Як визначити курс криптовалюта Ripple до рубля

Чому це цікаво російським користувачам

Як ви розумієте, оцінка в рублях, в першу чергу, цікавить росіян. Хтось скаже: навіщо взагалі знати цей курс, якщо статус криптовалюта в країні до цих пір не визначено? Інші впевнені, що це непотрібна інформація, оскільки конвертація в крипту не має сенсу бути. Мовляв, цифрові гроші — це більше проблем, а значить краще далі ходити з рублем.

Так ось, по-перше, статус майже готовий. З дня на день буде підписаний закон «Про цифрових фінансових активах», який якраз покликаний регулювати обіг криптовалюта в країні. І варто сказати, що він досить позитивний для цього ринку, оскільки заборон не буде. Є лише оподаткування та ліміти на операції.

Виходячи з цього, є сенс конвертації. Криптовалюта і так досить активно використовуються в Росії. З визначенням їх статусу відсоток власників тільки збільшиться. Більш того, банки вже сказали, що готові інтегрувати мережу Ripple в свою систему. А це означає, що клієнтам, як мінімум, бажано знати вартість XRP в рублях.

Зрештою, криптовалюта вже заслужили статус безпечного середовища для зберігання заощаджень. Якщо вкласти енну суму в той же Ріппл, то просто життєво необхідно стежити за його курсом. Адже таким чином можна зрозуміти, чи є якийсь приріст від самого початку вкладеної суми, або ж понесені збитки.

Чим визначається курс

Сьогодні (23 вересня 2018) 1 XRP можна купити за 39 рублів. Але цей показник досить нестабільний через постійне зміни ситуації на ринку. Так, ще тиждень тому вартість становила 22 рубля, а два дні тому — майже 60.

По-перше, варто розуміти, що Ріппл сьогодні не прив’язуватися до рублям. Основна оцінка йде через долар. Для всіх інших грошей відбувається проста конвертація. Таким чином, необхідно періодично звертати увагу на курс до долара.

Визначається він наступними факторами:

  • поведінку гравців на біржі;
  • обсяг торгів;
  • новинний фон;
  • наявність великих інвесторів;
  • загальна ситуація на ринку.

Якщо користувачеві цікаві приблизні прогнози на найближчий час, то він просто зобов’язаний відстежувати всі ці моменти в сукупності. Числові показники (включаючи поведінку гравців) можна дивитися на Coinmarketcap. Новини, в першу чергу, потрібно дивитися на офіційних сайтах.

Крім іншого, курс визначається загальною кількістю продажів і покупок XRP. Цей показник трохи відрізняється від обсягу торгів (визначає всю суму угод, в якій брала участь криптовалюта). Якщо за день продано більше токенов, ніж куплено — значить у когось пропав інтерес до проекту.

Або, він залишився тим самим, але більш немає можливості зберігати кошти в криптовалюта. Причина ролі не грає. Ключовим залишається момент продажу токенов. Як правило, це негативно позначається на курсі.

Зв’язок крипти і фіата

В першу чергу варто відзначити, що сьогодні її не можна скасувати. Реальні гроші досі панують в світі. До них звикли все. Ту ж криптовалюта можна оцінити тільки, висловивши її через долар, рублі або ще якусь національну валюту. Але це лише прості роздуми, які можна знайти і на форумах. А що думають з цього приводу експерти?

Одним з останніх щодо даного питання висловився Генеральний директор Ripple — Бред Гарлінгхаус. Він також, як і багато інших раніше, зробив акцент на актуальності саме реальних грошей. Крім того, Бред впевнений в тому, що заміна фіата криптой неможлива (принаймні, найближчі років 20 точно).

Головною причиною своїх переконань він назвав відсутність стабільної вартості криптовалюта. Як вже було сказано вище, сьогодні XRP коштує 20 рублів, а через три дні вже 60. Такі різкі зміни згубно впливають на плани інвесторів, а також ускладнюють роботу банків. Адже якби криптовалюта були б основним платіжним засобом, то багато ресурсів йшло б на постійні перерахунки.

Точку для можливих контраргументів можна поставити економічним становищем в бідних країнах. Візьміть для прикладу Чад. У цій країні навіть фіатная валюта дуже слабка і практично не виходить на міжнародний ринок. Жителі такої країни ніколи не будуть зберігати свої гроші в цифровому вигляді, адже це створить тільки нові проблеми.

Уявіть собі гіперінфляцію в усьому світі. Через різке знецінення більшості валют, курс крипти також сильно постраждає. І в такому випадку менш ризикованим буде якраз зберігати гроші в паперовому вигляді, ніж цифровому.

Крипта має свої переваги

Проте, без монет і токенов сьогодні вже обійтися складніше. Наприклад, той же Ripple поліпшив світову фінансову систему в кілька разів. Це підтверджують керівники всіх компаній-партнерів.

У цьому впевнені директора російських банків. Як вже було сказано, вони готові інтегрувати цю мережу при першій можливості. Тому, зв’язок XRP з рублем скоро буде ще міцніше. Співробітники банків зобов’язана будуть пояснити своїм клієнтам, як саме зміниться алгоритм проведення операцій. І ключовим в них стане якраз конвертація через Ріппл.

Будь-недовірливий користувач в такому випадку захоче перевірити, чи правильно здійснили платіж. Якщо не знати курсу Ripple до рубля, зробити цього не вийде. Звичайно, банкам немає сенсу обманювати своїх клієнтів. Але ж ніхто не застрахований від простих помилок, які далеко не відразу помічає програма, не кажучи вже про людину.

Тому, дорогі читачі, завжди стежте за зв’язком Ріппла з рублями. Цей проект за останній рік набрав надзвичайних обертів і багато визнають його найкращим. Що стосується валюти, то незважаючи на велику вартість в доларах, вона має великий оборот по всьому світу. Відповідно рублеві транзакції в конвертації через XRP незабаром можуть набрати більшу популярність.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector