Який у криптовалюта DASH прогноз на майбутнє: загальні відомості, плюси і мінуси проекту

Загальні відомості

У світі криптовалюта є тільки кілька монет, які перевищили $ 1,000 доларів за кожну. Dash — скорочення від Digital Cash — досяг цієї мети в кінці минулого року. У той час як його ціна постраждала в результаті недавньої корекції, Dash все одно залишається сильним суперником. Це також підтверджується тим фактом, що на кожній чудовою біржі біткоіни проект вказано на торговій платформі.

Криптовалюта зберігає безліч потенційних переваг перед конкурентами. Одним з таких переваг є, очевидно, протокол PrivateSend. Він дав Dash можливість відправляти монети не тільки швидко, але і анонімно. Через свою мережу на основі масштабу кілька транзакцій в заздалегідь встановлених кількостях спотворюються і відправляються в цільові об’єкти з рандомізованих розташування, не дозволяючи третій стороні відстежувати суму назад відправнику.

Що робить Dash цінним товаром

У той час як більшість altcoins все ще намагаються вивести свою продукцію на ринок, Dash продовжує додавати в свою платіжну мережу більше продавців. Використання в реальному світі є вершиною розвитку криптовалюта, і ніхто не може сперечатися з досягненнями Dash в цій області. У свою чергу, прийняття Dash системою і новими продавцями створює середовище, яке підвищує ціну за монету. Це симбіотичний зв’язок, яка генерує значення, поки система розширюється.

Суттєве значення Dash по відношенню до долара США значно зросла, в порівнянні з попереднім роком. Це збільшення купівельної спроможності робить кріптокоін привабливим варіантом для зберігання доходу, поки користувач готовий пережити нормальну волатильність криптовалюта. Зручність оплати безпосередньо за допомогою Dash також усуває громіздкий процес передачі криптовалюта в fiat. Ця система ефективна в потенційному стані ринку. На бичачому ринку Dash надає інструмент зберігання, який дозволяє доходному доходу отримувати прибуток. На ведмежому ринку замість цього він забезпечує легку стратегію виходу на ринок протягом усього періоду падіння на ринку.

Що пропонує ринок Dash

Є кілька індикаторів після недавньої корекції, які могли б розповісти про майбутнє Dashа:

  • Біткоіни залишається резервною валютою для всієї целюлозної індустрії, а цінова точка Dash уважно стежить за тенденцією ринку цього резерву. Розглядаючи графік ціни біткоіни по відношенню до долара США, в порівнянні з ціною Dash по відношенню до долара США, можна бачити разюче пряму кореляцію;
  • спостерігаючи за прямими конкурентами, можна помітити деяке почуття розв’язки зі стандартом Bitcoin, який передбачає рівень незалежності. Незаперечна друге місце cryptocurrency — Ethereum — показує схожу тенденцію відсторонення від стандарту Bitcoin з плином часу, хоча Ethereum не є конкурентом Dash в цифровому просторі використання готівки;
  • одна з проблем, з якою Dash, швидше за все, зіткнеться, знаходиться в її «бутіку». Інші кріптоконверсіі прагнуть стати універсальною цифрової валютою, а деякі вже оголосили про випуск додатків, які підтримують цю мету. В результаті може виявитися недоречним то, як багато торговців підписуються на Dash, якщо конкурентів можна використовувати де завгодно без безпосередньої інтеграції;
  • в недавній корекції біткоіни знизився приблизно на 65%. Ethereum значно покращився тільки при зниженні вартості на 51%. Риса показала себе гірше на 68%, припускаючи, що вона втратила цінність незалежно і в кореляції з жорсткою корекцією біткоіни.

Позитивні риси

Dash як і раніше залишається однією з найсильніших доступних кріптотермінтов, навіть після корекції і падіння ціни. Монета як і раніше торгується майже на $ 600 за штуку, що вище, ніж у найближчих конкурентів. Це говорить про сильну постійну підтримку з боку інвесторів, які усунули виправлення. Коли ринок знову перетвориться в бик, криптовалюта майже напевно повернеться до своєї попередньої цінової категорії і забезпечить пристойну віддачу від інвестицій.

Інфраструктура доступна і працює — робочий продукт коштує більше, ніж концепція. Велика мережа партнерських відносин створила легітимний реальний ринок для монет. Це само по собі змушує Dash випереджати більшу частину меншою конкуренції, і раннє прибуття на ринок дозволило йому створити значний імпульс.

мінуси Dash

Існують десятки криптовалюта, які шукають статус «цифровий валюти» і прагнуть до прийняття в реальному світі. На жаль, Dash не показав, що він може перехитрити всіх конкурентів. Йому потрібно починати агресивно шукати загальне визнання, якщо він хоче бути першим на ринку.

До сих пір монета пережила дві події ре-брендінгу, спочатку називалися «Darkcoin» в прямому відношенні до Litecoin, а потім Xcoin, перш ніж, нарешті, спиратися на комбінацію слів «Digital Currency», щоб створити Dash. Це не обов’язково негативно, але, схоже, це був спосіб відокремити проект від миттєвого гірського гикавка в початковому випуску. Подія створило велику кількість Dash на самому початку його вилки з біткоіни, і в той час вийшов проект поганий друку.

Куди піде ціна Dash

Здається малоймовірним, що Dash вибухне в короткостроковій перспективі. Однак, перш ніж відбулася корекція, курс демонстрував стійке зростання.

Ви можете назвати 2017 рік банером для всіх кріптоконверсій, але ціновий графік для Dash не вимагає пояснень. На початку січня 2017 року Dash торгувалася по 11 доларів США, а до кінця 2017 року одну монета коштувала понад 1100 доларів. Виглядає привабливо, чи не так? Проте, щоб збільшити свою цінність, Dash повинен пройти довгий шлях до більш широкому прийняттю і більшої популярності. Це може бути досягнуто за рахунок введення технічних досягнень, які поставили б проект попереду конкурентів і таким чином сприяли його стрімкої ціною.

2018 — це знаменний рік для Dash і команди, що стоїть за ним. Згідно дорожній карті, рання версія Evolution буде випущена в червні. Загальна ідея Evolution полягає в тому, щоб зробити кріптовалютность легко доступною і використовуваної будь-яким клієнтом, навіть найменш технологічним. Evolution буде працювати як децентралізована платіжна мережа, де користувачі зможуть підключатися до продавців через список контактів і виробляти пряму оплату одним клацанням. Без сумніву, концепція новаторська і неперевершена, але чи буде реліз Evolution підштовхувати ціну Dash вгору, ще належить побачити.

Памп в краткосроке

Останнім часом серед більшості трейдерів стала популярна тема короткострокового пампа, який дозволяє тимчасово маніпулювати ціною криптовалюта, а згодом її упускати.

Dash як і Iota, як валюти з найменшою ліквідністю, більш схильні до цього ефекту, тому в період між 27 і 30 серпня його активно Пампа, що призвело до зростання більш ніж на 27% за добу.

Однак в подальшому це призвело до падіння більше ніж на 37%. Тому будьте уважні, побачивши імпульсний сигнал до покупки.

Технічно Dash залишається досить сирим, хоча і дуже перспективним продуктом. Незважаючи на відносно низьку активність розробників в своєму Github, розробка йде відповідно вказаною роадмапу. А значить, після досягнення його кінця Dash очікує серйозне зростання.

До тих же пір орієнтуємося на головний транзитник у вигляді BTC — ловимо імпульсний памп, не забуваємо фіксувати прибуток в Фіат і накопичувати якомога більше Dash на долгосрок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector