Як заробляти біткоіни і отримати максимум профіту

Існує помилкова думка, що це неймовірно складно, і для цього потрібно бути величезним професіоналом. Чому кожен другий міг спокійно заволодіти битком, коли він не був настільки популярний? Тому що це не настільки важко. За 10 років збільшилися дві речі: складність Майнінг і кількість зацікавлених.

Ходи то, роби сюди: які є способи

Грали колись в асоціації? Думаю, кожен грав. Мені здається, що більшість з вас в першу чергу подумали про Майнінг, прочитавши заголовок статті. Звичайно, в цьому є логіка, проте, Майнінг далеко не єдиний спосіб. Крім нього є ще:

 • трейдинг;
 • крани;
 • хмарний Майнінг;
 • гри;
 • партнерські програми.

Як ви розумієте, можна використовувати свої ресурси в одному напрямку, а можна займатися відразу всім. Багато що залежить від кількості вільного часу, бажання і цілеспрямованості. Врахуйте, що задіяти одразу всі способи не так-то просто. Окремо вони відносно легкі, але їх комплекс може просто підірвати мозок.

Чи не шахтар, але здобуваю

Оскільки про Майнінг говорять найбільше, то буде доцільно почати з нього. Багато помилково думають, що видобуток криптовалюта пояснюється назвою і означає відкриття коду черговий монети. Але в такому разі, замість 16.5 мільйона біткоіни, на момент написання статті їх було б всього 517 тисяч.

Остання цифра висловлює кількість відкритих блоків в блокчейне Bitcoin. У них записуються транзакції між користувачами. Так ось, Майнінг покликаний виконувати наступні завдання:

 • відкривати нові блоки;
 • перевіряти транзакції на їх відповідність мережі;
 • записувати транзакції з мемпула в блок.

Створенням криптовалюта тут і не пахне. Майнінг забезпечує роботу мережі, обробляє заявки на переклади та підтримує працездатність блокчейна. Саме за це можна отримати нагороду. Як же добувати біткоіни? Вам знадобиться:

 • потужний комп’ютер або спеціалізоване обладнання;
 • постійне джерело живлення;
 • надійний інтернет;
 • програма-майнер;
 • пул;
 • час.

Складність мережі Bitcoin вже неймовірно висока, тому добувати биток за допомогою слабкого ПК марно. Потрібно дуже продуктивне обладнання. Основу його становитимуть відеокарти. Саме множина, оскільки однієї картки для BTC буде мало. Мінімум — це ріг з 8 відеокарт або хоча б один ASIC. При такому мінімумі вже можна говорити про прибуток.

Оскільки Майнінг вимагає великих потужностей, то знадобиться і багато енергоресурсів. Варто переконатися в надійності своєї проводки і наявності постійного струму. Крім цього, не забудьте про покупку блоку живлення, який рівномірно розподілить енергію по всьому устаткуванню.

Без інтернету взагалі не має сенсу думати про криптовалюта. Оскільки Майнінг підтримує роботу мережі, то потрібно якимось чином перевіряти її стан. Крім високої швидкості інтернету, вам потрібна його стабільна робота. Сподіваюся, що ваш провайдер забезпечив таку. Якщо немає, то варто його змінити. Через будь-якого збою процес видобутку обнулится.

Щоб направити свою потужність на видобуток біткоіни, потрібно використовувати спеціальне програмне забезпечення, яким є майнер. Його можна завантажити на будь-якому пулі, де ви, власне кажучи, і будете Майні. Цю програму потрібно буде налаштувати, використовуючи bat-файл, після чого можна починати заробляти.

Ви витратите багато часу, добуваючи Bitcoin на домашньому комп’ютері. Це обумовлено складністю Майнінг, алгоритмом і конкуренцією в мережі битка. Тому варто розуміти, що перш ніж вважати чистий заробіток, потрібно почекати, поки витрати на обладнання і світло окупляться.

Багатьох цікавить вигода від Майнінг Bitcoin на ПК. Нам здається, що вона невелика. З огляду на названі бар’єри, можна стверджувати, що соло-Майнінг на домашньому комп’ютері давно вимер. Залишається надія лише на пули, але навіть там вам потрібна велика обчислювальна потужність. Якщо такої немає, то ви нічого не отримаєте, оскільки нагорода розподіляється пропорційно внесеному хешрейту.

Якщо ви все-таки обзавелися хорошим обладнанням, то на домашньому Майнінг ще можна заробити. Тут буде два джерела профіту: нагорода за відкриті блоки і комісія за підтвердження транзакцій.

трейдинг

Біржа фондова, біржа валютна, а тепер ще й кріптовалютная. Курс Bitcoin досить мінливий, то чому ж не заробити на цьому? Головна відмінність від Майнінг в тому, що ви можете зайнятися торгівлею хоч на ноутбуці, хоч на слабкому комп’ютері, і навіть на телефоні. Однак трейдинг вимагатиме від вас особливої ​​уваги і вміння відчувати біржу.

Брати участь в торгах не так просто, як це може здаватися. Потрібно вміти аналізувати графіки, історію і обсяги торгів. Крім цього, потрібно підібрати робочу стратегію. Але і вона буде часто змінюватися, оскільки біржа іноді починає вести себе зовсім по-іншому. Чому біткоіни ідеально підходить для трейдингу?

 • волатильність. Курс BTC постійно змінюється, що дуже важливо для трейдингу;
 • висока ліквідність;
 • популярність. Bitcoin торгують на будь-якої існуючої біржі. Більш того, щодня він має найвищий обсяг торгів;
 • попит. Біткоіни — це перша криптовалюта, яка дуже обмежена в кількості. Кожен хоче взяти собі шматочок, та побільше, тому він завжди буде торгуватися;
 • велика кількість торгових пар. Припустимо, в парі з доларом біржа трохи притихла, а з рублем пішла активність. Що вам заважає зробити ордер на пару BTC / RUR?

Навколо біткоіни сьогодні крутиться величезна кількість людей. Це той актив, який точно не буде заморожений довгий час, а постійно мінливий новинний фон буде так чи інакше впливати на курс. На трейдингу можна заробити. Більш того, можна отримати більший прибуток за короткий проміжок часу.

Але не думайте, що біткоіни відразу ж поллються до вас рікою. Новачків біржі називають хом’яками, і виявити дії хом’яка дуже просто. Крім основ трейдингу і тактик, потрібно дотримуватися своєрідні постулати:

 • то не будьте жадібними: не чекайте максимуму курсу, краще продайте за середньою ціною;
 • торгуйте грошима, яких не шкода;
 • не вірте всьому, що пишуть в чаті;
 • записуйте всі свої стратегії;
 • не витрачайте відразу все на один ордер.

Порушення хоча б одного з правил призведе до підвищення ризику, який і так досить високий. Хочете заробити на трейдингу? Станьте дисциплінованим і терплячим настільки, наскільки це можливо.

Хмарний майнінг

Цей спосіб повністю відрізняється від звичайного Майнінг. Єдине, що залишається — це використання потужності. Тільки замість того щоб використовувати свою потужність, ви будете орендувати її у великій компанії, на кшталт Genesis Mining або Hashflare.

Такі компанії користуються складністю Майнінг Bitcoin і відсутністю можливості багатьох людей витратитися на придбання обладнання або витратити час на Майнінг. У них є величезні ферми, потужність яких вони роздають за контрактом в оренду.

Завдяки цьому ви можете заробити біткоіни, навіть якщо у вас дуже слабкий комп’ютер. Вам знадобляться лише гроші на контракт і доступ до інтернету, щоб перевіряти роботу ваших потужностей. Обслуговування обладнання, настройка Майнінг та інші подібні моменти залишаються за постачальником такої послуги.

Розмір заробітку все так само залежить від загальної потужності. Але враховуйте те, що виплата відбувається за курсом на момент розрахунку, ніж на момент підписання контракту. Тому, до моменту виплати профіт може знизитися. Але також він може і вирости.

крани

З якогось боку, це найпривабливіший спосіб заробляти біткоіни, оскільки він не вимагає вкладень. Крани — це майданчики, які роздають BTC за введення капчі, перехід по посиланнях, виконання завдань на зразок перегляду якогось відео тощо. Але винагороди невеликі.

По-перше, оплата відбувається дуже часто, аж до кожних 5 хвилин. По-друге, ніяких зусиль для заробітку прикладати не потрібно. Погодьтеся, праця повинна оплачуватися пропорційно витраченим ресурсам. Це неймовірно легка прибуток. Ніхто не захоче роздавати біткоіни просто так, тому ви будете отримувати лише його мільйонні частини.

Крани не можна розглядати як основний спосіб заробітку Bitcoin, а тим більше на комп’ютері. Вони ідеально підійдуть для знайомства з криптовалюта, періодичного поповнення свого капіталу.

Можна використовувати 40-50, а то і більше сервісів одночасно, щоб прибуток був істотною. Проте, це швидко набридне. Навряд чи ви встигнете заробити 1 BTC, хоча все можливо.

Так чи інакше, на просторах інтернету дуже багато біткоіни-кранів. Головним завданням буде не наштовхнутися на фішинг, які можуть підкинути вам файл Майнера на комп’ютер. Для цього використовуйте рейтинги майданчиків. Ми використовуємо такі сервіси, як Freebitcoin, Cryptomininggame і We Love Bitcoin.

Партнерські програми

Доповнення від кранів. Розміщуйте партнерську посилання на форумах і в соціальних мережах. За кожного залученого користувача ви будете отримувати фіксовану винагороду у вигляді біткоіни. Крім цього, вам буде нараховуватися відсоток за їх активність на сайті.

Біткоіни-сайти, як правило, моментально нараховують відсотки за кожне успішне дію вашого реферала. Крани іноді використовують практику накопичувальної системи. Замість того, щоб нараховувати вам бонуси за кожен введення капчі реферала, ви будете отримувати більше Сатоши від кожного вашого введення капчі.

Приказка «Не май 100 рублів, а май 100 друзів» стала як ніколи актуальною з появою програм лояльності. Але завдяки можливостям інтернету ви можете забезпечити собі в сотні, тисячі разів більше рефералів, ніж маєте друзів.

Прості поради новачкам

Заробіток біткоіни обмежений лише їх емісією в 21 мільйон монет. Але курс BTC такий, що на хороше життя вистачить близько 100 монет. Звичайно, це теж непросто, проте, биток постійно в обороті, тому, приклавши достатньо зусиль, можна заробити такий капітал. Більш того, можна отримати багато, вклавши мало.

 1. Порада перша. Вкладайте гроші в Майнінг правильно. Майте на увазі, що деякі відеокарти краще підходять під певний алгоритм, ніж інші. Більш того, якщо ви не можете розібратися у всіх особливостях, то можете купити готовий Майнінг-ріг. Звичайно, буде невелика націнка, але зате буде впевненість, що обладнання не працює в порожню.
 2. Порада друга. Не соромтеся звертатися до брокерів. Як би там не було, новачкам трейдингу завжди важко заробляти з перших секунд. Брокери добре розбираються в біржах, тому допоможуть вам. Стежити за станом справ на біржі — одна з їх завдань, тому вони вчасно підкажуть вам, куди потрібно вкластися і коли зробити черговий ордер.
 3. Порада третя. Залучайте якомога більше рефералів.
 4. Порада четверта. Постійно вчитеся роботі з біткоіни, читайте новини, вивчайте нові стратегії. Криптовалюта абсолютно нові для нашого світу, але інформації про них море. Чим більше будете знати, тим простіше буде заробити.

Наскільки швидко можна заробляти

Все залежить від вашої цілеспрямованості і правильності дій. Наприклад, займаючись трейдингом, можна заробити за кілька днів з моменту першого ордера. Але також можна витратити все і відновлювати свій капітал кілька місяців.

На Майнінг ви почнете заробляти не раніше, ніж через рік. Біда в тому, що обладнання і витрати на електрику повинні окупитися перш, ніж почнуть приносити чистий прибуток. Тому, ретельно стежите за процесом видобутку і підтримуйте своє обладнання в найкращому стані. Якщо цим не займатися, то не встигнете окупитися, як вся система просто зламається.

Точної відповіді на це питання немає, оскільки це дуже оціночне поняття. Єдина фіксована нагорода — це бонус за рішення блоку. Середня кількість блоків в день — 7. З огляду на величезну конкуренцію, немає ніяких гарантій, що ви зможете забирати хоча б один кожен день. Інші способи залежать тільки від якості ваших дій.

проблеми біткоіни

Він є батьком криптовалюта, його курс не можуть перевершити сотні інших криптовалюта. Однак за 9 років існування було знайдено багато проблем Bitcoin, які також впливають і на його заробіток.

Однією з них є важкий алгоритм і величезна кількість транзакцій, що дуже сильно навантажує мережу. Через це ви можете не встигнути провести транзакцію, щоб зробити вигідну ставку на біржі.

Іншою проблемою є величезна кількість скандалів навколо цієї криптовалюта, які раз у раз відлякують охочих попрацювати з нею. Хтось уже повірив, що Bitcoin — це чергова піраміда. Тим не менше, він тільки набирає популярність.

Третя проблема — відсутність повної децентралізації. Алгоритм і протокол Майнінг біткоіни побудований таким чином, що якщо хтось буде тримати 51% всіх потужностей, то він якимось чином буде диктувати правила видобутку битка. Решта будуть змушені купувати більш потужне обладнання, щоб скласти конкуренцію.

У трейдингу такий принцип також діє. Графіки на біржі ніколи не пускають на самоплив. Як тільки стає помітним різке зростання або сильне зниження обсягу торгів, то в гру включаються акули трейдингу, які роблять величезну кількість ордерів для розвороту курсу.

перспективи біткоіни

Після зимових стрибків біткоіни зайняв стабільну позицію на ринку і не поспішаючи збільшує свою репутацію в якості платіжної системи. Майже за декаду існування він тільки набрав популярність. Багато країн шукають способи регулювати його оборот. Це означає, що біткоіни, як і інші криптовалюта не пропадуть з ринку.

Багато хто прогнозує, що в майбутньому він замінить фіатние гроші. Тому, мабуть, варто почати заробляти його вже сьогодні, щоб в майбутньому не шукати його продавців.

Нехай вам щастить, який спосіб ви б не вибрали!

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector