Кращі і популярні пули для Майнінг Асіка

Цифрова валюта Bitcoin є однією з небагатьох криптовалюта, складність видобутку яких істотно збільшується з кожним днем. У зв’язку з цим стає невигідно Майні навіть за допомогою відеокарт, тому Майнер використовують професійне обладнання, відоме як ASIC.

Особливості ASIC-Майнер

Асік майнер лежить на дерев'яній поверхні

Головною особливістю Асіка є їх висока потужність, яка в кілька разів перевищує потужність відеокарт. При цьому вони відрізняються порівняно невисоким рівнем споживання енергії. Більш того, Асіка є вже готове обладнання, що володіє персональним блоком живлення, мережевим контролером і поруч інших необхідних для роботи складових. Для їх використання власнику не потрібно витрачати час і зусилля на збір. Пристрій досить підключити до Мережі та правильно підібрати пули для Майнінг на Асіка.

Однак у подібного обладнання є один недолік — вузька область їх використання, яка полягає у використанні для обчислення виключно одного алгоритму. У рідкісних випадках подібні пристрої підтримують одночасно 2 алгоритму. Більшість для обчислення використовують алгоритм SHA-256. Якщо апарат призначений для видобутку криптовалюта Bitcoin, або інших валют на SHA-256, то Майні Ethereum, Litecoin і інші монети на ньому буде неможливо. Так само і Асіка, що працюють на Scrypt, призначені для видобутку Лайткоіна, Догікоіна і інших монет, заснованих на цьому алгоритмі.

При покупці Асіка Майнер орієнтуються на наступні параметри:

 • хешрейт;
 • техпроцес;
 • кількість споживаної енергії;
 • енергоефективність;
 • ціна (окупність).

Найпопулярніші Асіка 2017

Асік майнер Avalon 761 на світло-сірому тлі

З 2015 по 2017 роки року видобуток біткоіни здійснювалася переважно на AntMiner S7, що володіє хешрейтом 4,73 TH / s зі споживанням електроенергії 1250 Вт / год, енергоефективністю 0,25 W / Gh і вартістю близько 490 доларів. Однак, з часом пристрій стало практично неокупні і для 2018 актуальні наступні ASIC-Майнер:

 1. Bitmain Antminer S9 c хешрейтом 13,5 TH / s, споживанням електроенергії лютому 1375 Вт / год, енергоефективністю 0,098 W / Gh і ціною близько 2,5 тисяч доларів.
 2. Avalon 761, що володіє хешрейтом 8.8 TH / s, споживанням електроенергії 1320 Вт / год, енергоефективністю 0,15 W / Gh і вартістю приблизно у 1860 доларів.

Для видобутку Лайткоіна і інших криптовалюта на основі алгоритму Scrypt найпопулярніші Асіка — це:

 1. BW-L21 Litecoin, з хешрейтом 550 MH / s, енергоспоживанням 950 Вт / год і вартістю близько 2,5 тисячі доларів.
 2. Bitmain Antminer L3 +, що володіє херейтом 504 MH / s, споживаної потужністю 800 Вт / год, і енергоефективністю 1,6 J / MHs Вартість Асіка — 250 тисяч рублів.

Як вибрати кращий пул для Асіка?

Два Майнера Asic

Розглядаючи пули для Майнінг ASIC, власнику обладнання потрібно враховувати ряд критеріїв:

 1. Популярність. Пули, які мають порівняно невисокими обчислювальними потужностями, не здатні забезпечити своїм клієнтам високий дохід.
 2. Відгуки. З відгуками про той чи інший пулі рекомендується ознайомитися не тільки на офіційних порталах, а й на інших ресурсах. Це дозволить прийняти найбільш об’єктивне рішення при виборі пулу.
 3. Потужність наявного в розпорядженні ASIC-Майнер. Це пов’язано з тим, що застарілі моделі можуть працювати на знос і в кінцевому підсумку можуть прийти в непридатність. Більш того, витрати на електроенергії за умови недостатньої потужності обладнання можуть не перекриватися отриманими коштами.
 4. Умови видачі коштів. Перед тим як використовувати той чи інший пул, слід дізнатися способи виведення коштів, а також розмір комісії, що справляється самим пулом.

Від того, наскільки правильно буде підібраний пул для видобутку віртуальної валюти, залежить розмір одержуваного прибутку, так як різні сервіси по-різному виконують нарахування доходів учасникам. В даний момент існує 3 основні методи нарахування винагороди:

 1. PPS — учаснику нараховується фіксована плата за кожен шейр.
 2. PROP — розмір винагороди залежить від частки Шейру, відправлених Майнер під час розрахунку блоку.
 3. PPLNS — винагорода залежить від відсотка Шейру, надісланих за певний проміжок часу. Кожен пул в подібних випадках встановлює персональну величину.

Ознайомившись з даними особливостями, кожен користувач може самостійно вибирати для себе найкращий пул для Асіка, який принесе йому бажаний дохід.

Кращі пули для Майнінг Асіка

Інтерфейс пулу для Асіка f2pool.com
Головна сторінка пулу f2pool.com

В кінці 2017 року експертами було складено список, до якого увійшли найбільші і привабливі пули для Майнінг Асіка. У їх число увійшли:

 1. f2pool.com дозволяє добувати 8 найпопулярніших криптовалюта, серед яких біткоіни, Лайткоін, Ефір, Даш і інші. Швидкість Майнінг біткоіни становить 913 PH / s, а Лайткоіна — 16.5 TH / s. Цей сервіс став одним із перших, хто децентралізував свою роботу, тим самим забезпечивши захист від крадіжки винагород та інших незаконних дій зловмисників.
 2. antpool.com розташований на території КНР. Сервіс має швидкість видобутку біткоіни приблизно 3251 PH / s, а Лайткоіна — 26.31 TH / s. Відрізняється від інших пулів відсутністю комісійного збору за виведення фінансових коштів при виборі способу PPNLS.
 3. bitfury.com є одним з найбільших пулів, розташованих в Європі, проте доступ до нього стороннім учасникам заборонено. Пул контролює приблизно 15 відсотків мережі Bitcoin.
 4. bw.com також розташований на території КНР. Цей пул дозволяє добувати Bitcoin, Litecoin, Ethereum і інші криптовалюта. Дохід учасникам пулу нараховується за системою PPLNS. Комісія за зняття коштів не стягується.
 5. zpool.ca є одним з найбільш зручних сервісів для початківців видобувачів цифровий валюти. Виведення коштів можливий виключно в Bitcoin, але Майні можна більш 30 криптовалюта. Хешрейт видобутку біткоіни — 10.2 PH / s, а Лайткоіна — 947.8 GH / s. Операції з конвертації коштів здійснюються автоматично. Відмінною особливістю пулу є те, що він не вимагає обов’язкової реєстрації.

Вивчивши кращі пули для Майнінг Асіка, можна сміливо робити свій вибір і приступати до видобутку віртуальної валюти.

 • Вам також може бути цікава стаття про кращих пулах для Майнінг Лайткоіна

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector