Підтримують Bitcoin Cash біржі для трейдингу

Кількість бірж — важливий показник

Криптовалюта — це не тільки платіжні методи і блокчейн-платформи. Це ще і окремий ринок інвестицій. Адже вони мають дві важливих складових: можливість трейдингу і вкладів. Тому Bitcoin або будь-якого альткоіну ​​дуже важливо, щоб його визнавали як можна більше майданчиків.

Чому?

 1. Трейдери вибудовують тренд курсу.
 2. Обсяг торгів відображає попит.
 3. Чим більше сервісів — тим вище репутація.
 4. Більше можливостей придбати або обміняти ту чи іншу криптовалюта.

Таким чином можна виділити невелику формулу: багато торгують конкретну монету бірж = зростання вартості = популярність = перспективи. Незалежно від того, імпонує вам Ефіріум, біткоіни Кеш, Лайткоін або інший актив, варто знати, де він використовується найкращим чином.

Обсяг торгів — запорука успіху

У трейдингу та інвестуванні дуже важливим показником є ​​обсяг торгів. Адже чим він вищий, тим більше попит на криптовалюта, а значить вища ймовірність отримати від неї прибуток.

Однак, в загальному цей показник може бути на високому рівні, але якщо деталізувати з бірж, то деякі можуть показати нульовий результат. Це говорить про те що:

 • користувачі не довіряють зазначеної криптовалюта;
 • на майданчику прибутковіше Трейд іншими монетами.

Відповідно, вибираючи біржу під свою криптовалюта, крім показників надійності і популярності самого майданчика, потрібно звернути увагу на обсяг торгів вашої монети. Це допоможе в отриманні прибутку і полегшить її використання.

Хто за — хто проти

Говорячи про біткоіни Кеш, можна виділити чимало платформ, що підтримують його. Це обумовлено його витоками і ідеєю. Вона зовсім не є унікальною, проте, її втілення показало, як можна розвантажити блокчейн і прискорити підтвердження транзакцій.

Більшість популярних майданчиків відразу додали цей актив в свій трейд-лист. Серед відомих лише Bitmex відмовилися включати її в список, аргументувавши це низьким рівнем безпеки блокчейна біткоіни Кеш, а також назвавши його «грошима з повітря».

Проте, на момент написання статті (13.06.2018) не всі топові платформи займали перше місце за обсягом торгів на цю криптовалюта. Так, в 10 кращих увійшли лише Okex, Binance і Bitfinex. Решта сервіси менш відомі серед користувачів. Проте, на них відображається найбільша активність по BCH (BCC).

OKEx

Першою в списку є OKEx. Відразу буде сказано, що огляд ведеться не відповідно до конкретної парі, а саме з упором на біржу. У випадку з даною майданчиком кріптопарой буде BCC-USDT. Зовсім не дивно, що саме в цій парі сьогодні найбільший обсяг торгів, оскільки Tether є дуже популярною криптовалюта, хоча не має великої вартості.

Що примітно, в кінці березня 2018 року OKEx оголосили про закриття всіх ринків по біткоіни Кеш, оскільки він не демонстрував стабільних показників ліквідності. Залишилися лише пари Тether, Bitcoin і Ethereum.

Як бачите, зниження рівня довіри від майданчика не завадило користувачам і далі купувати і продавати біткоіни Кеш. На момент написання статті обсяг торгів становив майже 109 тисяч BCH (BCC) (в парі з USDT), що становить 16% від загального обсягу. Крім того, вона також займає 7 місце в топі торгів по біткоіни Кеш, проте вже в парі з BTC. Тут відсоток від загального обсягу становить 5.83, що дорівнює 39.5 тисячам монет.

Рубрика «Трохи про біржу»:

 • запущена на основі OKCoin через заборону в Китаї на роботу з крипт;
 • входить в 5 кращих;
 • підтримує 90 криптовалюта;
 • російському користувачеві буде зрозумілий лише англійська;
 • єдиний фіат — юані;
 • комісія лише 0.03%;
 • в серпні 2017 була хакнуть на 3 мільйони доларів.

Як ви розумієте, одна з основних причин хорошого обсягу торгів на цьому майданчику стали надзвичайно низькі комісії. Крім того, вона впевнено тримається в топі бірж по річному обороту. Так чому ж тоді не перейти в іншу пару з BCH, якщо інші ринки на ній були закриті?

Huobi

Ще до хард ФОРКОМ розробники Huobi заявили, що додадуть на біржу BCH. Це було спровоковано величезним інтересом до нових подій, пов’язаних з BTC і змінами в його блокчейне.

Якщо будувати здогади, то можна стверджувати, що команда платформи була впевнена в успіху криптовалюта. І вони не помилилися, адже BCH входить в п’ятірку кращих за всіма показниками. Оскільки на неї є хороший попит, Huobi змогли на цьому чимало заробити.

Що примітно, найактивнішою парою для BCH також виявився Tether. Причини цього може прочитати вище.

«Трохи про біржу»:

 • також, як і OKEx була запущена вдруге через заборон в Китаї;
 • доступна на 10 мовах;
 • не працює з Фіатом;
 • використовується більш ніж в 120 країнах;
 • високий рівень захисту;
 • мають власний токен.

Bitfinex

1 серпня, в день хард ФОРКОМ, Bitfinex повідомили, що додадуть на біржу BCH. Згідно зі словами самих директорів платформи, це пов’язано з величезним інтересом до біткоіни Кеш. І такий аргумент особливо нікого не здивував, адже даної криптовалюта тоді дійсно зацікавилися багато. Чого тільки варта різке зростання курсу і активна підтримка з боку більшості відомих кріптовалютних брендів.

Важливо, що Bitfinex стала однією з тих майданчиків, яка додала на рахунок користувачів така ж кількість BCH, скільки вони мали на біржі в BTC. Тобто, їх можна назвати повним антиподом Bitmex, які, як сказано раніше, не підтримують гроші з повітря.

Найбільший обсяг торгів для Bitcoin Cash тут показаний в парі з доларом. Так, ця пара тут має 8% всього обсягу криптовалюта і становить майже 56 тисяч монет.

«Трохи про біржу»:

 • працює з 3 мовами, включаючи російську;
 • друге місце в світі за обсягом торгів;
 • високий рівень безпеки і підтримка користувачів;
 • в 2016 році була зламана на 65 мільйонів доларів — все кошти користувачам повернули.

Останній пункт є відправною точкою для використання біржі. Вона показує, що може не тільки отримувати удари, але і вставати з колін. Тому, якщо ви все ще не знаєте, де продавати свої BCH — ця платформа могла б стати відмінним варіантом.

HitBTC

Десятку кращих закриває біржа HitBTC з показниками в 28,7 тисяч монет, що становить 4.26% від загального обсягу торгів. Вони теж додали біткоіни Кеш відразу після хард ФОРКОМ, що, до речі, стало однією з причин приросту активності на майданчику.

Їх проблемою стало те, що вони важко справляються з масштабністю. Тим не менш, вона до цих пір не закрила реєстрацію нових користувачів. Це говорить про те, що вони готові до нових викликів.

HitBTC теж порадували своїх користувачів безкоштовним сиром, додавши всім на рахунок теж кількість BCH, скільки вони мали на момент хард ФОРКОМ в біткоіни. При цьому розробники змогли забезпечити безпеку всіх BTC на момент поновлення.

«Трохи про біржу»:

 • дозволяє розміщувати маркери і проводити ICO;
 • знімає 0.1% комісії за проведення операцій;
 • в 2015 піддалася сильній атаці.

Ця платформа може стати винятком із правил. Навіть незважаючи на хороший обсяг торгів по біткоіни Кеш, вона може «ощасливити» вас не проведеної транзакцією або пропажею монет. Це може бути лише через хакерські атаки, але це не скасовує факту, що трейд тут небезпечно.

Перспективи серед інших майданчиків

Сьогодні складно передбачити, яка біржа додасть собі біткоіни Кеш, адже згідно Coinmarketcap ця криптовалюта торгується вже на 200 майданчиках. Всі топові платформи почали торгувати нею практично з дня хард ФОРКОМ, а то й раніше. Тому залишається лише стежити за новинами.

Найімовірніше, що поки що подібних новин не буде, оскільки криптовалюта переживають деякий криза, що сильно відображається на їхньому курсі. Тому, навіть додавання монети на нову платформу не стане причиною різкого розвороту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector