Як заробити біткоіни за допомогою комп’ютера в 2018?

 • Як заробити біткоіни будинку, будучи фрілансером
 • Як заробляти біткоіни за допомогою ноутбука
 • Біткоіни є пиринговой платіжною системою, в якій застосовується однойменна електронна валюта. Через високий курс її можна вигідно міняти на фідуціарні гроші (долари, рублі, євро), інші криптовалюта. В інтернеті вже є магазини, які беруть оплату біткоіни (наприклад, Amazon). У розвинених країнах (наприклад, в США) за монети можна купувати піцу, коштовності, авіаквитки. На Кіпрі дозволено платити цій криптовалюта за освіту. Стрімке зростання популярності «електронного золота» і криптовалюта в цілому призводить до того, що все більше людей починає задаватися одним питанням — як заробляти біткоіни будинку, використовуючи особистий ПК. На щастя, варіантів видобутку бажаних монет багато і кожен з них ми спробуємо розглянути максимально докладно.

  Як заробити біткоіни за допомогою комп’ютера в 2018: популярні методики

  Золота монета біткоіни в чоловічій руці

  Можна виділити 7 найбільш популярних способів, що дозволяють заробляти дану криптовалюта:

  • звичайний Майнінг;
  • хмарний Майнінг;
  • регулярне відвідування так званих кранів, роздають частини біткоіни безкоштовно;
  • азартні ігри (онлайн-казино);
  • партнерські програми;
  • торги на біржі;
  • фріланс за криптовалюта.

  Всі зазначені методики відрізняються за двома параметрами:

  1. Сума грошових вкладень, необхідних для початку роботи.
  2. Прибутковість.

  Незалежно від того, який шлях видобутку ви виберете, вам доведеться завести свій біткоіни гаманець, на який будуть приходити зароблені кошти. Це може бути програмний клієнт (Bitcoin core, Armory, MultiBit) або ж онлайнове сховище на сайті (Blockchain, Exmo.com). Ну а щоб вам було легше зрозуміти, якому способу заробітку віддати перевагу, ми розглянемо кожен з них окремо.

  Як заробляти біткоіни за допомогою комп’ютера через Майнінг?

  Монета біткоіни серед електронних компонентів

  Майнінг — це основа мережі біткоіни, що забезпечує її функціональність. Суть такої діяльності полягає в тому, що використовуючи обчислювальну потужність комп’ютера, система підбирає ключ до блоку транзакцій. Таким чином, генерується новий блок біткоіни, нагорода за який становить 12,5 BTC. Якщо Майнінг здійснюється не окремим Майнер, а пулом, то сума винагороди для кожного учасника спільноти залежить від обсягу роботи, виконаної комп’ютером.

  Якщо розглядати Майнінг з точки зору грошових вкладень, то його можна назвати найбільш витратним способом заробітку криптовалюта. Щоб мати більш-менш нормальний профіт, знадобиться:

  1. Зібрати велику ферму, що складається з декількох відеокарт, якісного процесора, хорошою материнської плати, потужного блоку живлення і продуктивної системи охолодження. На все це доведеться витратити як мінімум 3-4 тисячі доларів. А якщо ви захочете придбати справжнім «монстром», готуйтеся віддати 50-70 тисяч доларів.
  2. Продумати вентиляцію приміщення, щоб в ньому не накопичувався стоячий повітря. При відсутності оптимальної циркуляції повітряних мас жодна система охолодження вам не допоможе, і ферма може швидко вийти з ладу.
  3. Прокласти нову електропроводку. Покладатися на електромережу, прокладену ще за часів СРСР, не варто. У продуктивних фермах стоять блоки живлення як мінімум на один-півтора кіловата. Неважко здогадатися, що старі дроти можуть не витримати такого навантаження, і все закінчиться пожежею.

  Крім того, ферми для Майнінг повинні працювати в режимі 24/7. Через це вам будуть щомісяця приходити значні квитанції за світло.

  З точки зору прибутковості такий метод заробітку непоганий. Принаймні, поки що. Апаратура середньої потужності (на 5 відеокарт) зможе окупити себе за 6-10 місяців. При наявності потужної ферми ви зможете отримувати як мінімум один-півтора біткоіни щомісяця, а це, з урахуванням його курсу, досить пристойно. Але і тут є свої підводні камені:

  1. Комп’ютерне «залізо» досить швидко застаріває. Щоб завжди мати конкурентоспроможну ферму, вам доведеться періодично витрачатися хоча б на нові відеокарти або ASIC, а це буде відчутно бити по кишені. Орієнтовна ціна карти для Майнінг Geforce GTX 1070 Росії — близько 30 тисяч рублів. Ціна обладнання ASIC — Antminer S9 становить від 300 000 рублей.
  2. Складність видобутку постійно росте, а кількість біткоіни в блоках зменшується. Ці зміни обумовлені самою системою. Так вона регулює швидкість емісії нових монет. Сьогодні один блок містить 12,5 біткоіни. У 2021 році їх чисельність впаде до 6,25, в 2025-м — до 3,125 і так далі. Через це Майнінг не можна розцінювати як вічний спосіб заробітку. Максимум років через 10 він стане невигідним, коли навіть найпотужніші ферми перестануть себе окупати. Плюс інвестиція в Майнінг дуже ризикована. При обвалі курсу можна втратити все.

  Але поки Майнінг є прибутковою справою, яким варто займатися. При наявності відповідного для такої діяльності обладнання вам залишиться зробити лише дві речі:

  • встановити собі програму для Майнінг (Cudaminer, DiabloMiner, CGMiner);
  • зареєструватися на одному з популярних пулів (Mining.bitcoin.cz, Btcmine.com).

  От і все! Можна приступати до видобутку монет. Якщо ж у вас немає великої кількості грошових коштів, але ви хочете займатися Майнінг, вам підійде наступна методика.

  Заробіток криптовалюта через хмарний Майнінг

  Значки біткоіни і малюнок хмари

  Даний спосіб видобутку біткоіни практично не відрізняється від попереднього. Тут також задіюються продуктивні комп’ютери, які проводять обчислювальні операції, проте робоча апаратура належить не рядовому Майнер, а великої компанії, яка здає свої потужності в оренду. По суті, за такого заробітку ви є не шахтарем-одинаком, самостійно шукають золоту жилу, а користуєтеся послугами цілої «гірничодобувної компанії», яка має необхідне обладнання.

  Щоб почати добувати криптовалюта «з хмари», треба зробити кілька простих дій:

  • вибрати онлайн-ресурс, що надає послуги хмарного Майнінг;
  • зареєструватися на ньому;
  • внести на свій рахунок стартовий капітал;
  • заплатити за той обсяг потужностей, який вам по кишені;
  • почекати деякий час (1-2 тижні, місяць);
  • отримати винагороду на свій гаманець.

  Як бачите, від вас не потрібно закупівля апаратури, облаштування проводки і так далі. Абсолютно всі витрати звичайного Майнінг (включаючи оплату електроенергії) компанія бере на себе. Ваш профіт буде прямо залежати від орендованих потужностей. При такому заробіток ви можете дотримуватися економію, вкладаючи трохи коштів, або витрачатися на солідні потужності. У будь-якому випадку доходи набагато перевершать витрати.

  Проте хмарний Майнінг по-своєму небезпечний. Можна потрапити на сайт шахраїв, які візьмуть ваші гроші, але не нарахують жодного Сатоши. Може трапитися і так, що певна кількість криптовалюта буде нараховуватися на ваш профіль, ось тільки вивести її на гаманець вам ніхто не дасть.

  Саме тому рекомендується користуватися тільки перевіреними сервісами. Можна виділити три майданчики, що гарантують отримання доходу:

  1. HashFlare — компанія з головним офісом в Талліні. Вона надає в користування обладнання, спеціально створене для Майнінг. Сервіс є дочірнім відгалуженням компанії HashCoins, яка займається розробкою спеціалізованого ПЗ для видобутку криптовалюта. Таким чином, HashFlare застосовує свою унікальну апаратуру, а не закуповує її на стороні. Платформа дозволяє заробляти електронні монети з мінімальними ризиками і пропонує вигідні розцінки за тарифними планами. Якщо ви хочете отримати максимальну вигоду при мінімальних витратах, то вам сюди.
  2. GenesisMining — дуже хороший майданчик, головною перевагою якої є щоденні виплати. Користуючись цим сервісом, ви будете поповнювати свій запас біткоіни або інший криптовалюта кожен день. Надійність GenesisMining підтверджена часом, а також сотнями відгуків від вдячних користувачів.
  3. BitMiner — ще один ресурс, який дозволяє добувати «хмарним» методом різні електронні валюти. Дана майданчик характеризується високою надійністю, недорогими тарифами і гарною прибутковістю.

  Як заробити біткоіни через крани та букси

  Сторінка крана dailyfreebits.com
  Інтерфейс сайту dailyfreebits.com, роздає безкоштовні Сатоши

  Якщо вас цікавить, як заробити біткоіни за допомогою ПК без матеріальних вкладень, то цей метод вам підійде. Крани — це сайти, обвішані рекламниемі банерами, які платять користувачам за відвідування. Оплату за розміщення банерів вони беруть або відразу в біткоіни, або в звичайній валюті, а потім змінюють її на електронні монети (наприклад, через сервіс spectrocoin.com). Велика частина доходу лунає користувачам в Сатоши.

  Роздача відбувається з певними часовими інтервалами (погодинно, раз в півгодини, раз в 15 хвилин і так далі). Щоб отримати винагороду, необхідно виконати найпростіше дію (наприклад, ввести каптчу). Сума разового виграшу може коливатися від дуже маленької (5-8 Сатоши) до значної (2000-20000 Сатоши). Вона залежить від самого крана і від вашого везіння. Наприклад, сайт dailyfreebits.com роздає Сатоши погодинно; на ньому можна виграти від 10 до 1200 Сатоши. Це, м’яко кажучи, небагато. А ось ресурс freebitco.in теж дає можливість поповнити свій баланс раз на годину, але на ньому можна виграти більше мільйона Сатоши з однієї спроби (правда шансів на такий куш мало).

  Слід пам’ятати, що всі крани мають мінімальні пороги за сумою виведення. Той же dailyfreebits.com здійснює перекази після того, як на балансі набереться хоча б 150 Сатоши. На freebitco.in необхідно накопичити як мінімум 30 000. Також, крани відрізняються періодичністю виплат. Так, freebitco.in здійснює виплати виключно по неділях, а ось на сайті battlebit.co.in можна замовити переклад на гаманець в будь-який час, коли на балансі буде мінімальна сума (10 000 Сатоши).

  Працюючи з кранами, необхідно налаштуватися на те, що відразу колосальних сум ви не отримаєте. Ваш денний дохід становитиме від пари сотень до кількох тисяч Сатоши. Проте їх можна використовувати на довгу перспективу. Якщо вводити капчі якомога частіше, через кілька років можна накопичити цілком непоганий кріптовалютний капітал. І ще — сума разового виграшу залежить від курсу біткоіни. Чим він вищий, тим менше Сатоши вам лунає за раз і навпаки.

  Букси — це сайти, які налічують користувачам оплату за прості дії — перехід по посиланню, підписка на групу в соціальних мережах, коментар. Один з найбільш надійних ресурсів такого плану — Coinbulb.

  Заробіток біткоіни за допомогою онлайн-казино

  Інтерфейс онлайн-казино Fortunejack
  Сторінка казино Fortunejack, в якому можна виграти біткоіни

  Потенційно даний метод заробітку є найбільш прибутковим. Однак у нього є відразу два значних мінуса:

  • в інтернеті багато недобросовісних казино, які не перераховують виграші на ваш гаманець;
  • можна програти всі свої кошти буквально за пару хвилин.

  Найбільш безпечними майданчиками (з точки зору виплат), які надають можливість випробувати удачу в азартних іграх, є:

  • Primedice.com;
  • Fortunejack.com;
  • Betcoin.ag;
  • Crypto1xbit.com.

  Як заробити біткоіни за допомогою партнерських програм?

  Головна сторінка сайту CoinBase
  Сторінка ресурсу CoinBase, що пропонує партнерські програми по заробітку біткоіни

  Умовно дану методику можна віднести до заробітку на кранах, про які ми вже говорили. Однак тут ви будете отримувати відсоток від виграшу ту людину, яку привели на сайт (так званого реферала). Щоб запросити родича чи друга, потрібно просто кинути йому свою реферальне посилання. Як правило, ці посилання існують у відповідному розділі (Refer або Referals). Людині досить перейти на сайт за скинутися лінку і зареєструватися на ньому. Після цього ви будете отримувати бонус за кожен виграш свого реферала. На деяких кранах (наприклад, на battlebit.co.in) передбачено поділ партнерів на представників першої і другої черги. Тобто система буде виплачувати вам бонус за тих людей, яких привели не ви, а ваш друг.

  Наявність партнерських програм підвищує прибутковість кранів. Завдяки їм, можна накопичити бажану суму набагато швидше. Головне — бути комунікабельною людиною, яка вміє пояснювати всі переваги накопичення криптовалюта. Також вигідні партнерські програми пропонує Localbitcoins і CoinBase.

  Заробіток біткоіни торгівлею на кріптовалютних біржах

  Головна сторінка онлайн-біржі Kraken
  Інтерфейс біржі Kraken.com, на якій можна купувати і продавати біткоіни

  Це метод заробітку для людей, що володіють хорошими аналітичними здібностями. Він полягає в тому, що ви купуєте якусь валюту, а потім продаєте її за більш вигідним курсом. Поступове накопичення прибутку призведе до того, що у вас з’явиться сума, необхідна для покупки великої кількості Сатоши або відразу цілого біткоіни.

  Займаючись трейдингом, знадобиться проводити ретельний аналіз економічної ситуації, враховувати фактори, які впливають на вартість тієї чи іншої валюти. Краще не братися за цю справу, якщо у вас немає відповідних навичок. У кращому випадку ви отримаєте мізерний дохід після закінчення великої кількості часу, в гіршому — опинитеся в мінусі.

  Брати участь в торгах зі свого комп’ютера можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Poloniex.com;
  • Bitfinex.com;
  • Kraken.com;
  • Exmo.com.

  Як заробити біткоіни будинку, будучи фрілансером?

  Інтерфейс фріланс-майданчики CryptoGrind
  Головна сторінка сайту CryptoGrind, що пропонує фріланс за біткоіни

  Сьогодні велика кількість людей не ходить щодня на роботу, просиджуючи там встановлений час. Завдяки Інтернету, можна заробляти непогані гроші вдома, виконуючи замовлення на своєму комп’ютері. До недавнього часу фрілансери отримували оплату в звичній валюті (рублях, гривнях, доларах), але сьогодні з’явилася можливість працювати безпосередньо за біткоіни.

  Отримання криптовалюта за фріланс має два приємних переваги:

  1. Немає матеріальних витрат. Все, що потрібно від людини, виконувати замовлення в обумовлені терміни.
  2. Можливість отримання високого доходу. Звичайно, в більшій мірі це стосується людей з потенційно грошовими професіями (програмістів, дизайнерів, архітекторів), але навіть за відносно прості замовлення (наприклад, написання статті) можна отримувати цілком пристойну оплату.

  Розглянутий рід діяльності має всього один мінус: мала кількість фріланс-майданчиків, які оплачують працю біткоіни. Але, швидше за все, в майбутньому цей недолік усунеться. А поки можна вибрати собі один з трьох сервісів:

  • CryptoGrind;
  • XBT Freelancer;
  • Freelancehunt.

  На зазначених платформах можна знайти багато замовлень різного роду і найголовніше — гарантовано отримати оплату за їх виконання.

  Як заробляти біткоіни за допомогою ноутбука?

  Робочий ноутбук вид збоку

  При використанні ноутбука вам будуть доступні всі розглянуті способи видобутку криптовалюта за винятком, хіба що, Майнінг. Займатися такою справою на портативному комп’ютері невигідно по ряду причин:

  1. Мала кількість моделей, придатних для Майнінг. Безліч ноутбуків мають інтегровані відеокарти, які абсолютно не підходять для видобутку блоків. Але навіть якщо на пристрої буде стояти дискретна плата, не факт, що вона виявиться придатною. Щоб отримати ноутбук, на якому можна хоч якось Майні, доведеться витратиться на дорогущую модель, а звідси випливає другий мінус.
  2. Переплата за те, що вам не потрібно. При складанні ферми проявляється максимальна практичність. Майнер витрачає гроші тільки на ті компоненти, від яких залежить ефективність і працездатність його обладнання. У випадку з ноутбуками ви відразу одержуєте готовий продукт. З урахуванням того, що для Майнінг підходять тільки найдорожчі моделі, ви спочатку переплачуєте за якісний дисплей, особливий корпус, підсвічування клавіатури і інші речі, які при Майнінг абсолютно не потрібні.
  3. Конструктивні особливості. Всі ноутбуки випускаються максимально компактними. Елементи їх «заліза» розташовуються щільно один до одного. Через це циркуляція повітря не така, як на стандартних фермах. Як наслідок, «залізо» більше нагрівається і швидше зношується.
  4. Відсутність конкурентоспроможності та окупності. За ту суму, яку ви витратите на хороший ноутбук, майнер купить собі додаткові відеокарти або облаштує повноцінну ферму, яка приносить більше доходу. Таким чином, ноутбук банально невигідний. Більш того, зараз у видобутку блоків задіяно найпотужніше обладнання, в порівнянні з яким навіть найпродуктивніший ноутбук буде здаватися калькулятором. Це означає, що дорогий девайс не приноситиме нормального доходу, здатного хоча б окупити його.

  Відповідь на питання: як заробити біткоіни за допомогою ноутбука простий — використовувати інші вищезгадані способи (хмарний Майнінг, крани, фріланс). Дані гаджети навіть більш зручні. Це пояснюється мобільністю — користувач може відвідувати крани, грати в казино і виконувати замовлення з фріланс-майданчиків, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, де є Інтернет.

  Ну що ж, ось ми і дізналися, як заробити біткоіни за допомогою комп’ютера в 2017 році. Були розглянуті найпопулярніші методики, здатні приносити непоганий дохід. Ми також з’ясували, як заробити біткоіни за допомогою ноутбука, і якого виду діяльності не варто приділяти увагу, застосовуючи цей девайс.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector