Обмін Ripple через обмінники і біржі: покрокові інструкції

 • Онлайн-обмінники криптовалюта XRP: покрокова інструкція по обміну
 • Онлайновий обмінник Ріппл або біржа: що краще
 • Перед кожною людиною, що нагромадили криптовалюта, встає закономірне питання: де її можна обміняти. В цілому є всього два варіанти: біржі або онлайн-обмінники. Кожен з цих способів має свої нюанси, знання яких дозволить провести бажану операцію максимально зручно і швидко. Щоб розібратися у всіх аспектах, ми досконально вивчимо обмін криптовалюта Ripple на різних майданчиках. Спробуємо з’ясувати, який шлях буде оптимальним для того чи іншого користувача.

  Як обміняти Ripple через біржі?

  Значок Ріппл на дисплеї планшета

  Процес обміну буде розглянуто на прикладі двох майданчиків: exmo.com і bitflip.cc. Дані ресурси користуються величезною популярністю, оскільки вважаються одними з найнадійніших.

  Міняємо Ріппл через біржу Exmo.com

  Процес обміну Ріппл на біржі Exmo
  Валюти, на які можна обміняти Ripple через біржу Exmo

  Обмін Ripple через цей майданчик включає в себе кілька простих кроків:

  1. Заходимо на сайт exmo.com і проходимо процедуру реєстрації. Якщо ви вже є діючим користувачем платформи, цей крок пропускаємо.
  2. Натискаємо на кнопку «Гаманець» (знаходиться у верхній частині сайту). Гортаємо список гаманців вниз і знаходимо цікавить нас позначення XRP. Напроти нього є кнопка «Поповнити». Натискаємо її.
  3. Після цього натискаємо на кнопку «Створити адресу». Сайт автоматично згенерує публічний ідентифікатор вашого гаманця, а також Destination tag.
  4. Використовуючи адресу і Destination tag, перекидаємо монети зі стороннього Ріппл-гаманця (наприклад, програмного) на баланс біржі Exmo. Врахуйте, що мінімальна сума переказу повинна складати 10 XRP. Якщо ви до цього використовували гаманець на Exmo як основне місце зберігання монет (наприклад, ви перекидали на нього Ріппл з кранів), все попередні кроки пропускаються. Тепер можна переходити безпосередньо до обміну.
  5. Вибираємо вкладку «Обмін». Перед вами висвітиться меню, в якому буде два поля: «Я віддаю» і «Я отримую». У першому вибираємо пункт XRP (Ripple). А в другому — один із запропонованих варіантів. Відразу скажемо, що «розгулятися» вам буде ніде. Біржа дозволить вам обміняти Ріппл тільки на рублі, долари або біткоіни.
  6. Вводимо кількість монет XRP, яке хочемо обміняти і натискаємо на кнопку обміну.

  От і все. Через деякий час на рахунок обраного вами гаманця прийдуть гроші. Тепер знадобиться вивести кошти з біржі. Для цього ми робимо наступне:

  1. Знову натискаємо на «Гаманець» і знаходимо гаманець, на який скинулися обміняні монети XRP (нехай це буде, наприклад, рублевий гаманець).
  2. Навпаки позначення RUB натискаємо на кнопку «Вивести». Перед вами з’явиться меню з варіантами виведення. Їх буде чотири: MoneyPolo, Яндекс Гроші, AdvCash і Payeer. Вибираємо відповідний шлях виведення.
  3. Вводимо необхідну суму і натискаємо на кнопку «Вивести гроші».

  Врахуйте, що при виведенні коштів встановлено мінімальний і максимальний поріг. При перекиданні грошей на баланс MoneyPolo і Яндекс Гроші стягується тривідсотковий комісія (майданчик Яндекса і зовсім утримує ще 0,5% свого збору).

  Якщо ви хочете обміняти Ріппл, наприклад, на Лайткоін, то доведеться зробити дві операції. Спочатку обмін Ріппла на долари, рублі або біткоіни, а потім покупка Лайткоіна за обрану валюту.

  Використовуємо біржу Bitflip як обмінник XRP

  Процес обміну криптовалюта Ріппл на біржі Bitflip
  Обмін Ріппл на долари через онлайн-біржу Bitflip

  Обмін через дану платформу дуже схожий на аналогічну процедуру на Exmo, хоча свої нюанси тут все-таки є. Отже, ось що нам необхідно зробити:

  1. Зайти на сайт bitflip.cc і зареєструватися на ньому. При наявності аккаунта цей крок пропускаємо.
  2. Навести курсор миші на «Мої гаманці», вибрати пункт XRP і натиснути на кнопку «Поповнити».
  3. Перекинути монети на висвітився адресу з стороннього гаманця. Мінімальна сума транзакції повинна складати 0,01 XRP.
  4. Далі потрібно звернути увагу на велику напис «Торгові пари» (знаходиться праворуч на головній сторінці), на значки декількох валют, прописані в рядок трохи нижче, і на таблицю з фіатнимі і електронними валютами, що знаходиться ще нижче. У таблиці треба вибрати пункт XRP, а в рядку вище — гроші, на які ми будемо міняти цифрові монети. Всього у вас буде 6 варіантів: долари, рублі, гривні, тайські бати і біткоіни. Для прикладу візьмемо рублі.
  5. Тепер необхідно опуститися трохи нижче. Під графіком ви побачите дві графи: купити і продати. Нас цікавить друга. Перед введенням кількості монет, яке ви маєте намір продати, необхідно натиснути на зелену суму зверху (це поточний біржовий курс Ріппл по відношенню до рубля). Якщо ви не натиснете на неї, система не прорахує суму, яку ви отримаєте за обмін.
  6. Після цього навпроти рядка «Кількість XRP» треба ввести суму монет, яка підлягає обміну. Система відразу ж прорахує, скільки грошей ви отримаєте в результаті з урахуванням комісії (на даній площадці вона становить 0,1-0,18%). В кінці треба натиснути на кнопку «Продати».

  Рублевий рахунок поповниться досить швидко. Виведення грошей дуже схожий на зняття накопичень з біржі Exmo. Відрізняються тільки умови. Всього вам доступно 3 варіанти: Яндекс.Гроші, Payeer і AdvCash. Умови обміну рублів такі:

  • на Payeer і AdvCash — мінімальна сума 500 рублів, комісія 4,9%;
  • на Яндекс гроші — можна вивести від 500 до 60 000 рублів з комісією в 3,9%.

  Онлайн-обмінники криптовалюта XRP: покрокова інструкція по обміну

  Сторінка сервісу bestchange.ru
  Список валют, на які можна обміняти Ripple через сервіс bestchange.ru

  Відразу скажемо, що даний шлях обміну набагато простіше і зручніше, ніж на біржах, однак підходить він не всім. Тим, хто захоче скористатися цим способом, необхідно буде зробити наступне:

  1. Зайти на сайт bestchange.ru. Це спеціальний майданчик, що об’єднує надійні обмінні пункти з російськомовним інтерфейсом.
  2. У колонці «Віддасте» вибрати Ripple. У сусідній колонці можливі варіанти обміну залишаться підсвіченими. На щастя, тут їх набагато більше, ніж на біржах. Ви зможете вибрати фіатную або електронну валюту, або ж платіжну систему. Припустимо, ви вирішите обміняти Ріппл на рублі і автоматично закинути гроші на рублеву карту Visa / MasterCard. У таблиці по центру відразу висвітиться перелік обмінників, здатних провести дану операцію. Рекомендується орієнтуватися на самі верхні сервіси, так як вони пропонують найбільш вигідний курс. Але також необхідно дивитися на резерв (він відображає залишок тієї валюти, на яку ви міняєте Ріппл). Крім того, відразу в таблиці вказується мінімальна сума криптовалюта, яку можна використовувати при обміні.
  3. Після того, як ви виберете обмінник Ripple, потрібно натиснути на нього. Вас перекине на сторінку самого сервісу.
  4. Далі необхідно заповнити запропоновані поля і натиснути на кнопку «Обміняти» (як правило, вона знаходиться в самому низу сторінки).
  5. В кінці потрібно підтвердити виконання операції. Врахуйте, що час на підтвердження обмежена. Найчастіше, воно становить півгодини. Після закінчення зазначеного часового відтинку заявка на обмін видаляється, і все треба починати заново.

  Після виконання всіх дій вам залишиться тільки дочекатися приходу грошей на карту. Пам’ятайте, що обмінники такого плану працюють в ручному або напівавтоматичному режимі, через що переказ грошей може тривати день або навіть більше.

  Онлайновий обмінник Ріппл або біржа: що краще

  Монета Ripple із зображенням карти світу

  Щоб остаточно зрозуміти, яким із запропонованих варіантів віддавати перевагу, необхідно розглянути сукупність їх переваг і недоліків. Щоб вам було легше зорієнтуватися, ми розписали сильні і слабкі сторони майданчиків в наступній таблиці:

  перевагинедоліки
  біржіНизький поріг мінімальної суми для обміну.Обов’язково потрібно реєструватися на сайті.
  Невисокі комісії при виведенні коштів з балансу біржі.Необхідно попередньо переводити Ріппл на біржовий гаманець.
  Висока швидкість транзакцій.Обмежений перелік валют, на які можна обміняти Ripple, і мізерний вибір платіжних систем для подальшого виведення грошей.
  Можливість відстеження курсу в режимі реального часу для подальшого обміну за найвигіднішими умовами.
  Онлайн-обмінникиРеєстрація необов’язкова.Високий мінімальний поріг для здійснення обміну (може досягати 500 монет).
  Можна проводити обмін з будь-якого гаманця Ріппл (програмного, мобільного або онлайнового).Переказ грошей може займати дуже багато часу, так як майже всі обмінники працюють в ручному або напівавтоматичному режимі.
  Величезний вибір валют і платіжних систем для обміну Ріппл.

  Виходячи з даної таблиці, між двома розглянутими типами майданчиків можна зафіксувати бойову нічию. Проте ми все-таки можемо прийти до логічного висновку, який дозволить вам робити правильний вибір для обміну. Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликою сумою Ripple, краще користуйтеся біржами, адже на них встановлений мінімальний поріг. Для обміну великих сум рекомендується вдаватися до допомоги обмінників. Тут ви можете відразу скидати гроші на карту або на баланс майже будь-який платіжної системи. Звичайно, на це буде йти більше часу, зате від вас буде потрібно менше дій.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector