Time New Bank криптовалюта: переваги і недоліки платформи, перспективи розвитку

Що таке Time New Bank

Досить цікаво спостерігати за точністю передачі даних по тимчасових проміжків, використовуючи блокчейн-технологію.

Time New Bank криптовалюта (TNB) має на меті надати мережу трирівневих ринків для передачі активів, враховуючи час, витрачений на надання послуги / активу.

Звучить досить складно, а розробити подібну стандартизовану систему з нуля ще складніше, однак платформа криє в собі досить привабливі можливості для традиційного користування.

Як влаштований Time New Bank

Хоч вищесказане концепція і звучить досить заплутано для початківців крипто-ентузіастів в блокчейн-сфері, однак те, яким чином працює сам проект, насправді, досить просто.

Проект Time New Bank націлений на створення системи, яка буде здатна повністю оцінити цінність товарів, шляхом витраченого часу на його розробку через децентралізовану платформу встановлення вартості.

Фінальною завданням Time New Bank є використання токена TNB в якості цифрової валюти розрахунку для визначення як поточних і майбутніх значень товарів на ринку, так і людино-годин.

Як ви, мабуть, вже здогадалися, подібна блокчейн-мережа не може належним чином працювати без постійного «пропозиції» експортерів часу, операторів термінових активів і інвесторів.

До того ж потрібно завжди стежити за тим, що попит був вірно оціненим на ці товари.

За допомогою блокчейн-технологиии, Time New Bank ставить собі за мету знайти «золоту середину», необхідну для точного розрахунку цінності витрачається часу.

Залучення громадського довіри до конкретно такого сектору послуг, буде досить трудомістким завданням, проте команда розробників впевнена, що вже в найближчому майбутньому, попит на проект буде збільшуватися все сильніше.

Сама екосистема матиме кілька різних аспектів. Перш за все, існує базова блокчейн система розподіленого регістра, в поєднанні з тимчасової платформою товарної експозиції, тимчасової платформою випуску цінних паперів, біржею звичайних активів і біржею активів, що класифікуються по тимчасових витратах.

Крім усього іншого, ми також побачимо підтримку dApp-додатків, програмне забезпечення для корпоративного обслуговування, API, пакет SDK і багато іншого.

Основні складові проекту Time New Bank

Розробники Time New Bank заявляють, що на платформі буде чотири основні аспекти:

 • Продавці часу. Це постачальники товарів — люди, які зобов’язуються витратити певну кількість часу на надання послуги для потенційного замовника. Сюди входять знаменитості, підприємці, юристи, лікарі, вчителі та експерти галузі.
 • Покупці часу. Це люди, які будуть купувати товар / послугу, враховуючи витрачений час.
 • Інвестори часу. Ця категорія належить до тих людей, які будуть купувати товари з первинного ринку і монетизувати їх на вторинному і третинному ринках, з метою отримання прибутку.
 • Оператори активів часу. Оператори активів часу — це компанії або партнерства, які підтримують зв’язок високоякісних тимчасових активів, покупців та інвесторів з фінансовою системою Time New Bank.

Принцип роботи токена TNB

З огляду на розмах подібного масштабу, ясна річ, що Time New Bank не обійдеться без власної криптовалюта.

Актив TNB призначений для того, щоб стати базовою одиницею розрахунку як для поточних, так і для майбутніх товарів.

Головне питання полягає в тому, чи зможе проект досягти успіху в досягненні поставленої настільки грандіозною мети, просуваючись вперед за наміченим планом.

Одна справа, коли актив TNB є інструментом для здійснення транзакцій і розрахунків, але питання монетизації — куди більш складне завдання.

Де купити і як зберігати TNB

Криптовалюта TNB є в лістингу досить великої кількості кріптовалютних бірж, серед яких:

 • Binance (обробляє близько 26,01% від загального обороту TNB);
 • Huobi (обробляє близько 22,98% від загального обороту TNB);
 • DragonEX (обробляє близько 11,06% від загального обороту TNB);
 • OKEx (обробляє близько 4,21% від загального обороту TNB);
 • Ethfinex (обробляє близько 3,40% від загального обороту TNB);

Зберігати криптовалюта TNB можна або на рахунках вищевказаних кріптовалютних біржах, або в цифрових гаманцях, що підтримують стандарт ERC-20.

Список цифрових гаманців, які підтримують TNB:

 • Jaxx;
 • MyEtherWallet;
 • Etherem Wallet.

Також є можливість зберігати TNB в апаратній гаманці Ledger Nano S або в TREZOR.

Що варто знати перед покупкою TNB

Згідно з інформацією сервісу CoinMarketCap, на момент написання матеріалу, оборот TNB становить 2 361 679 №677 від загального обсягу емісії 5 541 679 677 TNB.

Відразу після проведення ICO-кампанії Time New Bank в листопаді 2017 року, близько 27% від загальної кількості токенов надійшло в продаж. Розробники TNB змогли залучити більше $ 8 мільйонів доларів.

Кріптоактів TNB, та й сам проект виглядають досить перспективно. Часом може здатися, що навіть занадто.

Одним з ключових недоліків проекту є те, що про команду розробників практично нічого невідомо. Інституційні інвестори подумають двічі, перш ніж взагалі придивлятися до подібного роду проекту.

До того ж останнім часом в кріптовалютной індустрії почастішала тенденція створювати сверхамбіціозние проекти, половина з яких, як правило, провалюється на етапі масового тестування. Чи зможе Time New Bank досягти своїх цілей і стати відмінним майданчиком для розрахунку людино-годин?

Дізнаємося скоро.

джерела:

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

ForexNewsNow.com – your ultimate source of FX news & market updates

https://coinmarketcap.com/

https://themerkle.com/

https://tnb.fund/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector