OmiseGO криптовалюта: призначення і прогноз

Що це таке і з чим її «їдять»?

OmiseGO (OMG) — це розширення для платформи Omise, яка є популярною платіжною системою в Азії і була заснована в 2017 році.

Грунтуючись на технології блокчейн, мета OmiseGO — запропонувати систему, метою якої є революція в тому, як люди беруть під контроль свої фінансові та цінні активи та обмінюють їх один з одним без залежності від стороннього особи.

Через платформу OmiseGO, пов’язану з мережею Ethereum, у будь-якого користувача буде можливість здійснювати обмінні операції, наприклад, розстрочку, розрахунки, заснувати фінансовий магазин, вести бізнес B2B, фонд виробничої мережі, програми непохитності, адміністрування ресурсів повністю децентралізованим і зручним для всіх способом.

Крім того, величезна кількість стандартних клієнтів в найбільших країнах, що розвиваються буде наділене повноваженнями по перетворенню змін в готівкових коштах для використання децентралізованих грошових стандартів, наприклад, ETH, BTC та інших.

Організація OmiseGO стоїть осібно серед децентралізованих фіатних коштів: в тій мірі, в якій асигнування і використання йдуть, структура будується з метою виграти кращі грошові форми.

Компанія і команда розробників

Omise — це компанія, що надає рішення для онлайн-платежів, і яке вже налічує тисячі клієнтів: ці клієнти є як продавцями, використовуючи платіжну рішення Omise для продажу своїх продуктів або покупцями. Omise була також представлена ​​в 2016 році номері Forbes Thailand як «Rockstars Fintech» і нагороджені званням «Цифровий стартап року» прем’єр-міністром Таїланду.

Юн Хасегава (англ. Jun Hasegawa) є генеральним директором Omise і OmiseGO, а Донні Харінсутт (англ. Donnie Harinsut) — оператором Omise і OmiseGO. Джозеф Пун (англ. Joseph Poon) є співавтором Lightning Network, а також є головним автором OmiseGO. Більш того, команда OmiseGO складається з знатних радників, включаючи засновника Ethereum Віталіка Бутеріна (англ. Vitalik Buterin) і співавтора Plasma, Гевіна Вуда (англ. Gavin Wood).

Як працює?

OmiseGO будує свою власну мережу — блокчейн OmiseGO. Блокчейн OmiseGO не належатиме компанії OmiseGO як власного майна, але буде відкритою і рівноправній мережею, що належить всім тим, хто її використовує.

Операції, що відбуваються з використанням продуктів OmiseGO (такі продукти — DEX, гаманець OmiseGO і гаманці або додатки, створені за допомогою OmiseGO SDK) будуть функціонувати частково на блокчейне OmiseGO і частково на блокчейне Ethereum.

Де придбати?

Ви можете купити OMG на багатьох кріптобіржах, але тільки за допомогою будь-якої іншої криптовалюта або альткоіна. Тому потрібно спочатку придбати Bitcoin, Litecoin або Ether, а потім обміняти їх на OMG. Популярними біржами для покупки OMG є Bittrex, Binance або Bitfinex.

Найпопулярнішою біржею, де за біткоіни можна купити OMG — це Kraken і Coinbase.

перспективи

Інвестиції завжди дуже ризиковані, а інвестиції в кріптомір ризикованіше подвійно. Так що, як і в будь-якому іншому проекті, інвестування в OmiseGO — це ризик, і якщо ви вирішите ризикнути, ви ніколи не повинні вкладати більше, ніж ви можете собі дозволити повністю програти.

І жодна річ, написана в цьому огляді, не спростовує цей факт, що ви ніколи не повинні забувати, чи плануєте ви вкладати гроші в OMG або в будь-якій іншій проект.

Це говорить про те, що бізнес-модель інвестора повинна покладатися на ідею про те, що мережа OmiseGO буде обробляти дуже велику кількість транзакцій, що ці транзакції будуть генерувати дуже високу суму зборів і що ці збори будуть розподілятися серед власників OMG, чим більше OMG ви будете утримувати, тим більше ви отримаєте в рік, що, якщо проект буде виконувати свої обіцянки, може перетворитися в дуже прибутковий пасивний дохід.

Є дві основні причини прогнозувати, що мережа OmiseGO буде обробляти дуже велику кількість транзакцій:

1 — Партнерські відносини

Партнерські відносини, укладені між OmiseGO і банками або приватними компаніями, показують, що потенційно мільйони користувачів або більш зможуть користуватися фінансовими додатками, що працюють в мережі OmiseGO.

2 — SDK OmiseGO надає платформу програмування, яку будь-яка компанія або банк може використовувати для створення своєї власної фінансової (або обмінної валюти, відмінній від фінансової вартості) мережі для свого власного ринку і своїх власних користувачів, і ці додатки, створені за допомогою SDK OmiseGO, також будуть працювати на мережі OmiseGO.

І знову-таки, можливість програмування жодним чином не зобов’язує компанії або групу осіб, що використовують движок для програмування, публікувати будь-якої логотип OmiseGO в своєму додатку, а також будь-які графічні зобов’язання будь-якого роду.

SDK (англ. Software development kit) буде тільки певним набором програмних функцій, щоб: заощадити час і витрати на розробку власної блокчейн-платформи, використовуючи надійну основу від OmiseGO.

джерела:

https://medium.freecodecamp.org/

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

https://www.weusecoins.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector