Як заробити біткоіни за допомогою телефону: розвага і прибуток в одному флаконі

Від автора: дорогі читачі, ви вже давно знайомі з батьком криптовалюта — знаєте його історію, як його зберігати, де обміняти і багато іншого. Багато з вас вже встигли погратися на біржах, деякі успішно зайнялися видобутком, а хтось отримав свій перший биток на хмарному Майнінг. Сьогодні ми розповімо вам, як заробити біткоіни за допомогою телефону.

різноманітність способів

Ще зовсім недавно биток був чимось новим і незрозумілим. Однак швидка популяризація криптовалюта привела до того, що тепер ними можна оплатити рахунки, покупки і навіть дати чайові. Виникла нова проблема: для проведення таких розрахунків потрібно було виводити свої кошти на гаманець. При цьому мінімальна сума виводу на сервісах зазвичай велика, і доводиться виводити відразу все.

Справжнім порятунком стала можливість заробляти біткоіни за допомогою телефону. Ліміт для виведення з додатків значно менше, але він дозволяє мати в гаманці достатню кількість монет, щоб розраховуватися за численні послуги.

Миттєве вдосконалення смартфонів дозволило створити різноманітні способи, використовуючи які, можна збільшити свій біткоіни-капітал. Серед них найпопулярніші зараз:

 • гри;
 • крани;
 • Майнер;
 • серфінг;
 • гра на біржах.

Кожен з цих способів може похвалитися своїми перевагами, так само як і кожен має ряд недоліків, однак про це поговоримо пізніше. Розглянемо кожен спосіб детальніше, почавши з самого захоплюючого — з біткоіни-ігор.

любителям хардкору

Майнінг вже давно себе зжив, особливо в разі bitcoin. Так як видобуто понад 16 мільйонів монет, кожен новий блок є практично непереборної горою навіть для Майнінг-ферм. Як тоді Майні на мобільному телефоні? Так само, як на ПК — завантажити додаток, навантажити процесор і чекати результату.

ARM Miner. Популярний додаток для Майнінг біткоіни через телефон. Для початку роботи потрібно вибрати гаманець, пул і встановити пароль. Також не забудьте вказати кількість ядер, яке ви відведете для додатка. Це єдиний додаток для прямого Майнінг битка, проте воно не дає високих показників потужності і працює досить нестабільно.

MinerGate. Вважається найкращим у видобутку крипти через смартфон. Його можна використовувати як на Android, так і на iOS. Додаток працює через однойменний пул. Однак через нього не можна безпосередньо добувати біткоіни: серед доступних валют є Bytecoin, Dash, Monero, Fantom, які потім можна обміняти на биток всередині програми. У випадку з битком можна лише купити хмарний Майнінг.

Майнінг на телефоні не приносить ніякого задоволення. Дуже низька обчислювальна потужність, велика витрата батареї і постійний перегрів. При таких недоліках займатися видобутком будуть тільки найбільші любителі хардкорного олдскул. Ну або у вас є старенький мобільний телефон, який можна просто поставити на зарядку і включити перманентний Майнінг.

Отримав фан, відпочив, заробив

Геймінг вже давно став частиною нашого життя. Ігри на смартфонах допомагають непогано відволіктися в будь-який час. А грати, отримуючи за це гроші, вдвічі приємніше. Звичайно, біткоіни-ігор в мережі не так багато, але деякі з них досить цікаві. У них можна надовго залипнути через одного лише азарту. Але коли знаєш, що за цей час отримуєш копієчку, закрити гру стає складніше.

Ігри для Android

Власники мобільних телефонів на операційній системі Android завжди мали великий спектр можливостей, і в разі з біткоіни-іграми винятків немає. Цікавими і простими для кожного будуть такі ігри, як Bitcoin Flapper, Bitcoin Crush, Golden Tea і інші.

 1. Bitcoin Flapper. Пам’ятайте масове божевілля, нескінченну витрату часу і нервів за часів популярності Flappy Bird? Ймовірно, пам’ятайте, адже тоді весь YouTube був залитий відео з рекордами в цій грі і різноманітними імітаціями нервових зривів через неї (хто знає, може це були реальні зриви). Тепер у вас буде більше мотивації, а нервову систему бажано зміцнити. Заробіток залежить від пройденої відстані. Також ви можете взяти участь в PvP і отримати Сатоши за перемогу над суперником.
 2. Bitcoin Crush. Також аналог відомої всім серії Treasures of Montezuma або Candy coin Crush Saga. Завдання — видаляти монетки шляхом їх пересування і створення ліній з однакових монет. Винагорода в розмірі 2000 Сатоши ви отримаєте після проходження всіх рівнів. Будьте уважні, адже за пересування непарних монет забирається одна життя, хоча їх можна відновити, подивившись відео.
 1. Golden Tea. Навряд-чи гра здасться вам драйвовою, але якщо ви коли-небудь любили грати в «Веселу Ферму», то ця іграшка буде вам до душі. Тут можна буде відчути себе таким собі біткоіни-садівником. Завдання — висаджувати кущі і стежити за їх ростом. За кожен кущ нараховується кілька десятків Сатоши.
 2. Alien Run. Раннер-гейм для власників android. Досить проста і захоплююча гра, основним завданням в якій є не впасти. Ваша роль — маленький інопланетянин, який біжить крізь тунель з перешкодами і обривами. По дорозі зустрічається безліч прискорювачів. Прибуток залежить від пройденої відстані.

Ігри для iOS

Не варто хвилюватися з приводу того, що для цієї операційної системи ігор не так багато. Досить того, що така можливість тут забезпечена, а значить ви отримаєте як биток, так і насолоду від процесу.

 1. Blockchain Game. Ще одна гра, завданням в якій є вибудувати вежу з блоків. Премія прямо пропорційна кількості блоків, однак є два нюанси. Перед грою ви крутите колесо, в якому встановлюється режим гри. Залежно від режиму потрібно набрати мінімальну кількість блоків. Також, цей мінімум зростає разом з кількістю проведених ігор. Ця гра також доступна і на Android.
 1. Bitcoin Aliens. Гра є певним time-killer’ом. Щоб заробити Сатоши, потрібно вибрати прибульця, якого ви хочете знищити і просто тикати в екран, поки він не помре. Складність полягає в тому, що він рухається по екрану, і потрапити не так просто. За кожного прибульця ви можете отримати від 5 до 50 Сатоши. Також можна отримати бонус 50 Сатоши за перегляд відео. Виведення коштів автоматичний, щовівторка, якщо на балансі є 20 000 Сатоши.
 1. Sarutobi. Ця гра явно не сподобається вегетаріанцям і прихильникам Green Peace. Вам потрібно в прямому сенсі закинути мавпу якнайдалі. Вона чимось нагадує YetiSports. Точно так же, відстань кидка збільшується за рахунок попадання мавпочки на бонуси. Від вас вимагається лише правильно розрахувати силу і траєкторію польоту. Розмір прибутку залежить від кількості проведеного часу в грі.

Крани: легкий і невимушений заробіток

Чіпляти трохи монеток через кран — дуже просте заняття. Єдине, про що дійсно варто думати — це час. Отримати чергові кілька десятків Сатоши можна через деякий час, просто натиснувши «Отримати Сатоши». Але ж можна і не контролювати це, досить просто встановити таймер на цей проміжок.

Android крани

 1. Bitcoin NewsCrane. Найпопулярніше додаток для заробітку біткоіни за допомогою телефону. Кожні 11 хвилин ви можете отримати до 100 Сатоши. Мінімальна сума для виведення — 400 000 Сатоши. Крім кнопки тут також можна отримати бонус за перегляд відео або читання новин, що є додатковою плюшки від розробників. Також, в додатку існує реферальная програма, тому, запросивши користувачів, ви зможете отримувати відсоток з їх активності.
 2. Storm Play. Цей кран приносить прибуток за те, що ви відчуваєте нові продукти і сервіси від різних розробників. Суть така, що в додатку потрібно виконати мінімальну завдання, і після підтвердження виконання на ваш рахунок будуть нараховані кошти.
 3. Free Bitcoins. Цей продукт приносить прибуток за те, що через певний проміжок часу ви будете вводити капчу. Прибуток залежить від курсу біткоіни і може навіть досягати 0.1 BTC. Виведення коштів стає доступним після появи на внутрішньому рахунку 24 000 Сатоши.
 1. Claim Free Bitcoin. Останній з популярних нині кранів для заробітку біткоіни через мобільний телефон. Кожні 15 хвилин можна отримувати до 1000 Сатоши, все залежить від вашої удачі. Виведення коштів доступний після накопичення 20 тисяч Сатоши.

iOS крани

Знову iOS поступається в кількості безкоштовних додатків, які дозволяють заробити біткоіни через мобільний телефон. Тут можна завантажити додаток Free Bitcoins, а також є ще такий додаток, як Earn.com.

Earn.com. унікальне тим, що винагорода дається не за натискання кнопок або перегляд продуктів, а за відповіді на повідомлення та проходження опитувань. Воно отримало свою популярність за рахунок великих інвестицій від таких волонтерів, як засновники PayPal Пітер Тіль і Макс Левчин.

серфінг

Уже давно не новина, що за кліки в інтернеті можна отримувати винагороду. Це також є одним із способів, щоб заробити біткоіни за допомогою мобільного телефону. Просто зайдіть на сервіс, який надає такі послуги, авторизуйтесь там і починайте нескінченно серфить по просторах інтернету. Нагорода нараховується пропорційно часу, який ви витратите на перегляд реклами. Найвідоміші з таких сервісів:

 • Earnfreebitcoins;
 • Coinadder;
 • Bitvisits;
 • BtcClicks.

В середньому, за 2 хвилини серфінгу можна заробити до 100 Сатоши. Виведення коштів проводиться автоматично після досягнення певної позначки біткоіни-центів на рахунку.

Гра на біржах

Якщо ми говоримо про те, як заробити біткоіни за допомогою мобільного телефону, то не можна не згадати гру на біржах. Це найефективніший спосіб, так як досить швидко можна отримати профіт в кілька сотень або тисяч відсотків на коливаннях курсу. Однак потрібно добре знати ситуацію на кріпторинке. Головним помічником якраз виявляться додатки для відстеження бірж.

 1. Blockfolio Bitcoin. Найпопулярніше додаток для роботи з кріптобіржамі. З його допомогою можна відстежити курси на відомих біржах, дізнатися про останні новини кріпторинка, а також отримувати повідомлення, якщо будь-яка монета досягне встановленого порогу вартості.
 2. Lawnmoner. Працює через Coinbase. Почати грати на біржах можна маючи всього 5 доларів на рахунку. Додаток дозволяє купувати / продавати монети, а також отримувати аналітику свого рахунку.
 3. zTrader. Схоже на попередній додаток. Працює з 17 кріптобіржамі, дозволяє здійснювати угоди з цифровими грошима, а також зберігати історію транзакцій.

Чи варто використовувати телефон як засіб заробітку?

Щоб дізнатися відповідь, запитайте себе, «скільки я хочу заробляти, і як часто?». Якщо у вас дійсно є можливість добре заробляти через ПК, або навіть добувати крипту, використовуючи Майнінг-ферми, то заробіток біткоіни за допомогою мобільного телефону буде нудним і швидко набридне. Якщо ж ви хочете використовувати всі можливості, або вам просто цікаво знайомство з цією сферою, то такий спосіб заробітку буде дуже до речі.

Тепер ви знаєте як заробити біткоіни за допомогою телефону. Велика кількість варіантів дає вам можливість вибрати будь-який, або ж використовувати відразу всі. Що потрібно зробити, щоб почати? Обзавестися біткоіни гаманцем, взяти в руки мобільний телефон і приступити до заробітку. Дуже простий спосіб знайомства з кріпторинком або невеликого поповнення свого капіталу у вільний час.

Гарного вам відпочинку, і удачі в заробітку!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector