Майнінг Лайткоінов в браузері — переваги, кращі сервіси

 • Наскільки ефективний Майнінг Лайткоінов в браузері
 • Майнінг Лайткоінов в браузері — цікавий напрямок для заробітку, яке в останні місяці 2017 року розбурхало користувачів мережі. Інтерес пояснюється стрімким зростанням курсу основних криптовалюта, підвищенням числа Майнер і зручністю видобутку віртуальних монет. Для старту заробітку потрібно відкрити браузер і запустити процес Майнінг. Питання в тому, чи дає результат такий вид діяльності, у чому ризики, і скільки можна заробити в випадку з Litecoin.

  Як зароджувався браузерні Майнінг Лайткоінов?

  Інтерфейс сайту BitcoinPlus.com
  Сторінка першого сайту для браузерного Майнінг BitcoinPlus.com

  Вперше видобуток криптовалюта через браузер стала доступна навесні 2011 року. Суть заробітку полягав в скачуванні спеціального скрипта, який здійснював Майнінг віртуальних монет без установки додаткових програм і підключення до пулів. При цьому використовувалася потужність комп’ютера.

  Першопрохідцем в сфері такого заробітку став сайт BitcoinPlus.com, що дозволяє добувати біткоіни. Перший сервіс мав багато спільного з Coinhive, який з’явився недавно. В основі програми лежав jаvascript.

  Власники сайтів підписувалися на майданчик BitcoinPlus.com і встановлювали скрипти на своїх ресурсах. Як результат, гості інтернет-майданчиків віддавали потужності свого ПК для Майнінг криптовалюта. У 2013 році відбувся переломний момент для Майнер — отримувати Bitcoin за допомогою ПК стало нерентабельно, лідируючі позиції зайняли пули, хмарні сервіси та обладнання ASIC.

  Головна особливість нових програм для Майнінг в браузері — в широкому виборі криптовалюта для видобутку. Якщо раніше головним об’єктом був біткоіни, сьогодні з’явилися нові монети і виріс інтерес до старих віртуальних грошей (наприклад, Лайткоіну).

  Але варто відзначити, що навіть в той період (в 2011-2012 роки) видобуток біткоіни за допомогою браузерного Майнінг була марною справою. Отриманий прибуток в порівнянні з витратами на покупку устаткування і оплату електроенергії була мінімальною — до 10-20 доларів на місяць.

  Майнінг Лайткоінов в браузері — вірус або спосіб заробітку?

  Графічне зображення черепа в двійковому коді

  На тлі популяризації криптовалюта поступово прокидається інтерес до браузерних Майнінг Лайткоінов і інших монет. Але він не завжди відбувається за бажанням користувача Інтернет. Так, в останні місяці 2017 року з’явилися «вірусні» файли jаvascript, використовувані для видобутку коинов через браузер. Як і раніше, зловмисники використовують такі прийоми для установки шкідливого ПО. Мета — застосування потужності ПК користувача для Майнінг віртуальних монет.

  Алгоритм роботи скриптів для Майнінг Лайткоінов в браузері простий:

  1. Людина заходить на сайт.
  2. Активується jаvascript.
  3. Потужності комп’ютера використовуються в чужих цілях.

  Головна умова, щоб на комп’ютері був включений jаvascript. В результаті процесор навантажується на 100%, що ускладнює роботу з ПК. Переваги такого способу заробітку для зловмисників очевидно — широкий вибір сайтів з великим числом користувачів, величезний охоплення аудиторії і відсутність прив’язки до конкретного регіону.

  Велика частина інтернет-ресурсів, де запускався шкідливий код, мають великий обсяг ігр браузерного типу і потокового відео. Такий підхід є логічним, адже в цьому випадку людина довше перебуває на сайті, а завантаження центрального процесора зростає. Отже, розпізнати роботу прихованого алгоритму, що займається Майнінг Лайткоінов в браузері, важче.

  Крім того, до роботи підключаються не тільки ПК, але і мобільні телефони. У 2017 році виявлено 35 додатків, який використовують потужність смартфонів для Майнінг криптовалюта. Багато хто недооцінює можливості сучасних апаратів, а адже потужність процесора сучасного телефону досить, щоб використовувати її для видобутку криптовалюта. Як результат — витрачання ресурсів, зниження швидкості роботи і розряд батареї.

  Принцип роботи легальних сервісів для браузерного Майнінг Litecoin або інших віртуальних монет має схожу основу. Тільки тут все відбувається за згодою користувача. Людина заходить на спеціальний ресурс, запускає процес видобутку та спостерігає за накопиченням криптовалюта.

  У чому переваги браузерного Майнінг Лайткоіна?

  Графічне зображення кирки і елементів двійкового коду в вагонетці

  Популярність Майнінг Лайткоінов в браузері обумовлена ​​наступними плюсами:

  1. З’явилися криптовалюта з високим рівнем приватності. В цьому відношенні лідирує монери, випущений в 2014 році. Наприклад, в Лайткоіне, біткоіни і інших популярних монетах ланцюжок блоків відкрита, адреси проведених операцій можна вивчити будь-якому користувачеві мережі. У випадку з Monero ця інформація закрита. Це стосується також розміру транзакції і відомостей про учасників угоди. Єдиний спосіб розкрити інформацію, що цікавить — використовувати «ключ перегляду», але цей шлях застосовується рідко.
  2. Легкість застосування. Щоб Майні криптовалюта, досить відкрити сторінку, вибрати цікаву для монету і приступити до заробітку. Відвідувачам ресурсу немає необхідності качати і встановлювати додаткові програми. Після запуску (натискання на спеціальну кнопку) починається процес Майнінг. Єдине свідчення видобутку коинов — перевантаження процесора.
  3. Вигода. Цей параметр актуальний тільки для тих криптовалюта, які мають невелику складність видобутку. Власнику сайту важливо залучити якомога більше користувачів на сайт, щоб домогтися результату. Наприклад, Coinhive для Майнінг монери виплачує близько 0,025 доларів за мільйон хеш. Якщо у відвідувача середній ноутбук, який видає до 300 хеш в секунду, то для отримання згаданого числа він повинен провести на ресурсі близько години. Чим більше користувачів приходить на сайт, і чим довше вони затримуються на ньому, тим краще результат.
  4. Зростання вартості криптовалюта. Якщо глянути на поточну динаміку курсів віртуальних монет, помітний значний ріст ціни популярних коинов. Наприклад, вартість монери зросла з 13 до 330 доларів, Лайткоін з 4 до 190 доларів (на середину січня 2018 роки) і так далі. Якщо тенденція зростання курсу збережеться в майбутньому, можна розраховувати на підвищення прибутку при видобутку в браузері. Якщо заробити невелике число Лайткоінов або інших монет сьогодні, через 1-2 місяці вони можуть додати в ціні.

  Які криптовалюта видобуваються через браузер, крім Лайткоіна?

  Емблема криптовалюта монери і двійкового коду

  Віртуальні монети Лайткоін і Фезеркоін — Форк біткоіни. Головна відмінність в тому, що вони застосовують різні алгоритми. У першому випадку це Scrypt, а в другому — Neoscrypt. Мета застосування таких алгоритмів в тому, щоб знизити необхідність застосування ASIC обладнання. Для видобутку таких віртуальних монет потрібно дві складові — запас оперативної пам’яті і потужний процесор. Крім згаданих коинов, в браузері можна Майні і монери — криптовалюта, що відрізняється повною конфіденційністю (про це згадувалося вище). Відстежити операції, проведені з застосуванням такого коін, майже неможливо. Особливість — застосування кільцевих підписів для приховування адреси, а також генерація нового ключа.

  Для видобутку віртуальних монет через браузер застосовується спеціальний скрипт asm.js замість класичного jаvascript, а саме:

  1. Для Фезеркоіна — neoscrypt.asm.js.
  2. Для монери — cryptonight.asm.js.
  3. Для Лайткоіна — scrypt.asm.js.

  Як захиститися від прихованого браузерного Майнінг Лайткоіна?

  Малюнок перекресленою кирки

  Якщо в процесі перегляду фільму на одному з сайтів або при онлайн-грі частота процесора різко зросла до максимуму, це може свідчити про підключення ПК до Майнінг криптовалюта. Як варіант, інша людина використовує потужності вашого комп’ютера для видобутку монет. Щоб захиститися від таких ризиків, варто слідувати простим радам:

  1. Відключаємо jаvascript в браузері — це простий і дієвий метод захисту від зловмисників. Якщо необхідно його включити, робимо це тільки на перевірених сайтах. Варто відзначити, що jаvascript сам по собі вразливий до злому, тому його відключення — тільки плюс для користувача Мережі.
  2. Вносимо зміни в файл Hosts. Для виконання цього завдання потрібна наявність знань в питаннях адміністрування.
  3. Установка спеціального додатку в браузер для захисту від jаvascript або включення фільтра (популярні варіанти — AdBlock або uBlock). Щоб уникнути зниження ефективності захисту, її рекомендується час від часу оновлювати.
  4. Для захисту свого сайту потрібно перевіряти настройки серверів і час від часу виконувати їх оновлення — своїми руками або за допомогою знаючих людей (краще звернутися до техподдержке хостингу).

  Майнінг Лайткоінов в браузері — огляд кращих сервісів

  Значки чотирьох популярних браузерів

  З прихованою здобиччю розібралися. Тепер розглянемо, як запустити Майнінг Лайткоінов на браузері, і де скачати програми для отримання прибутку. Перевага такого способу заробітку в тому, що нічого качати і встановлювати не потрібно — досить перейти на спеціальний сайт і почати заробляти криптовалюта. Нижче розглянемо кілька майданчиків, що дозволяють Майні Лайткоін і інші монети через браузер.

  BrowserHash

  Як виглядає сервіс BrowserHash
  Головна сторінка сервісу для браузерного Майнінг Лайткоінов BrowserHash

  Сервіс BrowserHash (browserhash.com) — мультивалютна платформа, де можна Майні через браузер різні криптовалюта — біткоіни Кеш, Ефіріум, Лайткоін, Догікоін, Перкоін і інші. Сайт працює з 29 листопада 2017 року. Для початку потрібно перейти на майданчик, вибрати відповідний коін і натиснути на кнопку старту Майнінг. Реєструватися на сайті немає необхідності, адже вхід здійснюється по гаманцю.

  Параметри BrowserHash для видобутку Лайткоінов в браузері:

  1. Партнерська програма — 10%.
  2. Вимоги до мінімального депозиту — відсутні.
  3. Нижній поріг виплати — 0,01 Лайткоін.
  4. Комісія системи — 10%.
  5. Можливість настройки завантаження процесора.

  Криптовалюта видобувається з моменту натискання на кнопку «Старт Майнінг» і весь час, поки відкрита сторінка. Варто врахувати, що видобуток неможлива при активованому блокувальник реклами або потужному антивірусний ПО. На час видобутку їх доведеться відключити. Всього на проект працює більше 10 тисяч Майнер. Місячний прибуток становить в середньому 300-500 рублів, але цілком залежить про потужності вашого комп’ютера.

  Webmining

  Головна сторінка сайту Webmining
  Інтерфейс сайту Webmining

  Сайт webmining.top призначений для Майнінг віртуальних монет через браузер. Різниця в тому, що тут видобувати не Лайткоіни, а хеші (внутрішня одиниця для розрахунків). Щоб почати роботу, потрібно зробити наступне:

  1. Вибираємо відповідні налаштування і тиснемо на кнопку запуску видобутку віртуальних монет.
  2. Очікуємо накопичення прибутку. З моменту натискання на кнопку браузер починає спрямовувати запити до сервера, які обробляються і перетворюються в хеші. Заробіток безпосередньо залежить від тривалості перебування на сайті.
  3. Через 20-30 хвилин натискаємо на кнопку збору хеш для їх перекладу на баланс.
  4. Після накопичення певної суми виводимо кошти на гаманець Payeer.

  Характеристики webmining.top для видобутку Лайткоінов в браузері:

  1. Дата створення — 20 жовтень 2017 року.
  2. Мінімальний поріг виплати — один рубль.
  3. Партнерська програма — 20%.
  4. Вимоги до депозиту — відсутні.

  Середній курс обміну складає 0,47 копійок за 10 тисяч хеш. Прибутковість Майнінг залежить від потужності обладнання, але розраховувати на великий заробіток не варто. Середній дохід за годину на звичайному ПК становить 40-50 копійок. В день це 12 рублів (якщо сайт відкритий весь час), а в місяць — 360 рублів.

  FaucetHUB

  Як виглядає сервіс FaucetHUB
  Сторінка сервісу FaucetHUB

  Сервіс faucethub.io — широко відома майданчик, яка працює з 6 листопада 2016 року. Її особливість полягає в широкій функціональності. Тут можна займатися Майнінг, збирати криптовалюта за допомогою кранів, міняти гроші, читати новини, вивчати статистику і вирішувати інші завдання. Сервіс підтримує багато криптовалюта, в тому числі Лайткоіни.

  Щоб почати заробляти Майнінг Лайткоіновв в браузері, потрібно зробити наступне:

  1. Проходимо реєстрацію на сайті.
  2. Переходимо в розділ користувача.
  3. Натискаємо на кнопку Майнінг.
  4. Тиснемо на кнопку Старт Майнінг.
  5. Вибираємо відсоток навантаження на систему в вікні Threads.
  6. Встановлюємо час, на яке Майнінг буде відключатися кожні 30 хвилин (Break Time).

  Зароблені монети переводяться на адресу сервісу FaucetHUB, після чого їх можна вивести на гаманець.

  Інші сервіси для Майнінг в браузері

  Інтерфейс сайту Web-miner.ru
  Сторінка онлайн-майданчики Web-miner.ru

  Крім розглянутих сайтів для Майнінг Лайткоінов в браузері можна використовувати:

  1. Web-miner.ru — сайт, який працює з 29 вересня 2017 року. Щоб приступити до видобутку, досить відкрити ресурс. Тут видобувати не криптовалюта, а локальні потужності (хеші), які згодом переводяться у внутрішню валюту і виводяться на гаманець. Дохід залежить від внутрішніх курсів, які постійно змінюються. За заявою користувачів, на web-miner.ru в місяць можна заробити не більше 300-400 рублів. Працює партнерська програма (від 10 до 60 відсотків).
  2. Browsermine.com — майданчик для автоматичного Майнінг в браузері, працює з 21 вересня 2017 року. Для отримання прибутку досить відкрити сайт і запустити процес видобутку. При цьому варто перевірити, щоб антивірусні екрани і блокувальники реклами були закриті. Тут добуваються кріптохеші, які генерує браузер. Один раз в 30 хвилин відбувається обмін зароблених хеш на внутрішню валюту, після чого вона перекладається в Лайткоін або іншу віртуальну монету і виводиться з мережі. Розмір прибутку залежить від потужності комп’ютера. Середні показники заробітку — 400-600 рублів на місяць.
  3. Webmining.co — сайт браузерного Майнінг, який працює з листопада 2017 року. Потужності комп’ютера використовуються для накопичення хеш, які перетворюються у внутрішню валюту WMC. Далі кошти змінюються і виводяться в рублях на Payeer. Розмір заробітку невеликий, тому для підвищення розміру прибутку варто використовувати декілька пристроїв. Обдурити сайт шляхом одночасного відкриття декількох вкладок не вийде, адже використовується потужність одного процесора. Працює партнерська програма — 10% з можливістю підвищення до 60%. Дохід — до 600-700 рублів (при середніх параметрах ПК).

  У всіх розглянутих випадках продуктивність і розмір заробітку залежить від комп’ютера, а точніше — потужності процесора.

  Наскільки ефективний Майнінг Лайткоінов в браузері?

  Малюнок людини, якій протягують мішечок грошей з монітора

  Досвідчені Майнер переконалися на своєму досвіді, що сервіси для видобутку віртуальних монет через браузер не здатні принести великого доходу. Малопотужні комп’ютери використовувати марно — прибуток буде мінімальною. Якщо майнер може похвалитися великою потужністю ПК, він не буде витрачати час на заробіток через браузери, а підключиться до пулу.

  Розглянутий спосіб отримання прибутку рекомендується новачкам, які не використовують процесор на повну потужність, і хочуть випробувати себе в ролі Майнер. Що стосується видобутку конкретно Лайткоіна, з ростом курсу і складності криптовалюта Майнінг через браузер втратив актуальність. Тут краще працювати через пули із застосуванням ASIC-обладнання або скористатися наявними можливостями хмарного Майнінг.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector