Заробіток на хмарному Майнінг: як отримати прибуток

Коротко про хмарному Майнінг

Видобуток криптовалюта можлива навіть якщо у вас немає величезних потужностей, або зовсім немає обладнання. Однак вам знадобиться доступ в Інтернет і гроші. Хоча, є нюанс, коли можна займатися цим без вкладень.

Хмарний Майнінг — це оренда обчислювальних потужностей і компаній-Майнер криптовалюта. Зазвичай постачальники подібних послуг є не просто Майнер, а за сумісництвом виробниками апаратного забезпечення для видобутку крипти.

види:

 • хостинг — оренда обладнання;
 • віртуальний хостинг — оренда сервера і установка на нього свого ПО;
 • оренда потужностей.

Останній тип використовується найчастіше, відповідно, пропозицій по ньому набагато більше. Він найвигідніший, оскільки все працює за принципом «будь-який каприз за ваші гроші».

Як приступити?

Щоб заробити на хмарному Майнінг, в першу чергу, потрібно підготувати стартовий капітал. Контракт може коштувати від 100 доларів до кількох тисяч. Все залежить від криптовалюта, орендованої потужності і, іноді, тривалості контракту.

Після збору коштів потрібно визначитися з майданчиком. Інтернет пропонує чималий вибір, тому трохи пізніше ви дізнаєтеся, як саме вибрати постачальника потужностей і ознайомитеся з деякими популярними сервісами.

Останнім кроком стане покупка контракту. Не має сенсу пояснювати якусь послідовність дій, оскільки навіть при незнанні можна все зробити, слідуючи інструкціям на самому сайті.

Хто може заробляти таким чином?

В якомусь роді кріптовалютний ринок — це повна демократія. Починається вона з головних переваг цифрових грошей (децентралізація, анонімність і т. Д.) І триває на доступності для всіх, незалежно від фінансового становища, статусу, репутації або чогось ще.

Правильніше запитати: хто найчастіше заробляє на клаудмайнінге? Як показують відгуки, багато хто починає їм займатися через незнання технічний деталей, брак часу або коштів на купівлю обладнання для видобутку криптовалюта.

Говорячи про незнання принципів роботи все зрозуміло. Майнінг тільки на перший погляд здається легким заняттям. Однак існує безліч нюансів в налаштуванні і контролі устаткування і всього процесу. Якщо умінь в цьому плані недостатньо, то прибутку явно не отримати.

Практично те ж саме пов’язано з обмеженістю в часі. Звичайно, видобуток криптовалюта — це більш-менш автоматизований процес. Однак все одно доводиться виділяти достатньо часу, щоб підтримувати обладнання в робочому стані, виправляти виникли помилки і просто дивитися, щоб не було пожежі.

Обмежена кількість коштів часто є причиною відмови від багатьох старт-апів. Також це може вплинути на відмову від початку самостійного Майнінг навіть в домашніх умовах. Нескладний аналіз показує, що контракт на, наприклад, 120 MH / s дешевше, ніж покупка і обслуговування обладнання на ту ж потужність. Тому хмарний Майнінг став виходом для багатьох охочих отримати криптовалюта.

Правильний вибір постачальника

Ви самі могли переконатися в тому, що знайти надійну платформу дуже складно. Особливо якщо це пов’язано з кріпторинком. Реклама не завжди надає хороший сервіс, оскільки рекламу поширює сам постачальник хмарного Майнінг або робить це через рекламодавця. А як ви знаєте, чим більше піару, тим більша ймовірність, що ви відвідаєте сайт. Головне, щоб вона була грамотною.

Так, можна наштовхнутися на SCAM або просто неприбутковий проект. Як тоді вибрати надійний сервіс серед купи обману? Варто відстежувати такі показники:

 • наявність потужностей (а точніше контракту) з офіційним підтвердженням;
 • команда і її репутація;
 • можливість вибору пулу;
 • інформація про фермах;
 • можливість достроково закрити контракт;
 • наявність партнерки;
 • як завжди — відгуки.

Детальніше по кожному пункту. Деякі майданчики виробляють власне обладнання. Інші купують його за заниженою вартістю. У першому випадку у них повинна бути ліцензія, у другому — контракт з постачальником. Так чи інакше, якщо вони розміщують на своєму сайті подібну інформацію, це говорить про серйозність намірів компанії, оскільки отримання такої ліцензії вимагає великих витрат часу і сил.

Репутація команди або хоча б генерального директора будь-якої платформи, пов’язаної з криптовалюта, відразу ж робить її статус і формує початкове ставлення. Якщо ви бачите, що розробники відомі люди, і їх біографія з White Paper підтверджується на звичайних джерелах мережі, то можна визначати якийсь кредит довіри. А якщо вона наповнена десятком людей відверто європейської зовнішності з, наприклад, китайськими іменами, то вже є привід задуматися про надійність сервісу.

Якщо майданчик хмарного Майнінг пропонує самостійно вибрати пул для свого контракту, то можете бути впевнені в тому, що ви вкладаєте гроші в реальні потужності. Іноді такої опції немає, проте, сервіс відкриває все пули, з якими він співпрацює. Це дає менше гарантій, але все ж дозволяє розглядати проект як один з варіантів.

Задайте наступне питання будь-якому постачальнику послуг хмарного Майнінг: чому ви не публікуєте фотографії своїх дата-центрів? Якщо розробники або їх представники будуть лукавити, сервісу можна давати чорну мітку. Сфотографувати свою ферму не складає труднощів. Публікація займе приблизно стільки ж часу і сил. Тому наявність відповідної інформації тільки вітається на сайті проекту.

Що таке хмарний Майнінг? Це інвестиції. За своєю суттю вони нічим не відрізняються від вкладення в акції: їх можна як купити, так і продати. Шахраям абсолютно невигідний виведення коштів з їхнього проекту. Тому відсутність можливості дострокового погашення є першим сигналом про ненадійність сайту.

Коли мова йде про великі гроші, можна стверджувати, що великі підприємці не зможуть виплачувати бонус в 40% за кожного залученого користувача. Уявіть собі, що ви орендодавець обчислювальних потужностей, і при покупці контракту на 4000 доларів половина йде абсолютно невідомому вам людині просто за те, що він запросив свого друга. Вам це вигідно? Ні. Тому, якщо бачите майданчик з великим відсотком за реферала, можете від неї відмовлятися.

Ну і останні чинники — це новинний фон, відгуки і репутація. Три цих речі тісно пов’язані і формують більшу частину кредиту довіри до будь-якого сервісу в Інтернеті. Формула проста: користувач задоволений — залишив позитивний коментар — клієнтів стало більше — можна вірити. З’явилася негативна новина з відсиланням на правдивий джерело — інформація перевіряється — у разі підтвердження SCAM викрито.

Чим ретельніше ви будете перевіряти майданчики, які відвідуєте, тим надійніше будуть ваші інвестиції. Хіба вам потрібен ризик? Тим більше, коли є реальна можливість вибрати хороший сервіс.

Невеликий рада на додаток

Чому не варто сильно вірити статистиці, на кшталт кількості користувачів, хешрейта хмарного Майнера або тривалості його існування? Перші з них можна просто придумати і розмістити у себе на сайті, написавши скрипт на періодичну зміну цифр.

А ось перевірка часом вважається мало не ключовим фактором для більшості майданчиків, пов’язаних з криптовалюта. Однак саме в цьому випадку вона нічого не означає.

Чесні компанії надають контракти, як мінімум на півроку. Але, як правило, багато орендують потужності на 2 роки, або без терміну контракту. Тому Сками часто маскуються під чесного постачальника, працюють приблизно рік-два і потім ховаються з грошима своїх клієнтів.

Такий термін роботи багатьом здається непоганим підтвердженням надійності. Якраз в момент величезного припливу клієнтів розробники і закривають свій проект. Тому при виборі хмарного Майнінг немає сенсу дивитися на тривалість його існування.

Які криптовалюта добувати

Як вже було сказано, хмарний Майнінг — це інвестиції. Вкладення в криптовалюта умовно можна поділити на кілька видів:

 • трейдинг;
 • майнінг;
 • хмарний Майнінг;
 • довгострокові вклади.

Є, звичайно, й інші варіанти, але зараз не про це. Ці чотири найчастіше зустрічаються в мережі. Для трьох з них — торгівля, Майнінг і довгострокові вклади — вибір криптовалюта грає величезну роль. Від цього залежить розмір прибутку або витрати на обслуговування.

Але ось для хмарного Майнінг цей вибір менш значущий. В принципі, більш-менш вагомим фактором може бути складність видобутку, оскільки ви вкладаєте в Майнінг. Якщо цей показник дуже високий, то прибутковість буде менше.

Проте, багато хто купує контракти на біткоіни. Чому? Тому що сервіси хмарного Майнінг мають неймовірно великий хешрейт в порівнянні з домашніми фермами, ось і вигода залишається на високому рівні.

Також важливою рисою може здатися прибутковість Майнінг за одиницю потужності. Але, знову-таки, ви не витрачаєте кошти на обладнання оплату рахунків. У вас є фіксована сума за контракт на оренду потужностей. Виходячи з кількості останніх, ви отримуєте певну прибуток.

Крайнім аргументом стане те, що хмарні Майнер зазвичай надають невеликий вибір. Зазвичай це Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Dash, Monero і Dogecoin. Перші три є майже скрізь, а ось останні вже трапляються рідше.

Різниця лише в самому контракті. Біткоіни, як правило, найдорожчий, однак, і прибуток приносить найвищу. А ось потужності для Ефіру можна знайти навіть за 100 доларів, але профіт від цього значно нижче.

Для вибору криптовалюта вам краще порахувати свій капітал для інвестицій, що допоможе визначитися з вашими можливостями. Після цього зверніться до калькулятору прибутковості хмарного Майнінг. Ви побачите підтвердження вищесказаного: середня прибуток — 180-200%. Далі просто вибираєте саму профітних криптовалюта і орендуєте потужності на її видобуток.

Що по надійним сервісів?

Ви вже знаєте, як вибрати чесну майданчик. На підставі тих чинників є невеликий список кращих майданчиків, які нададуть хороші умови.

Genesis Mining сьогодні вважають топовим хмарним Майнінг. Контракти на BTC, ETH, LTC, Dash, Doge і Monero. Можливість створити свій план виходячи з наявних коштів. Відмінний функціонал і простота в роботі з сервісом. Хлопці з підтримки дадуть відповідь на будь-які питання в доступній формі.

Це все схоже на якусь рекламу, але даному майданчику довіряють багато користувачів. Вона існує з 2013 року і за весь час існування ще жодного разу не страждала від проблем на кшталт збитків або втрати клієнтів.

Існує помилкова думка, що вони здають потужності за низькою вартістю, оскільки виробляють своє обладнання. Але насправді вони мають дешеві контракти з виробниками, за рахунок чого можуть практично за собівартістю збирати нові ферми.

Hashnest є якраз тим хмарним Майнінг, який використовує власне обладнання для створення нових ферм і здачі в оренду обчислювальних потужностей. Вони надають одну з тих можливостей, яка була вказана вище: ви можете в будь-який момент продати свої потужності, якщо будете чимось незадоволені. Мінус в тому, що вони працюють тільки з алгоритмом SHA-256, відповідно, надають обмежений вибір криптовалюта.

переваги

Коли мова заходить про якісь інвестиції, завжди постає питання про плюси і мінуси сервісу. Зараз же мова йде про окрему сфері. Серед її позитивних сторін можна виділити наступне:

 • заробіток при менших вкладеннях;
 • не потрібно оплачувати дорогі рахунки за електрику;
 • відпадають турботи з обладнанням;
 • прибутковість менше, ніж від звичайного Майнінг;
 • можливість добувати кілька монет;
 • немає шуму, бруду, пилу, високих температур і тому подібного.

Ви запитаєте, чому ж все не інвестують в хмарний Майнінг, якщо це настільки вигідно. Перша відповідь полягає в тому, що не всі про це знають. Більш того, деякі не довіряють навіть найкращим проектам.

Другий — для деяких самостійний Майнінг щось на зразок романтики. Звичайно, важко собі уявити, що це за романтика з вічної панікою при появі помилок і постійним шумом від відеокарти або ASIC, але все ж комусь це подобається. Про смаки не сперечаються.

недоліки

Чим популярніша ідея — тим більше нею користуються шахраї. Хмарний Майнінг не виняток. Справитися з цим не вийде, тому що на ринку криптовалюта дуже часто з’являються нові майданчики, і користувачі не встигають їх належним чином перевірити. Єдиний вихід — це перевіряти майданчик самому перед вкладенням коштів.

Однак лави — далеко не єдиний мінус хмарних Майнінг. Ось ще мінуси:

 • порушення роботи дата-центру;
 • ймовірність зупинки виплат;
 • падіння прибутку в разі наявності комісії;
 • немає свого обладнання, яке потім можна продати;
 • не можна вибрати інше програмне забезпечення.

Іншими словами, ви якимось чином залежите від постачальника послуги. Ви не зможете що-небудь змінити, якщо побачите можливість збільшити прибуток. Можна, звичайно, дати цей рада команді проекту, але немає ніяких гарантій, що до вас прислухаються.

Які можуть бути ризики?

Будь-яка інвестиція — це завжди велика відповідальність перед самим собою, тому потрібно бути дуже обережним при вкладеннях в хмарний Майнінг. В першу чергу, варто пам’ятати про те, що не потрібно вкладати більше, ніж ви можете втратити. Більш того, спробуйте спочатку виділити графу «Зайві гроші». Зазвичай такого не буває, проте, це чимось схоже на відкладання своїх коштів.

Саме ці кошти і потрібно інвестувати. Так, якщо ви прогоріть, то буде не настільки шкода розлучатися з втраченим.

А причиною такого проколу можуть стати як шахраї, так і хакерський взлом майданчика. Також ви можете втратити прибуток, якщо курс криптовалюта обвалиться. Це призведе до зниження прибутковості Майнінг — відповідно, і до падіння вигоди від контракту.

Окрема, але найчастіша категорія шахраїв діє по так званні «схемою Понці». Вона здається очевидною і простий, але розробники фейків грають на жадібності багатьох клієнтів.

Суть афери в тому, що постачальник обіцяє високий дохід (як правило, більше ніж на інших сервісах) при мінімумі ризиків. Грамотна реклама роблять левову частку роботи. З’являються нові інвестори, вливають купу грошей, що дає прибуток самим аферистам. Проект закривається, клієнти залишаються ні з чим. Високий дохід при мінімумі ризиків є, але у шахраїв.

висновок

Висновок перший: швидких і легких грошей не буває. Більшість подібних шансів — це шахрайство. Висновок другий: хмарний Майнінг позбавляє вас проблем, пов’язаних зі звичайним Майнінг, але підкидає власні. Висновок третій: заробіток на клаудмайнінге реальний і може принести більше грошей, ніж звичайний.

Саме так можна охарактеризувати це явище. Щоб отримати дохід від подібних інвестицій, потрібно лише правильно підібрати сервіс і не вкладатися в підозрілі проекти. Не вірте величезним обіцянкам. Краще синиця в руках, ніж журавель у небі — саме це прислів’я добре підходить під роботу з криптовалюта. Все у ваших руках. Успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector