Який курс біткоіни буде в 2018 році?

 • Курс біткоіни падає — що буде далі
 • Курс біткоіни на майбутнє — що говорять експерти
 • З моменту випуску криптовалюта біткоіни пережила безліч «злетів» і «падінь» курсової ціни. У 2009 році творець BTC Сатоши Накамото не міг припустити, що всього через 8 років вартість віртуальної монети досягне позначки в 20000 $, а найбільші інвестори світу будуть купувати Bitcoin для примноження інвестицій.

  На 18 серпня 2018 року курс BTC знизився і становить 6536 доларів, але це мало впливає на попит. Більш того, тимчасове зниження дає надію інвесторам на черговий стрибок ціни і примноження капіталу. У зв’язку з цим мільйони людей цікавляться, який курс біткоіни буде в 2018 році і чого чекати від вартості віртуальної монети — підніметься ціна або впаде ще нижче. Нижче проведемо детальний аналіз по відношенню до ціни BTC і її ймовірного зміни.

  Чи зростатиме курс біткоіни найближчим часом — аналіз

  Монета біткоіни і йде вгору стрілка

  Досвідчені інвестори знають, що Bitcoin — непередбачуваний актив, вартість якого може змінюватися на тлі багатьох чинників. З 2009 року було кілька періодів, коли BTC втрачав в ціні більше 40 відсотків, але після закінчення деякого часу ціна поверталася на початкові позиції і навіть піднімалася вище колишньої позначки.

  Наприклад, в 2011 році вартість Bitcoin падала з 32 до 2 доларів США. Не менш явне зниження мало місце в 2013-му, коли ціна з 266 доларів всього за місяць опустилася до 54 $. Інвесторам запам’ятався і вересень 2017 го, коли курсова вартість «скотилася» з 5 тисяч до 3 тисяч доларів. Найбільший стрес кріптовалютное співтовариство пережило на початку 2018 року, коли вартість Bitcoin з 20000 обвалилася до позначки 7000 $ вже в першій частині лютого 2018 го. Тож не дивно, що вже в кінці зими багато задумалися над актуальністю вкладень в криптовалюта і її майбутньої стабільністю.

  Щоб розібратися, чи буде рости курс біткоіни, важливо знати аспекти, від яких залежить ціна віртуальної монети. Тільки при комплексному аналізі можна робити висновки про перспективи BTC, а також можливості її зростання або зниження найближчим часом. Розберемо базові нюанси, що впливають на курс Bitcoin.

  Ефективність видобутку криптовалюта

  Шахтарські кирки і значки біткоіни

  З моменту появи BTC Майнінг став одним з головних способів заробітку. Спочатку користувачі застосовували CPU, продуктивності яких вистачало для видобутку віртуальної монети. На їх зміну прийшли відеокарти (GPU), які також на тлі зростання складності швидко втратили актуальність. До 2017 року Майнер ще застосовували ферми на графічних процесорах, але ще з 2014 року їх поступово витісняли Асіка, які сьогодні вважаються найбільш ефективним обладнанням для видобутку віртуальних монет.

  При оцінці актуальності Майнінг важливо врахувати такий параметр, як рентабельність. Тут має значення кілька факторів — вартість обладнання, курс криптовалюта і премія Майнера. У 2018 році винагорода зберігається на рівні 12,5 BTC за отриманий в результаті видобутку блок. У 2020-му співтовариство Майнер очікує черговий збиток, пов’язаний зі зниженням премії в два рази до 6,25 біткоіни. На серпень 2018 року прибуток від видобутку Bitcoin на потужних ASIC становить близько 100 доларів на місяць. При цьому загальна окупність дорівнює 10-12 місяців (в залежності від Асіка).

  Якщо зростання складності збережеться, актуальність видобутку знизиться ще більше. Вже сьогодні помітна тенденція концентрація майнінгових потужностей в руках великих компаній. Така ситуація призводить до зменшення популярності криптовалюта серед «шахтарів», багато хто з яких переключаються на видобуток інших монет. З втратою інтересу може піти вниз і вартість криптовалюта. Навряд чи цей фактор вплине на ціну в 2018 або 2019 році, але з 2020-го можливі значні зміни.

  психологічна складова

  У біткоіни немає забезпечення, що сприяє його залежності від настрою інвесторів, що беруть участь в купівлі-продажу віртуальної монети. На вартість BTC впливає не тільки реальний попит, а й обставини, які відбуваються в конкретний момент часу. Наприклад, атаки хакерів на біржові майданчики призводять до зниження довіри до криптовалюта і зменшення її ціни. Згодом вартість повертається на колишні позиції, але факт падіння курсу має місце.

  Удар по репутації біткоіни завдає і крадіжка коштів з гаманців користувачів, негативні думки експертів в кріптовалютной середовищі, заяви розробників криптовалюта і так далі. Досвідчені трейдери знають, що психологічна складова має ключове значення в питанні з BTC, що дозволяє непогано заробляти на скачках віртуальної монети.

  політика

  Розглядаючи, який буде курс біткоіни в 2018 році і в майбутньому, важливо брати до уваги ставлення державних органів до криптовалюта. Сьогодні в багатьох країнах віртуальні монети визнаються владою. До переліку таких держав можна включити Японію, Білорусь, США, Німеччину, Австралію та інші.

  Але існує і «противагу» у вигляді невизначеного ставлення до віртуальним монетам в Росії, Китаї та ряді інших країн. Введення заборон для учасників Майнінг, блокування роботи кріптовалютних бірж, поява вимог до їх ліцензування та інші чинники — все це веде до зміни вартості монет BTC.

  Таким чином, позитивні фактори в політичному середовищі (наприклад, прийняття біткоіни в якості валюти) призводить до зростання ціни, а заборони — до її зниження. Ось чому при аналізі майбутніх тенденцій в питанні курсової вартості BTC важливо вивчати новини, що стосуються регулювання криптовалюта.

  Популярність

  Монета біткоіни в руці хлопця

  Пік популярності BTC припав на грудень 2017 року, коли тільки лінивий не говорив про перспективи інвестування в віртуальні монети і можливості заробітку на курсовій ціні. У наступний період зниження ціни охолодило запал багатьох учасників мережі, які згадали про нестабільність криптовалюта і ризик втрати капіталу в разі різких падінь вартості.

  Вже в 2018 році було кілька значущих моментів зростання і зниження ціни, які змусили понервувати багатьох інвесторів. Так, на початку березня ціна BTC досягла майже 12 тисяч доларів, але вже через місяць опустилася до 7000 $. Надалі почався черговий зростання майже до 10000 доларів на початку травня, після чого стартувала стійка тенденція зниження курсу віртуальної монети. Як зазначалося, на 18 серпня вартість зупинилася на позначці 6536 доларів.

  Логічно припустити, що при подальшому зниженні ціни популярність криптовалюта може знизитися. Цей факт можуть «підігріти» та інші моменти — складність Майнінг, негативний новинний фон, часті зломи біржових майданчиків і так далі. Факт зниження популярності підтверджує і Гугл Трендс. Так, з початку 2018 року частота запиту «біткоіни» зменшилася майже в 4 рази. Частково це пов’язано зі зниженням ціни криптовалюта після досягнення піку в грудні 2017 го. Надалі така тенденція може зберегтися.

  спекулятивна складова

  Поліцейський і зловмисник на тлі монет BTC

  У періоди 2017-2018 роки особливо проявляється ще один негативний фактор, що впливає на вартість BTC — спекуляції великих гравців. На перший погляд, капіталізація біткоіни висока (на 18 серпня 2018 го вона становить 112,5 мільярда доларів). Але якщо говорити в цілому по безготівковому ринку і обсягом капіталу, це лише «крапля в морі». Сьогодні в кріптовалютной мережі є безліч гравців з великим капіталом, здатних своїми діями впливати на курсову ціну віртуальної монети. Такі поняття, як пампінг і дампинг добре відомі інвесторам і трейдерам.

  Простими словами, для зниження ціни група учасників за попередньою змовою купує великий обсяг криптовалюта. Це призводить до появи ажіотажу в решті частини спільноти. Інші інвестори також купують BTC, що призводить до різкого стрибка ціни. Як тільки вартість досягає пікового значення, згадана група учасників продає придбані раннє монети, що тягне обвал курсу. Такі ситуації не поодинокі, але з ростом капіталізації вони повинні піти в минуле.

  Курс біткоіни падає — що буде далі?

  Монета BTC і йде вниз лінія графіка

  Дивлячись на графік вартості BTC, можна побачити, що протягом останніх 8 місяців ціна Bitcoin неминуче йде вниз з тимчасовими сплесками, які припадали на лютий-березень і травень 2018 року. В іншому на ринку панує ведмежий тренд. На 18.08.2018 року курс BTC знаходиться на позначці, характерною для початку листопада 2017 го. При цьому багато експертів упевнені, що така корекція вартості після різкого зростання була неминучою. Аналіз майбутнього поведінки вартості BTC можливий за допомогою поточних факторів, що впливають на поведінку віртуальної монети.

  До негативних моментів варто віднести:

  1. У першій декаді 2018 року з’явилася інформація про продаж попечителем Mt.Gox великої суми BTC (близько 35 тисяч монет). Цей факт сколихнув кріптовалютное співтовариство, що призвело до падіння ціни криптовалюта нижче 8 тисяч. Надалі курс підскочив вище 10000 $, але потім знову пішов вниз.
  2. Підозра злому біржі Binance. У березні 2018 го користувачі майданчики звернули увагу на зупинку роботи сервісу. Виникло припущення про чергове злом і крадіжку грошей з гаманців клієнтів. З урахуванням того, що місяцем раніше така ситуація мала місце, вартість біткоіни «просіла» десь на 700 доларів — до 9200 $. Згодом біржовий майданчик пояснила ситуацію спробою зловмисників заробити на Пампинг криптовалюта. При цьому гаманцях клієнтів нічого не загрожувало.
  3. Жорсткі вимоги до біржових майданчиків. Представники SEC виступили із заявою про необхідність реєстрації кріптовалютних бірж. Це означає, що особи учасників повинні бути розкриті, що несе ризики для анонімності мережі. Такий факт завдає серйозного удару по популярності криптовалюта, яка багатьма цінується саме конфіденційністю проведення угод. Незважаючи на невдоволення громадськості, процес ліцензування вже почався. Так, в липні 2018-го перевірку пройшов сервіс Coinbase.
  4. Заява уряду Китаю. Не секрет, що китайський ринок є найбільш впливовим у питаннях BTC. Саме тут зосереджена найбільша кількість майнінгових ферм і виробників обладнання для видобутку Bitcoin. При цьому китайська влада коливаються в своєму ставленні до біткоіни. З одного боку, лунають заяви про негативний вплив BTC на ВВП країни, що змушує владу діяти більш жорстко і обмежувати роботу бірж, а з іншого — криптовалюта вже давно зайняла велику клітинку в економіці і її «знищення» може бути болючим для всього кріптовалютного спільноти. На початку 2018 го з’явилися відомості про закриття ферм для видобутку BTC, а також ряд обмежень для біржових майданчиків. Такі події негативно позначилися на ринку біткоіни і його ціною.
  5. Старт розслідування з боку CFTC. У червні 2018 року організація звернулася з вимогою до ряду біржових майданчиків надати відомості про торгівлю BTC з моменту введення ф’ючерсів на криптовалюта в грудні 2017 го. Комісія з біржової торгівлі запідозрила ряд бірж в шахрайстві, що також призвело до падіння біткоіни майже на 5%.
  6. Атака на Coinrail. У червні 2018 го відбулася ще одна резонансна подія — була зламана велика майданчик, а результатом діяльності зловмисників стала крадіжка близько 37 000 000 $. Накопичення в біткоіни не постраждали, але вартість криптовалюта все одно знизилася.
  7. Закінчення термінів експірації ф’ючерсних контрактів на BTC. Вище згадувалося, що поточний курс біткоіни падає, і що буде далі, цікавить багатьох інвесторів. Учасники ринку намагаються знайти пояснення поточної ситуації. Одне з них — введення ф’ючерсів на BTC в грудні 2017 го. Багато хто звернув увагу, що саме в грудні почався активний ріст Bitcoin, а в подальшому і падіння курсу. «Літній» зниження багато хто пов’язує із закінченням строків експірації ф’ючерсів, куплених з моменту запуску торгів. Але у такої думки є і противники, які вважають, що термін закінчення контрактів навряд чи може позначитися на ціні.
  8. Зниження обороту. З року в рік повторюється ситуація, коли на літній період припадає пік продажів криптовалюта, що призводить до падіння курсу. Це пояснюється сезоном відпусток, коли люди продають частину заощаджень для організації відпочинку.

  Позитивні фактори 2018 року:

  1. У січні в Канаді скасовано оподаткування в сфері криптовалюта.
  2. У лютому Німеччина визнала BTC законним інструментом для проведення операцій.
  3. З березня в Австралії біткоіни стали продавати навіть в газетних кіосках.
  4. У серпні пройшла інформація, що влада Китаю всерйоз задумалися про легалізацію криптовалюта. Це інформація надихнула співтовариство, яке завмерло в очікуванні рішення влади.
  5. Компанія підприємця С. Коена (Cohen Private Ventures) інвестувала велику суму в Autonomous Partners. Відомо, що ця організація займається створенням великих проектів у сфері блокчейн.
  6. Велика опционная біржова площадка США направила заявку в держоргани з метою відкриття фонду для збору грошей в BTC.
  7. Підприємство BlackRock сформувало цілий відділ, який займається питаннями інвестування в кріптовалютную сферу.
  8. З’явилися чутки про прийняття Amazon плати в біткоіни.

  Наведені вище чинники (позитивні і негативні) надають незмінну допомогу в прогнозуванні курсової ціни і аналізі перспектив криптовалюта. При оцінці подальших тенденцій виділяється два сценарії. Так, при позитивному розвитку подій вже до кінця 2018 року ціни на біткоіни може досягти 18-20 тисяч доларів. При виникненні додаткових негативних факторів ведмежий тренд збережеться до грудня, а ціна може знизитися до 3-4 тисяч.

  Курс біткоіни на майбутнє — що говорять експерти

  Монета біткоіни навпаки дисплея ноутбука

  Сьогодні багато аналітиків намагаються зазирнути в майбутнє і передбачити, що буде з криптовалюта в 2018-м, а також наступні кілька років. Нижче наведемо позиції декількох експертів у фінансовому секторі:

  1. Один з керівників біржі Coinbase (А.Уайт) вважає, що найближчим часом очікується зростання курсової вартості. При цьому точного прогнозу в цифровому еквіваленті він не зробив.
  2. Директор Tickmill (І.Матус) стверджує, що курс біткоіни на майбутнє бачиться йому в райдужному світлі. При цьому через 1-2 місяці вартість BTC може впасти, але вже до грудня 2018 го вона повернеться до позначки в 19,3 тисячі доларів. При цьому Іллімар не впевнений, що курс до кінця 2018 го перевищить 20000-й бар’єр.
  3. Розробник популярного антивіруса Дж. Макафі заявив, що в перспективі вартість BTC може досягти півмільйона доларів.
  4. Великі інвестори М. Новограц і Т. Лопес впевнені, що до кінця 2018 року ціна біткоіни підніметься до 40 і 60 тисяч доларів відповідно.
  5. Бізнесмен П. Анагносту вважає, що до 2020-го вартість BTC підніметься до 100000 $.

  Незважаючи на негативні тенденції, які мають місце в 2018 році, експерти вірять в біткоіни і майбутнє зростання ціни. Звичайно, є і негативні думки, але їх менше. У питанні прогнозування потрібно розуміти, що багато що залежить не так від самого BTC, як від що відбуваються навколо нього подій.

  Ось чому на питання, чого чекати від курсу біткоіни, чи буде зростання або зниження, ніхто не дасть точної відповіді. Залишається чекати і стежити за розвитком ситуації навколо криптовалюта.

  Позитивний прогноз розвитку криптовалюта:  Негативний прогноз біткоіни:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector