Litekoin — що це таке, ціна, як створити і Майн

Що таке Litecoin? Валюта Litecoin була представлена ​​як «срібло» для «золота» Bitcoin, а Чарльз Лі обіцяв, що цифрова валюта виправить багато проблем біткойнов. В даний час Litecoin є п’ятою за величиною валютою. Це робить його одним з найбільш агресивних конкурентів біткойнов. Якщо ви оцінюєте дві валюти з поверхні, вони можуть бути близнюками — діляться десятками цінних характеристик.

Як і біткойн, Litecoin був створений для забезпечення тимчасової транзакционной системи. Це дозволяє людям здійснювати платежі або транзакції в будь-якій точці світу без будь-яких зборів. Зрозуміло, що Bitcoin і Litecoin схожі в багатьох відносинах, але вони також дуже різні. І саме з цих відмінностей Літекоін виділяє свою цінність як цифровий валюти.

Історія виникнення Літекоін

Монета лайткоіна на клавіатурі

У жовтні 2013 року колишній інженер Google Чарльз Лі представив світу абсолютно новий альткойн, який був створений в результаті другого ФОРКОМ біткойнов.

Чарльз Лі почав розбиратися в криптовалюта, експериментуючи зі створенням монети другого покоління Fairbrix, в якій розглядалися поліпшення безпеки і справедливий розподіл монет над Tenebrix. Вихідний код був недійсним, але Чарлі не впадайте у відчай, і всього 11 днів по тому, 13 жовтня 2011 року, був створений Litecoin.

«Швидше, розумніше, дешевше» — горда репутація Лайткоіна. 2,5-хвилинні «блоки» в порівнянні з біткойнов в 10-хвилинному режимі; перший з яких вийшов на ринок в березні з Segwit, майбутнім оновленням з сигналом біткойнов і золотим Граалем: різко знижені транзакційні збори.

Litecoin був випущений клієнтом з відкритим вихідним кодом на GitHub 7 жовтня 2011 Чарлі Лі. Мережа Litecoin вийшла в ефір 13 жовтня 2011 року. Це була вилка клієнта Bitcoin Core, що відрізняється перш за все наявністю скороченого часу генерації блоку (2,5 хвилини), збільшеним максимальною кількістю монет, різних алгоритмом хешування (scrypt, замість SHA-256) і злегка змінений графічний інтерфейс.

Протягом листопада 2013 сукупна вартість Лайткоін зазнала значного зростання, який включав 100% -ний стрибок протягом 24 годин.

Криптовалюта досягла ринкової капіталізації в 1 мільярд доларів в листопаді 2013 року. Станом на 16 серпня 2017 року її ринкова капіталізація становить 2 253 184 567 дол. США за ціною близько 42,94 доларів США за монету.

В травнем 2017 року Litecoin став першим з ТОП-5 (за ринковою капіталізацією) кріптоконверсій, щоб прийняти Segregated Witness. Пізніше в травні того ж року перша транзакція Lightning Network була завершена через Litecoin, перемістивши 0.00000001 LTC з Цюріха в Сан-Франциско за одну секунду.

Як створити LiteCoin гаманець?

Смартфон і монети лайткоіна

Перед тим як Майні Лайткоін, вам знадобиться гаманець, щоб зберегти свої важко зароблені монети. Існує два основні способи створення гаманця LiteCoin:

  • офлайн гаманець, який встановлюється за допомогою спеціального програмного забезпечення на ваш комп’ютер, так і звичайний онлайн гаманець;
  • перехід на головну сторінку валюти, яку ви маєте намір відкрити, і знайти посилання для завантаження програми гаманця за замовчуванням.

Відмінною особливістю більшості гаманців є підстава на оригінальному клієнтові Bitcoin-Qt. Вам так само потрібно розуміти, що при установці офлайн гаманця ви можете зіткнутися з довгим очікуванням, поки завантажиться ціла блок-ланцюжок монети.

Як Майні LiteCoin?

Фігурка з киркою і монети лайткоіна

Хоча зараз занадто пізно для любителів без дорогих процесорів ASIC, щоб почати видобуток біткойнов, багато альтернативні цифрові валюти, в тому числі і Litecoin btc, все ще добре підходять для видобутку на вашому домашньому ПК.

Здебільшого для Майнінг використовують SHA-256 або scrypt як алгоритм хешування їх роботи, але багато хто з нових валют вибрали scrypt.

Scrypt має тенденцію бути більш інтенсивної пам’яттю, проте домашній ПК з досить потужними відеокартами все ще може ефективно Майні цю криптовалюта. Саме такий варіант генерації litecoin доступний простому користувачеві.

Можливо, дивно, що як і раніше можна використовувати тільки процесор вашого комп’ютера, щоб добувати деякі з цифрових валют.

Ціна на Litecoin сьогодні, графік

Графік зміни ціни Лайткоіна за листопад 2017

Лайткоін курс дорівнює 88,69 доларів, а загальна капіталізація досягла 4 573 839 640 доларів за станом на 1.12.2017 р Нагадуємо, що єдиним фактором, який впливає на ціноутворення криптовалюта, є ринок. Litecoin відрізняється високою волатильністю, тобто різкими і великими перепадами цін. Це відбувається як за співвідношенням litecoin курсу до bitcoin, так в співвідношенні до долара. Такі курсові коливання надають непогану можливість для тих, хто заробляє грою на кріптобіржах.

Детальний технічний аналіз цін на криптовалюта, а також актуальні курси, в тому числі і bitcoin litecoin курс, можна побачити на спеціалізованих сайтах або на біржах криптовалюта. За допомогою технічного аналізу як фахівці, так і початківці торговці можуть намагатися прогнозувати курс тієї чи іншої валюти на найближчий час, що в свою чергу допоможе зробити прибуткові інвестиції.

Чи є Латкоін на біржі?

Відображення біржової ціни лайткоіна на смартфоні

Ці коін можна купувати і продавати на багатьох біржах використовуючи різні валюти. Вибирайте відповідну для Вас біржу і протягом декількох хвилин ви вже зможете придбати Лайткоіни. Позначаються вони символами LTC або XLT. В основному на всіх біржах торгуються пари bitcoin to litecoin або litecoin to usd.

Для того, щоб почати торгувати на біржі досить пройти нескладний процес реєстрації, і залити гроші або криптовалюта зі свого гаманця. Далі потрібно вибрати відповідну валютну пару і конвертувати litecoin в bitcoin і навпаки за вигідним для вас курсу. Виводити зароблені кошти слід так само на свої гаманці.

Провідні аналітики криптовалюта дають позитивний прогноз зростання як для Лайткоіна так і для інших провідних валют. Це пов’язано перш за все з позитивною динамікою курсу і досить непоганий, з технічної точки зору, реалізацією криптографічного коду валюти. Деякі стверджують, що через рік курс цієї валюти буде коливатися від 150 до 400 доларів за одиницю.

Також існує інша точка зору, песимістично налаштовані експерти схильні вважати, що Лайткоін очікує обвал незабаром. У будь-якому випадку для того, щоб зрозуміти, як працювати і інвестувати в криптовалюта, потрібно постійно стежити за новинами, а найголовніше — бути в курсі основних подій і важливих подій, пов’язаних з цією справою.

Більше про лайткоіне в відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector