пристрої, які відрізнялися порівняно невеликою потужністю, вже абсолютно нерентабельні. Один з таких (Gridseed) отримав назву «їжак» і мав продуктивність 300 Kh / s.

Сучасні пристрої для видобутку віртуальних валют, і Litecoin зокрема, мають набагато більшу потужність і енергоефективністю. Але навіть при цьому вони швидко втрачають актуальність в умовах підвищеного інтересу Майнер, і, як наслідок, постійного підвищення рівня складності.

Одним з найбільш потужних приладів, що працюють з алгоритмом Scrypt, на січень 2018 року є Antminer L3 + від компанії Bitmain.

Технічні характеристики Antminer L3 +

Конструкція Асіка Antminer L3 +

Асік володіє наступними характеристиками:

 • габарити 352х130х 187,5 мм;
 • тип використовуваних чіпів — BM +1485;
 • обсяг споживаної електроенергії — 800 Вт / год;
 • продуктивність — 504 Mh / s;
 • енергоефективність — 1,6 Дж / МХ.

Перше включення Antminer L3 +

Antminer L3 + підключений

 1. Спочатку необхідно підключити всі коннектори в роз’єми. У моделі L3 + є чотири блоки по два роз’єми, куди потрібно під’єднати чорно-жовті дроти до характерного клацання.
 2. Окремо варто приєднати до чіпу управління блок живлення і кабель інтернету.
 3. Далі включаємо прилад до мережі електроживлення. На Асіка повинна спалахнути зелена кнопка.

Перше, що потрібно зробити після підключення, дізнатися IP-адресу Асіка. Це можна зробити, скачавши спеціальний архів на офіційному сайті Bitmain або за допомогою IP-сканера, або на сторінці управління роутером (192.168.0.1). Вибирайте той спосіб, який вам більше підходить.

Як підключити Асік L3 + до пулу: робота з сайтом ресурсу

пул F2Pool
Головна сторінка пулу f2pool.com

Розглянемо процес реєстрації на прикладі пулу F2Pool. Варто зазначити, що процес реєстрації і створення Воркер на всіх пулах практично ідентичний.

Насамперед користувач повинен пройти процес реєстрації. Для цього буде потрібно відвідати офіційний портал пулу f2pool.com. У правому верхньому кутку натиснути на напис «Sign up» та заповнити всі подані для реєстрації поля.

Після завершення даного процесу необхідно зайти в особистий кабінет і натиснути на напис «Account settings». В даному розділі у вкладці «Payouts settings» вказати адресу раніше створеного гаманця для отримання виплат. Рекомендується заповнювати адреси гаманців для всіх валют, які планується видобувати. При цьому кожна адреса гаманця необхідно підтвердити. Дана процедура може зайняти досить багато часу.

Потім користувач повинен перейти у вкладку з написом «Mining Account». Тут вказати свій нікнейм і отримати API ключ. Можна використовувати абсолютно будь-яке ім’я. Після цього буде потрібно натиснути на API-Key, який потім буде виступати в якості пароля для отримання доступу до Майнер. Його рекомендується зберегти в текстовому файлі.

У верхній лівій частині екрана слід натиснути на слово «Workers». Тут користувач зможе побачити ім’я використовуваного в майбутньому Воркер. Дана сторінка повинна залишатися активною.

Після запуску Воркер потрібно вибрати вид видобувається валюти. Для цього необхідно натиснути на «Actions» і потім на «Change Currency». У представленому списку вибрати віртуальну валюту, згідно використовуваному Майнер алгоритму. У разі роботи з Antminer L3 + це буде криптовалюта Litecoin.

Далі слід натиснути кнопку HELP, розташовану у верхній частині екрану. Там можна побачити адреси серверів, необхідні для подальшої установки, що використовуються в відношенні конкретної валюти.

Для видобутку криптовалюта Litecoin вони будуть наступними:

 • перша адреса — stratum.f2pool.com:8888;
 • другий адреса — stratum.f2pool.com:25.

Як підключити Antminer L3 + до пулу: настройка Асіка

Стартова сторінка налаштувань Асіка Antminer L3 +

 1. IP-адреса Майнера, які отримали раніше, копіюємо в адресний рядок браузера в новому вікні. На головному екрані з’являться поля для заповнення, в яких необхідно вказати логін і пароль. За замовчуванням обидва поля заповнюються словом «root».
 2. Після переходу в настройки Асіка в полях для URL вводимо адреси серверів для Майнінг, записані раніше. У полях Worker вставляємо ім’я Воркер з відповідної сторінки пулу. У рядку Password потрібно вказати раніше збережений API-Key і зберегти настройки, натиснувши на кнопку з написом «SaveApply».

Якщо майнер не почала видобуток криптовалюта сам, його рекомендується перезавантажити. Після того, як підключення Асік L3 + до пулу буде завершено, користувач зможе стежити за його роботою на офіційному порталі пулу у вкладці «Workers».

Пули для Майнінг на Antminer L3 +

пул Лайткоінпул
Головна сторінка litecoinpool.org

Перед тим, як підключити Асік майнер L3 + до процесу Майнінг, слід ознайомитися зі списком найпопулярніших пулів для видобутку Litecoin. Це пов’язано з тим, що соло-Майнінг перестає бути прибутковим. Майнер об’єднуються в співтовариства і отриману нагороду за блок ділять відповідно вкладеним потужностям.

До числа найпопулярніших пулів для Antminer L3 + відносяться:

 • Antpool (antpool.com);
 • BW (bw.com);
 • F2Pool (f2pool.com);
 • Litecoinpool (litecoinpool.org);
 • Coinotron (coinotron.com);
 • NiceHash (nicehash.com).

Перше включення та налаштування Асіка дуже важливі. При неправильному підключенні кабелів, невірному визначенні IP або некоректної налаштування Майнінг буде неможливим. Крім того, можна зіпсувати оригінальний блок живлення і навіть сам прилад. Виконуючи покроково описані вище дії, можна швидко, просто і безпечно підключити Асік майнер L3 +.

Більше про те, як підключити Асік майнер Antminer L3 +, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector