Як вивести Ethereum з гаманця на банківську карту, за допомогою обмінників

Той, хто розуміє технологію, що лежить в основі Ethereum, хоче інвестувати або вже інвестував в неї. Ясна річ, що ви можете заробити за допомогою цієї криптовалюта, купивши і продавши її, коли ціни будуть високими. Але сьогодні питання полягає в тому, як можна вивести Ethereum?

Що таке Ethereum?

Ethereum — друга за величиною криптовалюта після біткоіни. Вона була заснована в 2014 році командою розробників, яку очолив Віталік Бутерін.

Валюта мала злети і падіння, але чітко зміцнила свою позицію як друга за величиною криптовалюта. У той час як біткоіни прагне працювати як звичайна валюта, Віталік і команда мають глобальні плани на Ефіріум. Ethereum — базова платформа для інших розробників для створення додатків.

Потенціал цих додатків обмежений тільки вашою фантазією, і ми обов’язково побачимо, що технологія blockchain Ethereum і біткоіни заснована на тому, щоб в майбутньому завдати штурм світу. Більшість обмінників додали Ethereum до їх списку криптовалюта, але перед внесенням коштів не забудьте переконатися, що обраний вами обмін відзначений логотипом Ethereum.

Висновок Ethereum на банківську картку

Як форма цифрової валюти, Ethereum існує тільки в електронному вигляді — все, що ви можете бачити, це записи транзакцій між різними адресами. Якщо ви хочете перетворити свої Ethereum в реальні паперові рублі, долари або євро, які можете тримати в руках, є тільки одне рішення — знайти послугу або людини, яка хоче укласти угоду. Попит на швидкі і прості послуги виведення Ethereum зростає в усьому світі, обмінний курс залежить від динаміки вільного ринку.

Для виведення Ethereum ETH на VISA / MasterCard RUB або на будь-яку банківську картку вам необхідно виконати декілька кроків:

 1. Заповніть всі поля наданої форми. Натисніть «Обмін».
 2. Ознайомтеся з умовами угоди про послуги, при його прийнятті відзначте відповідне поле і натисніть кнопку «Створити ставку».
 3. Сплатіть заявку. Щоб зробити це, переведіть необхідну суму, слідуючи інструкціям на веб-сайті.
 4. Після цього система перенаправить вас на сторінку «Статус ставки», де буде відображатися статус вашого перекладу.
 5. Примітка: для цієї операції буде потрібно участь оператора.

Висновок за допомогою Exchange, ліцензування та регулювання Exchange

Існує кілька основних способів виконання торгових операцій:

 1. Вам необхідно взаємодіяти з потенційним покупцем безпосередньо за допомогою веб-сайту. Він працює таким чином: вам потрібно вибрати відповідну фінансову послугу, створити обліковий запис продавця і завершити перевірку ідентифікатора, щоб почати використовувати свій обліковий запис. Деякі служби можуть заморозити ваші Ethereum, коли ви публікуєте пропозицію про продаж, щоб запобігти шахрайські дії.
 2. Ви можете використовувати цю фінансову послугу для безкоштовного виведення Ethereum. Якщо ви хочете продати свою цифрову валюту, вам потрібно буде заплатити комісію за послугу в залежності від того, який метод ви вибрали: 1-2% для банківського рахунку в США, 1% для гаманця Coinbase USD і 3,75% для PayPal.
 3. Що стосується цієї послуги, плата за заявку для продавців, чий ідентифікатор ще не підтверджений, становить 0,005 BTC (або 0 BTC, якщо ідентифікатор був підтверджений), комісія за торгові операції складає 1%. Якщо ви хочете отримати SMS-повідомлення, вам потрібно буде заплатити 0,0003 BTC, процедура банківської перевірки — 0,02 BTC.
 4. Якщо ви хочете безпосередньо вивести криптовалюта і уникнути зборів за обслуговування або зняття готівки, то можете зустрітися з потенційним торговим партнером особисто в кафе або іншому місці зустрічі. Існують спеціальні фінансові послуги, які автоматично визначають ваше географічне місце розташування і показують актуальні пропозиції в вашому регіоні.
 5. Замість того щоб торгувати з іншою людиною, ви можете знайти торгову платформу, яка поєднуватиме функції торгівлі на Форексі і обміни. Потрібно буде відкрити обліковий запис, помістити ордер на продаж, вказати, яку валюту хочете вивести і її суму, і визначити свою ціну. Коли буде знайдений аналогічне замовлення на поставку, служба обміну завершить транзакцію.
 6. Kraken дозволяє обмін між ETH і EUR, USD, CAD, GBP і JPY. Плата за обмін становить близько 0,10-0,35%, вона варіюється в залежності від обсягу валюти котирування. Плата за обробку, щоб отримати паперові копії ваших повідомлень, становить 60 доларів США за сторінку. Комісія за зняття коштів становить 5 доларів США.
 7. Bitfinex підтримує різні електронні валюти і пропонує своїм користувачам шість типів замовлень для різних видів операцій з торгівлі, обміну і маржинального фінансування. Плата за торгівлю становить близько 0,10-0,20%, плата за банківський переказ складає 0,10% при мінімальній ставці в розмірі 20 доларів США, комісія за банківський переказ складає 1,00% при мінімальній комісії в розмірі 20 доларів США.

Існує ще один спосіб переведення в готівку ваших ETH — використовуйте послугу обміну, яка дозволяє миттєво конвертувати ваші цифрові гроші в долари, рублі, євро або інші валюти. Вам потрібно буде вибрати, яка у вас валюта, її суму і яку валюту ви хочете отримати за неї.

Коли транзакція буде завершена, ви можете зняти готівку в банкоматах з використанням передплаченого дебетової карти з однієї з партнерських послуг, пропонованих сайтом.

Щоб уникнути обману шахраями, зверніть увагу на дату створення сайту (WHOIS Search), його рейтинги і відгуки від інших користувачів, а також резерв, доступний для обраних вами пар конверсій. Ви можете знайти цю інформацію на сайтах, що дозволяють сортувати послуги обміну електронних валют відповідно до деякими конкретними параметрами, такими як обмінні курси або відгуки. Ця інформація зазвичай організована у вигляді динамічно оновлюваної діаграми.

Наприклад, ви можете використовувати Magnetic-money.org, щоб знайти кращий обмінний курс серед кількох популярних обмінників. Ви також можете побачити резерв і рейтинг кожного пропонованого сайту, щоб оцінити його надійність і репутацію. BestChange.com пропонує порівняти ціни на десятки популярних напрямків. Ви також можете перевірити свій розділ «Статистика» для аналізу реальних тенденцій ринку на термін до 365 днів.

Інший монітор обмінників цього типу — Okchanger.com, де можна порівняти обмінні курси для обраної валютної пари, перевірити їх резерв і прочитати відгуки, залишені іншими користувачами. Всі рекомендовані партнери відзначені спеціальним символом «thumb up». Послуга також надає багато додаткової інформації — наприклад, ви можете дізнатися географію аудиторії обраного сервісу.

Кращі обмінні біржі криптовалюта

Сьогодні існує безліч платформ, але не всі біржі розташовані на одному рівні. Цей список заснований на оглядах користувачів, а також безлічі інших критеріїв, таких як зручність для користувача, доступність, плата і безпеку. Ось кращі біржі в певному порядку.

Обмінна біржа Coinbase Etherum

Coinbase — сьогодні найпопулярніший метод для покупки Ethereum. Обмінник є одним з найстаріших і працює з 2012 року. Coinbase підтримує 32 країни, включаючи США, Канаду, Великобританію та Австралію.

Coinbase може виступати в ролі брокера через пряму і легку покупку — або ви можете використовувати обмін, якщо ви більш досвідчений користувач.

Плюси: найдешевший брокер, простий у використанні.

Мінуси: повільний відповідь.

Брокерська служба CoinMama

Coinmama існує з 2013 року, служба також приділяє особливу увагу якісній підтримці клієнтів (по крайней мере, краще, ніж Coinbase). Coinmama приймає кредитні та дебетові картки для покупок Ethereum.

Плюси: швидкий час відгуку, хороша підтримка клієнтів.

Мінуси: відносно високий обмінний курс через преміального обслуговування.

CEX.io

CEX.io — це обмін біткоіни і Ефіріум, зареєстрований Fincen, який також надає брокерські послуги. Обмін приймає кредитні картки, банківські перекази і перекази SEPA, якщо ви живете в єврозоні. Сайт дуже простий у використанні і має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який дозволяє вам швидко купувати і виводити ETH.

Плюси: проста у використанні, шановна компанія, кілька варіантів оплати.

Мінуси: висока оплата, середній час відгуку підтримки клієнтів.

Бітпанда

Бітпанда (раніше відомий як Coinimal) — брокер, який спеціалізується на покупці і продажу Ethereum в єврозоні. Компанія була заснована в кінці 2014 року і з тих пір стала одним з найбільш популярних варіантів покупки біткоіни по всій Європі. Компанія має безліч варіантів оплати і швидко і надійно доставляє монети в ваш гаманець.

Плюси: широкий вибір варіантів оплати, відносно низькі тарифи.

Мінуси: недоступно в усьому світі, збори «приховані» за обмінним курсом.

Changelly

Changelly була заснована в 2016 році, і через рік вдалося залучити понад 100 000 користувачів, що дуже вражає. Обмін дозволяє вам обмінювати одну криптовалюта на іншу.

Плюси: швидка транзакція, низькі комісійні (якщо ви використовуєте інші кріптовие валюти), майже не потрібна перевірка.

Вивести живі гроші Ethereum на банківську карту можна назвати особливо складною процедурою. Все виконується практично миттєво, для цього необхідно лише наявність інтернету і гаманця Ефіріум.

Будь-який з обмінних пунктів, перерахованих вище, готовий надати послугу виведення або обміну Ethereum на банківську карту в ручному або автоматичному режимі. При виборі сайту зверніть також увагу на спеціальні мітки, які іноді вказуються біля назв обмінників. Ось і все, дорогі читачі. Сподіваюся, для вас ця інформація буде корисною. До нової зустрічі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector