Нові блокчейн проекти ICO, запуск яких очікується в 2018 році

За підсумками 2017 року можна з упевненістю сказати, що в цьому році криптовалюта і технологія блокчейн зіткнулися з різким зльотом, а шахрайство за допомогою ICO буквально охопило весь світ. Сотні проектів були представлені потенційним інвесторам в якості привабливого способу вкладення коштів. В цілому, в минулому році через ICO по всьому світу було зібрано близько $ 4 млрд.

Протягом всього часу розвитку ICO світ став свідком численних подій, починаючи від відвертого шахрайства, такого як Confido і відверто сатиричних ICO, як Uneless Ethereum Token, так і більш масштабних проектів: Paragon, Tezos, Filecoin і Bancor.

Причиною такої високої привабливості ICO є відносно низький бар’єр для входу, що дозволяє стартапам збирати великі обсяги коштів. З одного боку, це створює багато можливостей для різного роду спекуляцій, але, з іншого боку, ICO стали потужною силою для зростання прогресу і підвищення обізнаності про блокової технології і цифрових грошах. З точки зору демократизації технології це аж ніяк не є негативним явищем.

Незважаючи на те, що ринок залишається досить привабливим для стартапів, і світ впевнений, що в найближчому майбутньому з’являться всі нові проекти ICO, в 2018 році на горизонті маячать і багатообіцяючі проекти з планами і намірами щодо організації їх ICO в найближчому майбутньому.

Безліч новаторських ідей часто виявляються в тіні інших хрипких проектів просто тому, що вони не використовують спам в своїй рекламній кампанії з метою створення ажіотажу навколо себе. Проте, не дивлячись на те, що вони невідомі громадськості, їх визнають і поважають в співтоваристві експертів по криптовалюта.

Серед таких стартапів є п’ять перспективних блокчейн проектів, які в найближчому часі мають намір почати свої ICO. Не пропустіть їх з поля зору в 2018 році.

Credits

  • Засновник — Ігор Чугунов;
  • Дата початку ICO — 1 лютого 2018 року.

Цей проект, штаб-квартира якого знаходиться в Сінгапурі, заявлений авторами в якості «першої абсолютно автономної блочної ланцюжка», яка працює без будь-яких зовнішніх систем.

Credits — унікальне рішення, яке не має аналогів на ринку, яке здатне працювати з високою швидкістю. Воно дозволяє користувачам виконувати близько мільйона транзакцій в секунду з мінімальним часом обробки і низькою комісією. З такими перевагами Credits може стати широко поширеним рішенням для компаній, для яких масштабованість має пріоритетне значення.

Тому Credits — ідеальне рішення для впровадження програм в сферу фінансування, кредитних послуг, торгівлі, медицини, інтернет-речей (IoT), обмінників і т. Д.

IHT

  • Засновник — Ріккі NG;
  • Дата проведення ICO — 5 лютого 2018 року.

Мета цієї амбітної гонконгської компанії полягає в прагненні зробити мікроінвестіціі в нерухомість безпроблемними і прибутковими за допомогою укладення смарт-контрактів. Автори проекту мають намір використовувати технології для поділу об’єктів нерухомості в рамках своєї платформи (i-house.com) з подальшим розподілом і продажем декількома фінансовими інститутами. Це дозволить користувачам знизити ризики при інвестуванні з метою отримання прибутку.

Іншими словами, платформа буде служити майданчиком, де розробники, фінансові установи та користувачі кооперуються в сфері нерухомості для безпечного і прозорого взаємодії.

Dether

  • Засновник — Хамід Беньяхія;
  • Дата початку ICO — 7 лютого 2018 року.

Проект французької компанії являє собою першу площадку тимчасових мереж в світі. Мета розробників полягає в забезпеченні широкого доступу до криптовалюта через їх додаток, незалежно від рівня знань користувача про цифрових грошах.

Dether служить мостом між тими, хто купує і продає криптовалюта за фіатние гроші, а також є платформою для фізичних магазинів, які приймають оплату в цифрових монетах.

Як покупців, так і продавців можна легко знайти на карті Dether, де вони можуть обговорювати угоди в анонімному чаті, в той час як магазини можуть додавати своє місце розташування на карті, яка буде доступна клієнтам, що мають намір використовувати криптовалюта для оплати товарів і послуг.

AdHive

  • Засновник — Дмитро Маянів;
  • Дата проведення ICO — 7 лютого 2018 року.

Естонський стартап AdHive стане першим соціальним проектом в сфері відеореклами з підтримкою штучного інтелекту на базі blockchain. Платформа була розроблена для повної автоматизації механізму розміщення оголошень в соціальних мережах. Це дозволить скоротити час на реалізацію рекламних компаній до мінімуму.

Реклама необхідно створити рекламну кампанію, вказавши всі деталі, завдання та ціну. Все інше бере на себе штучний розум. Платіж за послуги здійснюється тільки після підтвердження системою завершення завдання.

BlockMesh

  • Засновник — Бьорн Дінгеманс;
  • Дата проведення ICO — 28 лютий 2018 року.

Автор проекту — маврикійська компанія, яка прагне кинути виклик глобальної комунікаційної галузі. Мета проекту — зробити інтернет доступним в усьому світі з використанням бездротових точок доступу і інших технологій. В основі платформи лежить мережева технологія, принцип роботи якої заснований на Bluetooth або WiFi.

Разом з блокчейном це дозволяє в перспективі створити глобальну децентралізовану і доступну мережу мобільних пристроїв, яка може передавати інформацію між вузлами до кінцевого користувача. Члени мережі, пристрої яких використовуються для передачі даних, будуть отримувати винагороду в токенах MESH.

джерело:

https://hackernoon.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector