Майнінг Ethereum і Decred одночасно — як і де краще Майні, настройка

Майнінг Ethereum і Decred — процес видобутку двох віртуальних монет (ETH і DCR) за допомогою спеціальної програми, пулу і устаткування (ферми для Майнінг). У ролі обчислювальної апаратури Майнер використовують нові відеокарти (AMD і NVIDIA). Що потрібно для отримання віртуальних монет? Як налаштувати обладнання для одночасної видобутку Ethereum і Decred? Який софт використовувати для організації подвійного режиму Майнінг? Поговоримо про це докладніше.

Що таке дуал Майнінг Ethereum і Decred?

Емблеми криптовалюта Декрет і Ефіріум на білому тлі

Криптовалюта Ефіріум на 31 жовтня 2018 року обіймає другу сходинку за капіталізацією (102,9 млн доларів) і торгується за ціною 196 доларів за монету.

Життєвий цикл ETH онлайн дивіться нижче:

Складність Майнінг Ефіріума за останні 3 місяці впала з 3,55 до 3,1 ПХ / с, хоча в порівнянні з початком 2018 року цей показник істотно зріс (з 1,94 ПХ / с). Ситуацію посилює появу ASIC-Майнер, що роблять видобуток ETH на GPU малорентабельним заняттям.

Дуал Майнінг Ethereum і Decred — можливість одночасної видобутку двох криптовалюта. Перевага ETH полягає в популярності і високою ціною, а DCR — в легкості видобутку і перспективи подальшого зростання. На зазначену вище дату вартість Декрет досягає 39 доларів.

Застосування подвійної видобутку сприяє зростанню рентабельності Майнінг і підвищенню доходу, завдяки максимальному використанню можливостей відеокарти (за умови правильного налаштування).

Переваги та недоліки Майнінг Ethereum і Decred

Перед тим, як Майні Ефіріум і Декрет, важливо розібратися з плюсами і мінусами цього напрямку. Зведемо їх в таблицю:

перевагинедоліки
Підвищується ефективність застосування обладнання. Можливість одночасної видобутку обумовлена ​​схожістю алгоритмів Майнінг коинов.Для отримання високого заробітку важливо коректно налаштувати Майнінг, знайти відповідний пул і правильно виставити конфігурацію програми. Досить однієї помилки для зниження ефективності видобутку криптовалюта.
Для роботи досить спеціальної програми Claymore’s Dual Miner, яка легко налаштовується і працює на популярних ОС (Linux і Windows).При одночасному Майнінг має місце перегрів обладнання. Вентилятори ферми працюють на межі можливостей і можуть вийти з ладу. Ризик перегріву стосується і відеокарт, які не завжди витримують максимальний режим роботи.
Максимальне завантаження апаратури призводить до зростання її шумності і неможливості знаходження біля ферми в процесі видобутку криптовалюта. З цієї причини може знадобитися виділення окремого приміщення.
Швидкість видобутку одночасно висока для Ефіріума і Декрету. При бажанні можна вибрати іншу монету для видобутку, наприклад, Siacoin.Устаткування виділяє великий обсяг тепла, що вимагає вжиття додаткових заходів з охолодження приміщення.
Прибуток від подвійної видобутку залежить від багатьох факторів. Перед тим, як приступати до dual mining Ethereum і Decred, важливо розрахувати потенційний дохід за допомогою калькулятора рентабельності.
Програма Claymore’s Dual Miner працює на різних алгоритмах, що забезпечує завантаження устаткування на максимальному рівні. З її допомогою доступний Майнінг Ефіріум і Decred одночасно і з найбільшим прибутком. Якщо в процесі видобутку ETH погано навантажується ЦП, Майнінг другий віртуальної монети компенсує цей недолік.Підвищується споживання електрики на 20-30%. Отже, збільшуються витрати на оплату квитанцій за світло (це варто врахувати в процесі розрахунку).
При роботі з Claymore’s Dual Miner стягується комісія. Для Ефіріума вона дорівнює 1%. Якщо Майні одночасно дві криптовалюта, витрати зростають до 1,5%.

Підготовка до dual mining Ethereum і Decred

Три відеокарти підключені до ферми для Майнінг

Перед тим, як Майні Ефір і Декрет одночасно, важливо переконатися в наявності необхідного обладнання та програмного забезпечення для вирішення завдання.

Майнер потрібно:

 1. Ферма на відкритих з кількістю планок від шести і більше. Краще використовувати графічні процесори від відомих виробників, наприклад, NVIDIA GeForce 1080 Ti. Незважаючи на високу ціну, вони можуть похвалитися високою продуктивністю.
 2. Операційна система. Оптимальне рішення — OC Windows 7 (64-розрядної версії).
 3. Оновлені драйвера для обладнання і БІОС (по можливості).
 4. Програма для одночасної видобутку двох віртуальних монет. Оптимальне рішення — Claymore’s Dual Miner.
 5. Пул (самостійна робота сьогодні марна). Для спільного видобутку ETH і DCR підходить Nicehash. Для початку Майнінг потрібно створити обліковий запис.
 6. Гаманець (онлайн або десктопну версію). Для Ефіріума підійде MyEtherWallet, а для Декрет — BitPay’s Copay. Просунуті користувачі можуть використовувати гаманець drcwallet (управління здійснюється із застосуванням командного рядка). Цих сховищ досить для отримання і відправки віртуальних монет.
 7. Стабільний доступ до глобальної мережі.

Після підготовки устаткування важливо розібратися, як Майні Ефіріум «плюс» Декрет, і що врахувати при налаштуванні Claymore’s Dual Miner. Як зазначалося, від правильності установки параметрів багато в чому залежить успіх видобутку віртуальних монет.

Як почати Майнінг Ефіріум і Декрет — перші кроки

Значки Ethereum і Decred крупним планом

Для одночасної видобутку криптовалюта ETH і DCR потрібно пройти наступні кроки:

 1. Купуємо обладнання і збираємо ферму. Вище зазначалося, що для видобутку згаданих криптовалюта будуть потрібні відеокарти з високою продуктивністю (кількість «планок» від шести і більше). При виборі потрібно орієнтуватися на обсяг ОЗУ, яка повинна бути не менше 3-4 Гб. Швидкість пам’яті не менше DDR5. Шина — тільки 256-розрядна. Застосування GPU з 128-розрядними шинами забезпечує меншу ефективність. Не менш важливий параметр — можливість розгону відеокарти. Варіанти — Radeon RX Vega 64, GeForce GTX 1080Ti, MSI RX470 8GB. Також для ферми потрібно каркас, материнка, CPU, SSD, оперативна пам’ять і блок живлення. З додаткового обладнання — Райзер, перехідники з М2 на PCI, емулятор монітора і інша допоміжна апаратура.
 2. Встановлюємо програму для Майнінг. Дуал Майнінг криптовалюта Ethereum і Decred можливий за допомогою програми Claymore’s Dual Miner. Щоб її завантажити, можна перейти на сторінку офіційного спільноти bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0. На 31 жовтня 2018 року користувачам доступна нова версія програми (11.9). На сторінці є докладні відомості про налаштування для різних варіантів видобутку криптовалюта. Інформація наведена англійською мовою, але текст легко перевести за допомогою вбудованого перекладача Google Chrome.
 3. Підбираємо пул для видобутку. У розпорядженні Майнер багато варіантів, але розробники програми рекомендують використовувати Nicehash. За допомогою цього пулу найкраще добувати відразу дві криптовалюта — ETH і DCR. Перед тим, як почати Майнінг Ефіріума і Декрету, потрібно пройти по посиланню nicehash.com, зареєструватися на сайті і після входу в особистий кабінет отримати адресу для видобутку монет.

Як тільки попередні кроки закінчені, можна приступати до налаштування обладнання та перевірці ефективності Майнінг.

Налаштування dual mining Ethereum і Decred

Програми для Майнінг відображаються на моніторі

Після реєстрації в пулі діємо таким чином:

 1. Знаходимо start.bat в програмі.
 2. Відкриваємо її і вносимо зміни для заробітку двох криптовалюта — Ефіру і Декрету. В результаті вийде наступний рядок — EthDcrMiner64.exe -epool stratum + tcp: //daggerhashimoto.eu.nicehash.com: 3353 -ewal «номер гаманця Ефіріум» -epsw x -esm 3 -allpools 1 -estale 0 -dpool stratum + tcp : //decred.eu.nicehash.com: 3354 -dwal «номер гаманця Декрет».
 3. Зберігаємо налаштування і запускаємо видобуток двох монет.

Висновки по хешрейту і результатами роботи можна через добу. У разі застосування MSI RX470 8GB, прошивки BIOS і розгону GPU можна домогтися хешрейта (для однієї планки) по Ефіру близько 28-30 МХ / с і по Декрет — близько 1000 МХ / с.

Якщо використовувати ферму на шість відеокарт, заробіток Майнера на 31 жовтня 2018 року становитиме 89 доларів в місяць по ETH і близько 3 доларів за DCR. До слова, ви можете докладніше ознайомитися з розрахунками прибутковості Майнінг Ефіріума.

Можливі проблеми при Майнінг Ethereum і Decred і способи їх усунення

Відкрите GeForce GTX крупним планом

Нова версія програми Claymore’s Dual Miner (11.9) відрізняється від минулого варіанту виправленням деяких помилок. В цілому софт має ряд переваг — підтримка подвійний видобутку криптовалюта, висока ефективність Майнінг, підтримка відеокарт виробників NVIDIA і AMD. Софт працює з різними варіантами Stratum для Ефіріум і функціонує безпосередньо з багатьма пулами. Для зручності користувач бачить відомості про хешрейте для кожної відеокарти, може управляти температурою, розганяти GPU і вирішувати інші завдання.

Для успішного Майнінг двох криптовалюта (ETH і DCR) важливо врахувати наступне:

 1. Для AMD 4-й і 5-й серії (Поляріс) необхідно застосовувати різні драйвера.
 2. У разі застосування декількох графічних процесорів обсяг пам’яті в Windows потрібно встановити на рівні від 16 ГБ і більше.
 3. Спроба прибрати комісію програми призведе до уповільнення її роботи. При цьому софт продовжує показувати високу швидкість Майнінг.
 4. Програма підтримує всі сервіси, які сумісні з Dwafpool.
 5. Детальнішу інформацію про командам для настройки розглянуті на офіційній сторінці bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0. Тут вказані позначення і рекомендації по установці параметрів.
 6. При видобутку в якості другої монети Decred, важливо використовувати пули з підтримкою HTTP або Stratum. Ось чому необхідно заздалегідь підібрати пул і визначитися, де краще Майні Ефір і Декрет.

Можливі несправності при одночасному Майнінг Ethereum і Decred:

 1. У разі застосування карт AMD часом помітно коливання хешрейта.
 2. При використанні Windows 10 антивірус ОС розпізнає програму для Майнінг як шпигунський софт. Claymore’s Dual Miner не є вірусом, тому її потрібно відразу додати в виключення.
 3. Відкрите NVIDIA при подвійному режимі отримання ETC і DCR, як правило, видають меншу ефективність Майнінг (якщо порівнювати з AMD).

Щоб уникнути проблем рекомендується завантажувати програму з офіційного спільноти bitcointalk.org/index.php?topic=1433925.0. Тільки так можна бути впевненим у відсутності вірусів і інших змін програми.

Для пошуку та усунення несправностей робимо такі кроки:

 1. Інсталюємо програму Catalyst 15.12 для відеокарт AMD старих версій або нові драйвери для графічних процесорів Polaris, Vega або Fury.
 2. Відключаємо опцію розгону.
 3. Виставляємо необхідні настройки (описані на офіційному сайті).
 4. Встановлюємо віртуальну пам’ять для ОС, рівну 16 Гб.
 5. Перезавантажуємо ПК.
 6. Перевіряємо роботу обладнання.
 7. Ставимо невелику паузу в сорочки з короткими рукавами (від 30 до 60 секунд). Це дозволяє переконатися в стабільності роботи обладнання.

У процесі видобутку криптовалюта Ефіру і Декрет Майнер часто стикаються з незрозумілими моментами. Розглянемо їх докладніше:

 1. Щоб уникнути проблем в роботі програми рекомендується встановлювати останню версію Claymore’s Dual Miner.
 2. При роботі в подвійному режимі хешрейт видобутку ETH вище. Розробник пояснює, що це апаратна функція (можна сприймати її як додатковий бонус).
 3. Продуктивність роботи програми-Майнер на Windows і Linux ідентична. Якщо Claymore’s Dual Miner бачить різний хешрейт, це викликано різницею обчислення часу на різних ОС.
 4. При роботі в подвійному режимі температура відеокарти збільшується на 10 градусів. Це обумовлено збільшеним навантаженням на обладнання.
 5. В параметрах пулу відбивається менший хешрейт, ніж в Майнер. Допустима похибка становить близько 2%. Якщо цей показник вище, можна говорити про проблеми з пулом або Інтернетом.
 6. Якщо при переході на режим видобутку ETH і DCR швидкість видобутку різко падає, це свідчить про слабку потужності блоку живлення.
 7. Нові версії софта підтримують роботу з потужними фермами, обладнаними до 32 відеокарт.

Дотримання зазначених рекомендацій і дотримання правил настройки дозволяє налагодити процес Майнінг, позбутися від виниклих труднощів і максимально збільшити заробіток.

Відео про одночасне Майнінг Ефіру і Дікред:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector