Майнінг Ефіріума і Zcash одночасно: як налаштувати

 • Що необхідно для Майнінг Zcash і Ефіріум
 • Окупність одночасного Майнінг
 • Плюси і мінуси
 • Відео про Майнінг ZEC і ETH
 • Монети Zcash і Ефіріум — криптовалюта, що користуються підвищеним попитом у Майнер. Вони відрізняються можливістю видобутку за допомогою GPU і великими перспективами зростання ціни. Станом на 1 листопада 2018 року вартість ETH становить 198 доларів США, а капіталізація знаходиться біля позначки в 103 мільярди доларів. Віртуальна монета Zcash відстає за всіма параметрами. Її вартість дорівнює 115 доларам, а капіталізація ледь переступила за 5,1 мільярд доларів. Незважаючи на таку «прірву» між валютами, Майнінг Ефіріум і Zcash затребуваний серед користувачів кріптосеті. Залишається розібратися з нюансами такої роботи і правилами настройки.

  Як Майні одночасно Ефір і Zcash?

  Значки Zcash і Ethereum навпаки відеокарт

  Паралельна видобуток ETH і ZEC реальна, але за умови коректного налаштування і грамотному підході у виборі обладнання. Детально розберемо ситуацію для видобутку кожної з криптовалюта.

  Налаштування Майнінг Zcash

  Монета Zcash крупним планом

  Перший етап видобутку криптовалюта Zcash — вибір відповідного пулу. Оптимальний варіант — zcash.flypool.org. Інтерфейс пулу виконаний англійською мовою, але цю проблему легко вирішити за допомогою вбудованого в Гугл Хром перекладача. Характеристики сервісу (на 1 листопада 2018 роки):

  1. Високий хешрейт — 314,8 МХ / с.
  2. Кількість активних шахтарів — 14 391.
  3. Число здобутих блоків — 3,92 протягом години.

  Особливості та переваги пулу zcash.flypool.org:

  1. Наявність серверів в Азії, країнах європейського союзу і США.
  2. Виплата винагороди за схемою PPLNS.
  3. Швидкі перерахування зароблених коштів.
  4. Точні показники продуктивності.
  5. Можливість налаштування нижнього порога для оплати.
  6. Служба підтримки, доступна в будь-який час.
  7. Надходження повідомлень по e-mail.
  8. Мінімальний комісійний платіж в розмірі 1%.
  9. Наявність додатків для Android і iOS.
  10. Легкість підключення.

  Сервіс часто застосовується для одночасного Майнінг Ефіріума і Zcash (при налаштуванні видобутку ZEC). Популярність обумовлена ​​легкістю налаштування, високою потужністю і низькою комісією.

  Для реєстрації на сервісі потрібно Address (прописується у верхній правій графі). Це номер гаманця, який можна отримати в одному з гаманців для Zcash. Сьогодні існує безліч варіантів — WinZEC, Jaxx, Guarda Zcah Wallet і інші. Більш зручний спосіб — зареєструватися на біржі yobit.net/ru. Зручність полягає в тому, що воно може перерости конвертувати криптовалюта і вивести її в фіатние гроші. Для тривалого зберігання краще використовувати інші гаманці (наприклад, WinZEC).

  Далі робимо такі кроки:

  1. Реєструємося на майданчику.
  2. Йдемо в розділ «Баланси».
  3. Вибираємо в переліку ZEC.
  4. Тиснемо на кнопку «Введення».
  5. Копіюємо адресу для поповнення (t1KWweaSSVN7YjDazezFqcnAQDoEXvFuf3m) і вставляємо його в графу пулу.

  Важливо звернути увагу, щоб номер гаманця починався з літери «t».

  Після входу в пул zcash.flypool.org під отриманим адресою система відображає поточний баланс і іншу інформацію. У розпорядженні користувача три елементи меню:

  1. Приладова дошка (хешрейт, баланс, невиплачений залишок, активні працівники та акції).
  2. Виплати. Тут вказується список висновків і наводиться розрахунковий дохід.
  3. Налаштування. У цьому розділі потрібно прописати адресу e-mail, поріг оплати (від 0,001 ZEC до 10 ZEC). Також дається можливість підтвердити обліковий запис шляхом вказівки IP-адреси.

  Варто врахувати, що при установці комісії менше 0,01 ZEC система стягує комісію за транзакцію в розмірі 0,0002 ZEC. Щоб зменшити витрати, потрібно залишити колишній параметр або поставити його більше 0,01 ZEC. Для підтвердження змін буде потрібно IP-адреса. Його можна дізнатися за допомогою спеціальних сервісів, наприклад, 2ip.ua/ru/.

  Далі переходимо на головну сторінку пулу, і в нижній частині бачимо параметри для настройки:

  1. Сервер (для Європи) — eu1-zcash.flypool.org.
  2. Порт Stratum — 3333.
  3. Зашифрований порт Stratum — 3443.
  4. Ім’я користувача, наприклад, адреса гаманця (t1KWweaSSVN7YjDazezFqcnAQDoEXvFuf3m).
  5. Пароль. Цю графу рекомендується залишити без заповнення.

  Далі вибирається майнер для скачування з урахуванням використовуваної відеокарти — AMD або NVIDIA. У першому випадку доступні Claymore Miner, Bminer або Optiminer. Якщо Майнінг-ферма складається з відеокарт NVIDIA, вибір доступних програм більш широкий — EWBF Miner, Funakoshi Miner, NEHQ Miner, Bminer, dstm’s ZCash Cuda miner. Зручність полягає в наявності офіційних посилань для скачування.

  Розглянемо приклад із застосуванням відеокарти на AMD і використанні софта Claymore’s ZCash Miner v12.6. Цей софт доступний за посиланням офсайта — bitcointalk.org/index.php?topic=1670733.0.

  Рекомендується качати останню версію (на 1 листопада 2018 року ця 12.6). У ній додана підтримка відеокарт Vega при роботі в режимі ASM, поліпшена підтримка ферм з 10 і більше відеокартами, є можливість вибору пулу і передбачений оновлений метод сортування GPU (для AMD). Під описом особливостей софта є посилання для скачування, а нижче наведені опції командного рядка, можливі проблеми та шляхи їх вирішення.

  Після переходу за посиланням для скачування вибираємо програму для встановленої операційної системи. Надалі вона використовується для вирішення цілей dual mining Ethereum і ZEC. При цьому для Майнінг Ефіріума застосовується суміжний софт цього ж виробника (на його налаштування зупинимося нижче).

  Далі діємо так:

  1. Витягуємо файл з завантаженого на комп’ютер архіву з програмою.
  2. Відкриваємо майнер.
  3. Знаходимо файл start.bat і вибираємо за допомогою правої кнопки мишки розділ «Змінити». До виконання настройки в цій файлі відсутня інформація.
  4. Копіюємо в документ рядок ZecMiner64.exe -zpool eu1-zcash.flypool.org:3333 -zwal t1KWweaSSVN7YjDazezFqcnAQDoEXvFuf3m.імя робочого -zpsw х. Замість t1KWweaSSVN7YjDazezFqcnAQDoEXvFuf3m прописуємо номер гаманця, а замість «Ім’я робітника» пишемо будь-яке ім’я. На місці «х» можна встановити пароль (програма рекомендує поставити 2000).
  5. Зберігаємо файл і запускаємо його.

  Зазначених налаштувань досить, щоб почати Майнінг ZEC. При бажанні відключити одну з відеокарт необхідно зайти в батник і в кінці дописати наступне — «-di 1» (цифра показує, яка відеокарта залишається в роботі).

  Налаштування Майнінг Ефіріума

  Монета Ефіріума лежить на материнській платі

  Щоб одночасно Майні Ethereum і Zcash, на другому етапі налаштовуємо видобуток Ефіріума. Тут можна дотримуватися аналогічного підходу (характерного для видобутку ZEC).

  Як і у випадку з Zcash, починаємо з вибору підходящого пулу. Рекомендується брати сервіси з апаратурою на території Європи. Варіант — eth.sparkpool.com. Цей пул позиціонується, як кращий для Майнінг ETH. Його характеристики на 1 листопада 2018 року:

  1. Хешрейт — 53,31 МХ / с.
  2. Кількість шахтарів — 19 100.
  3. Кількість знайдених блоків за добу — тисячу шістсот шістьдесят один.

  Особливості роботи:

  1. Сервери пулу розташовані в Європі, США, Китаї, Тайвані, Кореї та Японії.
  2. Розмір комісії мінімальний і становить 1%.
  3. Виплати здійснюються щодня, а мінімальний розмір платежу дорівнює 0,1 ETH. Якщо невиплачений залишок більше 0,01 Ефіріума і користувач припинив добувати криптовалюта протягом 14 днів і більше, накопичені монети будуть виплачені 28 числа місяця.
  4. Діюча система виплат PPS +, що має ряд переваг перед PPLNS і PPS.

  Для входу на сервіс буде потрібно адресу (номер гаманця). Він вводиться в спеціальній графі в центральній частині пулу. Для отримання адреси потрібно завести гаманець. Для Ефіріума доступні наступні варіанти:

  1. Десктопних сховище — програма, що встановлюється на ноутбук або комп’ютер. Такі гаманці відрізняються великим вибором функцій і надійністю роботи. Десктопні гаманці можуть бути тонкими і товстими. Перший варіант — Mist, Ethereum Wallet, а другий — Jaxx, Exodus.
  2. Онлайн-гаманці. Такий гаманець знаходиться на спеціальному сайті і не вимагає установки окремої програми. Як варіант — MyEtherWallet. Можна завести гаманець на одній з біржових майданчиків, наприклад, yobit.net.
  3. Браузерні сховища — додатки, які встановлюються безпосередньо в браузері. Приклад — MetaMask.
  4. Мобільні гаманці. Їх особливість полягає в установці на смартфоні під Android або iOS. Варіанти — Jaxx і Coinomi.

  Перед тим як Майні одночасно Ефір і Zcash, потрібно визначитися з гаманцями для 2-х коинов. У випадку з ETH (як і для ZEC) можна використовувати біржову площадку yobit.net, але для тривалого зберігання монети краще переводити на більш надійний гаманець (наприклад, Mist).

  Для отримання адреси (на прикладі yobit.net) діємо так:

  1. Реєструємося на майданчику (при відсутності профілю).
  2. Прямуємо в секцію «Баланси».
  3. Знаходимо рядок з ETH.
  4. Тиснемо на «Плюс».
  5. Копіюємо адресу, наприклад, 0xa6ad509c0d76f10c4eedc6bd4e47394ed77c14d7.
  6. Вставляємо його в рядок Address пулу на сайті eth.sparkpool.com.

  Після введення номера гаманця система перекидає користувача на особисту сторінку. Тут вказується поточний баланс, а нижче параметри Майнінг (хешрейт, кількість робочих і інші відомості). Для зручності наводяться графіки, за якими легко визначити ефективність видобутку криптовалюта.

  У секції «Рахунок» вказана інформація по очікуваного прибутку, з недавнім доходу і загальна статистика Майнера. Як і в попередньому випадку, інформація відображається в цифровому і графічному вигляді.

  Для старту Майнінг потрібно натиснути на кнопку «Почати видобуток». Система переносить на сторінку з наступними даними:

  1. Сервер. У нашому випадку цікавить сервер, що знаходиться на території Європи. Відомості для введення — eu.sparkpool.com:3333.
  2. Доступний софт. Для Майнінг можна використовувати Claymore Miner, Etheminer або Phoenix Miner.

  Найбільш популярний варіант — застосування Claymore’s Dual Ethereum AMD + NVIDIA GPU Miner v11.9. У новій версії (на 1 листопада 2018 роки) виправлені деякі помилки, а сам софт має ряд особливостей — можливість подвійної видобутку криптовалюта, підвищення ефективності Майнінг, підтримка різних протоколів, можливість управління і контролю на відстані. Також є опція вибору відеокарти і її розгону (при необхідності).

  Програма доступна для скачування на сайті bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0. Це офіційне співтовариство, а в самій темі наведені докладні інструкції по встановленню та налагодженню софта. Тут же даються посилання для скачування програми.

  Подальші кроки:

  1. Качаємо софт і розпаковуємо архів.
  2. Відкриваємо папку з Майнер і знаходимо start.bat.
  3. Переходимо в розділ зміни документа (після скачування батник буде порожнім).
  4. Прописуємо наступний рядок — EthDcrMiner64.exe -epool eu.sparkpool.com:3333 -ewal 0xa6ad509c0d76f10c4eedc6bd4e47394ed77c14d7 -epsw x. Замість «Х» встановлюємо пароль (при бажанні), а номер 0xa6ad509c0d76f10c4eedc6bd4e47394ed77c14d7 міняємо на свою адресу гаманця.
  5. Запускаємо процес видобутку.

  Для запуску dual miner Zcash і Ethereum потрібно активувати софт для Майнінг ETH і ZEC, а далі контролювати процес видобутку.

  Що необхідно для одночасного Майнінг Zcash і Ефіріум?

  Емблеми Zcash і Ethereum на тлі моря

  Перед тим як Майні Ethereum і Zcash, варто підготуватися до роботи, придбати апаратуру і вирішити інші організаційні завдання. Тут потрібно:

  1. Ферма на GPU. Через високої складності видобутку криптовалюта рекомендується застосування від 6 і більше відеокарт. Оптимальні графічні процесори — AMD або NVIDIA останніх моделей. У нашому випадку розглянутий варіант із застосуванням AMD Radeon RX Vega 64. Крім GPU, для роботи ферми потрібно і інше обладнання — дисплей, материнська плата, БП, SSD, оперативна пам’ять, перехідники та інше. Для кріплення елементів необхідний каркас (його можна купити готовий або зібрати самостійно).
  2. Доступ до Інтернету. Головні вимоги -бесперебойность роботи.
  3. Пул, сховище для криптовалюта і програма (де і як їх скачати, розглянуто вище).

  Окупність одночасного Майнінг Zcash і Ethereum

  Графічне зображення шахтарської кирки, значків Zcash і Ethereum

  Перед початком Майнінг ETH і ZEC важливо прорахувати окупність що застосовується. Як зазначалося, для роботи використовується шість планок AMD Radeon RX Vega 64, які обійдуться в 800-900 доларів кожна. Це означає, що витрати на покупку ферми складуть 6,5-7 тисяч доларів (в залежності від ціни іншого обладнання). Продуктивність графічного процесора для Ефіріума становить близько 30 МХ / с, а для Zcash — 400-500 Х / с (для однієї планки).

  При розрахунку на 1 листопада 2018 року майнер видає такий дохід:

  1. Для ETH загальний хешрейт становить 180 МХ / с. Дохід (без урахування витрат на електрику) — 91 долар на місяць.
  2. Для Zcash сумарний хешрейт дорівнює близько 3 МХ / с. Місячний прибуток — 24 долари.

  Варто врахувати, що зазначена прибуток розрахована при обліку Майнінг однієї криптовалюта. При паралельної видобутку потужність обладнання буде розподілятися приблизно в рівному співвідношенні. Це означає, що сумарний місячний дохід при одночасній видобутку Ефіріума і Zcash складе в середньому 60-70 доларів. На початок листопада 2018 року такий спосіб заробітку нерентабельний. Краще рішення — видобуток криптовалюта і її зберігання в гаманці в очікуванні зростання. При підвищенні вартості віртуальних монет їх можна продати і швидше окупити витрати.

  Плюси і мінуси одночасного Майнінг Zcash і Ethereum

  На завершення розглянемо переваги і недоліки одночасного Майнінг ETH і ZEC (зазначимо їх в табличному вигляді):

  перевагинедоліки
  Можливість одночасного заробітку двох різних криптовалюта.Ефективність Майнінг безпосередньо залежить від правильного налаштування.
  Обладнання, що використовується завантажується на максимум.Для початку видобутку потрібно мати певні навички, зареєструватися на різних пулах і завести гаманці для кожної з віртуальних монет.
  Доступність Майнінг на програмах одного розробника, наприклад, Claymore. При цьому підхід до налаштування аналогічний.Через велике навантаження ферма виділяє більше тепла і голосніше працює, що вимагає виділення під неї окремого приміщення.
  При видобутку на Claymore’s Dual Miner береться 1-відсоткова комісія (у вигляді часу Майнінг).
  Незважаючи на порівняно високий прибуток, рентабельність Майнінг залишається на низькому рівні.

  Для підвищення прибутку краще відмовитися від застосування відеокарт і перейти на застосування ASIC-Майнер. Окупність такого обладнання вище і становить 10-15 місяців. Однак, одночасно Майні Zcash і Ethereum так не вийде.

  Відео про Майнінг ZEC + ETH на одній фермі:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector