Як заробити Bitcoin Cash: алгоритм для новачка

Віртуальні гроші в Інтернеті

Біткоіни і біткоіни Кеш — топові криптовалюта на фінансовому ринку, якими легко можна розплатитися за нерухомість або купити антикваріат, зробити операції з доларами, рублями або євро. Завдання кожного новачка навчитися аналізувати ринок і розуміти, як заробляти і використовувати придбану валюту.

Чому біткоіни такі цінні, і в чому їх перевага, аргументів кілька:

 • передача здійснюється безпосередньо від одного користувача мережі до іншого, без посередників у вигляді банківських установ;
 • BCH / (BCC) і біткоіни — міжнародна валюта;
 • криптовалюта не контролюється централізованими установами, зароблений кеш неможливо заморозити;
 • відсутні обмеження по сумах, транзакціях і можливості заробити BCH;
 • миттєві перекази і низькі комісії.

Розглянемо, яким чином здійснюється заробіток біткоіни Кеш, і що собою являє блокчейн, ланцюжок блоків і дій при здійсненні маніпуляцій з криптовалюта.

Основні способи заробітку BCH

Експерти та аналітики завжди пишуть про наявність здорового скепсису до криптовалюта. У чому ж справа? Скачки вартості, безліч спекулятивних чинників при формуванні ціни не дозволяють «розслабитися» і не думати про майбутнє. Кращий варіант — це ставитися до Майнінг, як до додаткового джерела доходів.

Ставити всі свої заощадження на кін — нерозумно і безрозсудно, на думку аналітиків фінансового ринку! І все ж, доступні і ефективні способи заробітку біткоіни Кеш існують і гідні уваги.

Майнінг

Майнер створюють і підтримують величезну кріптовалютную систему — для повноцінного функціонування та безперебійної роботи їм потрібна хороша технічна база. Що потрібно для Майнінг новачкові:

 • потужні відеокарти і блоки живлення (звичайний комп’ютер не підійде для цих цілей);
 • процесори останнього покоління;
 • стабільно працююча система вентиляції та охолодження, що забезпечує цілодобову роботу техніки.

Забезпечивши себе технікою, декількома комп’ютерами, встановивши спеціалізовані програми, можна вирішуватися на експеримент. Якщо ви не плануєте «повне занурення» в світ Майнінг, можна розглянути одну з його різновидів — хмарний Майнінг. В даному випадку ви орендуєте обладнання і платите за використання програм і техніки. Алгоритм роботи в такому випадку:

 • вибір сайту хмарного Майнінг і закупівля потужності;
 • реєстрація та внесення криптовалюта на особистий рахунок;
 • установка автоматичного або напівавтоматичного режиму видобутку.

Не ведіться на хайп і гучну рекламу, вибирайте прискіпливо і уважно платформу для Майнінг!

Проходження капчи на кранах

Чи реально заробити великі гроші, використовуючи тільки крани? На цю приманку клюють тільки новачки, крани не приносять суттєвих прибутків і є лише доповненням до Майнінг. Розробники кранів роблять ставку на залучення реклами і її перегляд користувачами. Що ви отримуєте? За перегляд, введення різної за складністю капчи, приведення рефералів, ви отримуєте бонус у вигляді криптовалюта і зарахування на гаманець.

В середньому, за невеликі проміжки часу, зараз можна отримати за роздачу від 50 до 200 Сатоши, використовуючи BTC-крани — від 1 до 50. Бонусом для операцій і новачків залишається легкість процедури, відсутність стартового капіталу і надія на те, що біткоіни і BCH повернуть втрачені позиції і знову виростуть сильно в ціні.

Партнерські програми

Партнерство — один з перспективних способів отримати непоганий прибуток і не влазити в технічні нюанси Майнінг. Ви надаєте свій сайт, аккаунт в соціальних мережах, ЖЖ, блозі для реклами кріптовалютних проектів і отримуєте бонуси за кожен перехід по посиланню. Умови партнерських програм можна знайти практично на всіх платформах, які обслуговують криптовалюта.

трейдинг

Дуже привабливий спосіб заробітку біткоіни Кеш. Криптовалюта активно торгують на біржах вже багато років. Перші авантюристи, які не пошкодували кілька доларів на початку кріптоманіі, зараз придбали солідний капітал. Новачки повинні володіти великою удачею, щоб досягти значних заробітків. Досвідчені трейдери радять займатися коливаннями курсу більш підготовленим фахівцям, які чітко можуть оцінити ризики.

Алгоритм заробітку для початківця Майнера

Перейдемо до практичних порад і наведемо алгоритм заробітку для початківця Майнера. Базових кроків всього п’ять, але для початку потрібно завести гаманець для криптовалюта. У ньому буде зберігатися секретний ключ для доступу до біткоіни-адресою.

Відзначимо, що існують різні види гаманців:

 • апаратні;
 • офіційні;
 • онлайн-гаманці;
 • гаманці для ПК і мобільних пристроїв.

Підбирати гаманець потрібно виходячи із завдань і платформи, на якій будуть проводитися фінансові операції. Далі переходимо до алгоритму:

 1. Вибір сервісу. Для новачка кращим варіантом буде автоматичний сервіс — не потрібно витрачати час на установку програм і налагодження техніки. Головне, запустити програму для Майнінг.
 2. Реєстрація. Вводиться стандартний набір особистих даних: електронна пошта, країна, логін і пароль, іноді просять вказати й іншу інформацію.
 3. Створення особистого кабінету і скачування програми. Кожен сервіс пропонує своїм користувачам програму, яка відповідає їх базі і функціоналу. Відразу зверніть увагу на тарифи за обслуговування і умови бонусних виплат.
 4. Запуск програми. Ознайомившись з умовами та виконавши вимоги ресурсу, можна запускати програму. При виникненні питань не нехтуйте послугами служби підтримки сайту!
 5. Отримуємо біткоіни і залучаємо користувачів в сервіс. За підсумком, отримуємо відсоток з їх доходів. Результат залежить від потужностей обладнання, курсу BCH і удачі. Ніяких гарантій вам ніхто не дасть. Можливий варіант обміну криптовалюта на іншу валюту, на більш вигідних умовах, і отримання прибутку на різниці курсів.

Як заробити біткоіни кеш з мінімальним і нульовим вкладенням

Наступна партія рад і кроків по досягненню позитивного балансу на гаманці. Як заробити BCH і біткоіни без вкладень або з мінімальними витратами?

«Плануйте і чітко розумійте, що ви робите і для чого» — обладнання та софт для Майнінг дороге задоволення. На початковому етапі краще робити ставку на оренді і хмарних сервісах. Вчіться, вивчайте можливості платформ і здобувайте кеш.

«Не знаєте, скористайтеся послугами брокерів» — на солідних біржах можна скористатися послугами брокера, який допоможе зорієнтуватися в ситуації.

«Дар переконання може принести хороший дохід!» — залучаючи рефералів, користуючись партнерськими програмами, можна непогано поповнити свій гаманець. І це реально здійснити без початкових особистих вкладень.

«Вчіться, вчіться, вчіться» — істина, яка залишається незмінною і допомагає в будь-якій складній ситуації. На ринку криптовалюта вам потрібно буде завжди бути на чеку, добре орієнтуватися в технічних і фінансових питаннях.

«Ніколи не економте на техніці» — якщо ви робите ставку на створення власної майнінговой ферми, то не скупіться на придбання якісної і функціональної техніки.

Ознайомившись з відгуками досвідчених фахівців і функціональними можливостями топових сервісів, ви можете підібрати оптимальний варіант для Майнінг. Бажаємо вам успіху в освоєнні нових горизонтів! До нової зустрічі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector