Як поповнити біткоіни гаманець з банківської картки Visa і MasterCard

Незважаючи на нестабільний баланс, прогнози трейдерів за 2018 рік залишаються передбачуваними — Bitcoin в лідерах, і бажаючих отримати дохід не стає менше! Якими способами поповнити біткоіни гаманець з банківської картки, і як провести правильно угоду? Пройдемося по перевіреним ресурсів і оцінимо, який з варіантів обмінних операцій буде найбільш вигідним для вас.

Алгоритм покупки Bitcoin з банківської карти

Купівля Bitcoin не має нічого спільного з емоціями і інтуїцією — це вивірений Майнер алгоритм, якого варто дотримуватися. Отже, у вас є в наявності банківський рахунок і прив’язана до нього карта, що потрібно робити?

Алгоритм поповнення:

 1. Пройдіть авторизацію на обраному сайті, де будете купувати біткоіни і відстежувати етапи транзакції.
 2. Виберіть курс для обміну / покупки і познайомтеся з умовами операції.
 3. Перевіряєте баланс карти і проводите розрахунок доступних особистих коштів для здійснення покупки.
 4. Скористайтеся онлайн-калькулятором для розрахунку суми біткоіни-монет.
 5. Перед операцією обов’язково перевірте правильне написання біткоіни-адреси. Зверніть увагу, що послідовність символів починається завжди з одиниці! Оптимальний варіант — копіювання адреси з особистого оффлайн-джерела, на якому зберігаються паролі і ключі доступу до аккаунту. Таким чином, ви уникнете помилок.
 6. Проводьте грошову операцію з придбання Bitcoin.

Якщо ви здійснювали операцію з купівлі біткоіни-монет без авторизації, будьте готові до введення своїх особистих даних — це буде потрібно для отримання повідомлення про завершення транзакції.

Ресурси для поповнення Bitcoin з карти

Ніяких зайвих рухів, якщо ви новачок! Вже є вивірений шлях для проведення операцій з біткоіни, який допоможе уникнути дурних помилок і невиправданих ризиків.

На сьогоднішній день стабільно працює кілька онлайн-ресурсів для поповнення і покупки криптовалюта, зупинимося на них докладніше.

Поповнення через XMoney.cc

Одним із зручних ресурсів для поповнення рахунку з банківської карти і проведення банківських операцій по праву вважається — www.xmoney.cc. Сайт є підносить всю інформацію та умови співпраці для громадян Російської Федерації та країн СНД.

Поповнити ваш рахунок Bitcoin картою Visa дуже просто: по-перше, система покупки і обміну здійснюється цілодобово, без перерви на обід і свята. По-друге, виникають питання вирішуються досить швидко за допомогою технічної підтримки, яка, як і ви, зацікавлена ​​в безперервному обороті коштів і злагодженій роботі ресурсу. Вас не тільки проконсультують, а й підкажуть, як вирішити ту чи іншу проблему.

Алгоритм роботи:

 • авторизуйтесь;
 • формуєте заявку і оплачуєте її;
 • автоматично отримуєте зарахування біткоіни на банківський рахунок.

При цьому ресурс гарантує безпеку транзакції, відсутність прихованих комісій і платежів, не вимагає надання численної конфіденційної інформації.

Купівля Bitcoin через карту Ощадбанку

Купівля біткоіни пов’язана з ризиком, але і російський рубль теж не радує нас стабільністю на світовому ринку. І все ж, як зберегти і примножити свій банківський рахунок? Більшість обмінюють гроші на цифрові засоби, захищаючи кошти від інфляції та оперуючи цифровими токенами для отримання прибутку.

Отримавши пластикову карту Ощадбанку, кожен може стати учасником операцій з придбання криптовалюта. Завдяки банку, всього за кілька секунд, здійснюється автоматизований обмін рублів на біткоіни. Крім швидкості транзакції, сервіс надає оптимальний курс. Відбувається це за рахунок взаємодії з іншими ресурсами і платформами — Сбербанк встановлює свої правила і розмір комісії.

Відзначимо, що покупка цифрових токенов ВТС доступна кожному користувачеві банківської карти Ощадбанку. Головне, розширити функціональні особливості онлайн-гаманця і додати кріптовалютний рахунок. Можливість придбання коинов буде залежати тільки від ваших фінансових можливостей.

Перед тим як приступити до покупки через карту Ощадбанку, не полінуйтеся прочитати і познайомитися з чинним законодавством, інструкцією по роботі з криптовалюта. Ніхто вас не обмежить в кількості придбаних токенов біткоіни, але це не означає, що потрібно знехтувати умовами співпраці з банком.

Висновок через Btc-bank24.com на карту Ощадбанку

Як вивести гроші на кріптовалютное сховище через діючу карту Ощадбанку? Рекомендуємо дотримуватися наступного алгоритму:

 • до існуючої карті Ощадбанку прикріпити функцію зберігання цифрових активів і стати кріптовалютним клієнтом;
 • закріпити електронну пошту за картою для контролю операцій купівлі / продажу;
 • пройти реєстрацію на ресурсі btc-bank24.com.

Всі обмінні операції легко здійснюються завдяки продуманому функціоналу ресурсу і виразного викладу всіх кроків. Зареєструвавшись і отримавши доступ до особистого кабінету, ви зможете проводити транзакцію протягом декількох хвилин, купувати цифрові Коін і мати доступ до історії ваших операцій.

Поповнення через Bestchange

Ще одним популярним і гідним довіри ресурсом, щоб поповнити рахунок банківської карти, вважається ресурс www.bestchange.ru. Пройшовши авторизацію на сайті, можна вибрати потрібну для обміну / покупки валюту, і система сама запропонує вам список обмінних пунктів, відсортованих за релевантністю і згідно актуальної інформації. Все обмінники зарекомендували себе надійними джерелами для проведення транзакцій.

Як здійснити поповнення гаманця картою Visa? Перебуваючи в системі ресурсу, переходите на запропонований пункт обміну і вибираєте вигідний для вас курс. Система автоматично виводить бланк для заповнення заявки на екран.

важливо: Співпраця сайтів-обмінників і ресурсів, пошук ними оптимальних форм роботи, призводить до того, що покупець отримує найбільш вигідний курс.

Цілодобова техпідтримка консультація, робота онлайн-калькулятора, новинні статті, постійно оновлює статистика коливаннях курсів криптовалюта — покликані максимально спростити і допомогти користувачеві здійснити покупку біткоіни.

Якщо ви вважаєте, що пропонований курс не вигідний для покупки, можна скористатися операцією подвійного обміну. В цьому випадку ви зможете підібрати оптимальний варіант для поповнення рахунку Bitcoin.

Операції через Приват 24

Чудовою знахідкою для українських користувачів вважається придбання криптовалюта через інтернет-банкінг Приватбанку. Для проведення операції поповнення гаманця біткоіни реєструємося в онлайн-сервісі Приват24 — https://www.privat24.ua/ і слідуємо інструкції:

 1. Вибираємо необхідну суму для покупки / обміну в колонці «Я міняю».
 2. Автоматично формується запит і виводиться цифра з урахуванням комісії.
 3. Вводимо номер особового біткоіни-гаманця в відведеної графі.
 4. Заповнюємо необхідну інформацію і чекаємо поповнення рахунку.

важливо: Обов’язково вказуйте призначення платежу, інакше заявка може бути відхилена!

Це далеко не повний перелік можливостей для проведення поповнення біткоіни-гаманця з банківської карти, кожен день з’являються і апробуються нові ресурси. У наступній статті ми обов’язково торкнемося і інших сайтів, які приймають картки. До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector