Кращі Ripple крани (XRP) 2017 року з моментальним виведенням

Проект Ripple протягом останніх тижнів року, що минає побив всі нині встановлені рекорди по зростанню вартості криптовалюта. Не дивно, що багато інвесторів зацікавилися таким прибутковим проектом.

За останній час ціна криптографічних монет XRP значно зросла. Одночасно з цим поступово збільшується капіталізація проекту. Компанія Ripple вже зуміла обійти в рейтингу Litecoin і Ethereum. Правда утримати позиції на довго не вдалося. Станом на 17 січня 2018 року Ripple знову на третьому рядку з капіталізацією близько 36 млрд доларів. Така волатильність характерна для всіх криптовалюта, тому не викликає подиву. Навпаки, експерти і аналітики більше сходяться на думці, що в 2018 році вартість даного активу продовжить рости.

Головною перевагою Ripple є те, що це готовий продукт, здатний значно оптимізувати систему грошових переказів, як всередині держави, так і на міжнаціональному рівні. Недарма експерти називають цю валюту універсальним конвертором.

Що собою являють крани для криптовалюта Ripple?

Free Ripple

Ripple-кран — це майданчик, яка нараховує кріптомонети XRP користувачеві за виконання певних дій. Найчастіше це введення каптчі на сторінках, куди перенаправляє сам кран.

Основна перевага полягає в тому, що Ріппл-крани надають можливість заробляти криптовалюта безкоштовно, без будь-яких вкладень. Природно, що заробіток в цифровий валюті вважається більш вигідним, ніж виплати фіатнимі грошима. Криптографічні монети — чи не найперспективніший фінансовий інструмент і з цією точкою зору вкрай складно сперечатися.

Найчастіше новачки, які не мають стартового капіталу, використовують XRP-крани для накопичення первинних засобів для торгівлі на біржі. Таким чином користувач може додатково заробити на зростанні вартості цифровий валюти. Особливо це актуально, коли мова йде про монету Ripple, перспективи цього проекту практично не обмежені.

Чомусь багато хто вважає, що крани працюють за принципом фінансових пірамід, але насправді, це дуже велика помилка. Такі онлайн-платформи в основному заробляють на рекламі. Більшість сервісів не запускається при включеному блокувальник реклами, оскільки такий користувач не принесе доходу. Також крани часто плутають з буксами — сервісами, що оплачують певні дії користувачів (наприклад, перегляд відео, підписку, лайк, коментар).

Крани Ripple з моментальним виведенням прибутку

монета Ripple

У 2017 році Ripple-кранів було створено дуже мало. Звичайно знайти такий майданчик, виплачується в Сатоши або Літош набагато простіше. Однак, зросла популярність цієї криптовалюта дозволяє робити висновки, що якщо тенденція до зростання збережеться, то в 2018 році ситуація з обмеженою кількістю Ріппл-кранів буде виправлена. А поки ми пропонуємо вашій увазі кілька найбільш надійних ресурсів.

CoinFaucet — прибутковий XRP кран

кран CoinFaucet
Головна сторінка крана coinfaucet.io

Почнемо з того, що цей портал був створений у 2017 році. На сьогоднішній день на сайті зареєстровано більше 250 000 активних користувачів.

Заробіток на CoinFaucet

Розглянемо особливості сервісу coinfaucet.io:

1. Погодинна виплата. Кожен зареєстрований користувач може щогодини вводити каптчу. Перший раз ми отримали 0.00029785 XRP.

Заробіток на крані CoinFaucet

2. Щотижня проводиться лотерея, для прийняття участі в якій не потрібно платити вступний внесок. За підсумками розіграшу можна виграти значну суму, щоб збільшити шанси на перемогу, запрошуйте користувачів і отримуйте додаткові квитки.

Лотерея на CoinFaucet

3. Грошові кошти виводяться миттєво, тимчасові обмеження відсутні. Єдиною вимогою системи є мінімальна сума — 1 монета XRP. Як тільки користувач накопичить потрібну кількість грошей, він зможе перевести в готівку зароблені кошти.

Мінімальний висновок на CoinFaucet

4. Партнерська програма дозволяє значно збільшити прибуток кожного користувача. За запрошених рефералів ви будете отримувати до 50%, від того, що вдалося заробити вашому другу. Крім цього, за нових користувачів, ви зможете отримати додаткові лотерейні квитки.

Партнерська програма на CoinFaucet

Безумовно, цей Ripple-кран пропонує цілком вигідні умови для роботи. Дохід безпосередньо залежить від вашої активності.

XRPfaucet — один з кращих Ripple-кранів 2017 року

Головна сторінка крана XRPfaucet
Головна сторінка xrpfaucet.info

Перш за все, цей сервіс відрізняється тим, що можливості видобутку монети XPR вкрай обмежені. По суті, є тільки один спосіб — це введення каптчі раз на годину. Однак ви зможете заробляти більше. Що для цього потрібно? На xrpfaucet.info можна заробляти і інші цифрові валюти, але в підсумковому рахунку отримувати дивіденди в монетах Ripple.

Зверніть увагу на те, що дана онлайн-майданчик щомісяця видаляє неактивні облікові записи. Наприклад, якщо за місяць користувач не заробив токенов, то раніше створений ним аккаунт буде видалений адміністрацією. Тому працювати потрібно постійно.

Один з недоліків, який стосується скоріше не кранів, а самої системи Ріппл полягає в тому, що для створення адреси потрібно оплата 20 XRP. Ці гроші зараховуються на створений адресу і не підлягають поверненню або обміну. Це зупиняє багатьох. Виходить, щоб заробити, наприклад, на XRPfaucet, потрібно ввести Ріппл-адресу, яку можна створити за 20 монет, що за курсом на 17 січня 2018 дорівнює понад 20 доларам. Не у кожного новачка є можливість і бажання вкладати гроші в це.

Нерозумно вважати, що Ripple крани дозволять заробити мільйони, проте при наявності вільного часу і належному підході кожен користувач зможе значно поліпшити своє матеріальне становище. Обидва розглянуті крана виплачують гроші моментально і це дуже зручно.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector