Висновок XMR в рублі на Yandex Money та інші платіжні системи

існуючі способи

Сьогодні не так багато варіантів вивести криптовалюта, але радує те, що є хоча б мінімальне розмаїття. Завдяки цьому можна вибирати зручний і оптимальний спосіб. Адже серед них ви точно зможете знайти те, що вам до душі:

  • висновок через кріптовалютние обмінники;
  • використання біржі;
  • продаж безпосередньо.

Варто відразу сказати, що ви не втратите багато часу на створення запиту для виведення Monero. Більш того, це простіше, ніж вивести гроші з карти. Однак, обробка транзакції може проходити трохи довше.

спосіб перший

Найчастіший і відомий варіант переведення в готівку криптовалюта — використання обмінника. Здебільшого, їх використовують в пріоритеті через те, що вони добре розрекламовані, а також не вимагають ніякої реєстрації. Завдяки цьому вони забезпечують більше анонімності.

Робота з обмінниками проста. Вам потрібно вказати валютну пару. Так, в графі «Віддаю» в даному випадку потрібно вказувати Monero, а в графі «Отримую» — рублі. Що стосується фіата, то потрібно враховувати, що при цьому потрібно визначитися з платіжною системою, на яку будуть відправлені гроші. Так, можна вибрати Webmoney, ЯД, Qiwi або Сбербанк Онлайн.

Після цього потрібно ввести кількість монет, яке ви хочете вивести. У такому випадку, за курсом обмінника буде розраховано, скільки рублів ви отримаєте. Можна піти іншим шляхом і вказати суму для отримання. Відповідно, буде розраховано, скільки XMR потрібно внести.

Наступним кроком вкажіть номер гаманця, на який потрібно відправити гроші. Після цього можна переходити до оплати. Вам буде надано адресу Monero, на який потрібно відправити вказану кількість монет.

Серед переваг даного способу можна виділити анонімність і простоту. Надійність їх використання середня, оскільки за обмінником може критися фішинг. З недоліків варто виділити наявність прихованих комісій на деяких сервісах, а також обмежений валютний резерв.

Щоб вибрати обмінник, потрібно керуватися відгуками про нього, валютним резервом, обмінним курсом і комісіями. Всі вони приблизно однакові, тому зіставляйте дані і шукайте найоптимальніший варіант особисто для себе.

спосіб другий

Кріптовалютние біржі придатні не тільки для торгівлі монетами і зберіганням невеликих сум на гаманцях, а й для перекладу крипти в фіат. Особливо корисною така функція стане в тому випадку, якщо ви тримали свої XMR на біржовому рахунку.

Для початку варто розуміти, що прямий висновок з Monero гаманця в рублі неможливий. Потім вам потрібно буде обміняти монети на валюту всередині майданчика. Швидше і найпростіше це робиться через вбудований обмінник. Але його не варто використовувати, оскільки курс на ньому занижений, а до того ж витратити на комісію.

Тому варто звернутися до торгів. Перший варіант — це продаж криптовалюта по ринку. Тобто, вам потрібно зайти у вкладку «Торги» (Trade) і в розділі виставлення ордерів вибрати «По ринку». Далі потрібно ввести кількість монет, яке ви продаєте. Після проведення оплати рублі відразу надійдуть на біржовий адресу під валюту.

Другий варіант — це продаж за ордером. У тому ж розділі вибираєте цей спосіб і, знову-таки, вказуєте кількість монет на продаж. Але крім цього, потрібно буде ввести курс за 1 XMR, за яким ви хочете її продати. Ордер буде додано до біржової стакан. Коли в ньому з’явиться такий же запит на купівлю, угода буде реалізована автоматично.

Після цього можете переходити у вкладку «Гаманці» і навпаки рублевого натискати висновок (Withdraw). По-перше, буде запропоновано кілька платіжних систем, а по-друге, надані правила виведення коштів.

Серед переваг переведення в готівку через біржу можна виділити безпеку і гарантію переказу, а також шанс отримати більше, ніж монета коштує по ринку. Однак великим мінусом є те, що ви оплатите як мінімум дві комісії: за обмін і за виведення.

Якщо ви раніше не користувалися біржею, але вирішили вибрати саме цей спосіб, то варто знати, як саме підібрати гарну площадку. Звичайно, є варіант просто зайти на одну з кращих, на кшталт Poloniex. Але на багатьох з них сьогодні недоступна звичайна реєстрація: потрібно запрошення. Керуйтеся наступними критеріями:

  • обсяг торгів;
  • кількість користувачів;
  • відгуки;
  • кількість платіжних систем для виведення.

Все в купі це надає впевненість в простоті і безпеки майданчика. Хтось може сказати, що обсяг торгів не важливий в даному випадку. Однак, чим він вищий, тим більше гарантії, що біржа надійна. Адже він безпосередньо відображає активність користувачів.

Дії на свій страх

Коли мова заходить про виведення криптовалюта, то ризикувати не варто. Адже втрачені гроші ви ніяк не повернете. Проте, багато хто користується можливістю вивести монери в рублі шляхом безпосереднього продажу криптовалюта конкретній особі.

Краще за все шукати такого покупця на bitcointalk. Звичайно, це не дає ніяких гарантій його чесності, але там буде з кого вибирати. Якихось особливих способів перевірки, як ви розумієте, немає. В даному випадку залишається лише покладатися на свою інтуїцію.

Даний спосіб хороший тим, що ви зможете вибрати будь-які умови переведення та найголовніше — домовитися про курс. Крім того, не доведеться оплачувати комісії. Винятком буде лише плата за саму транзакцію в мережу. Цей варіант найбільш зручний серед існуючих, оскільки побудований на людських відносинах.

Але саме це є і недоліком. Ви не зможете знайти відгуки про продавця, як про біржі. Тому такий спосіб виведення здійснюється на свій страх і ризик.

Комісії — апендицит криптовалюта

Користувачі всім серцем ненавидять оплачувати комісії. Але від цього нікуди не дінешся. По-перше, потрібно платити Майнер за їх роботу. По-друге, потрібно платити сервісу, який ви використовуєте, адже він не буде просто так надавати свої послуги.

Існує кілька варіантів, коли комісію платити не доведеться, або вона буде мізерною. Перший — це використання щедрих обмінників. Таких досить мало, але якщо вам пощастить знайти подібний, то можете поділитися ним. Є ще одна категорія таких майданчиків, які не беруть комісії: замість вони занадто занижують курс, що менш вигідно.

Другий — це, як вже було сказано, продати криптовалюта без посередників. У випадку з біржею таке можливості немає.

Говорячи про комісіях у мережу, все залежить від її завантаженості. Зробити транзакцію безкоштовно сьогодні неможливо. Однак в монери переклади проходять досить швидко, тому ви можете завжди платити мінімум.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector