Як заробити 1 біткоіни: правильне початок і очікувана вигода

Майнінг

Почнемо з найвідоміших способів. Якщо ви чули про криптовалюта, то стикалися з поняттям Майнінг. Існує помилкова думка, що це створення нового коду криптовалюта. Як би не так.

Майнінг — це пошук нових блоків в мережі, а також обробка транзакцій (їх запис до блоку). Здобиччю його називають за те, що нагорода Майнер виплачується зі сховища Bitcoin. Так, в обороті з’являються нові монети, проте, їх код був створений задовго до цього.

Як почати? Купуєте потужне обладнання, завантажуєте і налаштовуєте майнер, підключаєтеся до пулу, запускаєте програму і спостерігаєте, як ваш комп’ютер проводить безліч обчислювальних операцій.

Яка вигода? Складність видобутку Bitcoin дуже висока. Додайте величезну конкуренцію. При оптимальної роботи (в домашніх умовах) в день ви не заробите і долара. Домашній Майнінг біткоіни давно мертвий. Але якщо є можливість побудувати величезну ферму для видобутку BTC, тоді можете спробувати.

трейдинг

Варіант підійде лише для математично сильних людей. Біткоіни торгується на будь-якій біржі, тому займатися трейдингом буде нескладно. Інше питання, як швидко ви цьому навчитеся, і наскільки ефективною буде ваша гра?

Як почати? Вам знадобиться мінімальний капітал (хоча б 100 $), щоб зробити перші ордери. Уважно вивчіть всю термінологію, пов’язану з трейдингом. В іншому випадку, ви не розберетеся, що відбувається на біржі.

Знайдіть хорошу стратегію. Записуйте кожну дію. Торгівля криптовалюта — це дуже складний процес, якому вчаться роками. Це можна назвати повноцінною роботою. Якщо почнете нею займатися, то відчуєте всю сіль трейдингу.

Яка вигода? Все залежить від ваших навичок і відповідальності підходу. Не можна ставитися до цього легковажно, інакше швидко зіллє початковий капітал. У день можна заробити тисячу доларів, а то й більше. Але також можна не заробити нічого. Конкретної цифри немає.

Хмарний майнінг

Має на увазі підписання контракту з компанією, яка має величезні обчислювальні потужності. Саме їх ви будете орендувати. Конфігурація, підбір та обслуговування обладнання — все це лежить на плечах постачальника. Вам потрібно лише вибрати термін контракту і оплатити його.

Як почати? Знайдіть постачальника таких послуг, підберіть зручний контракт і оплатіть його. Деякі платформи дозволяють створити свій план, за яким можна заплатити дешевше. З моменту оплати ви почнете заробляти Bitcoin.

Яка вигода? Зазвичай на сайтах є калькулятори, які дозволять розрахувати вигоду виходячи з курсу криптовалюта, орендованої потужності і терміну контракту. Середній прибуток кращих платформ становить 300-500%. Такий діапазон обумовлений коливанням курсу. Плюс в тому, що ви не підете в мінус: сайти на кшталт Genesis Mining піклуються про те, щоб клієнт як мінімум вийшов в нуль (винятком буде різкий обвал курсу). Недоліком є ​​висока вартість контрактів.

Коли капітал не потрібен

Заробіток без вкладень завжди був ласим шматочком для будь-якої людини. Не дивно, але ви можете отримати Bitcoin, не витративши ні копійки. Але відразу варто зазначити, що для накопичення 1 BTC піде дуже багато часу.

оплата кліків

Перегляд рекламних оголошень і перехід по посиланнях вже оплачуються битком. Одним із сайтів з подібною системою є btc4ads. Більше подібних майданчиків можна знайти на сайті bitcoinbarrel. Середній добовий профіт при безперервному серфінгу — 0.02BTC.

крани

Дають подарунки у вигляді пари сотень Сатоши за проходження капчи. Можна запрошувати рефералів, щоб збільшити свій прибуток. Середня періодичність — півгодини. У день можна заробити близько 0.002 BTC. Для цього потрібно використовувати близько 40 сервісів, що досить виснажливо.

Виконання легких завдань

Інтернет кишить стартаперам, яким постійно потрібно просувати свої проекти. Вони знайшли дешевий спосіб: платити невелику нагороду за перегляд відео, додавання коментарів, створення мікро-тим на форумах, написання статей в блогах тощо. Нагорода за одне завдання досягає 10000 Сатоши.

копірайтинг

Якщо ви досить добре розбираєтеся в якійсь тематиці, особливо в криптовалюта, можете писати статті за Bitcoin. Відомий форум Bitcointalk непогано оплачують контент, який їм надають. Однак статті повинні бути правдивими і якісними. За неправдиву інформацію вам не тільки не заплатять, але ще і забанити.

Вимоги до посту від Bitcointalk:

  • оригінальний запис, мінімум — 60 слів;
  • наявність позитивного рейтингу на форумі;
  • відсутність реклами, не пов’язаної з криптовалюта;
  • задану кількість постів в тиждень;
  • писати англійською.

Припустимо, що на 60 слів піде приблизно 5 хвилин. У такому випадку за 24 години можна заробити 0.14 BTC. Непоганий прибуток, вірно?

Надання інших послуг

Все, що можливо в інтернеті, можна здійснювати за біткоіни. На тому ж Bitcointalk можна знайти замовників таких робіт:

  • адміністрування сайту;
  • просування веб-сервісу;
  • веб дизайн;
  • Майнінг-експерт;
  • маркетолог.

І багато іншого. Будь-яка з подібних завдань набагато прибутковіше копірайтингу, однак, потребують відповідну кількість знань, а головне — умінь. Ви повинні бути впевнені в своїх здібностях, бо в поганому контенті ніхто не зацікавлений.

Наскільки все реально?

Інтернет дає вам всі можливості заробити 1 BTC. Від вас потрібні ті якості, які завжди вказуються в будь-якому резюме: цілеспрямованість, наполегливість, працьовитість тощо. Звучить смішно, але факт залишається фактом. Без належної віддачі ви не зможете отримати прибуток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector