SophiaTX криптовалюта: можливості платформи

Що таке SophiaTX

SophiaTX криптовалюта (SPHTX) націлена на формування платформи, в якій блокчейн може фактично розширити бізнес-системи окремих організацій, і вони, в свою чергу, можуть примножити прибуток. Планується створення інфраструктури і API-інструментів для розробки корпоративних додатків і систем відповідно до вимог тих чи інших організацій. Розроблений проект інтегрує провідні корпоративні додатки і рішення, покриття основних ERP, CRM і SCM систем в середовищі спільної роботи в різних галузях промисловості.

можливості проекту

Команда прийняла рішення розробити план для переходу компаній в цифрову сферу. Увага зосереджена як на створенні внутрішніх систем, так і на можливості інтеграції декількох бізнес-систем в одну загальну мережу.

Платформа має ряд можливостей. Це укладання угод і угод з використанням смарт-контрактів (англ. Smart-contract). Варто відзначити і процес додавання інформації в блокчейн-мережу, а також незмінність інформації.

Підвищення працездатності та конкурентоспроможності компанії. Впровадження нових технологічних рішень в ту чи іншу бізнес-систему. Платформа унікальна і тому акцентується увага на реалізації завдань в технологічному плані.

Також варто відзначити, що платформа прагне до інтеграції з Інтернетом Речей (англ. Скор. IoT), тому як це посприяє її процвітанню в майбутньому.

До того ж роботи над безпекою SPHTX ведуться практичні щодня. Розробники оцінили всі можливі ризики, адже в діяльності братимуть участь різні компанії.

Вони створили певний спектр інструментів для проведення операцій в прихованому режимі. Також виділяють ряд додаткових можливостей, які посприяють більш тісної взаємодії компаній.

Це швидка обробка даних і використання розширеного спектру інструментів, в період роботи зі смарт-контрактами, а саме: спільне використання закритих ключів, створення сховищ і загальних структур.

При цьому доступ до матеріалів відкритий.

особливості проекту

Користувачі позитивно оцінюють проект, хоча деякі ставлять під сумнів успішність інвестування. Сам проект досить перспективний, він затребуваний і актуальний на даний момент.

SPHTX стрімко розвивається і тільки успішність розробки зможе спрогнозувати його зростання. Просування проекту виглядає багатообіцяюче.

Безумовно, має бути ще маса робіт над системою повідомлень і архівним збереженням даних, проте досягнуті рішення вже означають про успішність продукту.

Дивлячись на довгострокову перспективу, планується автоматизувати велику частину процесів. Не варто забувати і про конкурентоспроможність компаній. Розвиток нових цікавих проектів відбувається шляхом переходу компаній на цифрові технології.

сфери використання

Блокчейн SРНTX буде використовувати свій власний токен SPHTX після повної підготовки і запуску. Виділяють три основних сфери по використанню даного проекту.

Першим є обмін документами. Це репрезентативний варіант відправки бізнес-документа через блокчейн. При цьому угоду визнають і відправляє, і приймаюча сторони.

Далі багатосторонній обмін інформацією.

Цей варіант можна застосовувати при необхідності у співпраці декількох сторін.

Останнім є багатостороннє співробітництво. Важливість полягає в тому, що надається можливість відстеження всіх дій.

Де купити / продати і як зберігати SPHTX

Придбати і продати SPHTX будь-який бажаючий зможе на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • Bit-Z (обробляє близько 47% від загального обороту SPHTX);
  • Hotbit (обробляє близько 25% від загального обороту SPHTX);
  • Kucoin (обробляє близько 15% від загального обороту SPHTX);
  • Qryptos (обробляє близько 7% від загального обороту SPHTX).

До того ж DRGN можна купити і на інших майданчиках, проте там, на момент написання матеріалу, не спостерігається особливий обсяг обороту SPHTX.

Будучи крипто-активом на базі Ethereum (ETH), SPHTX можна зберігати не тільки на рахунках кріптовалютних бірж, але і на цифровому-гаманці, на кшталт MyEtherWallet. До того ж SPHTX можна тримати в фізичних гаманцях Ledger Nano S і / або TREZOR.

висновок

Проект виглядає багатообіцяючим. Рідко буває так, що з’явилася ідея стане настільки корисною, цікавою, згуртує команду професіоналів і посприяє швидкому розвитку проекту.

Кожен член команди має величезний стаж роботи в IT сфері, в галузі фінансів і управлінської діяльності. Здійснюється комунікація між членами проекту і суспільством.

Доступ відкритий в соціальних мережах і на інших профільних порталах. На даний момент проект має маленьку капіталізацію, але незабаром все може змінитися. Тому ймовірність різкого зростання монет збільшується.

Проект однозначно викликає інтерес і привертає інвесторів.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.reddit.com/

Homepage

https://www.bestcoins.co/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector