Майнінг Ефіріум Класик — як і на чому Майні

 • Як налаштувати Майнінг — покрокова інструкція
  • Підбір гаманця
  • вибір пулу
  • Вибір і настройка програми для Майнінг

 • окупність Майнінг
 • Відео про Майнінг Ефіріум і Ефіріум Класик
 • Майнінг Ефіріум Класик — процес, спрямований на знаходження нових блоків в кріптосеті і отримання премії за нові елементи blockchain. Популярність заробітку обумовлена ​​унікальними характеристиками криптовалюта, невеликою складністю видобутку і перспективами зростання ціни. За прогнозом оптимістично налаштованих експертів, вартість ETC вже до кінця 2018 року може досягти 20-30 доларів.

  На момент написання статті (24.10.2018 року) за одну монету Ethereum Classic можна купити 9,91 долар. При цьому криптовалюта займає 16-у сходинку за капіталізацією з параметром в 1,03 мільярда доларів. Майнінг ETC — один із способів накопичення монет в очікуванні зростання ціни. Питання в тому, яке обладнання вибрати і як правильно налаштувати програму для отримання максимального прибутку.

  Як впливає складність Майнінг Ефіріум Класик на видобуток ETC?

  Шахтарська кирка і значок ETC на білому тлі

  Кріптосеть Ethereum Classic працює за принципом PoW, що припускає отримання блоків шляхом розрахунку єдино вірного варіанту хеша. Розмір нагороди на 24.10.2018 року становить 4 ETC. Складність Майнінг Ефіріум Класик — показник, за яким можна судити про вимоги до обчислювальних потужностей для отримання чергового блоку в кріптосеті. Чим вище продуктивність використовуваної апаратури, тим швидше майнер знайде число Nonce і отримає винагороду.

  Складність видобутку ETC на зазначену вище дату становить 200 ТХ / с. Це високий показник, що вимагає від учасника кріптосеті застосування потужного устаткування з хорошою продуктивністю. У порівнянні з ETH Ефіріум Класик виграє і відкриває більше можливостей для заробітку. Для порівняння складність Ефіріума на 24 жовтня 2018 го дорівнює 3,09 ПХ / с, що в 15 разів більше озвученого вище показника. Тож не дивно, що для видобутку ETH рекомендується застосовувати Асіка-Майнер або ферми з числом відеокарт від 8 і більше.

  Контроль параметра складності здійснюється автоматично, без участі розробників. З ростом загального хешрейта в кріптосеті підвищується і складність для підтримки швидкості знаходження блоку в межах 14-14,5 секунд.

  На складність Майнінг Ефіріум Класик впливають такі параметри:

  1. Час створення нового елемента блокчейн-ланцюга. При його зниженні до 14 секунд і менше відбувається автоматичне підвищення складності.
  2. Поява потужних пристроїв для Майнінг. Застосування Асіка-Майнер Bitmain Antminer E3 впливає на кріптовалютную мережу і можливості для видобутку. З появою таких пристроїв видобуток на CPU або GPU стала безглуздою через різке зростання складності мережі.
  3. Зростання курсу. Разом зі вартість криптовалюта ETC підвищується і попит на віртуальну монету, збільшується число Майнер і загальний хешрейт. Підсумком є ​​підвищення складності Ethereum Classic. Наприклад, в період з 1 січня 2017 року по сьогоднішній день (24 жовтня 2018 року) цей параметр виріс c 13 до 200 ТХ / с.

  На складність ETC впливають і інші показники — рентабельність видобутку і вартість електрики. Вибираючи, як Майні Ethereum Classic, важливо враховувати зміну складності і орієнтуватися на майбутнє зростання цього показника. В іншому випадку розрахунок окупності буде некоректним.

  Як Майні Ethereum Classic — варіанти

  Цифрова емблема криптовалюта Ethereum Classic

  Криптовалюта Ефіріум Класик з’явилася в 2016 році і стала результатом поділу основної ланцюжка Ethereum на дві паралельні гілки. Причиною хардфорка став злом фонду The Dao, створеного для накопичення монет, необхідних для подальшого розвитку платформи та її додатків. Зловмисники скористалися уразливістю системи і повели майже 50 000 000 доларів в віртуальних коін ETH. Через деякий час розробники виявили шахраїв і навіть повернули крадіжку, але довіру до системи було підірвано.

  Це стало причиною поділу ланцюга блокчейн і появи першого ФОРКОМ ETH — Ефіріум Класик. Творцям нової криптовалюта вдалося підвищити рівень безпеки і поліпшити характеристики. Зокрема, змінилася нагорода за блок (на жовтень 2018 року вона становить 4 ETC), з’явилося обмеження числа монет (210,6 мільйона), збільшилася швидкість транзакції (10-14 с). Ці та інші чинники зробили ETC популярним в кріптовалютном співтоваристві, в тому числі серед Майнер.

  У користувачів кріптосеті виникло питання — як Майні Ефіріум Класик, і які варіанти здатні принести набольший дохід.

  На жовтень 2018 року доступні наступні варіанти:

  1. Майнінг на відкритих. Розглядаючи варіанти, як Майні Ефір Класик, багато хто схиляється до застосування графічних процесорів. Наприклад, відеокарта NVIDIA GT 1080 Ti видає хешрейт 30-35 МХ / с. Цього достатньо для отримання доходу в межах 15 доларів в місяць. Для підвищення ефективності можна зібрати ферми на GPU, обладнану кількома «планками» — від чотирьох і більше.
  2. Видобуток на Асіка. З появою ASIC-Майнер на Ethash багато хто перейшов на застосування цієї апаратури, що відрізняється великою хешрейтом. Сьогодні Майнер доступна модель Bitmain Antminer Е3 на 190 МХ / с. Прості розрахунки показують місячний рівень заробітку, рівний 97 доларам.

  При виборі варіанту, на чому Майні Ефіріум Класик, важливо розрахувати початкові витрати і окупність видобутку криптовалюта. Як це зробити, розглянемо нижче.

  Яке потрібно устаткування для Майнінг Ефіріум Класик?

  Емблема Ефіріум Класик на тлі відеокарт

  При виборі апаратури для Майнінг важливо врахувати терміни окупності і наявність необхідної суми на покупку.

  Майнінг на відкритих

  Працююча відеокарта крупним планом

  Для видобутку ETC на GPU буде потрібно наступне обладнання:

  1. Відкрите (від 4 штук і більше). Перевага віддається сучасним моделям з високою продуктивністю. Оптимальне рішення — GeForce GTX 1080Ti або Radeon RX Vega 64. Вартість таких відеокарт 900-1000 доларів за одну «планку».
  2. Материнська плата, жорсткий диск, процесор, оперативна пам’ять. Тут можна купувати пристрої в середньому ціновому діапазоні. Головною умовою є сумісність.
  3. Райзер, мережеве обладнання та додаткові пристрої (бесперебойник, кнопка включення і таймер для перезапуску апаратури).
  4. Каркас для монтажу елементів ферми (на нього кріпиться вказане вище обладнання).

  При установці 4-х відеокарт витрати на покупку апаратури складуть 5-6 тисяч доларів. Після проводиться монтаж куплених елементів, їх підключення та налаштування Майнінг Ethereum Classic.

  Видобуток на ASIC-Майнер

  Асік Bitmain Antminer Е3 крупним планом

  Щоб спростити процес збору ферми і знизити витрати, краще купити Bitmain Antminer Е3. Додатково до Асіка потрібно:

  1. Комп’ютер або ноутбук (окремі вимоги не пред’являються).
  2. Мережеве обладнання (роутер, дроти для підключення).
  3. Блок безперебійного живлення (не обов’язково).
  4. Додатковий блок живлення (при використанні декількох Асіка-Майнер).
  5. Каркас (застосовується при підключенні від двох і більше пристроїв).
  6. Спеціальний бокс для зниження шуму і відведення тепла (за бажанням).

  Ціна Bitmain Antminer Е3 для видобутку ETC на 24 жовтня 2018 року дорівнює 1162 долара. Це означає, що покупка всієї апаратури обійдеться в суму близько 2 000 доларів, за умови, що буде використовуватися один Асіка.

  Знаючи, що йому потрібна обладнання для Майнінг Ефіріума Класик, Майнер простіше спланувати подальші дії і розрахувати доцільність таких інвестицій.

  Як налаштувати Майнінг Ethereum Classic — покрокова інструкція

  Значок ETC на чорному тлі

  Щоб почати видобуток, необхідний вибір і інсталяція гаманця, пошук пулу, установка програми, а також настройка Майнінг ETC. Розглянемо кожен з етапів докладно.

  Підбір гаманця

  Сторінка сайту для створення гаманця ETC
  Майданчик для створення гаманця Ethereum Classic

  Для вибору гаманця переходимо на сайт ethereumclassic.github.io, наводимо на вкладку Wallets і вибираємо підходящий варіант з переліку. Для соло Майнінг Ethereum Classic або видобутку криптовалюта в пулі більше підходять десктопні (програмні) або онлайн-гаманці. У першому випадку можна використовувати EmerraldWallet, а в другому — MyEtherWallet або ClassicEtherWallet. Створення сховища для ETC відбувається за стандартною схемою, тому зупинятися на цьому нема сенсу.

  вибір пулу

  Кращі пули для Майнінг Ефіріум Класик
  Сторінки чотирьох пулів для Майнінг ETC

  Незважаючи на невелику складність видобутку криптовалюта ETC, соло-Майнінг не приносить очікуваного прибутку. Краще рішення — вибрати відповідний пул і використовувати його для видобутку монет з іншими Майнер. Виділимо кілька варіантів:

  1. Etc.nanopool.org — відомий пул із загальним хешрейтом учасників 3,1 ГХ / с. Кількість Майнер перевищує 6,5 тисячі. Виплати — від 0,1 до 100 Ефіріум Класик. Особливості пулу — мінімальна виплата 1 ETC, можливість Майнінг на центральному процесорі, комісія 1%. Платежі можуть здійснюватися кілька разів на добу. Комісія за висновок відсутній. Сервери знаходяться в Європі, США, Японії, Австралії та Азії.
  2. Ethc.epool.io — надійний пул для заробітку Ефіріум Класик. Хешрейт сервісу становить 28,3 ГХ / с. Виплата винагороди — PPLNS. Перерахування здійснюються раз в 5 хвилин, поріг задається користувачем. Комісія складає 1%.
  3. Minergate.com — пул, затребуваний серед російськомовних Майнер. Загальна потужність дорівнює 9 ГХ / с. Тип розділу премії — PPLNS. Комісія — 0%.
  4. Etc.2miners.com — відомий пул з хешрейтом 253 ГХ / с. Мінімальна сума для виведення 0,1 ETC. Комісія — 1%. Сервери розташовані в Європі, США та Азії.
  5. 91pool.com — китайський пул з продуктивністю в 87,6 ГХ / с. Комісія дорівнює 1%, тип розподілу винагороди — PPLNS.

  Повний перелік пулів знаходиться на сайті ethereumclassic.github.io в розділі Mining Pools. Після перехід на обраний сервіс можна дізнатися хешрейт, комісію і отримати інформацію з налаштування Майнінг.

  Вибір і настройка програми для Майнінг

  Для видобутку ETC рекомендується використовувати Claymore’s Dual Miner. З особливостей варто виділити легкість настройки, високі вимоги до ОЗУ GPU (від 2 ГБ), видобуток коинов одночасно на різних відкритих (наприклад, AMD і NVIDIA).

  Зазначена програма для Майнінг Ethereum Classic має наступні плюси:

  • Можливість Майнінг двох криптовалюта.
  • Невеликий поріг виведення криптовалюта.
  • Порівняно низька комісія (2% для ФОРКОМ Ефіріума).
  • Наявність варіанти для Linux і Windows.

  З недоліків — складність управління і особливий підхід до розрахунку комісії. З користувачів стягуються не гроші, а час. Так, з одного години роботи 1,2 хвилини апаратура працює на розробників. Проблема в тому, що перехід між режимами може проходити з затримкою. Це питання необхідно контролювати особисто.

  Для настройки ферми на GPU або ASIC робимо такі кроки (попередні дії):

  1. Встановлюємо необхідне обладнання (ферму на відкритих або Асіка), підключаємо пристрою до мережі.
  2. Переходимо в BIOS і оновлюємо його.
  3. Встановлюємо операційну систему (рекомендується Windows 7 або 10). Проводимо стандартну завантаження ОС.
  4. Налаштовуємо Інтернет і викачуємо драйвера для використовуваного обладнання (відеокарт, материнської плати).

  Розглянемо, як налаштувати Майнінг Ethereum Classic:

  1. Качаємо програму-майнер. Для цього вводимо в рядок браузера посилання bitcointalk.org/index.php?topic=1433925. Це офіційне співтовариство софта, не потрібно лякатися.
  2. Розпаковуємо програму в підходяще місце на ПК і реєструємося в пулі.
  3. Відкриваємо папку і знаходимо документ з найменуванням «StartETC.bat» або «Start.bat».
  4. Тиснемо на нього правою кнопкою мишки і вибираємо розділ внесення змін. Тут зазначаються такі відомості — адреса пулу (наприклад, -epool eu1-etc.ethermine.org:4444), номер сховища ETC, найменування шахтаря і параметри Майнінг.
  5. Зберігаємо внесені правки і пускаємо файл в командному рядку.
  6. Інсталюємо програму TeamViewer. З її допомогою можна управляти роботою ферми на видаленні (наприклад, при її установці в окремому офісі).
  7. Включаємо і відключаємо ферму, щоб переконатися в коректності її роботи. Після першого підключення можлива затримка в пошуку GPU. Це стандартне явище, тому не потрібно дивуватися.
  8. Встановлюємо WatchDog для перезапуску пристрою в разі збоїв в Майнінг.

  Вище розглянуто, як Майні Ethereum Classic на Windows. Для Linux принцип настройки майже ідентичний. На завершальному етапі переходимо в обраний пул, вказуємо в пошуковому рядку номер гаманця і отримуємо детальну статистику видобутку криптовалюта. Деякі пули дають прогноз Майнінг з урахуванням майбутніх змін. Для отримання більш точної інформації бажано добувати віртуальну монету протягом доби, а після аналізувати показники обладнання.

  Окупність Майнінг Ethereum Classic

  Значок Ефіріум Класик згрібає монети

  Перед здобиччю криптовалюта важливо визначити термін окупності, а вже після приступати до покупки і налаштування обладнання. Розглянемо прибуток і витрати стосовно до прикладів, розглянутих у статті. Обчислення здійснюються на 24.10.2018 року без урахування витрат на електроенергію (цей параметр індивідуальний).

  окупність:

  1. Ферми на GPU. При використанні чотирьох «планок» GeForce GTX 1080Ti витрати на обладнання складають 5-6 тисяч доларів. Сумарна продуктивність дорівнює від 120 до 140 МХ / с при енергоспоживанні від 1,25 до 1,5 кВтг. Це означає, що дохід Майнера коливається в діапазоні від 61 до 71 долара в місяць. Щоб окупити витрати, буде потрібно немало часу, що робить такий варіант нерентабельним (як і у випадку з Ефіріумом). Причина полягає в невеликій курсової ціні ETC і порівняно великому енергоспоживанні ферм на ДП.
  2. Асіка. У разі застосування Bitmain Antminer Е3 можна розраховувати на 97 доларів в місяць. При потужності 190 МХ / с енергоспоживання становить 760 Втч. Це означає, що витрати окупаються протягом 12 місяців.

  Для обчислень можна використовувати будь-який калькулятор, наприклад, bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga/ETC.

  Багато Майнер роблять у такий спосіб. Вони добувають криптовалюта ETC, залишають її в гаманці і очікують зростання ціни. При збільшенні вартості віртуальної монети учасники кріптосеті продають актив і швидше окупають витрати.

  Фінансові аналітики впевнені в потенціалі криптовалюта, що обумовлено підтримкою ETC з боку банківських установ, інвесторів і трейдерів. Ось чому вартість Ефіріум Класик вже в цьому році може дійти до позначки в 20-30 доларів, що зробить Майнінг ETC більш рентабельним. Хоча не можна виключати і ризики. Наприклад, крипта може просісти ще більше, тоді період окупності збільшиться.

  Відео, як Майні Ефіріум і Ефіріум Класик:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector