Як поповнити біткоіни через Ківі: крок за кроком

Які варіанти

Здавалося б, біткоіни — батько криптовалюта, поповнюй як хочеш, використовуй будь-який сервіс. Не тут то було. Незважаючи на величезну популярність, яка тільки зростає, придумано мало способів для поповнення біткоіни гаманця. Тим більше, коли мова йде про використання конкретного сервісу. Так, поповнити Bitcoin, використовуючи Ківі, можна лише двома способами:

 • через обмінник;
 • прямий обмін.

Що запропонують обмінники

Обмінні сервіси дуже часто використовуються для поповнення будь-яких кріптовалютних гаманців. Це просто, зручно і дуже швидко. Завдяки прогнозами таких майданчиків не важко знайти для себе відповідний обмінник і користуватися ним. Поповнюємо Bitcoin гаманець на прикладі WW-Pay.

 1. Заходимо на сайт. Стартова сторінка відразу надає послугу обміну.
 2. У графі «Віддаєте» потрібно вибрати Qiwi. Він знаходиться першим у списку.
 3. Графа «Чи отримуєте», відповідно — Bitcoin.

Далі автоматично відкриється сторінка, на якій потрібно буде вказати всі реквізити. Обмінник ніби натякає: «Скажи мені хто ти, а я дам тобі Bitcoin». Що ж потрібно вказувати?

 • На яку суму ви хочете поповнити Bitcoin гаманець. При цьому, автоматично буде розрахована кількість одержуваних монет з урахуванням курсу сервісу;
 • навпаки, можна вказати кількість бажаних монет. В такому випадку сервіс розрахує суму, яку потрібно витратити;
 • номер Qiwi-рахунки і адреса Bitcoin-гаманця;
 • код з смс;
 • Адреса електронної пошти.

Також потрібно пройти капчу і натиснути «Обміняти». Буде надана кінцева інформація щоб ви переконалися, що не зробили помилок. Після натискання кнопки «Перейти до оплати» ви будете перенаправлені на сайт Ківі. Якщо у вас є акаунт, то потрібно буде ввести його логін і пароль і підтвердити оплату. В іншому випадку доведеться створити акаунт і поповнити його на відповідну суму з урахуванням комісії Qiwi.

Після підтвердження оплати на сайті WW-pay буде відображена ваша заявка. Тут головним показником є ​​статус заявки. Коли навпаки буде написано «Виплачено», можна перевіряти свій Bitcoin-гаманець. Якщо він порожній, потрібно звернутися в підтримку майданчика.

Варто враховувати, що оплата поповнення через Ківі шляхом використання банківської карти не допускається. При спробі такого поповнення гроші будуть повернуті на рахунок Ківі, за вирахуванням комісії. Інші особливості WW-Pay:

 • мінімальна сума переказу 0 рублів, максимальна — 250 000;
 • мінімум отримання Bitcoin — 0.015, максимум — 5;
 • середній час обробки заявки — 5 хвилин;
 • необхідну кількість підтверджень — 1;
 • відсутні комісії.

Як приклад було взято саме цей сервіс, оскільки вони надають хороші умови обміну, а саме: курс, близький до ринкового, ні прихованих комісій, висока швидкість роботи, великі запаси резерву. Однак це не зобов’язує вас використовувати саме цей майданчик. Можна знайти будь-який сервіс з такими ж умовами, а то і краще.

У пошуках чесних людей

Дуже ризикований спосіб поповнення Bitcoin-гаманця. Немає ніяких гарантій чесності другої сторони. Якщо вас кинуть, то ніхто не допоможе знайти кривдника. Також не можна написати заяву, оскільки ніхто не буде шукати шахрая. Та й знайти його практично неможливо. З урахуванням того, що операція обміну, по факту, відбувається під чесне слово, ви не зможете надати реальних доказів.

Як же знайти чесного продавця? Точної і перевіреної інструкції немає, оскільки немає чіткого рейтингу. Деякі сайти, на кшталт Localbitcoins, створили якусь репутацію і навіть систему захисту від шахраїв, однак це не завжди допомагає.

Коли ви знайдете другу сторону, постарайтеся обумовити з ним всі пункти обміну. Не забувайте, що ви зацікавлені відправити оплату після отримання монет. Для досягнення цієї мети потрібно багато харизми і сильний дар переконання, оскільки друга сторона також зацікавлена ​​в останньому слові.

Можете пошукати продавця на Bitcoin Talk. Це найпопулярніший форум, присвячений криптовалюта. Єдиним мінусом є те, що він англомовний. Проте, там є теми, присвячені прямої купівлі-продажу біткоіни. У них же іноді бувають відгуки про продавців.

Варто відразу уточнити, що ви будете купувати Bitcoin через Ківі. Звичайно, можна перевести фінансування частини банківські картки та платіжні системи, але все ж є винятки. Після затвердження деталей покупки все залежить лише від вашої удачі і морального настрою продавця. Якщо ці два фактори є позитивними, то після підтвердження транзакції ви отримаєте свої монетки. В іншому випадку можна шукати валер’янку.

Чому так мало?!

Багатьох цікавить, чому так мало способів поповнення біткоіни через Ківі. Адже перший є найбільш затребуваною криптовалюта світу. При цьому, загальна популярність криптовалюта дуже висока. Ківі також далеко не остання платіжна система. Можливо вона поступається PayPal або Capitalist, але все ж використовується в багатьох країнах.

Можливою причиною такого обмеження є досі неясне відносини багатьох країн, а точніше їх влади до криптовалюта. Хтось їх забороняє зовсім, хтось приймає, хтось просто не звертає уваги. Так чи інакше, це істотно впливає на розвиток можливостей їх використання.

Адже який сенс створювати новий спосіб поповнення, якщо немає гарантій його успіху? А гарантій дійсно немає, оскільки в якийсь момент світ може відмовитися від криптовалюта. Поки не буде стабільного курсу і конкретного відносини більшості, нові способи поповнення гаманця ніхто не придумає.

Про які способи мова? Перше, що спадає на думку — це прямий переклад між Bitcoin і Ківі гаманцями. Адже такого немає. Хоча, в теорії таке можливо. Однак при цьому потрібно зберегти анонімність перекладу і захищеність від шахраїв.

Сьогодні у вас є лише два варіанти поповнення. Найімовірніше, ви виберете обмінник, щоб не ризикувати. Однак, якщо ви не хочете платити комісії і домовитися про нормальний курсі, то можете спробувати пошукати прямих продавців. Все у ваших руках.

Удачі в пошуках!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector