Найжирніші крани для заробітку Ефіріума (Ethereum)

Сьогодні заробіток Ефіріума на жирних кранах може стати дуже прибутковою справою. Головне знати, якими ресурсами користуватися і як на них працювати. У цьому огляді ми розглянемо майданчики, які виплачують найбільшу кількість монет Ethereum за найвигіднішими умовами. Приступимо!

Що потрібно зробити перед початком роботи на жирних кранах Ethereum?

Золотиста монета Ефіріума крупним планом

Перш, ніж почати збирати GWEI (частини Ефіріума), потрібно виконати кілька попередніх дій:

 1. Заводимо гаманець для зберігання криптовалюта. Щоб зробити це максимально швидко, можна скористатися онлайн-майданчиками (blockchain.com, coin.space, cryptonator.com). Також, підійдуть і мобільні клієнти — Coinomi, Trust, BRD. Якщо в майбутньому ви плануєте зберігати велику кількість монет, встановіть собі десктопний гаманець (Mist, JAXX). Обов’язково генеруємо хоча б один публічний адресу. На нього ми будемо переводити зароблені гроші.
 2. Реєструємося на ротаторі FaucetHub. Так вийшло, що всі самі жирні крани Ефіріума пов’язані з цією платформою, що грає роль ротатора і мікрокошелька (тобто, проміжного ресурсу, на якому зберігаються зібрані кріптомонети).
 3. Прив’язуємо один або кілька публічних адрес до профілю на Фаусетхаб. Це робиться у вкладці Wallet Addresses. Без прив’язки хоча б однієї адреси ви просто не зможете заходити на крани.
 4. Відключаємо VPN (якщо він є). Дане розширення може збивати таймери на кранах, що відлічує час між роздачами GWEI.
 5. Відключаємо Adblock. Як відомо, дане розширення блокує рекламу, але саме за рахунок неї живуть всі крани. Якщо зайти на сайт з включеним Adblock, вас не пустять в профіль або не нараховуватимуть монети за виконання необхідних дій.

Також, рекомендуємо морально підготуватися до великої кількості реклами і до переходу по посиланнях, які будуть розташовані на функціональних кнопках. На жирних кранах вам доведеться витрачати трохи більше часу для отримання виплати (якщо проводити порівняння з ресурсами, що роздають не дуже багато монет і з великими інтервалами). Але повірте, ваші старання будуть того коштувати.

А тепер приступаємо безпосередньо до опису майданчиків!

Ефіріум-кран Coinmads

Головна сторінка крана Coinmads
Інтерфейс крана Coinmads

Перший учасник нашого списку дозволить вам щодня заробляти достатньо велика кількість GWEI, правда для цього на крані доведеться саме працювати. Щоб отримати свою першу виплату, робимо наступне:

 1. Переходимо по посиланню coinmads.com. У верхньому переліку криптовалюта вибираємо пункт ETH. Всього кран роздає 10 видів цифрових активів, якими ви також зможете зайнятися при бажанні.
 2. Скрол сторінку трохи вниз і в відповідне поле вписуємо прив’язаний до Фаусетхабу Ефіріум-адреса. Тиснемо на кнопку Continue.
 3. В поле для введення капчі натискаємо на кнопку «Показати». Чекаємо появи кодового слова і вписуємо його (іноді з’являється фраза з 2-3 слів). Обов’язково дотримуйтеся великі та малі літери, інакше спроба не зарахується.
 4. Кількома на кнопку Return to page, після чого тиснемо на Verify Captcha.
 5. У заданій послідовності тиснемо на слова. Врахуйте, що тут вас може кілька разів перекинути на інші сторінки або навіть викинути з профілю. Але коли ви зайдете повторно, процес продовжиться.
 6. Чекаємо відліку таймера і тиснемо на кнопку Claim GWEI.
 7. Розгадуємо ще одну капчу, чекаємо відліку таймера і натискаємо на кнопку Get Link. Після цього висвітиться повідомлення, в якому буде вказано зароблене кількість монет.

Ми пробували тричі, і кожного разу нам нараховувалося 87 GWEI. До речі, ресурс відразу перекидає монети на баланс Фаусетхаб, що досить зручно. Роздача проводиться кожні 5 хвилин, що не може не радувати. Для отримання додаткового доходу можна розвивати мережу рефералів. Ви будете отримувати 10% від прибутку кожного приведеного на кран одного. Звичайно, не найпривабливіші умови, але вони компенсуються солідними виплатами і малим перервою між роздачами.

Підводячи підсумки по Ефіріум-крану Coinmads, можна виділити у неї такі плюси і мінуси:

перевагинедоліки
Непогані разові виплати.Дуже багато реклами і рекламних лінків, за якими ви кожен раз будете переходити.
Мінімальний інтервал між роздачами.
Сервіс відразу переводить гроші на мікрокошелек, так що можна не переживати про те, що кран раптово стане лаві. Навіть якщо це трапиться, зібрані GWEI не пропадуть.Тривалий процес збору монет. Для отримання разової виплати потрібно пройти 3 етапи перевірок антибот. На це може піти більше хвилини, що для крана забагато.
При бажанні можна збирати не тільки Ефір, але і 9 інших криптовалюта.
На сайті є реферальная програма. Хоч вона і не сама «жирна», але сам факт її наявності можна вважати плюсом.

Огляд крана 8RAA для збору Ефіріума

Оформлення Ефіріум-крана 8RAA
Головна сторінка крана 8RAA

Дана платформа також є мультивалютної. Крім Ефіру, вона роздає біткоіни, біткоіни Кеш, Лайткоін, Деш, Догікоін, Піркоін, Поткоін, Блеккоін і Праймкоін. Щоб зібрати цікавий для нас цифровий актив, треба зробити так:

 1. Заходимо на сайт 8raa.com. У списку криптовалюта, розташованому вгорі, вибираємо Ethereum.
 2. В поле вводимо Ефіріум-адреса і тиснемо на кнопку Login. Як і на попередньому крані, тиснемо на кнопку «Показати» в поле для введення капчі.
 3. Вводимо кодове слово (або фразу), в потрібному порядку натискаємо на слова і тиснемо на кнопку VERIFY. На наступній сторінці розгадуємо ще одну капчу.
 4. Чекаємо закінчення відліку таймера і тиснемо на Get Link. Після цього сайт покаже, скільки грошей ми заробили з однієї спроби.

У нашому випадку вдалося заробити 64 GWEI, які також одразу перевелися на баланс Фаусетхаба. В цілому, кожні 5 хвилин на крані можна отримати від 50 до 200 GWEI (тут вже все залежить від вашого везіння). Є і своя реферальная програма — 10% від прибутку запрошеного користувача. Знову-таки, комісія невелика, але цей недолік можна перекрити особистим доходом і розвитком широкої мережі з декількох сотень людей.

Подібно до інших ресурсів, що роздає Ефіріум безкоштовно, майданчик 8raa.com має свої переваги і недоліки. Їх ми вказали нижче:

плюсимінуси
Можливість отримання непоганий виплати за 1 роздачу.Колосальна кількість реклами.
Мінімальний інтервал між зборами монет.Досить довгий процес отримання одного винагороди.
Автоматична відправка коштів на Фаусетхаб, завдяки чому їх збереження не залежить від працездатності крана.
Наявність реферального програми.
Мультивалютність.

Ефіріум-кран Coinrotation — особливості роботи

Як виглядає кран Coinrotation
Рекламні банери на крані Coinrotation

Ще один хороший кран, на якому можна заробляти не тільки Ефір, а й інші популярні криптовалюта. Сайт дає можливість отримувати до 200 GWEI кожні 5 хвилин. Щоб почати заробляти, необхідно зробити так:

 1. Переходимо за адресою coinrotation.com/ethereum/.
 2. Вписуємо пов’язаний адреса Ефіріум-гаманця і натискаємо на пункт Login.
 3. Тиснемо на кнопку Verify Me і паралельно починаємо клікати на слова в потрібній послідовності. Поки ми будемо це робити, з’явиться поле завантаження, яке почне поступово заповнюватися.
 4. Після закінчення завантаження тиснемо на кнопку Verify. Нас перекине на іншу сторінку.
 5. Ще раз розгадуємо капчу і натискаємо на кнопку Continue.
 6. Чекаємо, поки таймер закінчить відлік, а потім тиснемо на пункт Get Link.

За одну спробу нам видало відразу 129 GWEI, які моментально перевелися на FaucetHub. За наступні 5 спроб сума виплат коливалася від 120 до 140 GWEI, що вельми непогано.

В цілому, кран для Ethereum coinrotation.com має ряд переваг перед двома попередніми сайтами, але і без недоліків не обійшлося. Його сильні і слабкі сторони ми розписали нижче:

плюсимінуси
Хороші суми разових виплат.При розгадуванні першої капчи поле завантаження може заповнюватися дуже довго.
Моментальний переказ коштів на Фаусетхаб.На завершальному етапі роздачі таймер може зависати і не відраховувати час. Це нервує і гальмує роботу на сайті.
5-хвилинний інтервал між роздачами.
Підтримка відразу декількох популярних кріптомонет з моментальним виведенням на мікрокошелек.На крані немає реферальной програми, тому доведеться розраховувати тільки на себе.
Не дуже багато рекламних банерів і відсутність рекламних лінків на функціональних кнопках.

Жирний Ефіріум-кран Zetabitco: опис і прибутковість

Інтерфейс крана Zetabitco
Оформлення Ефіріум-крана Zetabitco

Цей ресурс працює трохи за іншими умовами, але доходу дає не менше. На головній сторінці сайту написано, що кран роздає 648 GWEI щопівгодини. Ми перевірили, чи так це:

 1. Переходимо по посиланню zetabitco.com/ETHEREUM/. Можна зайти і на звичайну адресу zetabitco.com, але тоді доведеться вибирати Ефір зі списку криптовалюта (всього на сайті лунає 14 цифрових активів).
 2. Вводимо Ефіріум-адреса і тиснемо на кнопку LOGIN. Через рекламних лінків вас може перекинути на інший сайт, і спробу входу доведеться повторити.
 3. Вирішуємо капчу у вигляді повзунка, який треба дотягнути до кінця поля, і натискаємо на слова в потрібному порядку.
 4. Тиснемо на кнопку Verify. Тиснемо на кнопку Click here to continue і розгадуємо ще одну капчу.
 5. Чекаємо відліку таймера і натискаємо на зелений блок Get link. Нас перекине на сторінку крана.

Ми з’ясували, що напис на головній сторінці не бреше. Нам дійсно зарахували 648 GWEI, причому зарахування пішло відразу на баланс FaucetHub. Тепер можна чекати півгодини і повторювати спробу. Таким чином, за 1 годину на даній платформі можна заробити 1296 GWEI. З урахуванням того, що для отримання такого доходу нам потрібно зайти на кран всього 2 рази, це приголомшливий показник.

Прибуток можна збільшити за рахунок залучення рефералів. Умови програми на zetabitco.com теж скромні — 10% від доходу запрошених користувачів. Однак негативні враження від низької комісії перекриваються солідними виплатами з зручним тимчасовим інтервалом.

Щоб підвести підсумки з цього жирного Ефіріум крану, ми виділимо її плюси і мінуси:

перевагинедоліки
Великі разові виплати.Наявність рекламних посилань на функціональних кнопках.
Зручний часовий інтервал між роздачами.Довгий процес отримання разової виплати.
Автоматичний переклад монет на баланс Фаусетхаба.Не зовсім вдале оформлення сайту. Кран має занадто яскравий інтерфейс, через який швидко втомлюються очі.
Наявність реферального програми для підвищення доходу.
Можливість збору декількох криптовалюта.

Огляд самого жирного крана Ефіріум — Kmine

Головна сторінка жирного крана Kmine
Як виглядає жирний Ефіріум-кран Kmine

Якщо ви шукаєте самий жирний Ефіріум кран, вам неодмінно варто скористатися цим ресурсом. Головна відмінність цього майданчика від інших розглянутих кранів полягає в тому, що на ній можна збирати GWEI без зупинок. Тобто, проміжного таймера немає. Отримали одну виплату і можна відразу приступати до виконання роботи для нарахування нових монет.

З інших особливостей сервісу Kmine можна виділити такі моменти:

 1. Виплати коливаються від 125 до 4400 GWEI. Але найчастіше вам буде нараховуватися мінімальна сума, хоча і вона виглядає солідно.
 2. Таймера немає, але кількість добових спроб зі збору монет обмежена. Правда це обмеження становить 1400 роздачі. За фактом, ви не будете відчувати ніякого утиску при роботі на сайті. Нам так і не вдалося дійти до заданого ліміту.
 3. Висновок коштів не автоматичний. Він замовляється вручну в будь-який зручний час. На Фаусетхаб монети переказуються моментально, так що тут ніяких неприємних несподіванок не буде. Однак за добу висновок можна замовляти тільки 10 разів. Швидше за все, це зроблено для того, щоб не перевантажувати мережу мікротранзакції.
 4. На сайті є реферальная програма, проте її умови невідомі. Тобто, у відповідній вкладці не вказано, який саме відсоток ви будете отримувати від прибутку запрошеного користувача. Мабуть, це головний мінус даного крана.

Принцип заробітку на платформі Kmine багато в чому схожий на те, що нам потрібно виконувати на попередніх ресурсах. Щоб отримати першу виплату, потрібно зробити так:

 1. Заходимо на сайт kmine.me. Вписуємо Ефіріум-адреса і тиснемо на кнопку Login / Register.
 2. Скрол сторінку вниз, чекаємо закінчення відліку таймера і натискаємо на кнопку Claim.
 3. Ще раз чекаємо кінця відліку, після чого тиснемо на кнопку Visit Link. Розгадуємо капчу і двічі тиснемо на великі червоні кнопки.
 4. Розгадуємо ще одну капчу (вона вимагає уважності), після чого тиснемо на кнопку Get Reward. Оновлюємо сторінку, щоб гроші зараховані на баланс.

Після цього повторюємо аналогічні операції стільки раз, скільки захочемо. Коли на балансі накопичиться більш-менш пристойна сума, можна замовити висновок. Робиться це у вкладці Withdraw за пару кліків.

Неважко порахувати, що навіть при випаданні мінімальної суми за 1 день на сайті можна заробити 175 000 GWEI. Це абсолютний рекорд серед усіх Ефіріум-кранів (принаймні серед тих, які чесно платять своїм користувачам). Але навіть незважаючи на фантастичні умови платформи, її не можна назвати ідеальною.

Щоб вам було легше зрозуміти, чи варто працювати на даному ресурсі, ми розписали всі його плюси і мінуси. Вони наведені нижче:

перевагинедоліки
Досить великі разові виплати.Рекламні посилання часто знаходяться на функціональних кнопках.
Можливість збирати монети без зупинок.На отримання однієї виплати йде досить багато часу, через що робота на майданчику може швидко втомити.
Приємний інтерфейс сайту, завдяки чому у користувача не втомлюються очі навіть після тривалої роботи на ньому.При надлишку активних користувачів сайт іноді перестає працювати, хоча і ненадовго.
Виплату можна замовляти в будь-який час, причому переклад проходить миттєво.Зрідка виникають збої з виплатою на Фаусетхаб, проте такі проблеми швидко усуваються.

Якщо говорити про такий момент, як реферальная програма, то його можна трактувати неоднозначно. З одного боку, комісія за запрошених учасників передбачена, що вже добре. Але з іншого боку, не вказано точний відсоток, що злегка псує враження про ресурс.

Ну що ж, ось ми і дізналися, як можна забезпечити собі заробіток на Ефіріуме на самих жирних кранах. Всі розглянуті ресурси хороші тим, що дозволяють отримувати непоганий дохід навіть без залучення інших користувачів. Але якщо ви хочете мати максимальний профіт, краще все-таки розвивати свою реферальную мережу, щоб отримувати солідні комісійні відрахування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector