Лайткоін крани з моментальним виведенням грошей

 • Як збільшити прибуток на кранах Litecoin з моментальною виплатою
 • Лайткоін крани з моментальним виведенням грошей — спеціальні сервіси в Мережі, які безкоштовно роздають Літош за розгадування капчі, рішення задач або виконання інших дій. Власник сайту отримує винагороду за розміщення реклами, а частина прибутку роздає відвідувачам за відвідування інтернет-майданчики і перегляд банерів.

  Види кранів Litecoin — з моментальною виплатою і накопичувальні

  Значок Лайткоіна і напис Litecoin-Faucet

  Сайти для збору Літош за способом виплат діляться на два типи:

  1. Накопичувальні. У таких сервісах кошти накопичуються на балансі, а після досягнення мінімальної суми (за запитом користувача або автоматично) вони виводяться. Прикладом такого крана є Мун Лайткоін (moonliteco.in).
  2. З миттєвої виплатою. На таких сайтах заробіток миттєво перераховується на мікрокошелек (наприклад, на FaucetHUB). До початку роботи на крані варто зареєструватися на згаданому сервісі, після чого виводити накопичені Літош на сховище Litecoin.

  Кращі крани Litecoin з моментальним виведенням

  Перелік кранів Лайткоін
  Список Litecoin-кранів з моментальним виведенням

  Наведемо список і короткий огляд безкоштовних і надійних кранів, де можна збирати криптовалюта щодня і отримувати стабільний прибуток.

  Litecoin Faucet

  Сторінка крана Litecoin Faucet
  Інтерфейс сайту Litecoin Faucet

  Перший сайт, який гідний уваги — litecoin-faucet.com. Відразу кидається в очі простота оформлення — кран зроблений в світлих і сірих тонах. У верхній секції сторінки наведені умови збору Літош, трохи нижче форма для реєстрації. З усіх боків встановлені банери роботодавців, але вони не заважають збору Літош. У нижній частині передбачена форма для відгуків.

  Характеристики litecoin-faucet.com:

  1. Отримання Litoshi раз на годину.
  2. Програма для партнерів. За запрошеного клієнта (активного) кран платить 15% від заробітку.
  3. Розмір виплат — від 300 до 25 000 Litoshi (а середній показник — близько 1000).
  4. Швидкий автоматичний моментальний виведення грошей з Лайткоін-крана на FaucetHUB.

  Якщо щодня заходити на майданчик і збирати Litoshi кожну годину, місячний заробіток складе (в середньому) 360 тисяч монет або 49 рублів (за умови восьмигодинний роботи). Прибуток значно зростає, якщо залучити рефералів або збирати Litoshi більше, ніж вісім годин на день. Але навіть в цьому випадку серйозно сприймати заробіток на крані не варто.

  Відгуки про litecoin-faucet.com неоднозначні. Одні користувачі запевняють, що сервіс платить і його варто додавати в ротатор, а інші скаржаться, що кран є лаві. При цьому позитивних відгуків більше. Ми перевірили сайт, забрали свої 650 Літош і миттєво отримали їх на Фаусет Хаб.

  Bagi

  Сторінка крана Bagi
  Виграш на крані Bagi

  Майданчик bagi.co.in/litecoin є надійний кран Litecoin з моментальним виведенням грошей. Його особливість — доступність збору різних криптовалюта (біткоіни, Ефіріума, Догікоіна та інших). Інтерфейс зручний і виконаний в світлих тонах. У центральній частині сторінки описані умови роботи, а нижче рядок для введення адреси Лайткоін і збору Літош.

  Характеристики bagi.co.in/litecoin:

  1. Виведення грошей на FaucetHUB проводиться миттєво за запитом користувача, коли набереться 250 Літош. З урахуванням оплати, щоб зібрати таку суму досить 5-10 хвилин.
  2. Реферальная програма з нарахуванням 5% від зароблених коштів наведеного користувача.
  3. Періодичність збору — раз в п’ять хвилин.
  4. Премія за кожне відвідування — від 50 до 500 Litoshi.

  Якщо працювати на крані щодня (без перерви) і збирати в середньому по 250 Літош раз в 5 хвилин вісім годин на добу, за 1 місяць вдається заробити 720 000 Litoshi. Якщо перевести цей дохід в рублі, виходить небагато — близько 100 р. З урахуванням сказаного напрошується висновок, що кран не підійде для індивідуального застосування — його краще використовувати в комплексі з іншими майданчиками.

  Відгуки про bagi.co.in/litecoin неоднозначні. З одного боку, платежі проходять регулярно і без збоїв, а з іншого — сервіс час від часу сайт обнуляє базу даних і інформацію про рефералах користувачів.

  Faucet Gold

  Інтерфейс крана Faucet Gold
  Сума Літош, виведена з крана Faucet Gold

  Сервіс faucet.gold/LTC — діючий кран Litecoin з моментальним виведенням грошей. Він відрізняється непомітним, але оригінальним інтерфейсом. Веб-сайт не захаращений рекламою, хоча банери є і з включеним блокувальником реклами вам не вдасться зібрати Літош. У верхній частині передбачено вікно для введення адреси і подальшого нарахування Літош, а нижче умови роботи на крані. На головній сторінці немає нічого зайвого.

  Характеристики Faucet Gold:

  1. Нарахування 344 Litoshi.
  2. Частота збору — раз в п’ять хвилин.
  3. Програма для партнерів — отримання 20% від заробітку користувача, який наведено на сайт і проявляє активність.
  4. Моменнтальний виведення грошей з крана на faucethub.io.

  При восьмигодинний зборі монет можна заробити за місяць десь 835 000 Litoshi. Якщо конвертувати цю суму в валюту РФ, заробіток на faucet.gold/LTC становить 112 рублів (за 30 днів). Як і в минулих випадках, індивідуальне використання можливостей сайту не має сенсу — краще отримувати дохід на крані в комплексі із згаданими в статті майданчиками. Крім того, варто скористатися партнеркою і залучати нових клієнтів.

  Відгуки про faucet.gold/LTC свідчать про надійність крана і зручність накопичення криптовалюта. Головним мінусом залишається невеликий розмір заробітку, про що користувачі Мережі відзначають в коментарях.

  Forumcoin

  Висновок Літош з крана Forumcoin на сервіс FaucetHub
  Сума Літош, перекладена на FaucetHub з крана Forumcoin

  Розглядаючи крани Litecoin з моментальною виплатою, варто виділити forumcoin.win/ltc. Майданчик привертає стабільністю роботи і наявністю бонусів. Інтернет-сервіс для збору Літош мало відрізняється від інших кранів. Творці сайту віддали перевагу світлим тонам. Права та ліва сторона зайнята рекламою. При натисканні на будь-яку область центральній частині з’являється спливаюче вікно. Вгорі (під банером реклами) вказується баланс крана, який підтверджує відсутність проблем з виплатами, а нижче наведені правила роботи.

  Під інформацією про умови заробітку вказано вікно для введення адреси і пропозиція вирішити просту задачку (альтернатива реєстрації). У нижній частині наведена реферальная посилання для партнерів. Вона використовується для залучення нових людей на сайт і отримання додаткового прибутку.

  Характеристики forumcoin.win/ltc:

  1. Частота виплат — 5 хвилин.
  2. Нарахування — від 140 до 500 Litoshi.
  3. Можливість отримання бонусу 150 Litoshi при переході по спеціальному посиланню.
  4. Бонус за партнерке в розмірі 10% за залученого на сайт клієнта.
  5. Автоматичний моментальний виведення грошей на FaucetHUB.

  Як стверджують творці майданчика, платіж 140 Літош раз в 5 хвилин гарантований, а платежі в 200 і 500 монет можливі з ймовірністю 0,8 або 0,2% відповідно. Якщо виходити з реальних показників, величина заробітку в місяць на цьому крані (за умов, які розглянуті вище) дорівнює 403 000 Litoshi або 54 рубля. Дохід незначний, тому заробляти за допомогою цього крана варто в комплексі з іншими майданчиками для збору монет.

  Відгуків про сервіс forumcoin.win/ltc мало. У деяких коментарях наголошується, що виплати в Litecoin періодично припиняються, але після поновлюються знову.

  LTC Faucet

  Сторінка сервісу LTC Faucet
  Інтерфейс крана LTC Faucet

  Ще один хороший кран для збору Літош — ltcfaucet.tk. Сайт зроблений в блакитних, сірих і синіх тонах, але перевантажений рекламними банерами. Крім того, при натисканні на центральну область ресурсу з’являється спливаюче вікно. Незважаючи на це, сервіс користується попитом. Причина — великі виплати, якими можуть похвалитися далеко не всі конкуренти (500 Літош кожні 2 хвилини). У центральній частині сторінки передбачено вікно для введення LTC адреси, а зверху і знизу встановлена ​​реклама.

  Характеристики ltcfaucet.tk:

  1. Вигідна реферальная програма — 15% від основної та додаткової прибутку наведених на кран користувачів.
  2. Лайткоін-кран з моментальним виведенням грошей на мікрокошелёк FaucetHUB.
  3. Нарахування до 500 Літош раз в 2 хвилини.
  4. Можливість отримання додаткового бонусу при кожному натисканні на кнопку Збір монет.
  5. Мультивалютність. На сервісі можна збирати не тільки Лайткоіни, а й іншу криптовалюта (Даш, біткоіни, Перкоін та іншу).

  З урахуванням заявлених умов цікаво розрахувати прибуток крана. При стандартних умовах (8 годин роботи протягом місяця) дохід становить 3,6 мільйона Літош (без урахування бонусів). У перекладі на валюту РФ це 484 рубля. Тут дохід вище, ніж в розглянутих вище сервісах, але для індивідуальної роботи прибутку все одно недостатньо.

  Відгуки підтверджують, що сайт працює, але влітку 2017 року в нього були проблеми (він відключався). Через кілька місяців сервіс знову був запущений в роботу.

  Getfree

  Інтерфейс крана Getfree
  Відображення балансу на крані Getfree

  Одним з нових Лайткоін кранів з моментальним виведенням є getfree.co.in/litecoin. Зовні він нічим не відрізняється від конкурентів — інтерфейс виконаний в світлих кольорах, з боків розташовані рекламні банери (маються вони і в центральній частині сторінки).

  Характеристики getfree.co.in/litecoin:

  1. Миттєвий висновок Літош з крана на FaucetHUB.
  2. Періодичність — раз в 10 хвилин.

  Інформація за бонусною програмою на сайті відсутній, але з урахуванням премії в цьому немає необхідності. Так, місячний прибуток з цим ресурсом може досягати 1,5 мільйона Літош, що становить 200 рублів. Однак, хоч власники сайту і пишуть, що кран видає 1000 Літош кожен 10 хвилин, ми отримали всього 162 Літош за перший раз.

  Відгуки про getfree.co.in/litecoin неоднозначні. Більшість клієнтів крана відзначають стабільність виплат і відсутність затримок в перерахуванні коштів. Але трапляються скарги, що з першого разу не приймається адресу або відключається кнопка збору. Під питанням залишається його ефективність сервісу через низьку щомісячного прибутку.

  Speedup-faucet

  Сторінка сервісу Speedup-faucet
  Оформлення сайту Speedup-faucet

  На завершення огляду наведемо ще один кран speedup-faucet.com/lite, де можна збирати багато криптовалюта (Літош в тому числі). Інтерфейс стандартний — в «шапці» сайту описані умови роботи, ліворуч, праворуч і в деяких місцях центральної частини встановлена ​​реклама. Вікно для реєстрації та введення адреси Litecoin розташоване в центрі, трохи нижче верхньої сторінки.

  Характеристики speedup-faucet.com/lite:

  1. Періодичність виплат — раз в 10 хвилин.
  2. Винагорода — від 410 до 1640 Літош.
  3. Можливість отримання додаткової премії.
  4. Реферальний відсоток (з доходу нового користувача) — 10%.

  Орієнтовний дохід на сайті становить 1,5 мільйона Літош або близько 200 рублів. Як і в минулих випадках, враховувалися стандартні умови — робота протягом восьми годин на добу весь місяць.

  До недавнього часу відгуки були тільки позитивні, але в кінці 2017 — початку 2018 року з’явилися скарги на збої у виплаті коштів.

  Інші крани з моментальною виплатою

  Сторінка популярного крана для отримання Літош
  Головна сторінка крана 8raa.com

  Перелік сервісів для збору Litoshi, які розглянуто вище, не повний. У нього можна включити такі Лайткоін-крани з моментальним виведенням грошей:

  1. 8raa.com — сайт, який роздає раз в 5 хвилин по 500 Літош. До особливостей варто віднести наявність програми для партнерів (15%), миттєве перерахування на FaucetHUB, а також легкість роботи. Мінус — невеликий заробіток, який обмежений 17-20 рублями в місяць.
  2. bitcoinstraker.com нараховує до 1500 Litoshi раз в 1 хвилину. Накопичені монети відразу перераховуються на FaucetHUB, передбачена партнерка (40%). Середній місячний заробіток — близько 7 мільйонів Litoshi або десь 1000-1100 рублів.

  Як збільшити прибуток на кранах Litecoin з моментальною виплатою?

  Реферальная посилання з Лайткоін крана
  Вікно з реферальной посиланням

  З наведеного переліку видно, що окремо кожен Лайткоін-кран не представляє великого інтересу. Причина — невеликий місячний заробіток, обмежений 500-1000 рублями. Щоб підняти прибутковість, варто використовувати ротатори — спеціальні сайти, де зібрані тільки працюючі крани. Такі сервіси дозволяють використовувати одночасно десять і більше майданчиків, що гарантує збільшення прибутку і зниження ризику потрапити на шахрая. Крім того, у ротаторів є свої програми для партнерів, що забезпечують більш високий прибуток. З найбільш відомих варто виділити наступні ротатори для накопичення Лайткоін — Faucethub.io і Ifaucet.net.

  В цілому, заробіток на кранах не можна назвати серйозним. Він дає результат тільки при користуванні ротатором, додаванні нових кранів, оновленні бази і отримання партнерського відсотка. Якщо займатися збором Лайткоінов на аматорському рівні, розраховувати на високий прибуток не варто.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector