Майнінг криптовалюта на процесорі, відмінності від GPU, таблиця процесорів

Матеріал буде корисний всім користувачам, які тільки починають знайомитися з темою «Майнінг» і збираються використовувати домашній комп’ютер для отримання цифрової валюти. Скажу відразу, що Майні біткоіни на процесорі неможливо, як і на звичайній відеокарти, тут потрібно в бій тільки Асіка купувати.

Найпопулярніші монети для Майнінг на процесорі (CPU):

 • Monero
 • ByteCoin
 • Boolberry
 • DigitalNote

 • Читайте статтю — Як Майні Лайткоін

Що таке Майнінг на процесорі

Майнінг — це складний обчислювальний процес, який неможливий без потужного налаштованого устаткування, здатного за секунду обробляти певну кількість операцій з 16-розрядними величинами. В якості такого обладнання можуть виступати сучасні багатоядерні процесори з високою частностью обробки даних.

Тобто, Майнінг на CPU — це популярний спосіб видобутку криптовалюта, при якому в якості основного обладнання виступає процесор. Наприклад, якщо ви будете добувати монери, то цей процес буде називатися Майнінг монери на CPU.

Відмінності в GPU і CPU mining

Майнінг криптовалюта на процесорі або відеокарти

У комп’ютері найбільшою продуктивною потужністю володіють процесор і відеокарта.

Майнінг на CPUМайнінг на GPU
Це видобуток кріптоденег за допомогою процесора.Це видобуток кріптоденег за допомогою відеокарти.
Це простий і доступний спосіб отримання нових або маловідомих цифрових монет, які в майбутньому можуть істотно збільшитися в вартості.Це більш вигідний і ефективний спосіб, оскільки обчислювальна здатність більшості відеокарт перевищує можливості процесора.

У цій невеликій таблиці відразу ж простежуються всі недоліки CPU-Майнінг. У 2018 році його ефективність украй низька і користувач може отримати вигоду тільки в тому випадку, якщо правильно проаналізує ринок, вибере маловідому криптовалюта і дочекається її істотного подорожчання.

Як працює Майнінг криптовалюта на процесорі

Всі необхідні дії можна розділити на п’ять загальних етапів, які в процесі роботи користувач повинен адаптувати під можливості свого ПК і типу обраної криптовалюта.

Встановіть потужний процесор. На початку 2018 року найефективніший обладнання проводиться фірмами AMD і Intel. Щоб оцінити їх можливості — дивіться нижче таблицю продуктивності процесорів для Майнінг:

Таблиця продуктивності процесорів для Майнінг AMD

Таблиця продуктивності процесорів для Майнінг Intel

Таблиця продуктивності процесорів для Майнінг Intel

Таблиця продуктивності процесорів для Майнінг Intel

Виберіті операційну систему. Для Майнінг криптовалюта краще підійде Linux:

 • можна скористатися спеціальними збірками ОС, які спеціально заточені під Майнінг;
 • можна використовувати базову комплектацію і самостійно виключити з неї всі непотрібні процеси.

У Windows продуктивність буде трохи нижче, оскільки процесори разом з Майнінг буде вирішувати ряд допоміжних завдань.

Майнінг криптовалюта на Linux
Майнінг bitcoin та іншої криптовалюта краще організовувати на лінукс

Попередження! За рахунок правильних налаштувань за допомогою Linux можна збільшити продуктивність більшості процесорів. Однак, процес Майнінг монери та іншої популярної криптовалюта навіть на Linux буде неефективним.

Отримайте електронний гаманець для криптовалюта. Його ви зможете отримати на офіційному сайті обраної цифровий одиниці. Коли додаток буде завантажено, виконайте наступне:

 • встановіть гаманець на той жорсткий диск, де буде розміщуватися ваша майнінговая ферма;
 • проведіть синхронізацію з мережею;
 • отримаєте праймкоін-адреса.

Щоб уникнути неприємностей — заздалегідь придумайте для гаманця складний пароль, який зберігайте тільки в паперовому вигляді.

Інтерфейс програми 50MINER
Програма для Майнінг 50MINER

Завантажте програму-майнер. Це спеціалізовані додатки, які будуть організовувати всю роботу, пов’язану з отриманням обраної криптовалюта. Ось кілька прикладів: CPU Miner (для Litecoin), Eobot (для Dogecoin), 50MINER (підходить для Litecoin і Bitcoin).

Запустіть bat-файл. Це завантажувальний документ, в якому містяться всі визначальні параметри запускається майнінгового процесу. Він представлений в текстовому вигляді і необхідний для відстеження всіх технічних змін.

Висновок про Майнінг крипти на процесорі

 • Майнінг на CPU — це один із способів отримання криптовалюта, при якому в якості спеціального обладнання виступає процесор домашнього ПК.
 • Майнінг на процесорі характеризується низькою прибутковістю (в добу 10-20 центів) і можливістю отримання маловідомих криптовалюта.
 • Налаштовувати Майнінг криптовалюта краще під Linux.

P.S. Друзі, а як ви вважаєте, чи є сенс організовувати bitcoin-Майнінг на Linux? Діліться своїми ідеями в коментарях.

Відео для новачків — Майнінг криптовалюта на процесорі:

Що і як Майні на процесорі:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector