Криптовалюта Pepe: що це, де і як купити і зберігати Пепе

Ловили ви себе коли-небудь на думці: «От би мені стати власником рідкісного мема про Пепе?». Напевно, така думка в голову не приходила, але про Пепе ви точно щось чули, або хоча б бачили.

Пепе — це популярний Інтернет-мем (смішна картинка або гифка) з жабеням, який виражає різні емоції на актуальні теми в Інтернеті. Але, очевидно, що цей персонаж вже переріс меми та доріс до цифрового активу.

Нещодавно на кріптовалютном ринку з’явилася нова одиниця — ціла екосистема, яка обертається навколо мема Пепе, на основі блокчейна біткоіни. Суть полягає в тому, що є люди, які готові купувати дійсно рідкісні, креативні та ексклюзивні меми з Пепе, а є люди, які можуть створювати такий продукт за певну плату. Платформа з великим ком’юніті під назвою Pepesphere об’єднує перших і других.

Звучить, як досить дурна затія і трата часу. Але згадайте, як високо змогли піднятися досить «стьобні», на перший погляд, блокчейн-проекти — CryptoKitties або Dogecoin. Хто знає, що стане затребуваним у платоспроможних користувачів? А Пепе — дуже яскравий персонаж в соцмережах по всьому світу.

Історія мема Пепе — що це

Жабеня Pepe малює картину

Жабеня Пепе вперше з’явився в 2005 році як один з персонажів серії веб-коміксів Boy’s Club авторства Метта Ф’юрі. З найперших днів появи на світ Пепе став активно просуватися таким відомим онлайн-спільнотою як 4chan. У той же час на різних форумах і в соцмережах Пепе став обростати різними спінофф і переосмисленням у вигляді мемів. Протягом наступних 10 років Пепе міцно зміцнився в топі найпопулярніших Інтернет-мемів.

Не обійшлося і без скандалів. У 2016 році політична передвиборна кампанія кандидата в президенти США Хіларі Клінтон виставила Пепе як символом «білого шовінізму», через декілька невдалих і некоректних мемів з його участю. Ця звістка дуже засмутила творця Метта Ф’юрі, деякі сайти навіть спробували прибрати всі картинки з Пепе зі своїх сторінок. Але все ж скандал забувся, Пепе знову воскрес і його популярність навіть багаторазово збільшилася. Також у жабеня є офіційний фан-клуб вірних шанувальників, які готові платити гроші за створення нових цікавих мемів з їхнім кумиром.

Мистецтво — одна з головних складових цього проекту. Платформа росте і заробляє за рахунок онлайн-спільноти, в якому торгують мемамі з Пепе. Усередині цієї спільноти користувачі можуть купувати і продавати рідкісні меми Пепе на власну валюту Pepe Cash. Є навіть власний гаманець на сайті rarepepewallet.com.

Як використовується криптовалюта Пепе?

Варіанти застосування мема з жабеням Пепе

Кожен коін Пепе зберігається в блокчейне біткоіни у вигляді транзакцій. Кожен новий прийнятий системою мем записується в реєстрі біткоіни як унікальний актив. Більш того, кожен актив може видозмінюватися, тобто творчі люди можуть створювати на основі своїх же мемів від 1 до 99999 копій, підлаштовуючи їх під актуальні новини (наприклад, залишати картинку, але міняти напис та інше).

Кожен з прийнятих мемів потрапляє в тематичну серію, яку можна знайти серед новинок в Rare Pepe Directory. На момент написання вже існує 36 таких мем-серій і готується 37-я.

Оскільки блокчейн зберігає відсилання до кожного оригінального прийнятому мему, хеші транзакції виступають сертифікатами для авторизації цих мемів. Коли ви купуєте мем Пепе на сайті проекту або безпосередньо у одного з зареєстрованих користувачів, на ваш гаманець Rare Pepe Wallet перераховується токен в якості підтвердження, що ви тепер є власником цього мема.

Звичайно, найхитріші користувачі можуть зайти на сайт Rare Pepe Directory і просто скопіювати картинку-мем з тематичної серії безкоштовно, але з таким же успіхом можна скопіювати Інтернет-зображення «Зоряною ночі» Ван Гога. Зрозуміло, при простому копіюванні прав на мем у вас не буде. Це означає, що в будь-який момент справжній власник може пред’явити на нього авторські права.

Згідно з даними з сайту проекту, щотижня половина від суми, отриманої за продаж мемів, спалюється «на удачу Кека». Таким чином підтримується попит і волатильність коинов PepeCash.

Платформа Pepesphere підтримує креатив від творців мемів

Сторінка платформи Pepesphere
Інтерфейс майданчики Pepesphere

Можливо, вам більше підійде креативна роль в якості вкладника в блокчейн-спільнота Пепе. Проекту Pepesphere постійно потрібен приплив цікавих і креативних робіт у вигляді мемів з Пепе. Є офіційний сайт rarepepedirectory.com, де розроблена форма для подачі заявок від мемомейкеров (творців мемів).

Пройти відбір в автори мемів зможе не кожен, хоча відбір є публічним і будь-хто може залишити заявку. Іноді команда проекту закриває набір заявок, але зазвичай потрібно проявити трохи терпіння і дочекатися нового прийому. Для участі у заході потрібно внести 200 PEPECASH і новий мем з Пепе (оригінальний і унікальний), а також потрібно дотримуватися правил прийому, опублікованими на сайті.

Правила прийому нових мемів з Пепе

  1. Розмір картинки повинен бути 400×560. За бажанням картинки можуть виглядати як спортивні картки або карти в ККІ (колекційних карткових іграх), але це не обов’язково.
  2. Картки можуть бути і анімованими ДІФКУ, але розмір не повинен перевищувати 1.5 MB. Їх можна стиснути, якщо розмір більше.
  3. Розміщення має бути неактивним (LOCKED), щоб твій мем не став об’єктом інфляції.
  4. Також мем не повинен побаченим іншими користувачами або десь розміщеним — це обов’язкова умова!
  5. Картинка повинна так чи інакше використовувати персонаж Пепе.
  6. Ніякого сексуального і будь-якого іншого забороненого контенту. Найкраще робити меми максимально доброзичливими або, принаймні, ні для кого не образливими (так як у Пепе вже вистачає критики). Якщо є якісь сумніви щодо утримання або формату картинки, адміністрація просить звернутися в телеграм на адресу @ nola1978.
  7. Мемом должнв поділитися як мінімум, 100 користувачів або максимум 100 тисяч.
  8. На зображенні не повинно бути зазначено ніяких вебсайтів, QR-кодів.
  9. Приймається тільки одна заявка від автора в день. І вони повинні бути різними.
  10. Перед тим, як питати про стан своєї заявки, зачекайте закінчення перевірки до 48 годин.

Хто створив і де купувати Пепе Коін?

Коливання курсу Пепе коинов
Графік з курсом Пепе коинов

Не дивно, що про творців проекту практично нічого невідомо. Але анонімна команда завжди виходить на зв’язок, найчастіше за допомогою активного каналу в Telegram.

Знову ж не дивно, що валютою Pepe Cash не торгують на основних біржах. Найбільша майданчик, де можна купити ці коін — японська біржа Zaif. Там валюту можна купити за японські ієни (JPY) або біткоіни (BTC).

Також ви можете купити Pepe Cash на біржі Tux Exchange за BTC або через внутрішню біржу проекту Counterparty за валюту XCP.

Як тільки на вашому гаманці з’явиться Pepe Cash, можна почати торгувати рідкісними мемамі Пепе на сайтах rarepepewallet.com або rarepepedirectory.com.

Де зберігати валюту і куплені меми Пепе?

Сервіс для зберігання Пепе коинов
Створення нового гаманця для Пепе коинов

Гаманець Rare Pepe Wallet забезпечує зберігання не тільки Pepe Cash, але і придбаних мемів. Зберігати валюту можна і через мобільний додаток Book of Orbs.

На закінчення треба сказати, що валюта Пепе, звичайно, не може змагатися з популярними кріптокоінамі. Але вона служить певній меті і концепції, як, наприклад, Dogecoin, пов’язуючи кріптовалютний світ і творців мемів в єдину платформу, яка може приносити гроші.

Pepe Cash — це унікальна валюта на базі блокчейн-технології, яка показує, як все-таки нішеві культурні феномени можуть бути затребувані серед Інтернет-користувачів.

Цей проект наочно показує, що люди готові використовувати блокчейн-технологію для авторизації і торгівлі цифровим мистецтвом. Звичайно, кріптопроект з флагманом Pepe навіть близько не може змагатися навіть в плані мистецтва з картинами художників Моне або Миро. Але тим не менше з уже більш ніж 1500 мемамі, доданими на сайт Rare Pepe Directory, можна стверджувати, що існує активна субкультура, якою цікаво створювати і просувати в маси артефакти сучасної культурної іконографії.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector