SONM криптовалюта: команда розробників, мета створення

Що таке Sonm

SONM криптовалюта (SNM) — це платформа для децентралізованих «розпорошених обчислень» (англ. Fog computing).

Завдяки платформі SONM, користувачі отримують доступ до універсальних обчислювальних службам хмарного типу, включаючи модель «Інфраструктура як послуга» (англ. Скор. IaaS) і «Платформа як послуга» (англ. Скор. PaaS), кожна з яких має розпорошену обчислення як бекенд.

До того ж, хости по всьому світу можуть користуватися обчислювальною потужністю SONM через так званий SONM Marketplace.

команда Sonm

Засновниками SONM є Сергій Пономарьов (англ. Sergey Ponomarev) і Технічний директор Ігор Лебедєв (англ. Igor Lebedev).

Платформа SONM заснована на моделі гнучкого фреймворка розробки з самоорганізується крос-функціональної командою.

Рада з управління продуктами виявляє необхідність ринку для підтвердження відповідності всіх продуктів бізнес-вимогам.

Рада по архітектурі в свою чергу розробляє архітектуру для різних продуктів SONM, надаючи оптимальні рішення.

До того ж, SONM розділила свою команду розробників на підгрупи, грунтуючись на функціональному аспекті архітектури блокчейн-платформи. До них відносяться команди нод (англ. Node), смарт-контрактів (англ. Smart-contract), цифрових-гаманців і розподіленої організації з інтеграцією функціоналу.

У кожній з цих команд є свої розробники, включаючи керівництво.

Інші підкоманди включають в себе відділи Product Analytics і QA.

Що потрібно знати про архітектуру SONM

Інженери, які стоять за SONM, використовували приватні розробки і кращі в своєму класі технології, об’єднавши ці ресурси для розробки стека обчислень туману. Ця платформа для обчислення туману більш ефективна і децентралізована, ніж хмарні обчислення. Накладення мереж дозволяє зв’язати різні контейнери в приватній мережі.

Використання смарт-контрактів Ethereum дозволяє досягати консенсусу, який гарантує безпеку і прозорість для всіх учасників SONM-системи.

Також архітектура SONM включає в себе мережевий стек p2p-з’єднання, яке дозволяє користувачам працювати без загальнодоступного IP-адреси, зокрема, з реле і Network Address Translation.

До того ж є так звані «контейнери докерів», які представляють собою ізольовані середовища, що забезпечують паралельні обчислення, а також контроль за запуску відповідних пристроїв.

Нарешті, на платформі SONM є відкрите програмне забезпечення Kubernetes, для автоматизації розгортання, масштабування і управління контейнеризованих додатками.

Що таке SONM Marketplace

По суті, SONM Marketplace — це своєрідний аналог Google Play, тільки замість додатків, тут можна купити і продати обчислювальну потужність.

Постачальниками можуть бути як компанії, так і приватні особи з обчислювальними ресурсами. Ці постачальники можуть почати отримувати дохід за допомогою цих обчислювальних ресурсів або збільшити свій поточний дохід від цих видів діяльності.

SONM використовує всі складові сучасних ресурсів ПК, включаючи навантаження мережі, диска, відеокарти, процесора і оперативної пам’яті, тому постачальники можуть здавати в оренду свої різні обчислювальні пристрої через SONM Marketplace.

Як купити і де зберігати SONM

За фіатние кошти, придбати крипто-актив платформи SONM не вийде. Для початку доведеться запастися Bitcoin’ом (BTC) або Ethereum’ом (ETH). Також актив SNM можна купити за цифровий «аналог долара» — USDT, на OKEx і Liqui.

Придбати і продати SNM можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Binance (обробляє близько 83% від загального обороту SNM);
  • Tidex (обробляє близько 11% від загального обороту SNM);
  • Liqui (обробляє близько 4% від загального обороту SNM);
  • Kucoin (обробляє близько 1,5% від загального обороту SNM);
  • OKEx (обробляє близько 1% від загального обороту SNM);

З огляду на той факт, що на момент написання статті, токен SNM є активом, побудованому на базі ERC-20, то зберігати його можна не тільки на самих рахунках кріптовалютних бірж, але також і на інших цифрових і апаратних гаманцях. У плані цифрових гаманців, найпопулярнішим залишається MyEtherWallet. А ось в плані апаратних «холодних» гаманців, можна зберігати SNM в Ledger Nano S або TREZOR.

висновок

Блокчейн-проект SONM є прикладом масштабного сервісу, сконцентрованого не тільки на наданні послуг великим корпораціям, але і на призначений для користувача сектор. За допомогою децентралізованих обчислень, багато великих корпорацій зможуть заощадити значні кошти, а користувачі підзаробити на власних домашніх апаратних пристроях. Майбутнє у SONM, безумовно, виглядає інтригуюче.

Як мінімум, проект заслуговує на певну увагу, що, до речі, і користується останнім часом.

джерела:

https://peculiarmonkeys.com/

https://coinmarketcap.com/

https://blockonomi.com/

Captain Altcoin

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector