Обмін XRP на рублі: де і як зробити операцію

безмежність

21 століття — час можливостей. Ця фраза сьогодні одна з найпоширеніших і суперечити їй досить складно. Кожен має право вибирати країну і вид відпочинку, фільми для перегляду, улюблену музику. Ніхто не обмежений в навчанні, бізнесі або роботі. Звичайно, є багато песимістів, які стверджують, що у нас є лише ілюзія вибору. Але насправді нікого і ні до чого не примушують: кожен вибирає свою доріжку сам.

Коли справа стосується грошового обороту, то ситуація аналогічна. Можна стати клієнтом конкретного банку, або працювати відразу з усіма, або створити акаунт на одній електронній платіжній системі, або на всіх. Більш того, тепер є безліч криптовалюта. Звичайно, пріоритет у всьому віддають кращим. Але ж очевидно, що вибір завжди робиться виходячи з якості послуги.

Якщо вам потрібно обміняти криптовалюта на фіат, то варіанти не зовсім безмежні, однак кожному буде з чого вибирати. Деякі, можливо, навіть стануть на роздоріжжі між декількома способами. Адже у кожного є практично унікальну перевагу, тому іноді буває складно зупинитися на якомусь конкретному.

доступні способи

Будь-який продаж криптовалюта обов’язково пов’язана з онлайном. Тому, незалежно від варіанту потребують з’єднання з Інтернетом. Здається, що сьогодні це не проблема. Проте, все ще є багато місць, де з’єднання погане або відсутній. Наприклад, обміняти XRP не вийде в лісі або на океані.

Але оскільки такий збіг обставин практично неможливо, то з труднощами ви не зіткнетеся. Тому можна відразу переходити до вибору. Існує три способи виведення:

 • обмінники;
 • біржі;
 • пряма угода.

Обміняти онлайн безкоштовно і без реєстрації

Бракує тільки «в хорошій якості». В якомусь роді, сюди можна додати цю частинку, адже кожному цікаві якісні послуги. Особливо якщо справа стосується грошей. Власне кажучи, більшість обмінників працюють чесно і безкорисливо.

Використання подібних майданчиків, ймовірно, самий зручний спосіб. Перше, що порадує будь-якого користувача — відсутність реєстрації. Вірніше, вона можлива, але не обов’язкова. При разової необхідності послуг такий нюанс грає величезну роль. Більш того, це говорить про конфіденційність операції, адже користувач не вказує ніяких даних.

Сама процедура проста до неподобства. Потрібно вказати одиницю обміну і отримання (в даному випадку Ripple і рублі відповідно), кількість монет на продаж, і номер рахунку для відправки. Що стосується рублів, то в списку, що випадає більшість обмінників відразу прив’язуються до конкретної системи. Серед таких зазвичай можна побачити:

 • Qiwi;
 • Webmoney;
 • AdCash;
 • Payeer;
 • Яндекс гроші;
 • іноді Сбербанк.

Тому, вам необхідно завести аккаунт в одному з платіжних сервісів, або вибрати той, на якому у вас вже відкриті гаманці. Коли введете всю необхідну інформацію, перейдіть до вікна оплати. Там побачите номер XRP гаманця, який прив’язаний до обмінника. Після відправки токенов запит буде оброблений і через деякий час ви отримаєте гроші.

Більшість обмінних майданчиків витрачають не так багато часу для відправки. В середньому операція займає 10 хвилин (включаючи саму транзакцію через мережу криптовалюта). Тому користувачеві не доведеться чекати занадто довго.

Ви, напевно, хочете запитати, чому безкоштовно? Тому що більшість сервісів працюють без комісії. Її потрібно сплатити лише у виняткових випадках: встановлена ​​обмінником або просто прихована. В останньому варіанті ви будете здивовані і обурені. Але якщо попередньо ознайомитися з відгуками, то можна дізнатися про таку практику до проведення операції.

Один з ключових недоліків обмінників — занижений курс. Як вже було сказано, вони працюють без комісії. Але це не означає, що такі майданчики волонтерські. Це було б занадто ідеально. Вони заробляють саме на різниці свого і ринкового курсу монети. Тому будьте готові отримати трохи менше, ніж вважали за показниками того ж Coinmarketcap.

Також, в деяких випадках можна зіткнутися з порожнім валютним резервом. Він поповнюється лише за рахунок самих користувачів. Відповідно, якщо з якоїсь валютою давно не проводили операцій на її продаж, то запасів майданчика може не вистачити для вашої операції.

безпечно

Інший спосіб, який найбільше підходить трейдерам — це висновок з біржі. Звичайно, можна продати XRP, які лежать на біржі, за допомогою обмінників. Однак це зайве залучення посередницьких сервісів. В даному випадку це може створити додаткові незручності.

Якщо ви зберігаєте токени на біржовому гаманці, то потрібно лише перейти на торги і продати їх за рублі. Трейдерам процедура відома. Для новачків варто надати коротку інструкцію:

 • на торгах потрібно вибрати продаж «По ринку» або «По ліміту»;
 • ввести кількість монет;
 • у другому варіанті вказати курс.

Продаж по ринку відбувається практично моментально і має на увазі операцію з використанням середнього на біржі курсу XRP до рубля. «По ліміту» відрізняється лише тим, що користувач в праві встановити будь-яку вартість за один токен. Проте, варто враховувати середній показник, оскільки при сильному заниженні (або підвищенні) інші гравці просто не відреагують на подібний ордер.

Перевага використання біржі в високий рівень надійності. Такого роду майданчики задумані як маркетплейс, а не обмінник. Відповідно, розробники подбали про безпеку кожної транзакції і гаманців. Тому зламати систему або навіть відстежити операцію буде не так просто.

Серед недоліків варто виділити необхідність реєстрації, яка займає багато часу (а в деяких випадках потрібно верифікувати профіль, щоб мати повний доступ до функціонала біржі), а також комісії за кожну операцію.

Якщо хочете шампанського

Останній варіант — це продати токени на руки, без використання посередницьких сервісів. Для цього потрібно знайти покупця. Єдине місце, де вони є — це кріптовалютние форуми. У виняткових випадках можна пошукати відповідні групи в соціальних мережах або запропонувати подібну угоду комусь серед знайомих.

Один з варіантів — знайти покупця, який вказав конкретну операцію (торгову пару, суму тощо). В такому випадку трохи легше, оскільки відпадає необхідність затвердження способу оплати. Відповідно, піде трохи часу на досягнення угоди.

Інший — просто знайти покупця XRP і запропонувати йому розрахунок рублями. Якщо йому зручний такий варіант, то він погодиться. Якщо ні — доведеться трохи повмовляти або просто шукати іншого.

Безумовна перевага тут в тому, що ви маєте можливість домовитися про всі умови угоди, включаючи курс обміну. Крім того, не потрібно звертатися до посередницьких сервісів, а значить точно не буде комісії. Варто нагадати, що транзакція в мережі Ripple коштує всього лише 0.00001 XRP.

При цьому ви дуже ризикуєте, оскільки ніколи не можна точно знати, чи сидить на тому боці чесна людина або шахрай. І навіть якщо вам пощастить домовитися про зустріч, все одно можна наштовхнутися на зловмиснику. Але, як то кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського.

висновок

Як було сказано вище, при виборі можна опинитися в ступорі. Кожен із способів по-своєму гарний. Тому, щоб не розмірковувати занадто довго, варто відповісти собі на одне питання: чого ви хочете? Надійності — значить біржа, простати — обмінник, ризику і прямий операції — пошук покупця. Провівши подібну асоціацію, ви швидко визначитеся. Головне потім не заступоріться при пошуку конкретного сервісу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector