PIVX криптовалюта: особливості протоколу і архітектури, параметри

PIVX криптовалюта — це відповідь для користувачів, які хочуть здійснювати приватні транзакції в рамках блокової ланцюжка. Автори проекту прагнуть зробити його краще біткоіни, пропонуючи майже миттєві перекази цифровий валюти. При цьому всі рішення в рамках мережі контролюються його спільнотою.

Команда розробників докладає великих зусиль для впровадження регулярних доповнень для забезпечення подальшого успіху проекту і не має наміру залишатися на досягнутому.

Команда авторів PIVX

Як і більшість криптографічних спільнот, команда PIVX вважала за краще залишитися інкогніто. На офіційному сайті замість їх фото розміщені картинки, а імена замінені псевдонімами.

Повідомляється лише, що в команду входять члени спільноти. Ним може стати будь-який учасник проекту, який регулярно вносить свій внесок в його розвиток. Багато з них вважають за краще зберігати свою конфіденційність, але вказують свої навички і спеціалізацію, а також посилання на групи в яких складаються.

Офіційний сайт: pivx.org.

Огляд основних особливостей PIVX

PVIX (Private Instant Verified Transaction) — це P2P-мережу, яка націлена на здійснення швидких приватних транзакцій користувачами. Платформа заснована на технології блокчейн і працює на базі унікальної системи управління за участю всіх членів спільноти. Криптографічні алгоритми мережі включають спеціальні призначені для користувача функції, які дозволяють всім її учасникам приймати рішення з внутрішніх питань шляхом голосування.

Платформа використовує алгоритм PoS, орієнтований на конфіденційність, а її стартом став форк від блокчейна DASH.

Протокол, прийнятий PIVX, покликаний забезпечити вирішення проблем, які є перешкодами для приватних і безпечних транзакцій. Тому команда проекту приділяє особливу увагу пошуку рішень для зниження комісії і збільшення кількості одночасно виконуваних транзакцій без порушень конфіденційності та безпеки мережі.

Архітектура платформи PIVX

Основний функціонал платформи не сильно відрізняється від DASH. Для підтримки роботи мастернодов використовуються криптографічні технології. Мастерноди грають дуже важливу роль в перевірці та проведенні транзакцій крім забезпечення багатьох інших функцій.

Головна перевага masternodes — надання права голосу їх власникам. В майбутньому у них буде привілей приймати рішення по різним пропозицій, що стосуються внутрішніх мережевих питань.

Безпека в мережі PIVX досягається шляхом рівноправного розподілу основних вузлів. Для досягнення консенсусу використовується система гойдалок, що дозволяє винагороджувати активних учасників.

Користувачам, зацікавленим в досягненні максимального рівня анонімності, може стати в нагоді для користувача версія Zerocoin, яка заплутує адреси власників монет. Кілька інших криптовалюта також застосовують цю технологію. Це покращує конфіденційність монети і знижує розмір комісії. В майбутньому планується досягти мінімально можливого розміру комісійних зборів за транзакції.

Основні компоненти архітектури PVIX

Ключові складові архітектури платформи включають:

 • Призначений для користувача публічний PIV перетворюється в анонімний через протокол, реалізований в Zerocoin.
 • Всі угоди з криптовалюта здійснюються дуже швидко. Ця функція дозволяє творити чудеса в плані поліпшення ліквідності монети.
 • PoS Bitcoin Core 0.10.x. PIVX — піонерський шифр PoS, розроблений на Bitcoin Codebase версії 0.10 і вище.
 • Підвищують функціональну здатність системи винагороди Майнер. Нагорода залежить від їх доступності та надійності в мережі.
 • See-Saw Rewards Mechanism. Ідея полягає в забезпеченні паритету в кількості власників мастернодов і власників монет. При збільшенні кількості мастернодов вони отримують менше винагород. Коли частка власників токена перевищує кількість мастернодов, останні починають отримувати вищу винагороду.

Основні технічні характеристики мережі

Перелік ключових технічних параметрів PIVX включає:

 • розмір блоку — 2 Мб;
 • час створення блоку — близько 60 секунд;
 • кількість монет винагороди за кожен блок — близько 5 PIVX;
 • мінімальний час зберігання монет на гаманці для участі в процесі видобутку (PoS) — 60 хвилин;
 • необхідний стан гаманця — постійний онлайн режим;
 • мінімальна кількість підтверджень для проведення транзакції — 6;
 • технологія конфіденційності — призначений для користувача протокол Zerocoin на основі libzerocoin (zPIV);
 • система шифрування — RSA-2048;
 • комісія за створення монет zPIV — 0,01 PIV за 1 токен;
 • комісія за зворотний переклад zPIV в PIV — відсутня;
 • мінімальна кількість підтверджень PIV, необхідних для створення токена zPIV — 6.

Як Майні і зберігати PIVX

Алгоритм платформи дозволяє використовувати гаманець QT для участі в процесі підтвердження транзакцій і отримання за це додаткового доходу. Для цього достатньо зареєструвати в мережі свій гаманець і розмістити на зберігання в ньому деяку кількість монет PIVX.

Є й альтернативний спосіб заробити монети і внести свій вклад в позичена роботи мережі — використовувати вбудований гаманець для перевірки блоків PoS 3.0.

Для Майнінг також будуть потрібні програмне забезпечення CGminer і обладнання GPU або Antminer. Видобуток монет PIVX здійснюється на пулі pivx.cryptopool.io, де користувачам доступні опції для конфігурації процесу видобутку.

Автори проекту стверджують, що їх платформа надійно захищена від будь-яких хакерських атак, оскільки для взяття під своє управління мережі необхідно контролювати більше половини мережевих вузлів.

Де купити PIVX

Операції купівлі-продажу монет PIVX доступні на таких біржах, як:

 • Upbit;
 • Bittrex;
 • Binance;
 • Trade By Trade;
 • Cryptopia.

На момент написання статті курс PIVX до долара становив $ 3,81, до рубля — 216,21 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 212 млн. Токен займав 53-е місце на кріптовалютном ринку.

Дорожня карта PIVX

Автори проекту розробили неймовірно детальну дорожню карту, розміщену на офіційному веб-сайті. У 2018 році заплановані великі зміни, які перераховані нижче:

zPIV Staking. У 2018 році PIVX дозволить використовувати zPIV в рамках алгоритму PoS поряд з основним токеном, забезпечуючи його включення в екосистему мережі.

Зміна системи управління. На поточний момент власники masternode є єдиними, хто має право голосу. У 2017 році вони проголосували за зміну цієї ситуації. Поки розробники розглядають кілька представлених співтовариством планів змін системи голосування. Остаточний варіант буде реалізований в цьому році.

Інтеграція з Dandelion Protocol. Це дозволить запобігти відстеження IP-адрес мережею або будь-якими зовнішніми сторонами. По суті, всі транзакції на поточний момент проводяться через різні вузли, що робить неможливим для зловмисника простежити їхній шлях. Проте, розробники мають намір посилити захист конфіденційності користувачів.

UI Redesign + Quality of Life Changes. Команда проекту оновить дизайн офіційного гаманця, а також випустить мобільний додатком для iOS-пристроїв, забезпечить підтримку апаратних гаманців і запустить внутрішню біржу для zPIV і Bitcoin.

Прогноз і перспективи розвитку на 2018 рік

Платформа PIVX пропонує майже миттєві транзакції, забезпечує високий рівень конфіденційності і дозволяє користувачам приймати рішення щодо майбутнього проекту. Цей проект підійде в першу чергу для тих, хто зацікавлений в анонімності при операціях з криптовалюта.

Проте, курс PIVX має не менше низьку волатильність, ніж біткоіни. Немає ніякої гарантії, що курс цього токена виросте в довгостроковій перспективі. Майбутнє проекту, незважаючи на високий інтерес до нього, також поки досить туманно.

джерело:

Home

https://www.tokens24.com/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector