Можливості та перспективи проекту Travel Chain

Travel Chain (Тревел Чейн) — це новий блокчейн проект, мета якої допомогти як мандрівникам, так і представникам туристичної сфери бізнесу. Сервіс являє собою майданчик, де кожен зможе поділитися з іншими інформацією про свої поїздки і розповісти про різні проблеми, з якими стикається сучасна індустрія туризму.

На момент написання статті проект знаходиться на етапі попередньої розпродажі токенов шляхом ICO.

Офіційний сайт: https://travelchain.io.

Що таке Тревел Чейн?

Великі дані в наші дні представляють собою велику галузь, обороти в якій щорічно досягають більше $ 203 млрд. Практика отримання інформації через аналіз величезних обсягів призначених для користувача даних може принести користь як збирав їх великим організаціям. Однак вони зазвичай жорстко охороняються і не доступні для використання іншими організаціями з метою сприяння створенню нових, більш ефективних послуг і продуктів.

Новий блокчейн проект передбачає створення платформи Тревел Чейн, заснованої на блокової технології, яка націлена на зміну цієї парадигми. Сервіс ставить перед собою завдання допомогти туристам і бізнесу в сфері туризму. Організатори майданчика прагнуть створити перший в світі децентралізований ресурс для обміну даними в туризмі.

Тревел Чейн — глобально масштабируемая платформа зберігання даних, яка дозволяє здійснювати обмін інформацією в індустрії подорожей. В її основі лежить блокчейн технологія Graphene, яка дозволить користувачам налаштовувати під себе базу даних, визначаючи ступінь доступу сторонніх осіб до розміщується ними інформації.

Тревел Чейн дозволить мандрівникам використовувати загальні дані, що зберігаються в публічній блок-ланцюжку. Завдяки цій архітектурі представники малого і середнього бізнесу в індустрії туризму потенційно зможуть отримати доступ до тієї ж інформації, що й великі корпорації.

В кінцевому підсумку, це повинно привести до розробки інтелектуальних алгоритмів і сервісів, які зможуть передбачити бажання і переваги туристів. Таким способом з’явиться потенційна можливість створювати «ідеальні тури» або продукти, що максимально відповідають бажанням і потребам певних груп користувачів і окремих мандрівників.

Планує інтегрувати платформу в деякі існуючі сервіси для туристів у формі додатку або віджета для збору даних. Творці проекту вже співпрацюють з великими гравцями на ринку туризму, такими як Tourister і Hotellab.

ICO Тревел Чейн

Запуск основного ICO відбувся 10 грудня 2017 року, в ході якого планується розпродати 693 000 000 токенов. ICO проводиться з жорстким лімітом в розмірі $ 10 млн і пропонує розпродаж 33% від загального обсягу запланованих монет. В рамках попередньої розпродажі вдалося зібрати понад $ 600 тисяч.

Решта маркери будуть розподілені між передпродажної маркою Тревел Чейн, першими інвесторами і засновниками, командою проекту, довірчим фондом розвитку і радниками. Вартість одного токена становить близько 0,0000016 BTC.

Можливості Тревел Чейн для розробників

Розробники можуть використовувати майданчик для реалізації своїх проектів і програмного забезпечення. Вони також зможуть продавати оброблену інформацію компаніям і рекламним сервісів.

Ось кілька прикладів послуг, які можна створити:

  • карти з використанням призначених для користувача фільтрів (наприклад, вказівка ​​розміщення музеїв в центрі міста або вегетаріанських ресторанів, які приймають оплату в токенах Тревел Чейн);
  • сервіс пошуку і обробки даних на основі діяльності користувачів в соціальних мережах, пошук та виявлення передплатників і друзів зі спільними інтересами;
  • збір та обробка інформації про користувачів з подальшим пропозицією сервісів і послуг з урахуванням їх ключових переваг;
  • система повідомлення про найближчих сервісах оренди автомобілів від місця готелю і оплати за послуги в токенах Тревел Чейн;
  • перелік туристичних турів і маршрутів, сформований на основі позитивних відгуків друзів і особисті уподобання користувача;
  • віджети, що відображають важливу для користувача інформацію (від погоди на узбережжі до кількості любителів італійської кухні в точний момент часу в заданому місці).

Перспективи Тревел Чейн

Тревел Чейн — цікава пропозиція, яке потенційно може дозволити мандрівникам отримати вигоду з обміну своїми даними, одночасно надаючи допомогу постачальникам послуг. Це ляже в основу створення кращих, більш ефективних продуктів і рішень, якими туристи зможуть скористатися в майбутньому. В цьому випадку виграють усі сторони: туристи отримують те, що хочуть, а туроператори — стабільний потік клієнтів і зростання привабливості пропонованих ними послуг.

Цей проект підійде для тих інвесторів, які зацікавлені в тому, щоб повалити нинішню олігархію в сфері туризму і добитися більшої децентралізації даних. Якщо ваша діяльність пов’язана з туризмом, то в такий проект як Тревел Чейн, варто інвестувати.

джерело:

BEG Home

https://travelchain.io/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector