Po et криптовалюта: використання проекту для зберігання і ліцензування автентичних робіт

Що таке Po.et

Po.et криптовалюта — це децентралізована блокчейн-мережу, розроблена на базі Ethereum, яка призначена для відстеження / зберігання прав власності та атрибуції для творчих метаданих цифрового медіа.

Проект дозволяє будь-якому охочому створювати вічно зберігаються автентичні роботи, а потім реєструвати їх в мережі Po.et.

Po.et надає не тільки видавцям, але також і творцям творчого контенту всі необхідні інструменти для автоматизації та обробки ліцензування, не покладаючись на третіх осіб, що істотно спрощує процес і помітно економить кошти.

команда Po.et

Основна команда блокчейн-проекту Po.et складається з восьми осіб з різних країн. Деякі з видатних працівників в Po.et — працівники з відомої корпорації Apple, керівники стартапу в Yahoo, випускники в галузі хімії з престижного Стенфордського університету і багато інших.

Крім традиційних підприємств, у проекту Po.et також є вихідці з Fenbushi Capital — Бо Шен (англ. Bo Shen), Ентоні Ді Лорио (англ. Anthony Di Lorio) з кріптовалютного проекту Ethereum і Jaxx, Грег Клейман (англ. Greg Clayman) з найпопулярніших сервісів Viacom, Fox, Vime і багато інших висококваліфіковані фахівці своєї справи.

До того ж стартап Po.et активно проводить найм нових співробітників, що, безумовно, добре для молодої компанії.

Що з себе являє токен POE

Цифровий актив POE функціонує на базі моделі ERC-20 від Ethereum, представляючи собою сукупності від частки зборів і доходів, отриманих від комерційних додатків, побудованих поверх криптографічного протоколу Po.et.

Іншими словами, цифровий актив POE високоліквіден через надання ліцензій на творчий контент і обробку внутрішньоплатформена ліцензійних платежів.

Таким чином, будь-який, хто зберігає токен POE, отримує певну частку від прибутку всієї мережі.

Загальна капіталізація токена POE становить 3 141 592 653 одиниць, а на момент написання матеріалу, в обігу перебуває вже близько 2 млрд. Одиниць POE.

Де придбати і зберігати POE токен

Найпопулярнішою кріптовалютной біржею, на якій найбільше активів POE — кріптобіржа Binance, обробна близько 85% від загального обороту POE.

Також токен POE можна придбати на наступних крипто-майданчиках:

  • OKEx (обробляє близько 7% від загального обороту POE);
  • OEX (обробляє близько 4,50% від загального обороту POE);
  • Kucoin (обробляє близько 0,57% від загального обороту POE);
  • HitBTC (обробляє близько 0,43% від загального обороту POE);

Оскільки цифровий актив POE побудований на базі ERC-20, то користувачеві надаються великі способи зберігання активу, починаючи від кріптовалютних бірж, цифрового-гаманця MyEtherWallet і закінчуючи апаратними сховищами начебто Ledger Nano S і TREZOR.

висновок

Кріптовалютний проект Po.et зміг продемонструвати, наскільки корисним може виявитися застосування технології децентралізованого зберігання авторських прав в сучасних технологіях.

Розробники вже придивляються до того, щоб інтегрувати свої напрацювання в нову версію популярного веб-конструктора WordPress використовуючи спеціальний API набір класів.

Потенціал у ідеї блокчейн-цифровізації авторських прав, безумовно, великий, але ось чи зможе проект все це реалізувати, не залишивши в сирому вигляді розпочате — покаже час.

джерела:

https://medium.com/

https://www.cryptocompare.com/

https://cryptominded.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector