Обмін Ефіріума на рублі — покрокова інструкція

 • Як вивести Ethereum в рублях покроково через сервіс localethereum.com
 • Прямий обмін Ефіріума на рублі
 • Обмін Ефіріума на рублі — популярний напрям, яке все більш затребуваним серед користувачів Мережі. До причин конвертації можна віднести страх подальшого зниження ціни, гостру потребу в грошах або бажання заробити на різниці курсів шляхом купівлі-продажу віртуальних монет. Незалежно від причини обміну учасникам кріптосеті потрібно розібратися в наступних питаннях:

  • Які способи обміну криптовалюта ETH на рублі існують.
  • У чому плюси і мінуси кожного напряму.
  • Коли можна розраховувати на найбільшу вигоду при конвертації.

  Нижче розглянемо основні методи обміну Ethereum на національну валюту РФ і наведемо детальну інструкцію для початківців користувачів.

  Як обміняти Ефіріум на рублі в обміннику — крок за кроком

  Обмінник для конвертації Ефіріума в рублі

  Найбільш простий шлях конвертації ETH в рублі — використання обмінника. Ці сервіси «заточені» під виконання обмінних операцій в різних напрямках. Як правило, такі майданчики працюють в напівавтоматичному або автоматичному режимі, а заробіток власника формується з двох складових — більш вигідного курсу і комісії. Незважаючи на ряд недоліків, такі сервіси залучають новачків. Це обумовлено простотою, великим вибором напрямків і високою швидкодією.

  Головна складність полягає у виборі відповідного майданчика, адже число обмінників обчислюється сотнями. Ось чому не варто поспішати з операцією. Перед тим, як обміняти Ефіріум на рублі, потрібно вивчити варіанти і вибрати відповідний сайт. Допомогти в цьому може сервіс моніторингу (як варіант, bestchange.ru), де зібрані тільки перевірені і надійні платформи. У разі скарг з боку користувачів порушник в стислі терміни видаляється з лістингу.

  Щоб уникнути помилок при виборі сервісу для обміну грошей, приділяємо увагу наступним аспектам:

  1. Розмір комісій. Сьогодні все більше обмінних пунктів не стягують додаткові платежі за угоду. У таких випадках важливо проявити увагу. Можливо, кошти стягуються при виведенні грошей або майданчик заробляє за рахунок менш вигідною для клієнта вартості.
  2. Резерви. При виборі сайту через бестчендж в окремій графі вказується обсяг доступного резерву. Наприклад, якщо користувач планує обміняти Ефіріум і отримати 10 000 рублів, а в графі резерву вказується тільки 9990 рублів або менше, провести операцію не вийде. Можлива також ситуація, коли система прийме замовлення, але виконує його тільки після поповнення резерву. У цьому випадку обмін може затягнутися.
  3. Курсова ціна. Перед тим, як вивести Ефіріум в рублі, звертаємо увагу на вартість 1 ETH для кожної з доступних майданчиків. Застосування сервісу моніторингу bestchange.ru спрощує завдання, адже майданчики з найбільш вигідним курсом виявляються в самому верху. Як правило, відмінності між сервісами незначні, але при обміні великої кількості віртуальних монет підсумкова різниця може бути значною.
  4. Час роботи. Для максимальної зручності бажано, щоб обмінний пункт функціонував в цілодобовому режимі і без вихідних. Якщо сервіс працює з перервами, це може свідчити про проблеми з резервом. Від обміну на таких майданчиках варто відмовитися.
  5. Відгуки. Важливим критерієм надійності сервісу вважаються думки реальних користувачів про його роботі. На бестчендж є окрема графа, в якій вказані коментарі, що характеризують роботу обмінника. Важливо прочитати їх перед вчиненням конвертації. Наявність негативних відгуків може свідчити про тимчасові труднощі в роботі сайту.

  Наведемо покрокову інструкцію, як обміняти Ethereum на рублі з вигодою:

  1. Йдемо на сайт bestchange.ru. Там визначаємося з варіантом обміну (зліва). Для поточної ситуації вибираємо Ethereum (ETH), а поруч встановлюємо відповідний варіант виведення в рублях. Це може бути Qiwi (RUB), банківська карта (Сбербанк, Альфа-Банк, ВТБ 24) або інші варіанти.
  2. Оцінюємо обмінники, які пропонує сайт. Як зазначалося, орієнтуємося на курс, резерв і відгуки. Тут же за допомогою спеціальних символів (біля назви сайту) зазначений тип обміну і наявність комісій. На 22.09.2018 року за 1 ETH можна отримати на банківську карту 15,95 тисяч рублів (кращий курс). Такий варіант пропонує обмінник NetEx24.
  3. Переходимо на сторінку сервісу, який пропонує кращий варіант курсової ціни, і проходимо реєстрацію. Це необхідно, щоб в подальшому не вводити кожен раз дані і отримувати бонуси при проведенні обмінних транзакцій.
  4. Визначаємося з цікавлять напрямком вже на обміннику. У нашому випадку віддається монетою є Ефіріум, а одержуваної — рублі (карта, Ківі або інші варіанти).
  5. Діємо за вказівками обмінного пункту, а після переконуємося, що рублі в повному обсязі надійшли на рахунок.

  Якщо кошти не прийшли на гаманець або на карту в період, який передбачений регламентом обмінника, звертаємося до адміністрації (технічній службі) за роз’ясненнями. При тривалій відсутності відповіді коментарі можна залишити в спеціальному розділі «Відгуки» на сайті моніторингу. Так служба техпідтримки працює більш оперативно і звертає увагу на заявку.

  плюсимінуси
  Можливість проведення обмінної операції без авторизації.Наявність комісії (може бути у вигляді відсотків або фіксованого).
  Легкість конвертації, що дозволяє здійснювати обмін без досвіду.
  Величезний вибір доступних напрямків для обміну валюти.Можливі ситуації з дефіцитом резерву на рахунку обмінного пункту.
  Висока швидкість конвертації.Курс нижчим від ринкового.

  Як вигідно обміняти Ефіріум на рублі через біржу — інструкція

  Багатьох користувачів Мережі, яких цікавить тільки вигідний обмін, не влаштовують пропозиції обмінних пунктів. Вони віддають перевагу роботі з біржами, в яких параметр курсової ціни найбільш наближений до ринкового показника. Щоб конвертувати Ефіріум на рублі з вигодою, важливо уважно підійти до вибору біржового майданчика.

  Рекомендується звертати увагу на відгуки користувачів (їх думку про роботу біржі), тривалість роботи сервісу, наявність необхідної криптовалюта і комісії. Після вибору сайту вивчаємо особливості його роботи, а далі переходимо до процесу конвертації. Поговоримо, як вигідно обміняти Ефіріум на рублі через EXMO і Yobit.

  EXMO

  Графік торгівлі валютної пари Ефіріум / Рубль на біржі EXMO

  Сайт exmo.com добре відомий російськомовним користувачам. Її виділяють зручний і простий інтерфейс, служба підтримки 24/7, порівняно невеликі комісії і величезний набір варіантів для обміну. Завдяки зручності оформлення, на вивчення можливостей сайту йде небагато часу, після чого можна здійснювати покупку цікавить валюти за вигідним курсом.

  Щоб зробити обмін Ефіріума на рублі через exmo.com, робимо такі кроки:

  1. Входимо на сайт і проходимо реєстрацію, після чого підтверджуємо e-mail і авторізуемся під особистими даними в систему.
  2. Прямуємо в «Гаманець» (знаходиться справа вгорі), після чого знаходимо криптовалюта (ETH).
  3. Тиснемо на посилання «Поповнити», після чого система перекидає на нову сторінку. Тут мають відомості про комісію (вона дорівнює 0%) і мінімальну суму поповнення (0,01 Ефіріум). Нижче прописаний адреса гаманця, на який потрібно перекинути цікавить суму. З правого боку передбачена кнопка «Копіювати адресу», на яку можна натиснути для копіювання інформації в буфер і безпомилкового перенесення в графу кріптовалютного гаманця.
  4. Проходимо верифікацію (щоб отримати великі можливості на біржовому майданчику і зняти ряд обмежень).
  5. Йдемо в секцію «Торги» і з правого боку вибираємо вкладку ETH. Далі в який з’явився переліку знаходимо рядок ETH / RUB.
  6. Під графіком знаходимо дві таблиці — покупка і продаж. Тут є два варіанти роботи — по ліміту або по ринку. У першому випадку транзакція проводиться за курсом, який задає користувачів, а в другому — за ринковою ціною. Якщо обрана вкладка «За межі», вказуємо число ETH, які необхідно продати, а нижче прописуємо ліміт в рублях. Далі тиснемо на клавішу «Продати ETH». Як тільки з’явиться відповідна пропозиція, угода автоматично проводиться. Якщо встановлена ​​вкладка «По ринку», вказуємо число ETH, які необхідно реалізувати, і пишемо суму в рублях. Далі натискаємо на «Продати ETH».

  Щоб прискорити процес конвертації, йдемо в «Обмін» і вносимо дані в запропоновані поля. У верхньому графі вибираємо Ефіріум, а в нижньому — рублі. При цьому зазначаємо суму ETH, яка віддається для отримання фіатних грошей. Як тільки відомості введені, тиснемо на «Обмін».

  Після виконання конвертації будь-яким з описаних вище способів входимо в гаманець біржі. У ньому в розділі RUB повинні з’явитися гроші. Тепер тиснемо на кнопку виведення і вибираємо варіант, який пропонує система. На 22.09.2018 року є наступні шляхи:

  • За допомогою Контакт. Тут максимальний і мінімальний поріг дорівнює 50 000 і 500 рублів відповідно. За кожну операцію з виведення береться 5% комісії, а також додатково 50 рублів.
  • Через Яндекс.Деньги. При такому варіанті мінімум / максимум виведення становить 500/14500 рублів відповідно. Розмір комісійної платежу дорівнює 3,95% від суми. Термін виведення до 24 годин. При цьому додаткову комісію в розмірі 0,5% бере сам Яндекс.
  • Через банківську карту. Цей варіант недоступний до проходження верифікації.
  • За допомогою AdvCash. При виборі такого способу мінімальний і максимальний поріг виведення дорівнює 20 і 50 000 рублів відповідно. Розмір комісії 4,95%.
  • Payeer. Тут нижній поріг становить 10 рублів, а верхній — 50 000. При виведенні стягується 5,95% від суми. Додатково 1% бере сама платіжна система.
  • Ківі. Це ще один популярний варіант виведення, при якому береться 5,5% -ва комісія. Нижній і верхній поріг суми для виводу — 1000 і 15 000 рублів відповідно. Термін конвертації в середньому 24 години.

  Yobit

  Графік торгівлі валютної пари Ефіріум / Рубль на біржі Yobit

  Ще один майданчик, яка добре відома користувачам мережі — yobit.net/ru/. Вона давно працює, має хорошу репутацію, пропонує великий вибір напрямків обміну і проводить операції при порівняно невеликих комісіях. Учасники відзначають, що курсова вартість на майданчику наближена до реального курсу ринку, що робить конвертацію більш вигідною.

  Висновок Ethereum на рублі відбувається за наступним алгоритмом:

  1. В особистому кабінеті на біржі йдемо в розділ «Баланси» і вибираємо з переліку ETH. Щоб прискорити пошук потрібного варіанту, користуємося відповідної пошуковим рядком.
  2. У рядку ETH тиснемо на «+» (Введення). Система вказує гаманець, куди повинні бути переведені кошти, а також попереджає, що мінімальна сума для зарахування 0,05 ETH. Далі перераховуємо кошти на внутрішній баланс і переконуємося в надходженні грошей.
  3. Переходимо в «Маркет», де розпорядженні користувачів більше 7,7 тисячі пар. Знаходимо потрібну пару через пошуковий рядок (ETH / RUR) і переходимо по посиланню.
  4. Під графіком знаходимо вікно «Продаж», де вказуємо число ETH, які необхідно реалізувати. Нижче система прописує, скільки рублів буде зараховано на рахунок. При цьому комісія за операцію становить 0,2% (це необхідно врахувати). Далі натискаємо «Продати».
  5. Після проведення операції перевіряємо успішність угоди. Йдемо в «Баланси» і вибираємо RUB.
  6. Кількома на «-» (Висновок) та визначаємося з варіантом. На 22.09.2018-го можна вивести рублі на Ківі (межа 60 000 р., Комісія 4%), на Payeer (6%), на AdvCash (3%) і на картку банку (межа 60 тисяч рублів). В останньому випадку береться комісія 70 рублів і додатково 6% від суми, що знімається.
  7. Перевіряємо, що кошти виведені в повному обсязі.

  плюсимінуси
  Можливість провести операцію за курсом, який близький до ринкового.За обмін і висновок рублів стягуються комісії.
  Можна встановити свою ціну і конвертувати кошти при її досягненні.
  Режим роботи 24/7.Перед проведенням конвертації необхідно розібратися з роботою майданчика.
  Висока швидкість перекладу.
  Гарантії надійності і захисту коштів.Іноді потрібно верифікація (наприклад, для виведення грошей на карту).
  Можливість зберігати гроші на біржовому майданчику.

  Як вивести Ethereum в рублях покроково через сервіс localethereum.com?

  Майданчик LocalEthereum для покупки і продажу Ефіріума

  Учасники Мережі знають, що для покупки і продажу біткоіни можна використовувати спеціальний сервіс localbitcoins.com/ru/. Для криптовалюта Ефіріум також з’явилася майданчик з аналогічним функціоналом — localethereum.com/ru. Тут легко знаходити партнерів для проведення угод з ETH.

  Розглянемо, як вивести Ethereum в рублях за допомогою цього сервісу:

  1. Реєструємося на localethereum.com/ru. Визначаємося з країною і переходимо на вкладку «Продати Ефір».
  2. Вказуємо варіант, який цікавить. Станом на 22 вересня 2018 року можна провести операцію за допомогою банківського переказу, готівкою, на банківський рахунок. Допускається обмін не тільки в Росії, але і по всьому світу за допомогою PayPal, Вестерн Юніон, подарункових карт або міжнародним переказом, а також іншими способами.
  3. У наведеному переліку вибираємо контрагента, умови якого максимально підходять, після чого тиснемо на кнопку «Продати» і проводимо операцію з урахуванням вказівок сервісу.
  4. Перевіряємо зарахування грошей на рублевий рахунок (з урахуванням обраного способу).

  плюсимінуси
  Вигідні умови співпраці.Ризик потрапити на шахрая.
  Широкий вибір напрямків для конвертації.
  Надійний захист від шахрайства (система контролює операції).Є комісія системи.
  Зручність конвертації.

  Прямий обмін Ефіріума на рублі

  Чоловік з планшетом потискує руку жінці

  На завершення виділимо ще один спосіб, який несе найбільші ризики для користувача і має на увазі прямий обмін Ефіріума на рублі з іншим учасником Мережі. Суть в тому, щоб знайти людину, яка бажає придбати ETH, віддавши при цьому рублі.

  Розглянемо, як виводити Ефір в рублі таким способом:

  • Знаходимо користувача, який готовий провести цікавий обмін (серед знайомих, на форумі або спеціальних сайтах).
  • Обговорюємо умови співпраці.
  • Переводимо необхідну суму в Ефіріуме.
  • Отримуємо гроші в рублях на рахунок обраного способу.

  плюсимінуси
  Немає комісійної платежу.Труднощі з пошуком контрагента.
  Великий вибір напрямків для обміну.Небезпека виявитися на «вудці» шахрая.
  Зручність узгодження всіх умов співпраці.

  Якщо виходити з позиції безпеки і максимальної вигоди, перевагу краще віддавати конвертації ETH в рублі на біржі. Якщо курс не має великого значення, можна виконати транзакцію за допомогою обмінника. Крім того, не варто ігнорувати і можливості localethereum.com/ru, де також можна провести вигідний обмін і бути впевненим у безпеці угоди.

  Відео, як обміняти Ефіріум на рублі:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector