Ripple (XRP) на біржі криптовалюта — як купити

Впровадження Ripple в банківську сферу прогнозує активне зростання курсу, тому як число монет в 100 млрд XRP стрімко зменшується. Підвищена увага до продукту Ripple — в стабільному збільшенні обсягу капіталізації, в той час як вартість валюти поки залишається стабільною. Наявність таких умов провокує затребуваність торгової пари XRP / USD. Цьому сприяють і функціональні особливості монети.

Біржа — це один з небагатьох способів придбати криптовалюта. Ripple можна Майні, оскільки весь запас вже сформований. Згідно із задумом, повільне, але стійке зменшення монет за рахунок згорання 0,00001 XRP при кожній транзакції захистить всю систему від інфляції.

При всіх позитивних моментах, існує брак, який турбує співтовариство: більше половини всіх монет XRP (а точніше, 65%) знаходиться в руках розробників. Теоретично це має на увазі можливість ринкових махінацій, і в якійсь мірі, може вплинути на участь великих інвесторів.

Існує кілька можливих способів купити криптовалюта:

 1. Кріптовалютний обмінник.
 2. Біржа криптовалюта з Ripple.
 3. Персональний обмін між користувачами Мережі.

Кожен з цих способів має свої недоліки. Про те, де вигідніше купувати криптовалюта — на біржі або в обміннику, ми вже писали. У цій статті розглянемо конкретно особливості покупки Ріппла на біржі.

На якій біржі купити Ripple?

Інтерфейс біржі BITSANE
Сторінка біржі BITSANE, на якій можна купити Ripple

Для початку визначимо список кращих кріптовалютних бірж, де можна придбати Ріппл:

 1. BITSANE — це недавно з’явився ресурс зі стриманими розмірами комісій. В системі можна використовувати банківські картки. Купівля криптовалюта на bitsane.com доступна через електронні платіжні системи (advcash, OK PAY і інші).
 2. EXMO — це одна з найвідоміших і надійних кріптовалютних бірж. Ripple тут можна купити за рублі, долари і біткоіни.
 3. BitStamp — це гідний ресурс з швидким переказом коштів. На bitstamp.net можна купити Ripple на біржі за валюту по банківських картах, проте російськомовного інтерфейсу немає.
 4. Kraken — цю популярну торгову площадку криптовалюта вибирають професійні трейдери. Купівля крипти на kraken.com з кредитних карток тут неможлива. Інтерфейс підтримує тільки англійською та японською мовами.
 5. BitFlip — одна з найбільш надійних бірж з добре опрацьованим російськомовним інтерфейсом. На bitflip.cc доступні операції з різними платіжними системами — серед них Віза Ківі Валет, Вебмані і Я.Деньгі.

Що стосується курсу і вигоди, то станом на 7 березня 2018 котирування XRP на різних біржах наступні:

біржаКурс XRP / USD
BITSANE0.88
EXMO0.88
BitStamp0.84
Kraken0.89
BitFlip0.94

Як купити Ріппл на біржі — що потрібно знати?

Купівля Ripple на онлайн-біржі Exmo
Процес покупки Ripple за біткоіни на біржі Exmo

На території СНД найбільшу популярність отримали 2 біржі — EXMO і БітФліп. Це логічно, оскільки обидва сервісу надійні, мають російськомовний інтерфейс і працюють з популярними платіжними системами.

На прикладі EXMO розглянемо процес покупки. Оскільки функціонал передбачає кілька напрямків, то моментальну угоду можна зробити в розділі «Обмін». Представляємо покрокову інструкцію з купівлі Ріппла на сервісі:

 1. Поповнюємо рахунок на EXMO в рублях, доларах або біткоіни. Якщо у вас інша валюта, то не страшно, але доведеться здійснювати додаткову операцію з обміну наявної валюти на RUB, USD або BTC. Тільки за ці три валюти можна купити Ріппл на Ексмо.
 2. У вкладці обмін у відповідному рядку необхідно вказати валютну пару, уточнюючи скільки у вас є для обміну валюти або скільки ви хочете отримати XRP.
 3. Після натискання на кнопку «Обмін», відбувається транзакція.

Є альтернативний спосіб покупки криптовалюта через вкладку «Торги». Можна, можливо
купити монету за ринковою ціною поточного курсу або за встановленим значенням. В останньому випадку користувач сам встановлює ліміт, при якому він готовий придбати крипту. Операція буде виконана в тому випадку, коли монета досягне
встановленої вартості.

Популяризація нової монети зможе розширити лістинг будь-якої біржі. Ripple (XRP) поки торгується на порівняно малій кількості торгових майданчиків, якщо розглядати загальносвітову систему, але навіть серед них є 2 надійні російськомовні майданчика.

Купувати чи XRP на біржі — плюси і мінуси

Емблема Ripple крупним планом

У бірж є багато переваг і недоліків, які варто зважити перш, ніж купувати Ріппл або будь-яку іншу крипту. Всі сильні сторони пов’язані в основному з широким функціоналом ресурсів, а всі слабкі — з порівняно низьким рівнем безпеки. Отже, зважимо всі за і проти:

плюсимінуси
Наявність лімітних ордерів для покупки.Можливість злому аккаунта або хакерської атаки на біржу.
Вигідний, динамічний курс Ріппл, що дозволяє підібрати оптимальний час і курс для входу.Системні складності здійснення обміну.
Можливості обміну в будь-який момент на іншу крипту або виведення в фіат.Можливі відстрочки транзакції.
Підтвердження особистості для банківського переказу, що займає час.
Обмежене число способів поповнення і виведення.Валютні комісії до 10% в залежності від методу та валюти і до 0,3% за операцію.

В цілому, експерти рекомендують не вибирати біржі для зберігання великих обсягів грошей на довгострокову перспективу. В цьому випадку краще скористатися холодними гаманцями. Такі ресурси швидше доцільно використовувати для зберігання невеликих сум, торгівлі, вивчення ринку.

Динаміка курсу XRP на біржі і висновки

Курс Ріппл до біткоіни за 07.03.2018
Котирування криптовалюта Ріппл до біткоіни за 07.03.2018

Сприятливі умови для спекуляції збільшили затребуваність монети XRP, а також, підігріли інтерес до інвестування в успішний проект.

З огляду на те, що пара XRP / USD — порівняно нова торгова лінія, вона ще не встигла стати предметом численних обмінних спекуляцій. Відзначимо, що ринкова ситуація лише побічно впливає на курс, тому Ріппл може знизити торговельні ризики.

Ripple — це сучасна платіжна система. Розробка активно використовується серйозними гравцями в банківській сфері. Експерти зараз позитивно оцінюють перспективи криптовалюта, а тому актуально придбати навіть мінімальну кількість монет на біржі для зберігання на перспективу. Якщо стабільність мережі не буде коливатися, зростання монети буде надалі підвищуватися. Якщо прогнози аналітиків справдяться, то система має всі шанси стати найбільш капіталізованою світовою мережею.

Як купити Ріппл на біржі БітФліп, дивіться у відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector