Використання блокчейн для роботи фахівцями компаній

Відсутність навичок роботи з blockchain є головною проблемою і значною перешкодою на шляху його впровадження в компаніях різних галузей економіки. За даними Bloomberg, технологія блокчейн стає все популярнішим. Кількість публікацій на LinkedIn на цю тематику збільшилася в чотири рази за підсумками 2017 року.

Якщо ви новачок в цьому і задається питанням, що потрібно для придбання навичок і умінь, необхідних для того, щоб використання блокчейн було успішним, то нижче представлені основні моменти.

Навчання управлінню результатами бізнесу

Архітектура blockchain переважно орієнтована на технології і менше на спрощення бізнес-процесів, тому ключем до його вивчення є бізнес-архітектура. Розуміння результатів бізнесу має вирішальне значення. Крім того, слід вивчити потоки даних і встановити прямі зв’язки між торговими партнерами, постачальниками і клієнтами через екосистему. Це дозволить раціоналізувати бізнес-архітектуру при створенні ланцюжка і партнерської екосистеми.

Використання блокчейна як послуги

Йдеться про співпрацю з консорціумами і провайдерами сервісів «Блокчейн як послуга» (Blockchain as a Service). Співпраця і навички ведення переговорів мають вирішальне значення при формуванні консорціуму.

навички суміщення

Розподільні книги на різних технологічних платформах несуть в собі певні ризики, тому слід правильно підійти до використання відкритого вихідного коду. Інтеграція з корпоративними системами також має перспективне значення для зниження латентності і досягнення результатів у бізнесі в майбутньому.

Експертиза розподіленої книги

Не всі блокові схеми підтримують смарт-контракти. Слід враховувати це для прискорення розробки інтелектуальних контрактів.

Т-подібна особистість

Слід дотримуватися моделі «Т-образної особистості» (T-shape person). Практикуючий фахівець в сфері блокчейна повинен володіти не тільки навичками використання блокової ланцюга, а й іншими супутніми вміннями: проектне мислення, гнучкість і т.д.

Досвід кінцевого життєвого циклу для проектування, розробки, тестування, розгортання і підтримки має свої переваги, але успіх полягає в використанні інноваційних технологій в унісон, а не в силосному режимі.

вивчення платформи

Вибір правильної блокчейн платформи — ключове завдання для компаній на сьогодні, тому що безліч фреймворків часто створює плутанину. Глибоке розуміння різних платформних ресурсів, включаючи Hyperledger Fabric, Ethereum, Ripple і R3 Corda, дозволить визначити правильний варіант використання правильної блокової платформи і зрозуміти їх відмінності.

Розуміння безпеки блокчейна

Рамки безпеки як і раніше розвиваються з метою дотримання правових і нормативних вимог. Засоби безпеки, такі як криптографія відкритого і приватного ключа, криптографічне хешування, докази Merkle і цифрові підписи з еліптичної кривої — відмінні активи.

уміння спрощувати

Blockchain не є технологією заміни ресурсів підприємств. Замість цього його слід використовувати для спрощення бізнес-процесів і досягнення намічених результатів. Варто інвестувати в методологію проектування мислення, щоб стимулювати інновації. Партнерство з такими постачальниками послуг, як IBM, може надати повний набір можливостей, включаючи IBM Cloud Garage, для забезпечення успіху на всіх етапах реалізації нового блокчейн проекту.

Шаблони архітектури блокової ланцюга

Навчіться пояснювати ефективність, безпечність та доступність рішення на основі блокчейна в порівнянні з будь-якої з наявних альтернатив. Використовуючи навички альтернативної архітектури, можна проаналізувати технічні проекти партнерів в цій сфері, щоб полегшити процес вибору і планування.

Знання стандартів і екосистеми

Розуміння стандартів є обов’язковим. Слід брати участь в ініціативах ISO / TC 307 і робочих групах з розробок стандартів термінології і концепцій, особистої інформації (PII), ризиків безпеки і вразливостей. Не варто забувати співпрацювати з консорціумами в сфері блокчейн і академічними інститутами для просування принципів блокової технології та розвитку прогресивної екосистеми.

Оскільки blockchain не є технологією побудови бази даних, потрібно широта і глибина можливостей, які кожен успішний практик в цій сфері повинен купувати шляхом отримання нових навичок. Щоб бути успішним потрібно отримати уявлення про принципи і методи блокчейна і про те, як вони можуть застосовуватися в конкретній бізнес-середовищі.

Blockchain як і раніше є відносно новою технологією і для її реалізації потрібно новий набір навичок і можливостей.

джерело:

https://www.ibm.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector