Від чого залежить курс Ефіріума, залежить він від біткоіни?

 • Чи залежить Ефіріум від біткоіни
 • Ще на початку 2017 року курс Ефіріума сягав і десяти доларів, а 31 грудня він дістався до позначки в 774 $. Настільки стрімке зростання зацікавив інвесторів, які все активніше стали застосовувати ETH в якості об’єкта для вкладень. Експерти один за іншим робили позитивні прогнози, вважаючи, що досягнення Ефіріумом вартості біткоіни — тільки справа часу.

  Незважаючи на подальше зниження ціни, інтерес до активу не знизився. Навпаки, багато інвесторів зацікавилися інструментом через значну осідання в надії заробити на різниці курсової вартості віртуальної монети. Але для отримання прибутку потрібно знати, від чого залежить курс Ефіріума і в чому особливості кожного з критеріїв. Не менш важливий момент — чи слід ціна Ethereum за вартістю біткоіни. Розберемося з цими питаннями докладніше.

  Від чого залежить курс Ethereum — головні критерії

  Три руки тримають значки Ефіріума

  Криптовалюта Ефіріум з’явилася в 2015 році — лише через 6 років після випуску першої віртуальної монети (біткоіни). Майже відразу ETH стала популярною, а сьогодні (4 вересня 2018 роки) вона твердо зміцнилася на другому місці в ТОП-10 цифрових грошей за капіталізацією. Вартість однієї монети на вказане число становить 290 доларів, а добовий оборот торгів перевищує позначку в 1,38 млрд. Доларів.

  Життєвий цикл Ефіріума відображений в графіку нижче:

  Популярність криптовалюта Ethereum викликана декількома факторами:

  1. Високим ступенем захищеності.
  2. Швидкістю проведення транзакцій, які проходять протягом декількох секунд.
  3. Наявністю мінімальної комісії.
  4. Конфіденційністю (анонімністю) для користувачів.
  5. Легкістю обміну (Ефір включений в лістинг найбільших біржових майданчиків).

  Єдине, що турбує інвесторів — висока волатильність віртуальної монети, яка змушує переживати за вкладені гроші. Щоб уникнути втрати коштів, важливо вміти прогнозувати зміну ціни, а для цього варто знати, від чого залежить курс Ethereum. Нижче розглянемо кілька головних факторів, що впливають на вартість віртуальної монети.

  спекуляції

  Золотисті монети Ethereum крупним планом

  На 4 вересня 2018 року капіталізація ETH дорівнює 29,55 млрд доларів, але цей параметр занадто малий, якщо порівнювати із загальним показником обороту на кріптовалютном і безготівковому ринках. Тож не дивно, що великі учасники торгів ще можуть впливати на вартість віртуальної монети за допомогою угод з великим об’ємом монет.

  Досвідчені трейдери повинні знати і враховувати наступні ситуації — корекція, пампінг і дампинг. Наприклад, дампинг — різке падіння вартості віртуальної монети, викликане продажем великого обсягу активу одним чи кількома учасниками ринку. Зниження курсової ціни в цей період може досягати 5-10%, чим і користуються трейдери. При досягненні мінімального рівня вони скуповують криптовалюта, чекають підвищення її ціни, а потім продають за більш високим курсом. Для отримання більшого прибутку зловмисники поширюють негативні новини, що підсилює паніку. Тривалість дампа може досягати декількох днів.

  Пампинг — зворотний процес, коли учасники ринку створюють ажіотаж навколо криптовалюта і активно купують Ефіріум. У такій ситуації вартість віртуальної монети зростає. Як тільки вартість досягає піку, зловмисники активно продають ETH, після чого відбувається корекція — повернення вартості до первісної позиції (до пампа).

  Щоб не попастися на таку «вудку», учасникам ринку важливо уважно стежити за новинами і не піддаватися загальній паніці. Важливо чітко уявляти, від чого залежить зростання Ефіріума і аналізувати ринок перед покупкою віртуальної монети.

  Розвиток і впровадження технологій

  Емблеми Ефіріума на тлі технологічної схеми

  При аналізі курсової ціни важливо аналізувати роботу команди, спрямовану на удосконалення технології Ефіріума — фундамент, який лежить в основі вартості віртуальної монети. Якщо люди бачать результат роботи розробників, зростає довіра до криптовалюта і підвищується обсяг торгів. Це особливо важливо при довгострокових інвестиціях.

  Віталік Бутерін і його команда за три роки вдосконалили систему і усунули багато помилок. Наприклад, сьогодні ведеться робота зі створення другого протоколу blockchain, що має кращі характеристики, ніж у його попередника.

  Розглядаючи, що впливає на курс Ефіріума, важливо відзначити перспективи криптовалюта, щодо впровадження існуючий технології. Вже сьогодні «розумні» контракти прийняті на «озброєння» багатьма компаніями і банками. Наприклад, в ООН при реалізації продовольчої програми використовують блокчейн на Ефіріуме для проведення операцій. Це зроблено для зниження витрат на комісію і прискорення платежів.

  Крім того, технологія blockchain зацікавила NASA. Організація планує в майбутньому використовувати смарт-контракти для підвищення маневреності космічних кораблів в космосі, а також поліпшення зв’язку астронавтів з базою на Землі.

  В кінці серпня 2018 року з’явилася новина, що біржова площадка CBOE планує включити Ефіріум в лістинг і почати торгівлю ф’ючерсами на цю криптовалюта. У інвесторів в пам’яті свіжі події грудня 2017-го, коли після старту продажу ф’ючерсних контактів на Bitcoin вартість віртуальної монети різко пішла вгору. Така ж ситуація може статися і з Ethereum.

  Планується, що умови продажу ф’ючерсів не відрізнятимуться від тих, що характерні для біткоіни. Контракт буде мати беспоставочний характер, а при розрахунках буде враховуватися різниця курсової ціни на день покупки і дату завершення контракту.

  Внутрішні економічні чинники

  Значок Ефіру на тлі мінливого графіка

  На вартість Ethereum впливає і ряд економічних аспектів:

  1. Активність застосування віртуальних монет. Цей показник залежить від доступності криптовалюта на різних біржових майданчиках, зручності користування та обміну ETH. За цим критерієм Ефіріум майже не відстає від біткоіни, що робить його привабливим об’єктом для інвестування.
  2. Складнощі Майнінг. Від цього параметра залежить, наскільки важко учасникам кріптосеті обробляти транзакції. На 4 вересня цей показник досягає 3,4 РХ / с, а розмір винагороди дорівнює 3 ETH за видобутий блок. Чим важче Майні віртуальну монету, тим вище її ціна.
  3. Середній параметр транзакцій на добу. На 4 вересня 2018 року кількість операцій з Ефіріумом за добу становить майже 5,9 тисяч. Зростання цього показника свідчить про зацікавленість учасників Мережі в віртуальної монеті. При підвищенні середньодобового обсягу операцій збільшується і вартість ETH.
  4. Розмір комісії. Одне з головних переваг віртуальної монети полягає в низькій комісії. Багато користувачів вважають за краще Ethereum через можливість заощадити на перекладах. Наприклад, середній комісійний платіж на 04.09.2018 року становить 0,169 доларів. У разі зростання цього параметра через перевантаження мережі, збоїв в роботі системи або з інших причин, можливо зниження курсової ціни Ефіріума.

  Рівень безпеки мережі

  Закритий замок лежить на клавіатурі

  Не можна відкидати той факт, що вартість будь-криптовалюта, в тому числі Ethereum, залежить від здатності команди вчасно виявляти і нейтралізувати слабкі місця. Так, у випадку з Ефіріумом мав місце неприємний випадок в червні 2016 року, коли зловмисниками був атакований фонд The ​​DAO. В результаті атаки вдалося викрасти криптовалюта на 50 млн доларів. При цьому вартість ETH знизилася майже на 40% — до 13,76 $.

  Щоб відновити Ефіріум, пішло багато часу (близько 60 днів). При цьому дослідники запевняють, що метою зловмисників була крадіжка віртуальних монет, а гра на курсовій ціні з наступним заробітком на різниці ціни. Саме цей фактор став однією з причин появи ФОРКОМ Ethereum — Ефіріум Класик.

  Найпоширеніший спосіб знизити курсову ціну монети — замовити атаку на велику біржову площадку або організувати злом гаманців власників ETH. Подібна подія сталася влітку минулого (2017 го) року, коли зі сховищ Ефіріума буде вкрадено майже 30 мільйонів доларів (в криптовалюта). «Жертвою» став сервіс, який займається управлінням гаманців ETH (Parity). Результатом дій зловмисників стало зниження ціни до 291 долара (з 305 $). Дослідники запевняють, що штучне підвищення курсу віртуальної монети вимагає більшої праці, тому зловмисники частіше вибирають варіант з обвалом ціни.

  політика країн

  У питанні регулювання на законодавчому рівні простежується явна залежність Ефіріума від біткоіни. Якщо Bitcoin допущений до обороту, стає «легше дихати» і іншим грошей. Так, на вересень 2018 року сформувалося два умовних «табору»:

  1. Країни, які підтримують ходіння криптовалюта. До цієї категорії можна віднести Японію, Швецію, США, Естонії, Нідерланди і ряд інших держав. Підвищений інтерес до Ефіріуму проявляє Індія. І якщо раніше інвестори цієї країни віддавали перевагу біткоіни, сьогодні вектор уваги зміщується саме до ETH. У 2018 році криптовалюта зацікавила багатьох інвесторів в Індії. За статистикою майже 35% учасників ринку зацікавлене саме цієї віртуальної монеті. Для порівняння інтерес до біткоіни проявляє тільки 30% інвесторів. На третьому місці йде Даш, який цікавить трохи більше 5% респондентів.
  2. Держави, які не визначились або заборонили криптовалюта. В іншому «таборі» знаходяться країни, які не сприймають застосування віртуальної валюти або знаходяться на етапі роздумів. Так, віртуальні гроші можна використовувати в Еквадорі, Болівії, Киргизії, Бангладеші та інших країнах. Ряд обмежень існує у В’єтнамі, Таїланді та Ісландії. Що стосується найбільш великого «гравця» (Китаю), уряд країни не може визначитися з долею віртуальної монети. На даному етапі робота бірж під забороною, але останнім часом з’явилися чутки про майбутню легалізацію криптовалюта.

  Чим більше держав дозволяє застосовувати Ефіріум, тим краще для курсової ціни віртуальної монети. На тлі позитивних рішень можливе зростання вартості, чим неодмінно користуються інвестори і трейдери кріптовалютной мережі.

  новинний фон

  Значок Ethereum на задній панелі ноутбука

  Не менший вплив на вартість віртуальної монети має новинний фон, а саме відбуваються навколо криптовалюта події. До цієї категорії відносяться всі аспекти, про які вже згадувалося вище. Ціна Ефіріума може рости або знижуватися при появі новин від розробників, додаванні криптовалюта в лістинг якийсь біржі, виступі представників команди розробників, на тлі прогнозів експертів і так далі. Позитивні події, як правило, призводять до зростання курсової вартості (найчастіше короткочасного), а негативні — до «просідання».

  Інші фактори

  До решти аспектів, що впливає на курс ETH, можна віднести:

  1. Успіх роботи розробників зі створення інструментів, які використовуються для нагляду за кріптовалютним ринком.
  2. Проведення ФОРКОМ. Найбільшою подією в житті Ethereum стало поділ ланцюжка блокчейн і поява Ефіріум Класик. У цей період вартість ETH трохи просіла, але згодом повернула свої позиції.
  3. Вартість біткоіни (на цьому ще зупинимося докладніше).
  4. Кількість біржових майданчиків і обмінників, які застосовують Ethereum.
  5. Інвестиційна привабливість. Йдеться про інтерес до технології, який проявляють з боку банківських установ або великих корпорацій.
  6. Економічна ситуація в багатьох країнах. Інфляційні процеси в економіці змушують людей шукати альтернативні джерела збереження капіталу. Купівля Ефіріума дозволяє зберегти капітал, чим і користуються мільйони людей. Попит призводить до зростання вартості. Як приклади можна привести Абхазію і Венесуелу.
  7. Можливість заробітку на Майнінг. Один з факторів, що впливають на курсову ціну, є прибутковість видобутку віртуальних монет. Чим вище окупність криптовалюта, тим більше користувачів зацікавлене в Майнінг.

  Як і біткоіни, Ефіріум не має забезпечення, тому на його ціну впливає безліч факторів. Багато з них вже розглянуті, але залишився ще один — про нього поговоримо нижче.

  Чи залежить Ефіріум від біткоіни?

  Малюнок значків біткоіни і Ефіріума

  Експерти сходяться на думці, що ціна Bitcoin має безпосередній вплив на вартість інших віртуальних монет. У разі зростання або зниження ціни BTC, хоч і з невеликою затримкою, на зміну ціни реагують і інші монети, в тому числі ETH. Так що на питання, чи залежить Ефіріум від біткоіни, можна відповісти позитивно.

  Щоб переконатися в цьому, досить глянути на два графіка курсової ціни — для Bitcoin і Ethereum. Найбільш показовим є 2017 рік, коли спостерігалося різке підвищення ціни багатьох віртуальних монет. Так, значне зростання біткоіни спостерігався з середини літа, а пік ціни припав на грудень 2017 го, коли вартість досягла позначки в 20 тисяч доларів.

  Що стосується Ефіріума, для літнього періоду була характерна сильна волатильність через невизначеність ринку, а реальне зростання почався десь з листопада місяця. При цьому піковий параметр ціни (тисяча чотиреста сорок вісім доларів) був досягнутий 13 січня 2018 року. Це означає, що різниця між максимальними значеннями біткоіни і Ефіріума склала близько 1 місяця, тобто курс альткоінов реагує на зміну ціни біткоіни з невеликою затримкою. Це логічно, адже перший час інвестори визначаються, що до чого, після чого різко зростає число транзакцій.

  Такий зв’язок легко пояснити. Незважаючи на ряд відмінностей, в ETH і BTC застосовується одна технологія (блокчейн). Обидві криптовалюта не мають забезпечення і безпосередньо залежать від рівня попиту на ринку. Крім того, на вартість біткоіни і Ефіріума однаково впливає економічна складова в багатьох країнах, політика, новинний фон та інші аспекти.

  Але є й інша думка. Деякі експерти погоджуються, що ціни на Ethereum і Bitcoin залежать один від одного, але тільки в періоди різкого зростання або зниження вартості (пампа і дампа). Що стосується інших періодів, тут в силу вступають індивідуальні чинники, характерні для конкретної криптовалюта. З цим не можна не погодитися, адже за графіком видно, що у кожної віртуальної монети свій шлях, а також індивідуальні періоди ведмежого і бичачого трендів.

  Наприклад, 4 вересня 2018 року велика частина криптовалюта подешевшали, в тому числі ETH, а ціна BTC пішла вгору. Вартість віртуальної монети збільшилася на 0,55% і досягла 7,2 тисячі доларів. У свою чергу, Ethereum впав в ціні на 2,27 відсотка. До слова, це рідкісне явище, адже найчастіше ціни на криптовалюта рухаються в одному напрямку.

  Таким чином, Ефіріум залежить від біткоіни, але тільки при глобальні зміни ринку. Що стосується інших періодів, інвестору важливо орієнтуватися на індивідуальні особливості ETH, а також фактори, розглянуті в статті.

  Прогноз курсу Ефіріума на 2018-2019 роки:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector