Які умови торгівлі надає біржа криптовалюта EXMO

Привіт шановні читачі. У черговій статті ми розглянемо таку торговельну площадку, як біржа криптовалюта EXMO, найпопулярніший сервіс з інтерфейсом російською мовою. Вона була заснована в 2013 році в Барселоні (Іспанія) британською компанією EXMO Finance LLP. За час своєї роботи компанія домоглася великих успіхів і володіє хорошим іміджем в індустрії обміну і торгівлі цифровими валютами.

EXMO може похвалитися солідною позицією на глобальному ринку і хорошими відгуками. Її команди програмістів і розробників працюють в Іспанії, Росії, Індії і Таїланді, а група фінансових консультантів включає фахівців з Англії, США, Литви і Сінгапуру.

EXMO — зразок надійного сервісу

Така надійна команда забезпечує доступ до торгівлі цілодобово і без вихідних. На сьогоднішній день торгова платформа підтримує десять міжнародних мов (англійська, іспанська, французька, німецька, італійська, португальська, румунська, китайський, російський і український).

Криптовалюта, доступні для торгівлі та обміну на EXMO:

 • BTC;
 • DASH;
 • ETH;
 • DOGE;
 • LTC;
 • WAVES;
 • ZEC.

Офіційний сайт — https://exmo.com. Власної валюти у біржі немає, як і вбудованого крана, але пропонується широкий перелік можливостей для поповнення і виведення коштів.

Поповнити рахунок або вивести кошти можна не тільки коін, але і фіатнимі грошима. Біржа приймає долари, євро, рублі і гривні через такі платіжні системи, як: Capitalist, Perfect Money, Epay, OK Pay, Neteller, FasaPay, Money Polo, AdvCash, Payeer, Payza, CryptoCapital, Sepa, Webmoney, Paypal, Яндекс.Деньги , Qiwi. Також доступні платежі через банківські карти, банківським переказом, МТС, Мегафон і Beeline.

Реферальная програма дозволяє заробляти 25% від комісії біржі за операції запрошених учасників, але забороняє залучати користувачів через Яндекс.Директ і Google Adwords.

Є можливість кешбек (Cashback), що дозволяє повернути частину справляється біржею комісії. На возвращаемую суму впливає обсяг угод. Кошти в біткоіни надходять на рахунок користувача 1-го числа місяця, наступного за звітним. За операціями в інших валютах здійснюється конвертація в BTC. Розрахунки здійснюються відповідно до таблиці на сайті.

Реєстрація на EXMO

Для реєстрації необхідно натиснути в правій частині головної сторінки кнопку «Реєстрація». Система зажадає вказати логін, адресу електронної пошти і двічі підтвердити пароль. Після підтвердження, що ви не бот і ознайомилися з правилами користувальницької угоди можна натискати кнопку «Реєстрація».

верифікація аккаунта

Конфіденційність є одним з найбільших переваг криптовалюта. Однак на біржах все ж доводиться підтверджувати свою особистість. Процедура перевірки на різних ресурсах відрізняється і залежить від юрисдикції країни, де торговельна площадка зареєстрована.

Перш ніж розбиратися в тому, як працювати на торговому майданчику вам необхідно буде підтвердити свій обліковий запис для здійснення платежів fiat. Процес перевірки досить простий. Якщо ж ви маєте намір використовувати тільки цифрові гроші для поповнення і зняття коштів, то перевірка не буде потрібно.

Незважаючи на необов’язковість цієї процедури, вона пропонує користувачеві ряд переваг, включаючи можливість прямого виведення коштів на банківську карту (в доларах і євро) і на рахунок платіжних систем Payza, Skrill і Neteller.

Верифікація особистості зажадає надати адміністрації біржі скан засвідчує особу та вказати персональні дані. З повним списком необхідної документації можна ознайомитися на сайті. Іноді нового можуть попросити надіслати фотографію з документом, скан якого ви вислали.

Для підтвердження адреси потрібно будь-який документ (з розміщеного на сайті переліку), який підтверджує, що ви проживаєте там, де вказали. Вам також буде потрібно роздрукувати угоду, прочитати його, розписатися на кожній сторінці і відправити скан документа на електронну скриньку компанії.

Як правило, на обробку документації йде близько доби, після чого вам на пошту прийде лист з рішенням сервісу. У разі необхідності адміністрація EXMO може вимагати від вас і інші документи.

Поповнення та виведення коштів

Біржа надає можливість поповнення рахунку не тільки цифровими монетами, але і валютою чотирьох країн: євро, доларами, гривнями і рублями.

Комісія за операції по введенню і виведенню коштів залежить від способу, а також від умов конкретної платіжної системи. Для кожної валюти встановлені ліміти. У разі поповнення сумою нижче мінімального рівня гроші на баланс не будуть зараховані і будуть втрачені назавжди.

При введенні комісія для криптовалюта відсутня і діє тільки на висновок. При використанні OKPAY, Payeer, Webmoney, AdvCash, Yandex Money, Perfect Money, Payza і Paypal розмір комісії на поповнення варіюється від 0% до 6%, а на висновок — 0-3%.

Картки Visa / Mastercard доступні тільки для виведення і вимагають сплати від 4%. У разі використання банківського переказу для введення діє аналогічний відсоток, а на висновок — 2 000 рублів.

Можливе виведення на свій рахунок мобільного провайдера за 2,5% (МТС, Білайн і Мегафон).

Як торгувати на Ексмо?

Для відкриття угоди досить вибрати необхідну валютну пару і виставити ордер на продаж або купівлю із зазначенням суми і бажаної ціни. Також слід вибрати тип ордера — по ліміту або по ринку.

У першому випадку угода відбудеться при досягненні курсу вказаного значення. Якщо необхідно продати криптовалюта за ринковою ціною, то угода відбудеться відразу після виставлення ордера.

У графі «Комісія» можна відразу побачити суму, яку система забере собі в якості комісійних. Вона становить 0,2%. Після заповнення ордера слід натиснути «Купити» або «Продати» в залежності від ваших намірів.

На головній сторінці знаходиться список всіх валютних пар, графік ціни, вікно чату, перелік активних ордерів трейдера, історія угод всіх користувачів в онлайн режимі і стакани продажів і покупок.

На відміну від звичайного обміну торгівля дозволяє не тільки змінювати одну валюту на іншу, але і заробляти на успішних угодах. Для досвідчених трейдерів криптовалюта це не складе труднощів. Як правило, вони вже мають достатній багаж знань і практичного досвіду для використання всіх можливостей біржі Ексмо.

Для тих, хто має мало досвіду і не знає, як торгувати, слід пояснити, що торгівля цифровими валютами є не хайп, де можна відразу позбутися всіх грошей. Після відкриття ордера навіть в разі сильної осідання трейдер не може нічого втратити, але в разі подальшого її продажу за невигідним курсом, можна підраховувати збитки.

В цьому випадку потрібно поступати правильно і осмислено. Тільки так можна з часом зрозуміти, як заробити на біржі. Буде потрібно розуміння поточної ситуації на ринку, вміння розбиратися в коливаннях коинов. Не варто торгувати криптовалюта, курс якої впав більш ніж на 20%. Краще пошукати альтернативи.

Прибуток залежить не тільки від спійманого стрибка курсу, а й обсягів, якими оперує трейдер. Не варто вкладати весь оборотний капітал в один коін, краще розподілити його по декількох валютних парах, щоб забезпечити диверсифікацію інвестиційного портфеля. Потрібно розуміти, як купити і як продати криптовалюта, щоб опинитися в прибутку.

Обмінні операції на Exmo

Крім торгівлі, сервіс пропонує і можливість обміну. Адміністрація сайту пояснює необхідність такого додаткового сервісу тим, що багато новачків, які хочуть обміняти криптовалюта, не володіють необхідним умінням торгів. Їм також користуються не трейдери, а інвестори, які просто вкладають кошти в Коін для отримання прибутку в майбутньому.

Для обміну необхідно зайти в розділ «Обмінник», який має мінімалістичний дизайн. Досить вибрати наявну у вас валюту, вказати напрямок обміну і ввести необхідну суму. Це дозволяє легко і швидко обміняти долари або рублі на будь-які монети або навпаки.

Історія і новини біржі EXMO

4 грудня 2014 року відбувся перехід на новий центр обробки даних і модернізація програмного забезпечення.

6 січня 2015 року адміністрація сайту повністю змінила дизайн декількох сторінок:

 • головна;
 • Послуги транспорту,
 • гаманець;
 • історія транзакцій;
 • обмін.

На початку 2016 року з’явилася можливість торгівлі двома новими криптовалюта DASH і Ethereum і використання платіжних систем Neteller, MoneyPolo і Payza.

30 березня 2015 року відбулося масштабне оновлення основної платформи з додаванням універсального гаманця, який дозволяє надійно зберігати, управляти, торгувати, обмінювати криптовалюта і оплачувати покупки безпосередньо з сайту біржі.

1 червня 2015 роки змінилося мінімальні ліміти поповнення рахунку для деяких криптовалюта:

 • BTC — 0,001;
 • LTC — 0,1;
 • DOGE —

30 вересня 2015 року було оптимізовано платформа для скорочення часу виконання ордерів, що дозволило значно збільшити загальну швидкість торгів. Додана озвучка під час виконання ордерів.

21 грудня 2015 року EXMO виступив конференції по блокчейну в Києві.

24 лютого 2016 року відзначалася друга річниця запуску нової версії торгової платформи. Загальний обсяг торгів у доларовому еквіваленті на цей момент перевищив 100,319 млн доларів.

29 липня 2016 року Exmo раптово закрилася на незаплановане технічне обслуговування і не працювала більше 24 годин. Власники біржі виступили із заявою, що через проблеми в центрі обробки даних провайдера торгового майданчика довелося переносити всі бази даних на нові сервера.

19 січня 2017 року Роскомнадзора заблокував біржу Ексмо в Росії на підставі постанови Приморського району суду Санкт-Петербурга від 10 серпня 2016 року.

30 січня 2017 року збільшено комісія через навантаження в мережі блокчейн до 0,001 BTC для скорочення часу транзакцій.

24 лютого 2017 року EXMO зазначив третю річницю. Загальна сума транзакцій за три роки перевищила 300,959 млн доларів.

22 березня 2017 року з’явилася можливість поповнення та виведення євро і доларів через WebMoney.

27 березня 2017 року додана можливість виведення євро і доларів на карти Visa / MasterCard.

28 березня 2017 року кількість користувачів біржі досягла 400 тисяч чоловік.

28 квітня 2017 року, платформа додала функцію здійснення платежів в доларах США за допомогою PayPal.

30 травня 2017 року EXMO піддавалася глобальному редизайну. Завдяки змінам на сайті з’явився:

 • новий інтерфейс;
 • змінена сторінка торгів;
 • нові тимчасові інтервали на графіках (10 місяців і 2 тижні);
 • настройка валютних пар;
 • полегшена перевірка балансу трейдерів;
 • спрощений інтерфейс сторінки верифікації;
 • нова форма особистого кабінету;
 • окремий інтерфейс обміну валют.

30 червня 2017 року кількість користувачів біржі зросла до 500 тисяч після різкого припливу близько 100 000 чоловік за три попередніх місяці.

31 липня 2017 року EXMO почала працювати з криптовалюта Zcash. В результаті, з’явилися нові валютні пари: ZEC / BTC, ZEC / USD, ZEC / EUR, ZEC / RUB.

1 серпня 2017 роки кількість валютних пар поповнилося ETH / UAH, LTC / USD, LTC / EUR. Ліміт поповнення рахунку, необхідний для доступу до чату, збільшений до 500 доларів.

14 серпня 2017 року інтегрована платіжна система Neteller для євро і долара.

джерело:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1752292.0

EXMO Review: Digital Currency Exchange – Legit or Scam?

http://www.pandia.com/product/exmo.html

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector