Майнінг біткоіни на Nicehash — програми, як Майні BTC

Майнінг біткоіни на Nicehash (nicehash.com) — вид заробітку на великому онлайн-ринку віртуальних грошей. На майданчику працюють різні категорії учасників, а саме покупці і продавці хешрейта. Переваги сервісу полягають в простих умовах роботи і доступності заробітку для кожного учасника Мережі. Останні діляться на дві категорії:

 • Покупці — учасники майданчика, які підключаються до онлайн-ринку, визначаються з відповідною віртуальною монетою, вибирають пул для видобутку крипти, встановлюють вартість і створюють наказ. Після установки останнього, на ПК, де включений майнер Nicehash, нараховуються монети. Виходить, що покупцям немає необхідності робити математичні обчислення для видобутку криптовалюта, а також витрачати гроші на покупку дорогого обладнання, що має на увазі значні витрати. В цьому випадку майданчик виконує функції хмарного сервісу.
 • Продавці — учасники, які запускають майнер Nicehash і підключаються до мережі, віддаючи потужності свого обладнання. Це може бути центральний або графічний процесор, Асік або ферми рігов. Хешрейт направляється в пул, обраний для видобутку монет. Вартість обчислюється з урахуванням середнього показника, а її оновлення відбувається з періодичністю раз в 60 секунд. Перевага в тому, що процес відбувається в автоматичному режимі, а заробіток доступний кожному користувачеві Мережі.

Майнінг криптовалюта на Nicehash для продавців

Можливості на Найсхеше для продавців

Продавці — учасники майданчика, які займаються Майнінг криптовалюта на Nicehash за допомогою наявної в розпорядженні апаратури. Для роботи можна використовувати:

 1. Графічний або центральний процесор (CPU, GPU). В цьому випадку рекомендується застосування програми Nicehash Miner, яка зручна в налаштуванні, має простий інтерфейс і автоматично збільшує дохід Майнера. Від учасника вимагається вибрати алгоритм, відповідну локацію, а після згенерувати Stratum.
 2. ASIC-майнер. Це обладнання відрізняється найбільшою ефективністю. Як і в попередньому випадку, учасник визначається з відповідним алгоритмом для видобутку віртуальної монети, вибирає локацію і генерує Stratum. На сервісі вказується приблизний розмір заробітку Майнера. Наприклад, за допомогою Innosilicon A5 Dash Master можна заробити 5,42 або 6,82 долара в день в залежності від обраного режиму (на 10 червня 2018 року). Якщо використовувати Асік Baikal Giant X10, дохід складе 7,86 долара в день. При бажанні можна підрахувати прибуток і для іншого обладнання за допомогою калькулятора сервісу.
 3. Ферма рігов. Після підключення до мережі користувач отримує прибуток на кожну передану кулі. Перед початком заробітку важливо визначитися з алгоритмом криптовалюта, вибрати локацію і генерувати Stratum.

Переваги і принцип заробітку

Майнінг Bitcoin з Nicehash має ряд переваг для учасників:

 1. Гарантія надійності. Майданчик розпочала діяльність в 2014 році, і за час роботи вона заслужила довіру користувачів. На сьогодні число активних Майнер на добу становить більше 617 000 чоловік. Користувачі отримують в розпорядженні вільне ПЗ, а також технічну інформацію, необхідну для початку роботи.
 2. Регулярність прибутку. Заробіток виплачується з періодичністю раз добу, а кошти перераховуються за кожну передану кулі. Мінімальна сума для виведення дорівнює 0,001 біткоіни, який набирається дуже швидко.
 3. Користувач має право почати заробіток, і зупинити діяльність в будь-який зручний час. Немає обмежень за обсягом підключаються потужностей, а сам клієнт сервісу отримує повну анонімність.

Для отримання прибутку від Майнінг біткоіни на Nicehash потрібно пройти такі етапи:

 1. Реєструємося на сервісі. Чекаємо, поки покупці визначаться зі вартістю, алгоритмом і тривалістю Майнінг.
 2. Виконуємо встановлений наказ з урахуванням запиту покупців і приступаємо до Майнінг віртуальної монети. У ролі продавця може виступати будь-який користувач, що має техніку для видобутку віртуальних монет. При наявності CPU або GPU, краще здійснювати Майнінг біткоіни на Nicehash Miner. Це безкоштовна програма, автоматично підбирає вигідний на поточний момент алгоритм для заробітку. Для початку потрібно завантажити програму, інсталювати її на ПК і запустити. При наявності іншого забезпечення можна підключити його до вже наявних серверів Stratum.
 3. Заробляємо Bitcoin. Користувач, який виступає в ролі продавця, отримує гроші за кожну передану кулі (за умови її валідності). Отриману криптовалюта можна міняти на фіатние гроші або використовувати для здійснення покупок в торгових точках.

Після підключення обладнання програма Nicehash Miner або інше застосовується ПО здійснює математичні обчислення в мережі, після чого направляє дані безпосередньо на сервіс. Отримані результати застосовуються для отримання віртуальних монет, а також проведення операцій з їх учасників. За кожну кулі користувач отримує гроші.

Для заробітку можна використовувати різне обладнання. Система дозволяє підключати відеокарти Nvidia і AMD, Асіка, а також CPU з набором інструкцій AES і SSE42. В процесі роботи активність видобутку криптовалюта може змінюватися. Ця статистика знаходиться в прямій залежності від обсягу переданих куля. Швидкість Майнінг в веб-статистикою і додатку повинні приблизно збігатися. Якщо мають місце сильні розбіжності, можна вибрати інший сервер Stratum.

При Майнінг біткоіни краще використовувати Асіка, адже центральні і графічні процесори вже не приносять прибутку через високу складності кріптосеті Bitcoin.

нюанси оплати

Продавці отримують дохід за кожну кулі за умови її валідності, а виплати здійснюються по системі PPS. Варто врахувати, що визначення ціни — завдання покупців, а Nicehash всього лише надає майданчик. Гроші перераховуються на гаманець системи в разі, якщо баланс перевищив 0,001 біткоіни. Частота перерахувань — раз на добу.

Після реєстрації користувачі автоматично отримують гаманець для BTC, який можна використовувати для зберігання віртуальної валюти. Перевага внутрішнього гаманця системи полягає в менших витратах на операцію і можливості здійснювати висновок з більшою регулярністю.

Як Майні BTC на Nicehash покупцям — інструкція

Інтерфейс розділу на nicehash.com для покупців

Друга категорія учасників сервісу — покупці. Вони набувають потужність, яка в подальшому застосовується для видобутку віртуальних монет. Для початку заробітку потрібно реєстрація і авторизація на майданчику.

До плюсів заробітку в якості покупця варто віднести:

 • Можливість добувати віртуальну валюту з мінімального ордера, рівного 0,005 біткоіни, для одного з обраних алгоритмів.
 • Отримання інформації в режимі онлайн. Учаснику доступні відомості по ефективності кожного Воркер.
 • Відкритість різних пулів для Майнінг.
 • Відсутність необхідності в оформленні контрактів. При бажанні можна в будь-який момент завершити співпрацю і повернути передані гроші без стягування комісії.
 • Оплата тільки за коректні (валідність) кулі.
 • Потужність поставляється в короткі тимчасові проміжки.

Вартість послуг

На 10 червня 2018 року майданчик Nicehash пропонує покупцям наступні потужності і тарифи. Для SHA-256 — 0,1 ПХ / с на добу за ціною 36,65 доларів. В якості альтернативи можна купити 1 ГХ / с в день з оплатою 41.05 доларів для DaggerHashimoto або 0,01 МСол / с за 36,65 доларів за Equihash. Також користувачам доступні і інші алгоритми, розцінки на які можна подивитися у відповідному розділі майданчика.

Покупці вправі зменшити або збільшити вартість наказу. Вказана вартість має приблизний характер і показана з урахуванням поточних тенденцій на онлайн-ринку.

Як почати заробляти?

Розглянемо, як Майні BTC на Nicehash в якості покупця:

 1. Реєструємо новий акаунт.
 2. Вносимо певне число монет Bitcoin на рахунок. Мінімальна кількість криптовалюта становить 0,05 BTC. При відправці грошей важливо врахувати комісійні платежі.
 3. Визначаємося з криптовалюта для подальшого заробітку.
 4. Додаємо пул, куди буде направлятися придбана потужність. На майданчику підтримуються всі пули, які працюють з урахуванням протоколу Stratum. Перед остаточним вибором важливо переконатися, що майданчик здатна обробляти великий обсяг потужностей і велике число куля при одному з’єднанні. Якщо ПО сильно застаріло або майнер використовує «ветхий» ПК, робота з пулом може бути обмежена. Деякі сервіси можуть ігнорувати або забанити такого учасника.
 5. Встановлюємо ордер. У ньому вказується вартість за Майнінг. Попередньо рекомендується вибрати відповідний алгоритм для роботи з тих, що згадувалися вище (в нашому випадку — SHA-256). При цьому користувачам доступно безліч ринків Сполучених Штатів і країн Європи. У процесі створення наказу необхідно визначитися з його типом. Він буває стандартним або фіксованим. Засоби, які планується пустити на створення наказу, виплачуються в Bitcoin. При цьому користувач перераховує кошти в міру видобутку віртуальної валюти. Завдяки такій особливості, нерозтрачені монети залишаються лежати в гаманці. При бажанні їх можна вивести з сховища.
 6. Контролюємо створений ордер і його ефективність на онлайн-ринку.

Розглянемо приклад для стандартного наказу. При виборі такого варіанту визначаємося з пулом (якщо він ще не доданий до переліку), встановлюємо мінімальний рівень ціни (надалі її можна міняти) і визначаємося з обмеженням. Як тільки розглянуті вище дії виконані, потрібно встановити суму оплати за ордер. Після вказівки вартості, обмеження або суми відбувається перерахунок тривалості наказу в автоматичному режимі.

При виборі фіксованого наказу також визначаємося з пулом і дозволяємо сервісу самостійно визначити вартість. Далі встановлюємо ліміт в установленому діапазоні і прописуємо суму, яка передається за наказ. Як і в попередньому випадку, після вказівки обмеження або суми система автоматом розраховує тривалість ордера і вказує цей показник внизу.

Комісії при Майнінг біткоіни на Nicehash

Монета біткоіни на схемі

Учасники в процесі роботи повинні враховувати комісії, які стягує система:

 1. За покупку хешрейта. На створення нового наказу стягується 0,0001 біткоіни. При цьому з суми, яка витрачається на ордер в разі придбання хешрейта для видобутку віртуальних монет, береться 3%.
 2. За продаж хешрейта. Якщо користувач виводить з балансу суму менше 0,1 біткоіни, на зовнішній гаманець, стягується 5% комісії. Якщо ця сума перевищує вказаний параметр, комісійний платіж нижче — 3%. У разі виведення грошей на внутрішній гаманець системи Nicehash стягується лише 2%.
 3. За виведення з сховища Nicehash. Розмір комісійної платежу за виведення грошей залежить від розміру виведених коштів і обраного варіанту. Якщо кошти виводяться на будь-який гаманець біткоіни, а сума становить від 0,002 до 0,05 Bitcoin, стягується комісія в 0,0001 BTC. У разі виведення суми, що перевищує 0,05 біткоіни, стягується 0,2% від суми. Якщо для виведення використовується майданчик Coinbase, а розмір коштів, що перераховуються перевищує позначку в 0,001 біткоіни, комісія не стягується.
 4. За поповнення гаманця Nicehash. Якщо зараховується від 0,01 монети і більш, комісійний платіж з користувача не береться. При поповненні від 0,0002 до 0,01 монети береться комісія 0,0002 біткоіни. У разі якщо користувач поповнює рахунок на суму до 0,0002 Bitcoin, стягується комісія у вигляді всієї внесеної суми.

Реферальная програма на Nicehash

Вкладка з інформацією про реферальной програмі на Найсхеше

Користувачі сервісу має право додатково заробити за допомогою партнерки, яка діє на сервісі. Для користування програмою потрібно пройти реєстрацію і звернутися до служби підтримки. Необхідно розповісти фахівцям майданчики, де будуть застосовуватися посилання. Якщо плани учасника схвалюються, користувач генерує посилання і викачує відомості для розміщення.

Дохід за залучення нових клієнтів складає 5% з кожного нового користувача. До цього заробітку додається певне число монет за накази, що розміщуються рефералами. Виплати зароблених коштів здійснюються на внутрішній гаманець. Зароблені кошти можна використовувати по своєму призначенню або придбати потужність для видобутку криптовалюта.

Плюси і мінуси Майнінг біткоіни на Nicehash

На завершення виділимо переваги і недоліки сервісу Nicehash в цілому, і зведемо інформацію в таблицю:

плюсимінуси
Наявність власної програми для Майнінг Bitcoin — Nicehash Miner, яка пропонується безкоштовно.При передачі потужностей в користування людина не може точно розрахувати потенційний прибуток. Це пов’язано з тим, що реальна ціна визначається в результаті торгів між орендарями. Це означає, що вона до останнього невідома.
Відсутність труднощів з орендою обладнання та його перенастроюванням на питання, що цікавлять алгоритми для роботи.
Угода може працювати будь-який проміжок часу (встановлюється користувачем).Наявність комісійної платежу (хоч і незначного) знижує ефективність видобутку віртуальних монет.
Отримання докладної статистики по заробітку.
Можливість самостійного вибору пулу, де буде витрачатися наявний в розпорядженні хешрейт.В процесі перенастроювання або заміни апаратури, яка використовується видобуток BTC зупиняється. При цьому система не компенсує учаснику втрати за період бездіяльності.
При наявності відповідного досвіду користувач майданчика може швидко зреагувати на зміну курсової вартості і поміняти видобуту монету. В результаті вдається підвищити розмір заробітку.
При успішному Майнінг гроші можна виводити кожен день.На сервісі час від часу проводяться роботи, які обмежують доступ до певного функціоналу особистого кабінету.
Надана в користування програма працює з різними пристроями. Її особливість полягає в автоматичному визначенні їх можливостей, а також допомоги у виборі оптимальної віртуальної монети для заробітку. У процесі аналізу оцінюється поточна складність кріптовалютной мережі і курсова вартість.
Наявні потужності дозволено застосовувати для соло-Майнінг. Якщо правильно визначитися з моментом, можна домогтися високої прибутковості.Спеціальне програмне забезпечення не вийде використовувати на застарілому комп’ютері. Для початку доведеться оновлювати обладнання.
Виплати проводяться у вигляді Bitcoin, що спрощує подальші транзакції.У процесі автоматичного Майнінг можлива поява додаткових вікон, які потребують певних дій від Майнера.
Мінімальний рівень комісійних платежів за проведення операцій за допомогою майданчика.Стандартні накази підтверджуються в процесі торгів. Якщо інший користувач запропонував кращу вартість, хешрейт отримує новий господар.
Перед очима користувача докладна статистика різних показників роботи системи.Якщо людина планує отримати потужність за низькою вартістю, він може очікувати цього довго.

В цілому, Nicehash — зручний майданчик, що надає можливість заробітку, як для власників потужностей, так і для бажаючих її орендувати. Останні займаються хмарним Майнінг — вибирають обладнання, пул і алгоритм. Різниця в тому, що апаратура знаходиться не вдома, а у інших людей. Інші учасники надають власну потужність і заробляють монети класичним способом. Якщо знати правила роботи і розібратися з базовими принципами, можна отримувати стабільний прибуток.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector