Кращі біткоіни-гаманці: огляд ТОП-5 найбільш надійних

Біткоіни гаманець — це система, що зберігає ключі і дозволяє здійснювати транзакції з криптовалюта. І новачки, і люди з досвідом часто задаються питанням, що стосуються того, який біткоіни гаманець краще. Ми зібрали ТОП-5 найкращих, безпечних і надійних платформ.

Огляд біткоіни гаманця XAPO

Головна сторінка біткоіни-гаманця XAPO

Даний сервіс з’явився в щодо далекому 2012 році. За час свого існування він пройшов шлях від перспективного стартапу, до однієї з кращих майданчиків для зберігання криптовалюта. Сьогодні онлайн-сервіс XAPO пропонує своїм користувачам зручні умови для накопичення і перекладу біткоіни. Зокрема, зайшовши на цей майданчик, можна отримати сам гаманець, а також дебетову карту, поєднану з гаманцем. З її допомогою можна здійснювати покупки через спеціальні термінали.

Процес реєстрації на цьому ресурсі досить простий. Потрібно виконати наступні дії:

 1. Зайти на сайт Харо wallet.
 2. Заповнити поля реєстраційної форми. У них знадобиться вказати свою електронну пошту, ім’я, прізвище, а також країну проживання.
 3. Натиснути на кнопочку Next. У меню придумати чотиризначний пін-код і пароль. Бажано, щоб пароль був максимально довгим і складним. Рекомендується використовувати чергування букв і цифр, а не повноцінні слова.
 4. Після цього треба ввести капчу і натиснути на кнопку «створити акаунт».
 5. Зайти на вказаний при реєстрації e-mail. Туди прийде лист для підтвердження. Перейти по посиланню, вкладеної в лист, щоб завершити процес верифікації.
 6. Потім треба зайти в аккаунт, використовуючи пін-код і електронну адресу. На цьому процес реєстрації завершиться.

Гаманець Харо володіє зрозумілим інтерфейсом, в якому можна розібратися за пару хвилин. Серед всіх пунктів меню для вас найбільш важливими будуть два:

 1. Wallet. Клікнувши на цей пункт, ви перейдете на сторінку, що дозволяє відстежувати транзакції, класти кошти в сейф, а також виводити їх.
 2. RECEIVE. Тут ви зможете дізнатися адресу свого біткоіни гаманця. Його необхідно вказувати на всіляких ресурсах, пов’язаних з видобутком або заробітком біткоіни.

Хоча цей сервіс є онлайновим, йому властива висока безпека. За роки існування платформи ще не було скарг на те, що зароблена криптовалюта кудись зникла. Так що, якщо ви шукайте зручний і надійний біткоіни гаманець, майданчик Харо до ваших послуг.

Характеристика гаманця Bitcoin Core

Головне меню гаманця Bitcoin Core

Цей клієнт по праву належить до групи найнадійніших гаманців біткоіни. А інакше і бути не могло, адже його творцем є легендарний Сатоши Накамото. Відразу виділимо основні плюси даного додатка:

 1. Найвищий рівень безпеки. Всі дані зберігаються на вашому комп’ютері. Процес отримання та перерахування криптовалюта не залежить від роботи онлайн-майданчики, яку можуть зламати або закрити. По суті, єдиною загрозою для ваших фінансів може стати вірус, так що перед установкою цього клієнта рекомендується спочатку обзавестися потужною захисною програмою.
 2. Ключі доступу зберігаються тільки у користувача і не передаються на сторонні сервера.
 3. Простота настройки. Для роботи з клієнтом не потрібно качати спеціальні доповнення або «чаклувати» в меню. Програма буде готова до використання після виконання кількох простих дій.
 4. Підтримка всіх оновлень, що поліпшують роботу з програмою. Крім того, Bitcoin Core є офіційним гаманцем, так що всі нововведення спочатку приходять на нього, а вже потім на інші сервіси такого роду.
 5. Підтримка всіх найбільш популярних операційних систем. Програма може працювати на Windows, Mac OS і Linux.
 6. Є можливість холодного зберігання біткоіни. Тобто валюту можна зберігати в місцях, які не підключені до мережі, що повністю нівелює загрозу з боку хакерів.

На жаль, даний клієнт має і кілька недоліків, причому всі вони виходять з його ключового переваги — зберігання відомостей на ПК. Якщо точніше, але до недоліків відносяться:

 1. Величезна кількість займаного місця на жорсткому диску. На комп’ютер буде завантажуватися весь блокчейн, який на сьогоднішній день важить близько 150 Гб. Таким чином, вам буде потрібно звільнити достатньо місця ще й залишити запас, так як обсяг блокчейна постійно зростає.
 2. Дуже довга синхронізація. Це обумовлено обсягом електронних відомостей. Перша синхронізація може зайняти як мінімум добу, хоча найчастіше вона триває 2-4 дні.
 3. Залежність користувача від комп’ютера. Сьогодні багато електронні сервіси намагаються дати своїм користувачам можливість бути мобільними. Але до гаманця Bitcoin Core це не відноситься. Всьому виною принцип його роботи. Оскільки всі дані зберігаються на ПК, ви зможете здійснювати транзакції тільки з нього. Справедливості заради відзначимо, що такий недолік властивий всім програмним гаманцях.

Якщо ви вирішите вибрати саме цей клієнт, вам буде потрібно виконати прості кроки по установці:

 1. Скачайте клієнт з офіційного сайту Bitcoin Core.
 2. Після запуску інсталятора і дочекайтеся закінчення інсталяції.
 3. Після її завершення натисніть кнопку Next.
 4. Виберіть місце зберігання блокчейна.
 5. Розпочніть процес синхронізації. Важливо пам’ятати, що під час синхронізації можна виходити з програми. Після її повторного запуску процес відновиться там, де був перерваний. А ось вимикати ПК з працюючою програмою настійно не рекомендується. Це може привести до пошкодження важливих файлів.
 6. Дочекайтеся закінчення синхронізації, після чого можете приступати до роботи з гаманцем.

Подальша настройка клієнта досить проста, але ми виділимо три моменти, про які відразу варто подбати:

 1. Активація управління входами. Ця функція буде генерувати нову адресу при кожній транзакції. З її допомогою можна вибирати, з якого саме адреси здійснювати той чи інший переклад. Крім того, вона дозволить переглядати баланс на кожному окремо взятому адресу. Активується управління входами досить просто: треба зайти в налаштування, вибрати вкладку гаманець і поставити галочку напроти пункту «Увімкнути керування входами».
 2. Шифрування гаманця. Ця можливість дозволить вам встановити пароль на свій електронний гаманець, щоб тільки ви могли розпоряджатися зберігаються на ньому засобами. Потрібно просто зайти в налаштування і вибрати пункт «Зашифрувати гаманець». Пароль повинен складатися як мінімум з 10 символів.
 3. Створення резервної копії. Тут потрібно буде зробити дублікат файлу wallet.dat. При його втраті ви просто втратите всі свої монети, так що ігнорувати дану можливість не варто. Процес копіювання гранично простий: натискаєте на вкладку «Файл», а в меню вибираєте зробити резервну копію. Вам залишиться тільки вибрати місце, в яке скопіюється файл. Для більшої безпеки рекомендується зробити 3-4 таких дубліката.

Подальше використання відбувається максимально просто. У вкладці «відправити» ви можете перераховувати комусь біткоіни. У пункті «отримати» генерується адреса вашого гаманця, який вимагають на багатьох кранах, біржах і інших сервісах, пов’язаних з біткоіни.

До речі, є один цікавий момент. Обсяг даних можна значно урізати. Для цього необхідно виконати такі дії:

 1. Натиснути правою кнопкою на ярлик клієнта.
 2. Зайти в властивості.
 3. Знайти поле «Об’єкт» і додати в кінці — prune = 551.
 4. Натиснути на кнопку «Застосувати».

Після цього обсяг даних скоротиться до 3 Гб. За допомогою зазначеної приписки ви просто видаліть всі старі блоки, залишивши лише найновіші. Така можливість значно спростить експлуатацію. Але дану операцію можна провести тільки після повної синхронізації програми, так що як мінімум 150 гигов місця вам все одно доведеться підготувати.

Огляд біткоіни гаманця MultiBit HD

Меню біткоіни-гаманця MultiBit HD

Цей клієнт дуже схожий на попередній, ось тільки при його установці не потрібна синхронізація всіх блокчейнов. Таким чином, гаманець буде готовий до використання через декілька хвилин, а не днів.

Створення нового електронного гаманця проходить за допомогою зручного майстра настройки. Він відразу зажадає від вас виконання таких дій:

 1. Вказати місце зберігання резервних копій.
 2. Записати мітку часу, а також мнемонічну фразу (вони знадобляться у випадку відновлення гаманця).
 3. Підтвердити мітку і фразу.
 4. Придумати пароль, який буде використовуватися при відправці транзакцій.
 5. Підтвердити пароль.
 6. Почекати складання звіту.

От і все. Біткоіни гаманець MultiBit HD до ваших послуг. Крім стандартного прийому і відправки криптовалюта, даний клієнт дозволяє людині використовувати деякі додаткові функції. Зокрема, ви зможете:

 • налаштовувати відображення зберігаються біткоіни;
 • змінювати мову меню (всього підтримується 40 варіантів);
 • вибирати біржу, яка буде показувати поточний обмінний курс;
 • змінювати зовнішній вигляд програми;
 • проводити настройку звукових сповіщень;
 • відслідковувати платежі.

Словом, якщо вас цікавлять зручні і надійні біткоіни гаманці, цей клієнт вам точно сподобається. Правда тут знову-таки буде повна прив’язка до ПК, що негативно позначиться на вашій мобільності.

Опис біткоіни гаманця Blockchain

Головне меню онлайн-сервісу Blockchain

Цей онлайн-ресурс ідеально підійде тим, хто хоче завжди мати доступ до своїх фінансів незалежно від того, де він знаходиться. Сервіс являє собою сайт, на якому відображається поточний курс криптовалюта. Тут можна купувати біткоіни і міняти їх на долари. Також, доступна можливість прийому електронних засобів від інших користувачів і зі сторонніх майданчиків. Ясна річ, що для зберігання битків тут передбачено створення свого гаманця.

Даний процес здійснюється максимально просто:

 1. Перейдіть у вкладку «Гаманець», після чого натисніть на кнопку Create A Free Bitcoin Wallet.
 2. Заповніть необхідні поля: вкажіть свій діючу електронну адресу, придумайте пароль, щоб підтвердити його.
 3. Поставте галочку, що підтверджує, що ви згодні з умовами роботи сервісу.
 4. Натисніть на кнопку «Продовжити». Вам відразу вискочить вітальне повідомлення, що ви стали одним з 7 млн ​​щасливчиків, які користуються даною майданчиком. Однак повноцінним користувачем ви поки ще не є.
 5. Зайдіть на свій e-mail, вказаний при створенні гаманця. Вам прийде лист про підтвердження реєстрації. Там же буде знаходитися ідентифікатор вашого облікового запису.
 6. Перейдіть за посиланням. Вискочить віконце, в якому стверджується, що електронна адреса успішно підтверджений.
 7. Увійдіть до свого облікового запису, ввівши у відповідних полях свій пароль і висланий на пошту ідентифікатор.

Варто зазначити, що ідентифікатор не є адресою вашого біткоіни гаманця. Щоб дізнатися його, вам треба в своєму профілі натиснути на пункт «Отримати».

Ось власне і все. Тепер ви можете переводити на Blockchain біткоіни, зароблені за допомогою Майнінг або одержувані на кранах. Сайт має мобільну версію, так своїми фінансами можна розпоряджатися зі смартфона або планшета, перебуваючи в будь-якій точці світу. Правда безпеку коштів буде багато в чому залежати від вас. Ні, злом ресурсу малоймовірний, інакше він не мав би таку велику користувача базу, а ось розгадати ваші паролі досвідчені зловмисники зможуть. Тому код доступу повинен бути максимально складним і знати його повинні тільки ви. Крім того, в пункті «Безпека» можна задати другий пароль, що теж не буде зайвим.

Огляд кріптовалютного гаманця Armory

Головне меню біткоіни-гаманця Armory

Якщо ви шукайте найнадійніший біткоіни гаманець, то Armory точно для вас. Тут безпечність буквально зведена в абсолют і помножена десятикратно.

По суті, розглянутий клієнт є доповненням вже згадуваного Bitcoin Core, що працюють поверх останнього. Ключовою умовою для застосування Armory є наявність другого комп’ютера або ноутбука, який не підключений до інтернету. Також, машина повинна мати об’ємний жорсткий диск і як мінімум 512 Мб вільної оперативної пам’яті. Вкрай важливо наявність USB-накопичувача, на якому буде зберігатися електронна інформація.

Відсутність мережевого підключення — це головний фактор збереження ваших коштів. Ні хакери, ні віруси не приведуть до зникнення видобутої криптовалюта. Проте, для належного застосування Armory необхідно дотримуватися загальне для всіх клієнтів умова — пароль повинен бути максимально складним. Крім того, рекомендується заздалегідь продумати місця зберігання резервних копій. Це можуть бути інші папки на комп’ютері, флешки і навіть компакт диск. Від хмарного зберігання настійно рекомендується відмовитися.

Установка клієнта і створення електронного гаманця виконуються стандартно, так що на них ми зупинятися не будемо. Програма працює в зв’язці з Bitcoin Core. Вона не може сама отримувати або передавати кошти. На неї можна тільки закинути гроші з Bitcoin Core в оффлайн режимі. По суті, цей клієнт є сейфом, а не звичним біткоіни гаманцем.

Головна перевага Armory зрозуміло: найвища безпеку, гарантується відсутністю інтернет-з’єднання на носії. З мінусів можна виділити три аспекти:

 • робота з клієнтом вимагає наявності деяких навичок у використанні програм такого роду;
 • Armory займає багато місця на жорсткому диску;
 • перед установкою клієнта потрібно спочатку обзавестися офіційним гаманцем Bitcoin Core.

Якому гаманцю віддати перевагу?

Монети біткоіни в гаманці

Ми представили найкращі біткоіни гаманці сучасності. Кожен з учасників цього ТОПу володіє належною функціональністю і забезпечує якісне зберігання криптовалюта. Вибираючи оптимальну платформу, потрібно визначитися з тим, що для вас важливіше — ухил на безпеку або зручність і мобільність.

У першому випадку потрібно вибирати програмні гаманці, що встановлюються на комп’ютер. У другому — треба орієнтуватися на онлайн-сервіси, з якими можна працювати через різні ПК і мобільні девайси.

Якщо ж виділити окремо якийсь один варіант, то лідером можна вважати Bitcoin Core. По суті, це найвигідніший гаманець біткоіни, адже він офіційний і створений тим, хто власне і придумав найдорожчу криптовалюта сучасності. Цей клієнт працює без збоїв, все транзакції проходять максимально швидко, на нього в першу чергу виходять цікаві оновлення. Ну а якщо скласти тандем з Bitcoin Core і Armory, то за безпеку своїх накопичень точно не доведеться переживати.

Ну що ж, сподіваємося, що наш огляд біткоіни гаманців виявиться для вас корисним, і з його допомогою ви підберете собі найбільш оптимальний варіант.

Детальніше про кращих біткоіни-гаманцях дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector