Як вивести Ріппл з Exmo: покроковий висновок, що таке Destinationtag?

Криптовалюта Ripple хоч і має невелику вартість, тримається в топі вже довгий час. Тому вона активно торгується на багатьох біржах, що надають велике розмаїття кріптовалютних пар для Ріппл. Одним з найпопулярніших і надійних сервісів є EXMO. Однак в якийсь момент все ж виникає необхідність перевести свої кошти або перевести в готівку їх. Тому сьогодні ми розповімо вам, як вивести Ripple з Exmo.

Вимоги до висновку Ripple

Логотип біржі Ексмо

Як вивести Ріппл з Exmo? Вам безумовно знадобиться кріптовалютний гаманець. Тут є безліч варіантів: онлайн-гаманці, апаратні, десктопні. Все залежить від ваших вимог по використанню валюти, а також стосовно безпеки зберігання коштів. Зараз в інтернеті можна знайти велику кількість відео та статей на тему виведення криптовалюта на різні гаманці.

Ми пропонуємо використовувати Gatehub як онлайн-гаманця. Це дійсно перевірений багатьма користувачами сервіс, тому єдине, чого варто побоюватися — це масової і цілеспрямованої атаки на нього. Для холодного зберігання багато хто використовує Toast. Однак ми пояснимо саме на прикладі Гейтхаба, оскільки у багатьох користувачів виникають труднощі з одним реквізитом.

Також, що стосується загальних вимог для виведення Ripple з Exmo, потрібно враховувати наступне:

  • мінімальна сума для виводу становить 25 XRP;
  • максимальна сума — 100 000 XRP;
  • комісія біржі — 0.02XRP.

Якщо у вас не вистачає коштів для виведення, можете обміняти інші криптовалюта всередині біржі на Ріппл. Зробити це можна у вкладці «Обмін».

Покроковий висновок Ripple на Gatehub

Після авторизації на Exmo перейдіть у вкладку «Гаманець». Вона надає доступ до всіх наявних на біржі криптовалюта. У цьому списку вам потрібно знайти XRP і натиснути кнопку «Вивести».

Процес виведення Ріппл з біржі Exmo
Поля для заповнення при виведенні Ріппл з біржі Exmo

В сторінці вам потрібно буде ввести дані для виведення. При використанні Gatehub такими будуть сума виводу, адреса гаманця і destination tag. Після їх введення натиском «Вивести».

Для закінчення обов’язково потрібно підтвердження. Звичайно потрібно лише один з двох способів (по електронній пошті або по смс), але іноді потрібно подвійне підтвердження. Для використання самої операції виведення потрібно підтвердження електронної пошти безпосередньо на біржі. Засоби приходять практично моментально, якщо ви вірно ввели всі дані.

Що таке Destination tag при виведенні Ripple?

Цей новий загадковий тег не дає спокою дуже багатьом користувачам, тому щоб уникнути труднощів, розповімо вам, що ж це таке. Destinationtag — це щось на зразок вашого ідентифікатора на сервісі з онлайн-гаманцем. Справа в тому, що деякі платформи не пропонують унікальну адресу, а прив’язують один до декільком користувачам.

Таким чином, якщо не вказати цей тег при виведенні, то всі гроші підуть нема на ваш рахунок, а на рахунок самого сервісу. Що це означає для вас? Втрата коштів. Тому не забувайте його вводити. Знайти його можна в особистому кабінеті того сервісу, який надає вам гаманець.

На кріптобірже Exmo висновок Ripple не займе у вас багато часу. З цим завданням впорається навіть новачок. Розробники біржі максимально оптимізували весь процес, тому вашій єдиним завданням є не допустити помилку при заповненні даних для виведення. Якщо все буде зроблено правильно і мережа не буде надмірно перевантажена, то після підтвердження виведення кошти надійдуть на ваш рахунок протягом декількох секунд.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector