Як знайти хмарний Майнінг криптовалюта Monero

Ще одна сфера інвестицій

Нові криптовалюта — новий інтерес — новий ажіотаж. Кріпторинок не стоїть на місці. Ще в 2014 році існувало близько сотні проектів, загальна капіталізація яких становила близько 150-200 мільйонів. Сьогодні існує понад 1000 альткоінов, а капіталізація досягла позначки в 261 мільярд доларів.

Подібний розвиток обов’язково позначається на інтересі до ринку з боку різних інвесторів, а також розробників. Кожен розуміє, що популярність набирає тільки прибутковий і ліквідний бізнес, а вкладати свої сили і ресурси в безперспективні проекти ніхто не буде.

Але крім іншого, успіх залежить від ідеї. Створення безглуздого сервісу користувачем не вітається. А ось проект, що орієнтується на клієнта і його потреби визнає майже кожен. Так було сказано ще задовго до становлення капіталізму.

Хмарний Майнінг — це якраз одна з таких послуг. Так, варто він чимало, але приносить досить переваг, за які люди все ж готові заплатити. При цьому, всі особливості стоять своїх грошей. Зрештою, сьогодні 95% вкладів в хмарний Майнінг приносять подвійну-потрійну прибуток.

Що таке хмарний Майнінг

За своєю суттю — це звичайний договір оренди. Ви платите гроші за те, що користуєтеся чиїмось майном протягом певного терміну. Одне з ключових умов — весь термін необхідно сплатити відразу ж, незалежно від його тривалості.

Майно — це обчислювальні потужності. Якщо точніше, то обладнання для Майнінг, оскільки не завжди потужність є ключовою (Monero — яскравий тому приклад). Кілька розробників мали можливість побудувати великі ферми для Майнінг. Однак просто добувати криптовалюта нудно, а от зробити з цього повноцінний бізнес вже цікавіше і прибутковіше.

Більшість сервісів виділяють відразу кілька контрактів, які відрізняються тривалістю, продуктивністю обладнання та, відповідно, ціною. Крім цього, деякі майданчики дозволяють оформити договір з довільно вибраними умовами.

Де підписати контракт

Монери — анонімна криптовалюта, користується величезним попитом на ринку. Кожен хоче домогтися приватності своїх транзакцій, тому бажання працювати саме з цією монетою подиву не викликає. Це стало причиною появи контрактів з видобутку XMR на хмарному Майнінг.

Насправді, існує не так багато якісних і чесних майданчиків. Оскільки поширювати сервіси, які можуть вам будь-яким чином нашкодити не має сенсу, в список потрапили всього лише два постачальники: Genesis Mining і Eobot.

Genesis Mining

Цей майданчик вважається найкращою. На сервіс не було ніяких нарікань з приводу виплат або поганого обслуговування. Розробники подбали як про чесну роботу з клієнтами, так і про безпеку їх акаунтів, а також можливості отримати додаткову інформацію.

Для оформлення договору необхідно мати акаунт на сайті. Після реєстрації зайдіть у вкладку «Купити обчислювальні потужності». У списку побачите 6 криптовалюта, серед яких є і Monero. Обсяг потужності вибирається повзунком, а вартість буде моментально розрахована автоматично.

Докладно пояснювати процес покупки не доцільно, оскільки сайт простий і зрозумілий до дірочок. Всі дії потрібно проводити згідно з інструкцією. Вам навіть не доведеться використовувати Google Translator, оскільки майданчик підтримує 21 мову. При цьому, кожен з них є якісним, а не звичайним машинним перекладом. Єдине, що вам варто обов’язково знати — потужності резервуються на півгодини. Якщо за цей проміжок НЕ буде оплати, то замовлення скасують.

Для XMR відкрито 4 види контрактів:

 • Blaine — 830 доларів на 2 роки за 1000 H / s;
 • Dynamo — 2460 доларів на 2 роки за 3000 H / s;
 • Houdini — 7200 доларів на 2 роки за 9000 H / s;
 • Custom — призначений для користувача план з можливістю вибору умов.

Команда проекту подбала про надійний захист свого сервісу і призначених для користувача аккаунтів. Звичайні методи на кшталт пароля і двофакторної аутентифікації додані без жодних обговорень. Крім цього, база даних і сервера проекту мають надійним захистом від атак різного типу.

Єдиний випадок злому був в 2017 році. Тоді хакери змогли дістатися до одного з гаманців команди проекту, завдяки чому вкрали їхні гроші. Проте, всі дані клієнтів компанії залишилися недоторканими.

Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий, а також не має зайвих вкладок. Крім того, все розкладено по поличках, тому новачок встигне і 5 хвилин, щоб у всьому розібратися. Крім того, серед переваг проекту можна виділити:

 • наявність реферальной програми (з усіма умовами ознайомтеся на сайті, оскільки вона має безліч нюансів);
 • наявність знижок на деякі пакети;
 • різноманітність поповнення і виведення коштів;
 • автоматичні виплати;
 • відкрита команда;
 • активна підтримка.

Genesis Mining не має недоліків. Це було виявлено як виходячи з відгуків користувачів, так і на особистому досвіді. Єдине, на що відразу захотілося поскаржитися — обмежена кількість орендованої потужності. Наприклад, на момент написання статті доступних пакетів монери просто не було.

Це пов’язано з тим, що компанія не є виробником обладнання для Майнінг. Вони залежать від поставок обладнання і можливостей закупівлі. З іншого боку, навіть це говорить про довіру користувачів і постійний попит.

Eobot

Сервіс розроблений в 2013 році. Насправді, він є комбінацією всього, що можна робити з криптовалюта. Тут є і пул, і хмарний Майнінг, гаманці, і навіть крани. Більш того, сервіс підтримує більше 30 криптовалюта, включаючи монери.

Користувачі в один голос стверджують, що це чесний сервіс. Результати тестової роботи показав, що ви дійсно отримаєте свій прибуток від оренди потужностей. При цьому не буде ніяких прихованих комісій, а також затримок з виплатами. Якщо порахувати приблизний дохід по калькулятору, то до кінця договору ви і отримаєте таку суму. Винятком буде лише сильне падіння рівня ринку.

Однак Eobot володіє величезним недоліком: сайт не створений для людини. На ньому дійсно чорт ногу зломить. Виберіть розкидані і оформлені непослідовно, через що доводиться постійно шукати необхідну інформацію. Чимось схоже на квест в лабіринті. Єдиний спосіб скласти всі елементи і не заблукати — тягнути за собою червону нитку.

Клаудмайнінг Monero тут представлений тільки в формі призначеного для користувача вибору. Насправді це добре, оскільки найчастіше клієнти вибирають свої умови виходячи з бюджету. Така система не відволікає на роздуми про те, який пакет вигідніше брати.

Переваги хмарного Майнінг

Як вже було сказано, клаудмайнінг — це обсяг переваг, за які люди готові платити. Якщо комбінувати це з особливостями монери, то виходить відмінна сфера для інвестицій. Принципи хмарного Майнінг такі:

 • економія;
 • гарантія;
 • комфорт;
 • доступність.

Економія проявляється в збереженні маси часу. При самостійному Майнінг потрібно складати план, дізнаватися все про обладнання, вчити основи видобутку, підбирати складові для ферми, стежити за нею. Можна назвати це повноцінною роботою. Адже втомлюватися за день ви будете не менше.

Гарантія відображена в прибутку. Якщо добувати криптовалюта самому, то не завжди вийде відкрити блок, навіть якщо робота відбувається в пулі. А значить і прибуток не постійна. При клаудмайнінге ви отримуєте прибув за контрактом. При цьому, вона трохи залежить від курсу, але більше факторів ніяких немає. Іншими словами, при будь-якому розкладі ви отримаєте більше, ніж вклали.

Комфорт — це щось більше людське. Оренда потужностей означає, що немає потреби шукати місце під свою Майнінг-ферму, чути її шум без зупинки і розуміти, що вона опалює приміщення замість батарей.

Ну і нарешті, клаудмайнінгом може зайнятися будь-, у кого є на це кошти. Ніяких спеціальних знань і божевільних закупівель обладнання не потрібно. З огляду на те, що контракт в будь-якому випадку дешевше, ніж ферма з такою ж кількістю потужності, коло користувачів розширюється в кілька разів.

недоліки

Всі негативні моменти відображаються в поширеності подібних проектів. Для Monero є всього лише два робочих сервісу. Але XMR не виняток. Навіть для Bitcoin ви зможете знайти не більше 3 сайтів.

Їх кількість безпосередньо залежить від кількість великих майнінгових ферм. Як ви знаєте, таких в світі не багато. Кожна з них уже надає послуги з оренди потужностей.

Другий момент виходить з першого. Зловмисники користуються відсутністю великої кількості хмарних Майнінг, тому створюють нечесні проекти, які працюють з менш популярною криптовалюта. Багато користувачів клюють на низьку вартість контрактів. Потім залишаються в величезному збитку, так як сайт закривається, а команда таємничо зникає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector